Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 19, 2024, 12:38:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231786 wiadomości w 6624 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Polski Alfie odłączony od aparatury! Skutecki, Socha i Tetela o sprawie Szymonka
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj
Autor Wątek: Polski Alfie odłączony od aparatury! Skutecki, Socha i Tetela o sprawie Szymonka  (Przeczytany 11358 razy)
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #45 dnia: Czerwca 24, 2019, 11:29:33 am »

Cytuj
w normalnym towarzystwie za ubliżanie niewieście cham dostaje po pysku i wylatuje.
Cytuj

Ależ niech zostanie, toż to najlepsza wizytówka chamskiej postawy, a nic tak nie odstrasza, jak przykład.


W normalnym towarzystwie nikt nie czuje sie obrazony za bycie nazwanym proepidemikiem oraz nie rozsiewa teorii spiskowych, majacych poparcie jedynie w badaniach kobiety wydalonej z uczelni i wszystkich miedzynarodowych srodowisk lekarskich.
Jesteś pan żałosny i śmiem wątpić w pana normalność. Jest pan także niesłowny, a więc szkoda mojego czasu na wymianę poglądów z taką personą. Proszę się dalej nie kompromitować i zgodnie z obietnicą nie odpowiadać.


A w jakim przypadku ja jestem nieslowny? A zalosni to sa proepidemicy, wierzacy w bajdurzenie starego mechanika Zieby!
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #46 dnia: Czerwca 24, 2019, 15:54:08 pm »

„Polski Alfie Evans”, czyli granica fanatyzmu, której nigdy nie przekroczę

Matka Kurka: Napiszcie: ,,Polski Alfie Evans'' i reszta głupoty popłynie lawiną

„Był czas, że dałem się ponieść bełkotowi jaki z siebie wydają przeciwnicy szczepionek i tego typu internetowi medycy. Dziś mi wstyd z tego powodu, nie dlatego, że problemu z koncernami farmaceutycznymi nie ma, są i to poważne. Nie dlatego, że lekarze tonami zapisują antybiotyki za wycieczkę do Hurghady, bo to po prostu fakty. Również nie dlatego, że brutalny medyczny biznes często i gęsto szkodzi, wręcz zabija, zamiast pomagać, to też część prawdy. Wstyd mi dlatego, że te wszystkie wymienione patologie są mniej szkodliwe niż ciotki i teściowe ze STOP NOP, wypisujące nieprawdopodobne brednie na temat leczenia” - pisze na swojej stronie kontrowersje.net Matka Kurka.
(...)
https://www.kontrowersje.net/polski_alfie_evans_czyli_granica_fanatyzmu_kt_rej_nigdy_nie_przekrocz



a to znalazła Pani "autorytet" medyczny...
na marginesie STOP NOP nie jest ambasadorem ludzi, którzy nie zgadzają się na przymusowe szczepienia.

Tu ma Pani konkrety, podane przez oficjalną polską rządową agendę PZH.
Co Pani sądzi o szczepionkach z abortowanych płodów?
http://szczepienia.pzh.gov.pl/wszystko-o-szczepieniach/jak-sie-bada-bezpieczenstwo-szczepionek/6/?print-version_5/9

Stosować?
Dobrowolnie, a może pod administracyjnym przymusem?
Bardzo proszę o Pani odpowiedź.


Pierwsze nie znalazłam żaden autorytet medyczny bo nigdzie nawet tak nie wspomniałam, ot, po prostu kolejny głos i wypowiedź i spojrzenie na to wszystko co się dzieje odnośnie małego Szymonka.  Wcześniej podałam ten artykuł:

https://ordoiuris.pl/ochrona-zycia/watpliwosci-wokol-sprawy-szymonka-komentarz-centrum-bioetyki-instytutu-ordo-iuris

... i kto czyta to wie co jest podnoszone w tych artykułach.  I wolę poczytać ten autorytet "medyczny jak pan napisał, jak czytać pana wynurzenia.
Dwa autor podanego przeze mnie artykułu nie wgłębia się w szczepionki i ja również nie mam takiego zamiaru bo z impregnowanymi nie dyskutuję, czy tu czy gdzie indziej.
Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #47 dnia: Czerwca 24, 2019, 16:15:58 pm »

To proszę się zdecydować i konsekwentnie trzymać się danej obietnicy. Już któryś raz widzę, że coś pani deklaruje a czyni co innego.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Parafianin MM
uczestnik
***
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #48 dnia: Czerwca 24, 2019, 16:34:26 pm »

... i kto czyta to wie co jest podnoszone w tych artykułach.  I wolę poczytać ten autorytet "medyczny jak pan napisał, jak czytać pana wynurzenia.
Dwa autor podanego przeze mnie artykułu nie wgłębia się w szczepionki i ja również nie mam takiego zamiaru bo z impregnowanymi nie dyskutuję, czy tu czy gdzie indziej. [/size]

imputuje Pani własną impregnację innym.
Nie chce się wgłębiać, to po co zabierać głos w/s przymusowych szczepionek?
Bloger ateista bełkocze o zlepku komórek, szkoda czasu na czytanie takiego autorytetu, który Pani promuje.
Mały Szymon dostał drgawek, agonii a w rezultacie umiera prawdopodobnie po szczepieniu p/pneumokokom. To kolejny dramat ze szczepionkami w tle. A wakcynofile i tak nie dopuszczą do rzetelnej dyskusji i badań. Są cyt. "zaimpregnowani" .

Powyżej są:
 proste pytania nt przymusu szczepień. Czy są za trudne , by na nie odpowiedzieć?
 jest oficjalna informacja PZH, że szczepionki produkowane są z materiału genetycznego abortowanych dzieci.
Czy to Panią też nie interesuje?

Zapisane
Parafianin MM
uczestnik
***
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #49 dnia: Czerwca 24, 2019, 18:25:48 pm »

do posłuchania
https://youtu.be/G-EeOVbKs8Q?t=769
Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #50 dnia: Czerwca 24, 2019, 22:55:05 pm »

Dla niezaimpregnowanych, oby waszych bliskich to nie spotkało: http://stopnop.com.pl/synflorix-nieprawidlowe-wyniki/?fbclid=IwAR3dhJmAXh-4xEWDLjk_3uUKyqGeNl9MmGmiOeb3UR99QLXTBCkp2j2RAts
« Ostatnia zmiana: Czerwca 25, 2019, 01:17:30 am wysłana przez ececylia » Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #51 dnia: Czerwca 25, 2019, 14:16:40 pm »

Widzę, że następny niewolnik państwa opiekuńczego, który nie potrafi sobie wyobrazić, że ludzie mogą z powodzeniem sami decydować o swoim i swoich bliskich życiu.

O tak, zwłaszcza zasuwając passerati 140 km/h przez wiochę, decydować o życiu innych!
A jaki to ma związek z państwem opiekuńczym?

No jak? Państwo opiekuńcze każe jeździć po wiosce 50 km/h, a liberał mówi: To mój pasat i moje życie, będę zasuwał 140, to moja wolność i swoboda, wara wam od tego, ja sam decyduję z jaką prędkością w jakim dresie podróżuję!
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #52 dnia: Czerwca 25, 2019, 16:27:14 pm »

Oj mają ludzie problemy.

Zapisane
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #53 dnia: Czerwca 25, 2019, 17:09:58 pm »

Widzę, że następny niewolnik państwa opiekuńczego, który nie potrafi sobie wyobrazić, że ludzie mogą z powodzeniem sami decydować o swoim i swoich bliskich życiu.

O tak, zwłaszcza zasuwając passerati 140 km/h przez wiochę, decydować o życiu innych!
A jaki to ma związek z państwem opiekuńczym?

No jak? Państwo opiekuńcze każe jeździć po wiosce 50 km/h, a liberał mówi: To mój pasat i moje życie, będę zasuwał 140, to moja wolność i swoboda, wara wam od tego, ja sam decyduję z jaką prędkością w jakim dresie podróżuję!
Takich bzdur na temat państwa opiekuńczego dawno nie czytałam.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #54 dnia: Czerwca 25, 2019, 21:49:59 pm »

Widzę, że następny niewolnik państwa opiekuńczego, który nie potrafi sobie wyobrazić, że ludzie mogą z powodzeniem sami decydować o swoim i swoich bliskich życiu.

O tak, zwłaszcza zasuwając passerati 140 km/h przez wiochę, decydować o życiu innych!
A jaki to ma związek z państwem opiekuńczym?
No jak? Państwo opiekuńcze każe jeździć po wiosce 50 km/h, a liberał mówi: To mój pasat i moje życie, będę zasuwał 140, to moja wolność i swoboda, wara wam od tego, ja sam decyduję z jaką prędkością w jakim dresie podróżuję!
Takich bzdur na temat państwa opiekuńczego dawno nie czytałam.

Taka za Wami dyskusja. Nie gra sie z golebiem w szachy i nie rozmawia sie z proepidemikami.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Parafianin MM
uczestnik
***
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #55 dnia: Czerwca 26, 2019, 09:06:55 am »


Widzę, że następny niewolnik państwa opiekuńczego, który nie potrafi sobie wyobrazić, że ludzie mogą z powodzeniem sami decydować o swoim i swoich bliskich życiu.

O tak, zwłaszcza zasuwając passerati 140 km/h przez wiochę, decydować o życiu innych!
A jaki to ma związek z państwem opiekuńczym?
[/quote]

No jak? Państwo opiekuńcze każe jeździć po wiosce 50 km/h, a liberał mówi: To mój pasat i moje życie, będę zasuwał 140, to moja wolność i swoboda, wara wam od tego, ja sam decyduję z jaką prędkością w jakim dresie podróżuję!
[/quote]
---------------------------------------
typowy nieuczciwy zabieg ersytyczny i prymitywna sugestia, kim są ludzie pytający o sens i bezpieczeństwo szczepionek. Dodajmy, że wśród zwolenników przymusowych szczepionek są na pewno pedofile, nekrofile, seryjni mordercy i wielu bida dresiarzy w tuningowanych VW z 1990r.
Tak odnosi się katolik do poważnych spraw?

z jednej strony mamy:
poważne wątpliwości i doniesienia nt powikłań, porażeń mózgu oraz zgonów dzieci po podaniu szczepionek. I nie mamy wątpliwości, że wiele z nich jest produkowanych z abortowanych dzieci, co stwierdza oficjalna informacja PZH.
Z drugiej strony mamy dogmatyków wakcynofilów, dla których samo pytanie o zasadność przymusu szczepień wywołuje erupcję szyderst.

Proste pytanie do pobożnego katolika @Andrisa:
czy można pod przymusem albo bez przymusu aplikować dzieciom substancje pozyskane z abortowanych dzieci?
Tak? Nie?
Tylko proszę nie zarzucać , że jestem wyznawcą teorii płaskiej ziemi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2019, 09:10:25 am wysłana przez Parafianin MM » Zapisane
Parafianin MM
uczestnik
***
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #56 dnia: Czerwca 26, 2019, 09:29:38 am »

Oj mają ludzie problemy.


Powyżej kolejny nieuczciwy zabieg erystyczny, ale skomentuję

Oj mają. Mają ludzie nie tylko problemy ale życiowe dramaty
np zdrowe dziecko 3 dni po podaniu szczepionki ma udar mózgu i umiera.
Wakcynofila nawet nie można zapytać czy jest tu związek przyczynowo-skutkowy, bo zaraz eksploduje szyderstwem.

Cz pobożna p. Anna, już tu ponad 6 tyś wpisów wyprodukowała w obronie wiary i prawdy , odpowie na proste pytanie:
czy można pod przymusem albo bez przymusu aplikować dzieciom substancje pozyskane z abortowanych dzieci?
Tak?
Nie?

Tylko proszę nie wklejać kolejnego linku/ screenu z wątpliwym autorytetem, tylko odimpregnować umysł i zacząć mysleć.
Zapisane
Parafianin MM
uczestnik
***
Wiadomości: 123

« Odpowiedz #57 dnia: Czerwca 26, 2019, 09:42:13 am »

z dedykacją dla P.Anny, która chyba powołuje się na autorytet (moim zdaniem słusznie) kapłana prowadzącego Duszpasterstwo Tradycji.
Konferencja Pani Dr n.med nt szczepień z zaproszeniem z tegoż duszpasterstwa http://bialystok.tradycjakatolicka.pl/2017/03/.
Nie słuchałem i nie znam konkluzji. 
Ale trochę w ciemno zakładam, że może przyjąć to jako obiektywny, katolicki głos w tej sprawie , zamiast np. wynurzeń jakieś Matki Kurki...

https://youtu.be/bw_IvgMZj2s

może Państwo p.Anna/P.Andris skomentujecie w wolnej chwili?
 
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #58 dnia: Czerwca 26, 2019, 11:37:19 am »

z dedykacją dla P.Anny, która chyba powołuje się na autorytet (moim zdaniem słusznie) kapłana prowadzącego Duszpasterstwo Tradycji.
Konferencja Pani Dr n.med nt szczepień z zaproszeniem z tegoż duszpasterstwa http://bialystok.tradycjakatolicka.pl/2017/03/.
Nie słuchałem i nie znam konkluzji. 
Ale trochę w ciemno zakładam, że może przyjąć to jako obiektywny, katolicki głos w tej sprawie , zamiast np. wynurzeń jakieś Matki Kurki...

https://youtu.be/bw_IvgMZj2s

może Państwo p.Anna/P.Andris skomentujecie w wolnej chwili?


Serio az bola oczy. Czy jesli wyklad w Econe mial byly kaplan katolicki, obecnie maz i ojciec, to mozna uznac, ze porzucanie kaplanstwa to glos obiektywny i katolicki? :)
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
ececylia
aktywista
*****
Wiadomości: 591


« Odpowiedz #59 dnia: Czerwca 26, 2019, 12:52:57 pm »

https://youtu.be/bw_IvgMZj2s
Bardzo ciekawe to wystąpienie.
Zapisane
"Kochaj grzesznika nie jako grzesznika, ale jako człowieka. Jeśli kochasz chorego, prześladujesz chorobę, bo jeśli oszczędzasz chorobę, nie kochasz chorego." św. Augustyn
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Polski Alfie odłączony od aparatury! Skutecki, Socha i Tetela o sprawie Szymonka « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!