Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 09:37:58 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat.  (Przeczytany 12949 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #75 dnia: Maja 27, 2019, 16:43:03 pm »

Wyniki wyborów do europarlamentu. Dane PKW z 99 proc. komisji

W wyborach do Parlamentu Europejskiego:

- PiS otrzymało 45,57 proc. głosów,
- Koalicja Europejska - 38,29 proc.,
- Wiosna - 6,04 proc.,
- Konfederacja - 4,55 proc.,
- Kukiz'15 - 3,70 proc.,
- Lewica Razem - 1,24 proc.

- wynika z danych PKW przeliczonych z 99,25 proc. obwodowych komisji wyborczych w Polsce. Wyniki te oznaczają, że mandaty w Parlamencie Europejskim uzyskają tylko trzy komitety - PiS, Koalicja Europejska i Wiosna. Średnia frekwencja dla całego kraju wyniosła 45,61 proc.

Siali burzę zebrali wiatr i został smród podziału i nienawiści jaki stworzyli.




Coś tu nie gra:

https://wpolityce.pl/polityka/448418-korwin-mikke-po-wyborach-cos-tu-nie-gra


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zliczono wszystkie głosy. PKW podała oficjalne wyniki eurowyborów:
(...)
https://wpolityce.pl/polityka/448409-pkw-podala-oficjalne-wyniki-eurowyborow-w-2019-roku-sprawdz


« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2019, 16:52:37 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #76 dnia: Maja 27, 2019, 17:41:08 pm »

Dziś dowiedziałem się, że pewien ks. staruszek, z którym parę razy rozmawiałem - ma córkę. Pobożny człowiek, chociaż modernista, a tu taka nowina. Ludzie mają wady i słabości.

W pana wypowiedzi istnieje sprzeczność. Nie można być pobożnym prezbiterem jednocześnie posiadając potomstwo pochodzące z rozpusty. Ślubował celibat i co z tego wyszło? Arcybiskup Paetz też miał słabość do kleryków. O ile mi wiadomo wszyscy byli pełnoletni a Kościół wystawił go na pośmiewisko w przeciwieństwie do prawdziwych przestępców, którzy krzywdzili osoby niepełnoletnie wbrew ich woli. Kleryk jeśli nie chciał być konkubentem hierarchy mógł odejść z seminarium.


Drogi Mesenti, nie ma sprzeczności.
Ja do danego dnia postrzegałem owego staruszka jako bardzo pobożnego i nadgorliwego nawet ks., np. już w złym stanie zdrowia ochoczo spowiadał tłumy...
Ktoś dla mnie wiarygodny otworzył mi oczy.
Gdzie tu sprzeczność?
Co do reszty - zgoda.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #77 dnia: Maja 27, 2019, 17:57:00 pm »

Moich kopalń nikt nie zamknie. Właśnie budują dwie nowe. 😊
Smutny ten pana katolicyzm. Moich nikt nie zamknie i to się liczy, a że zamkną inne, gdzie tysiące może straci pracę to nie mój interes.
Takie mam jeszcze spostrzeżenie na temat wiary głosujących na PIS. Czy wam do okazywania pomocy słabszym, mniej zaradnym potrzebne są instytucje państwowe, bicz w postaci przymusu podatkowego? Czy bez tego przymusu nie jesteście zdolni potrzebującym nieść pomoc, jak nakazuje nasza wiara i miłość do Pana Boga? Zaznaczam, że istnienie wszelkich organizacji powstających na zasadzie dobrowolności, tworzonych i wspieranych przez ludzi, którzy nie tylko słowem ale i  czynem okazują swoją wiarę, to jest, co powinno zastąpić przymus państwowy.

W końcu chyba rozumiem to sytuowanie się w "centrum", świadomą moralną letniość, intymne życie wodza, wpływy okultystyczne wiadomej sekty... Siła złego na - po ludzku bezbronne - polskie imperium Maryjne...
Czas Dwu-Zdrajczan nadszedł.
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #78 dnia: Maja 27, 2019, 18:12:11 pm »

Nie znam się szczególnie na duchownych, ale znam wcale nie tak mało kobiet bardzo pobożnych, wręcz zdewociałych, które równocześnie mają na koncie kilka związków, dzieci z paroma facetami.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Mesenti
uczestnik
***
Wiadomości: 181


Sługa Wiecznego Rzymu

« Odpowiedz #79 dnia: Maja 27, 2019, 18:46:26 pm »

To już zahacza o bigoterię.
Zapisane
Dieu et mon droit

Wasza Świątobliwość została namaszczona olejem pochodzącym z ziemi, a ja Olejem zesłanym z Nieba.
Ludwik XIV
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #80 dnia: Maja 27, 2019, 19:32:51 pm »

Nie znam się szczególnie na duchownych, ale znam wcale nie tak mało kobiet bardzo pobożnych, wręcz zdewociałych, które równocześnie mają na koncie kilka związków, dzieci z paroma facetami.

A czy na pewno Pan pamięta, że "mają na koncie" oznaczać może, jak np. w przypadku Marii z Magdali - szansę na tym głębszą relację z Ojcem, im większa skrucha i im więcej win jest do darowania?
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #81 dnia: Maja 27, 2019, 19:51:10 pm »

z ojcem ostatnich dzieci?! no oby :)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
casimirus
rezydent
****
Wiadomości: 396


« Odpowiedz #82 dnia: Maja 27, 2019, 20:10:25 pm »

Zapoznałem się ze składami komisji wyborczych w jednej z gmin na Podkarpaciu:

http://bip.tyczyn.pl/?c=mdTresc-cmPokazTresc-1193-3975
Trzeba pobrać zielony plik "Informacja o aktualnych składach obwodowych komisji wyborczych"

W skład każdej obwodowej komisji wchodzą prawie zawsze:

- przedstawiciel KW Wiosny Biedronia;
- 1-3 przedstawicieli KW PiS;
- przedstawiciel KW Kukiz'15;
- przedstawiciel KW Koalicja Europejska;
- przedstawiciel KW Związek Słowiański;
- przedstawiciel KW Porozumienie Gowina;
- przedstawiciel KW Lewica Razem;
- przedstawiciel KW Odpowiedzialność;
- przedstawiciel kW Polexit.

W żadnej z komisji na terenie gminy nie ma ani jednego przedstawiciela Konfederacji.

Wydawało mi się, że w skład komisji obwodowych wchodzą reprezentanci partii i koalicji biorących udział w wyborach.
Nie jestem obyty w temacie, ale może ktoś mądrzejszy wyjaśni mi:
- co w tych komisjach robi przedstawiciel KW Porozumienia Gowina (Gowin, ani jego partia,  chyba nie startował samodzielnie w tych wyborach?);
- skąd w takich komisjach biorą się przedstawiciele czegoś takiego jak KW Związek Słowiański lub KW Odpowiedzialność, które chyba nie mają nic wspólnego z tymi wyborami?
- dlaczego niektóre formacje mają po kilku przedstawicieli?
- czy taka sytuacja była normą w całej Polsce?



« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2019, 20:13:36 pm wysłana przez casimirus » Zapisane
Pentuer
aktywista
*****
Wiadomości: 854

« Odpowiedz #83 dnia: Maja 27, 2019, 20:33:27 pm »

Pozwalam sobie powtórzyć pytanie jakie zadałem tu -   "Właśnie wróciłem z głosowania (na kogo głosować wiem bez żadnej kampanii). Jakaś porażka! Zamiast parawanów jakieś papierowe wycinanki :o". Wycinanki umieszczone na stolikach. Jakby dowiedzieli się o głosowaniu na godzinę przed otwarciem lokali wyborczych. Czy Państwo biorący udział we wczorajszym głosowaniu też spotkali się z czymś takim? Przecież to jakiś żart! Kto rządzi w stolicy?
Zapisane
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #84 dnia: Maja 27, 2019, 20:37:47 pm »

z ojcem ostatnich dzieci?! no oby :)

Kiedyś Świadek Jehowy długo i namiętnie przekonywał mnie, ze "Ojciec" to funkcja i nie może być... Imieniem Boga...
Ale jest.
Mam cytować stosowny fragment Ewangelii?
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #85 dnia: Maja 27, 2019, 20:41:19 pm »

Polecam oficjalną stronę: https://wybory.gov.pl/pe2019/

- co w tych komisjach robi przedstawiciel KW Porozumienia Gowina (Gowin, ani jego partia,  chyba nie startował samodzielnie w tych wyborach?);
- skąd w takich komisjach biorą się przedstawiciele czegoś takiego jak KW Związek Słowiański lub KW Odpowiedzialność, które chyba nie mają nic wspólnego z tymi wyborami?

Takie komitety istniały, po prostu nie rejestrowały kandydatów: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/komitety
Po co istniały? Ażeby sprawdzać liczenié głosów albo pomagać w fałszowaniu.

Pozwalam sobie powtórzyć pytanie jakie zadałem tu -   "Właśnie wróciłem z głosowania (na kogo głosować wiem bez żadnej kampanii). Jakaś porażka! Zamiast parawanów jakieś papierowe wycinanki :o". Wycinanki umieszczone na stolikach. Jakby dowiedzieli się o głosowaniu na godzinę przed otwarciem lokali wyborczych. Czy Państwo biorący udział we wczorajszym głosowaniu też spotkali się z czymś takim?

Właśnie z czymś takim.
Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #86 dnia: Maja 28, 2019, 08:25:34 am »

Może poprawię trochę i uszczegółowię.

Polecam oficjalną stronę: https://wybory.gov.pl/pe2019/

- co w tych komisjach robi przedstawiciel KW Porozumienia Gowina (Gowin, ani jego partia,  chyba nie startował samodzielnie w tych wyborach?);
- skąd w takich komisjach biorą się przedstawiciele czegoś takiego jak KW Związek Słowiański lub KW Odpowiedzialność, które chyba nie mają nic wspólnego z tymi wyborami?

Takie komitety istniały, po prostu nie rejestrowały kandydatów: https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/komitety
Po co istniały? Ażeby sprawdzać liczenié głosów albo pomagać w fałszowaniu.

Nie twiérdzę, że przy tych czy innych wyborach były jakiéś wielkié przekręty w liczeniu, ale nieuczciwość jest możliwa, jeśli — wbrew regułom — komisja się i głosy do liczenia podzieli po połowie albo na trzy części; dla przykładu: jest pińcet głosów i dziesięciu członków komisji, powinien każdy głos być oglądany przez wszystkich, ale to długo trwa, więc komisja dzieli się na pięć grup po dwie osoby i każda grupa dostaje po sto głosów, cztéry dwójki liczą uczciwie, jedna nie do końca. W tén sposób można dokonać nieznacznych — żeby nie sprowokować pozostałych grup do ponownégo przeliczenia — przekrętów.

Pozwalam sobie powtórzyć pytanie jakie zadałem tu -   "Właśnie wróciłem z głosowania (na kogo głosować wiem bez żadnej kampanii). Jakaś porażka! Zamiast parawanów jakieś papierowe wycinanki :o". Wycinanki umieszczone na stolikach. Jakby dowiedzieli się o głosowaniu na godzinę przed otwarciem lokali wyborczych. Czy Państwo biorący udział we wczorajszym głosowaniu też spotkali się z czymś takim?

Właśnie z czymś takim.

Może nie do końca z czymś takim, ale téż zauważyłem niższy poziom prywatności — nie było stanowiska z kotarą, tylko jakiéś lipné parawaniki.
Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #87 dnia: Maja 29, 2019, 09:25:33 am »

<ironia>z ojcem ostatnich dzieci?! no oby :)</ironia>

Kiedyś Świadek Jehowy długo i namiętnie przekonywał mnie, ze "Ojciec" to funkcja i nie może być... Imieniem Boga...
Ale jest.
Mam cytować stosowny fragment Ewangelii?


Rozszerzalny Język Znaczników --- XML od Extensible Markup Language jest wspaniałym narzędziem. Osoby z większym polotem zachęcam by je stosować, zaoszczędzi to bezproduktywnego bicia piany.

Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
etratio
rezydent
****
Wiadomości: 385


« Odpowiedz #88 dnia: Maja 29, 2019, 10:39:58 am »

<ironia>z ojcem ostatnich dzieci?! no oby :)</ironia>

Kiedyś Świadek Jehowy długo i namiętnie przekonywał mnie, ze "Ojciec" to funkcja i nie może być... Imieniem Boga...
Ale jest.
Mam cytować stosowny fragment Ewangelii?




Rozszerzalny Język Znaczników --- XML od Extensible Markup Language jest wspaniałym narzędziem. Osoby z większym polotem zachęcam by je stosować, zaoszczędzi to bezproduktywnego bicia piany.



To jaki charakter ma to forum?
O Panu Bogu można już i r o n i c z n i e?
Zapisane
"W nocy nie ulękniesz się strachu, ani za dnia - lecącej strzały"
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #89 dnia: Maja 29, 2019, 10:43:14 am »

<szczerze>Brak poczucia humoru i dystansu do samego siebie musi być bolesny.</szczerze>
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wybory do PE. Mój kandydat. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!