Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:40:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu''
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28 Drukuj
Autor Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu''  (Przeczytany 56848 razy)
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #285 dnia: Maja 26, 2020, 23:53:15 pm »

Cytuj
Wychodzi bowiem, że papież walczył z pedofilią, ale się nie zaciągał. Żałosne.

w dziesiątkę  :)
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #286 dnia: Maja 27, 2020, 09:00:56 am »

@Slawek125
Pan chyba nie zrozumiał. Mnie nie obchodzi już czy to prowokacja czy nie. Czy to szkodnicy wpuszczeni do Kościoła czy też 'biedacy którzy zbłądzili".
Mam to wszystko gdzieś, to jest strata czasu i energii. Podobną stratą czasu były "tajne" listy Naszego ukochanego Papieża.
Wszystkich zwyroli za kłaki i do dołu ze żmijami.
Jak się z problemem uporamy, to dostaniecie całe stulecia żeby dokładnie sprawę zbadać, opisać, wyjaśnić, wytłumaczyć a nawet zapobiec na przyszłość podobnym sprawą ALE na ten moment mamy już 3 albo 4 pontyfikat, który dzielnie walczy z tą zbrodnią; mamy niezliczone ilości listów, dokumentów, wezwań, zakazów,...jawnych, tajnych i Bóg raczy jedne widzieć jakich jeszcze - I NIC NIE DZIAŁA!!! I przychodzi Stonoga i robi w rok więcej niż te wszystkie zapisane dyrdymałami papierki razem wzięte.

Nie chodzi nikomu by złapać zwyrodniałe króliczki tylko by je gonić.
Dlatego ja proponuje, gońmy je ale z dubeltówką w ręce.

Tak postępują politycy, bo chcą mieć dyspozycyjnych hierarchow, do szczucia wiernych.
100% zgody.

A przeróżne pobożne 'panienki' ( i kawalerowie) bronią w głupocie swojej 'naszych' przestępców. Osoby te są tak głupie, ze nie rozumieją w czom dieło. Wystarczy hasło: atakują Kościół, by legiony pobożnych półmózgów stawało # murem za zwyrolami.
100% zgody.

Wychodzi bowiem, że papież walczył z pedofilią, ale się nie zaciągał. Żałosne.
O tototo!
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #287 dnia: Maja 27, 2020, 10:17:45 am »

Panie gnome, pan też chyba nie zrozumiał troche tego o czym ja rozmawiam. Rozwiązanie jakie pan proponuje, jest wymarzoną okazją dla wszelkich łajdaków aby przy okazji załatwiac swoje interesiki. To sytuacja rewolucyjna, gdy zawieszeniu podlegają wszelkie prawa Boskie i ludzkie. Prosze pamietać, że taką czystke realizowaliby ludzie, nie anioły. Ja rozumiem pana intencje i w pełni się zgadzam ale rozwiązanie jest troche trudniejsze niz pan proponuje.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #288 dnia: Maja 27, 2020, 10:49:09 am »

Cytuj
I przychodzi Stonoga i robi w rok więcej niż te wszystkie zapisane dyrdymałami papierki razem wzięte.

I dlatego Stonoga siedzi/ siedział a pobożni debile nie.
Rzecz jasna szczegółów dot. pana S. nie znam; chodzi o zasadę.

Cytuj
Rozwiązanie jakie pan proponuje, jest wymarzoną okazją dla wszelkich łajdaków aby przy okazji załatwiac swoje interesiki.

Pan Gnome ma rację.
 
Opowiadaniem, że nie można nikogo za pysk wyrzucić bo "naszym przeciwnikom tylko o to chodzi" - upupić można w Polsce każdą inicjatywę. Jest to zresztą bardzo skuteczne.
Opisywałem jak to 9 lat temu opowiedzałem członkom duszpasterstwa przy OP jak w kulki leci sobie kuria W-wska z prośbami o Tridentinę; pokazałem korespondencję itp. Byli w szoku. Poprosiłem o tzw "wsparcie". Później dowiedziałem się jednak, że choć sprawa jest bulwersująca i skandaliczna to... "Palikotowi właśnie o to chodzi" ;D ;D ;D ...no i jak się państwo domyślają stan ten trwa do dziś. ;D
To taki Polsko-katolicki sposób by zamaskować tchórzostwo i lenistwo: opowiadać o masonach i Palikotach, którzy tylko "czyhają" na nasz "ruch".

Dziwię się jeszcze, że nie ma ruchu: #murem za bp.Janiakiem!
Przecież Palikotowi o to chodzi byśmy ścigali zwyroli? No nie? Udajemy więc, że ich nie ma. - pysznie! wspaniała rada Wujku!

Bp. Dobra Rada dał nam w tym względzie bezcenne wskazówki:
https://youtu.be/ApLfbr89ssk?t=51


Pytanie brzmi jak "plan" pana Gnome wcielić w życie.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #289 dnia: Maja 27, 2020, 11:32:16 am »

Panowie chcecie koparką Bialorus plewic grządki na działce przyzakładowej. Potem, po latach, jak już wszystkich pozamykacie, bedziecie przeprowadzać pośmiertne procesy rehabilitacyjne, bo wypaczenia były i błedy. W waszym rewolucyjnym zapędzie, ten ksiadz już by wąchał kwiatki spod spodu    https://nczas.com/2019/12/04/ksiadz-zostal-zlinczowany-przez-dziennikarzy-i-skazany-za-pedofilie-teraz-uslyszal-wyrok-uniewinniajacy/
Zapisane
gnome
aktywista
*****
Wiadomości: 1849


« Odpowiedz #290 dnia: Maja 27, 2020, 13:58:05 pm »

@Sławek125 - ja cały czas wierzę, że Pan tylko udaje, że kompletnie nie rozumie.
Zapisane
Podczas jednej z ceremonii w Bazylice św. Piotra, gdy wnoszono na sedia gestatoria papieża św. Piusa X, lud rzymski żywiołowo zareagował oklaskami, Papież widząc entuzjazm wiernych rozkazał zatrzymać pochód. Gdy tłum się uciszył rzekł do wiernych, że *nie należy czcić sługi w domu jego Pana.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #291 dnia: Maja 27, 2020, 14:27:15 pm »

"Świstki papieru czterokrotnie kserowane" - gdzieś już to p. Sławku słyszałem...

Piękne są nagrania bp. Janiaka gdy zeznawał pod przysięgą przed sądem.
Sędzia: Czy wiedzieliście, że na ks. X ciążą zarzuty o pedofilię, gdy przenosiliście ks. X z diecezji do diecezji (by mógł dalej molestować dzieci) ?
Janiak: nie mogę powiedzieć tak i nie mogę powiedzieć nie.

X. Isakowicz pięknie zestawił to z chrystusowym "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi."

Pan Sławek mówi to samo co p Anna M. tylko z innych pozycji: p. Anna - posoborowych "bi" (rytualistycznych), p. Sławek - Tradi. Zresztą to samo mówił Wielgus i Glemp.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #292 dnia: Maja 27, 2020, 14:40:35 pm »

Panie rysiu, pan masz znowu pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Jak ja zacząłem w sadzie kręcić, żeby kolege osłonić, cos podobnie jak bp Janiak, to sędzią tak na mnie huknął, że orzeł prawie ze sciany spadł(bez korony) Tak albo nie, ryknał na mnie. Do kogo masz pan pretensje? Swiadek składa przysiege pod odpowiedzialnością karną, chyba że ten oskarzony był bliską rodziną albo osobą bliską dla świadka. Gdyby pan albo ja zaczeli udzielac takich inteligentnych odpowiedzi wys. sądowi, to byśmy wylądowali z wyrokiem. Ja nie o kłamcy sądowym Janiaku ale o pomówieniach cały czas rozmawiam. Macie panowie jakiś pomysł aby oddzielić ziarna od plew. Ja nie mam.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #293 dnia: Maja 27, 2020, 18:01:31 pm »

Przestępców wszelkiej maści pakuje się do więzienia po prawomocnym wyroku sądowym.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #294 dnia: Maja 27, 2020, 18:12:39 pm »

Przestępców wszelkiej maści pakuje się do więzienia po prawomocnym wyroku sądowym.
No krótko i na temat. Zanim taki wyrok zapadnie mozna każdego wykonczyć postepowaniem przygotowawczym, a sanki to specjalnośc polskich sądów.
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #295 dnia: Maja 27, 2020, 18:33:29 pm »

Mam alegrie na slowo 'pomowienia'.
1. Jest zawiadomienie o przestepstwie - ksiadz OD RAZU, bez chwili na dyskusje powinien zostac odeslany 'do mamy'/do domu seniora/zakonu bez kontaktu z dziecmi.
2. W takim stanie musi przebywac do czasu az sprawa sie wyjasni. Dla dobra Kosciola - nawet jesli sprawa ma sie ciagnac 20 lat i zakonczyc jego uniewinnieniem.


Problem w KK polega na tym, ze tutaj sa zarzuty we Wroclawiu dla ksiopana Kani, a on sobie w Bydgoszczy chlopcow oblapia. Kanie mialem 'przyjemnosc' poznac w 2008 lub na poczatku 2009 roku, gdy byl wikariuszem w parafii Opatrznosci Bozej w Bydgoszczy i znow: WSZYSCY wiedzieli, ze Kania to co najmniej homoseksualista, a wszyscy ksieza i klerycy znali plotke, ze go z nastolatkiem przylapali we Wroclawiu. Inny bydgoski ksiadz, niestety, moj rowiesnik, juz od seminarium byl specyficzny. Wyswiecili go, po 2-ch latach go gospodyni przylapala jak siedzial z 14 latkiem w samej bieliznie. Co zrobiono? Ano przeniesli go na inna parafie, dostal misje kanoniczna, byl prefektem w gimnazjum. Przylapali go na dwuznacznych smsach do chlopcow...Wiec przeniesiono go znowu. Dopiero po 3-ciej wpadce, jak ktos przeslal te screeny do mediow to go wyslali 'do mamy'.


A wracajac do pomowien: pamietam jak w Polsce ludzie bronili ksiopana Wojciecha Gila, ktory molestowal chlopcow (chyba) na Dominikanie. Jak to ochoczo media z nim wywiady robily, jak to on plakal, ze sie jakiejs mafii narazil, jak tych chlopcow ratowal i to bylo jakims mitycznym 'im' nie na reke. W 2015 podczas procesu przyznal sie, ze no jednak sobie lubil sie zabawic z dziecmi... NIe da sie od razu oddzielic prawdy od 'pomowien'. Ale trzeba OD RAZU reagowac.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #296 dnia: Maja 27, 2020, 19:34:54 pm »

Sami swoi.  A Abp Wesołowski nie miał takiego społecznego poparcia...
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2020, 19:43:50 pm wysłana przez michal260189 » Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #297 dnia: Maja 27, 2020, 19:59:33 pm »

Bardzo mi sie nie podoba krój tych ornatów. Jesli ksiądz cos takiego zakłada, to wiedz że coś sie dzieje.
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #298 dnia: Maja 27, 2020, 20:56:28 pm »

Bardzo mi sie nie podoba krój tych ornatów. Jesli ksiądz cos takiego zakłada, to wiedz że coś sie dzieje.


Pan o ornacie gotyckim kiedys slyszal? To, ze to z plastikowych butelek to juz inna sprawa. Ale sam kroj jest gotycki, wbrew pozorom, uzywany przed VS, na rowni ze skrzypkami (ktore byly popularniejsze, ale np dominikanie zawsze nosili gotyckie bez 'kapturka', nie chce mi sie szukac zdjec, ale i TEN Arcybiskup ubieral gotycki ornat).
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #299 dnia: Maja 27, 2020, 22:32:36 pm »

Żadne tam gotyckie, bo te wyglądały inaczej, tylko całkiem nowa szata wprowadzona instrukcją IGMR w 1969.
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu'' « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!