Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:29:36 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu''
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28 Drukuj
Autor Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu''  (Przeczytany 56896 razy)
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #210 dnia: Maja 15, 2020, 23:22:40 pm »

Sławku
W swoim dotychczasowym życiu poznałem dwóch takich duchownych co się okazało być pedofilami. Połowa odprawiała msze trydenckie. Znam też dwie osoby które przeszły obecnego koronawirusa.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #211 dnia: Maja 16, 2020, 10:21:37 am »

Sławku
W swoim dotychczasowym życiu poznałem dwóch takich duchownych co się okazało być pedofilami. Połowa odprawiała msze trydenckie. Znam też dwie osoby które przeszły obecnego koronawirusa.

Nie mieszajmy panie Sławku dwóch systemów walutowych, to nieuczciwe. Koronawirus to rozpętana histeria niewspółmierna do zagrożenia; zapewne byl już pan na tego wirusa chory.
Pedofili w Kosciele nigdy nie spotkałem ale znam osoby, ktore spotkały. Ważna jest reakcja środowiska na ujawnienie faktów. A z tym jest dramatycznie. Przenoszenie zboków z parafii na parafię jest praktyką częstą. Pisząc 'zboków' mam na mysli także czynnych homosi. O księżach hetero z 'gosposiami' i dziećmi nie wspomnę.
Najgorszą reakcją tradsów birytualistów jest zwieranie szeregów z degeneratami w obronie tych, którzy kryli zboków.

Zresztą, proszę zobaczyć jacy grzeczni wobec Sekielskich i TVN potrafią być kurialiści a nawet biskupi  ;D warto aby tradsi sobie popatrzyli, nieczęsto tradycjonalista widzi tak milego biskupa lub moderatora kurialnego  ;D
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #212 dnia: Maja 16, 2020, 11:59:59 am »

Panie rysiu, to pan dopiero dokonał manipulacji starając sie mnie wyprowadzić z mylnego błedu. Skoro przeszedłem przez kowida bez swojej zgody i wiedzy, to mozliwe też ze zostałem przecwelony przez jakiegoś petofila na tę samą mode. Słowem nie nie zaprzeczyłem istnieniu zjawiska o którym mowa, tylko nieśmiało zauwazyłem, że w moim srodowisku i rodzinie bliższej i dalszej do takiej sytuacji nie doszło. Byłem, natomiast, świadkiem i uczestnikiem sytuacji, gdy na fali  medialnych doniesień o petofilach w Kosciele, gówniarzeria rzuciła takie pomówienie na neoprezbitera, który  chciał się ze smarkaczami kolegować. Wziąłem sprawy w swoje rece i gówniarze ładnie ksiedza przeprosili, a ja wyjasniłem młodzianowi, że jak sie z chlopem pije, to sie z chlopem pod płotem lezy. Przyznał ze smutkiem, że chciał byc mądrzejszy od swoich profesorów i nową pedagogie na własną reke wprowadzać. Chwalic Boga, dostał po łapach na samym początku i pewnie tej lekcji już nie zapomni.
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2020, 12:07:58 pm wysłana przez Sławek125 » Zapisane
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #213 dnia: Maja 16, 2020, 12:11:04 pm »

Z wielkim spokojem ducha właśnie obejrzałem ten film. Nie zachwiał on mojej wiary w Boga, nie umniejszył też szacunku dla Świętego Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Samo życie. Jedna łyżeczka dziegciu nie popsuje smaku beczki miodu.
Ale dla ubogich duchem - oooo , huzia na Józia! Wszyscy księża to pedofile, czarna watykańska mafia itd, itd, itd.
Czekam aż Siekielski zrobi film o tuszowaniu podobnych spraw w innych środowiskach, może wśród wiadomej nadzwyczajnej Kasty itp.
Ale w sumie niesmak pozostaje.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #214 dnia: Maja 16, 2020, 12:36:32 pm »

Jeszcze nie obejrzałam filmu, rozglądam się czy są jakieś reakcje.

Oświadczenie Delegata KEP ds. ochrony dzieci i młodzieży po filmie „Zabawa w chowanego"

https://www.youtube.com/watch?v=WXvfjaPiLeA

Treść tu:

https://stacja7.pl/z-kraju/prymas-polski-zglasza-do-papieza-sprawe-opisana-w-filmie-zabawa-w-chowanego/
Zapisane
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #215 dnia: Maja 16, 2020, 12:45:11 pm »

Filmu nie oglądałem i nie zamierzam, bo na glowe jeszcze nie upadłem. Doskonale wszyscy tutaj wiemy na czym polega mechanizm zjawiska i nic mądrego nie wymyslimy. Solidarnośc grupowa czy korporacyjna była, jest i będzie. Ma to swoje złe ale i dobre strony. Nie wiem jak szanowni państwo chcieliby to zjawisko wyeliminować, które jest tak stare jak historia ludzkości. Filuci w stylu Sekielskich udają albo nie udają głupich ale ich cel jest jasny i oczywisty. Dokopać leżącemu Kosciołowi i tyle. Tutaj słusznie pan gnome zauwazył w którymś watku, ze rozwiązanie problemu lezy w rekach swieckich katolików, ojców, matek, rodzin. Żaden typ nie jest anonimowy. Przeniesienie do innej parafii mogło działac, gdy nie było internetu, a telefon tylko u sołtysa i na plebanii. Wiadomośc do nowej parafii takiego typa powinna dotrzeć szybciej niz on. Jesli biskup chce chronić typa, to niech go zamelduje w swoim pałacu i sam się z nim buja, a nie podrzuca zgniłka innym ludziom.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #216 dnia: Maja 16, 2020, 13:49:23 pm »

O Kaliszu głośno a i bp Janiak został nagrany jak wywala rodziców molestowanych za drzwi. Chyba 3 - 4 lata temu.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #217 dnia: Maja 16, 2020, 15:16:26 pm »

Cytuj
. Solidarnośc grupowa czy korporacyjna była, jest i będzie. Ma to swoje złe ale i dobre strony.   

Zaraz zaraz, panie Sławku, do tej korporacji przecież pan tez należy. I co? Niech biskup kryje zboka to i mnie wybronią gdybym cosik przeskrobał z wykorzystaniem dotacji na koscioł? Bo wlaśnie rzeczona 'solidarnośc korporacyjna' na tym polega.
Marszalka Senatu za łapowki nikt nie dotknie bo lekarze są także w PiSie. Politycy PiS nie ruszą kolegów z PO w myśl 'solidarnosci korporacyjnej'.

'Zabawa w chowanego' jest uprawiana od 10 lat z realizacją Motu Proprio Summorum Pontificum Benedykta XVI. Wierni traktowani są z buta. Wierni - rodzice molestowanych dzieci także.
Ale wystarczy, że Sekielski wpuści do sieci film a już po 15 minutach ob. Polak staje grzecznie w pozycji zasadniczej  ;D  Jeszcze 24 godziny temu wszystko w KEP ie było w jaknajlepszym porządeczku; jeszcze 12 godzin temu w Janopawłolandzie wszystko grało. A 15 minut temu coś się stało, że trzeba tow. Bergoglia wołać na arbitra  ;D

To jest tylko dowód na to, kogo boją się KEP-scy ( Boga czy lewicy) i komu służą.

@ Gnome,  rodzice/wierni niczego nie zmienią w tym wzgledzie bo po prostu, niestety francuskie kotlety, nie mają jaj. I prędzej podwiozą zbokowi własne dzieci do gwałcenia niż trzepną w stół medialną pięścią ( bo tylko takiej boją się zboki i ich przełożeni ). Oto Polska właśnie. A propos...czy słynne pokolenie J-P ll obroni dzieci przed zbokiem i kryjącym go biskupem?
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2020, 15:21:33 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #218 dnia: Maja 16, 2020, 16:05:55 pm »

Panie rysiu, ja do tej korporacji należę tak samo jak do korporacji prawników, milicjantow czy piekarzy. Mogą mnie skazać albo zamknąc i spozywam chleb powszedni. Takie mam związki z tymi korporacjami jak i z korporacją duchownych. Jestem po prostu konsumentem ich usług i posług. A co do tych rodziców, to sie nie zgodze. Jest raczej odwrotnie. Predzej o pochopne i fałszywe posądzenie niż zamiatanie pod dywan. To juz nie te czasy panie rysiu. Duchowieństwo ma fatalną prase i przełozenie jest niestety mocne w społeczeństwie. Nawet w rodzinach kapłanów dochodzi do otwartych konfrontacji i obelg wobec ich ksiedza wujka, stryjka czy brata. Pan znowu o MP. Niby pan wszystko wie i rozumie, a ciagle spodziewa się po gubernatorze Franku, że Armie Krajową będzie wspierał.
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #219 dnia: Maja 16, 2020, 18:03:31 pm »

Pan Slawek jak zwykle swoje. Bo on nie spotkal ksiezy pedofilow, to ich nie ma. Ja spotkalem, nawet za bardzo, co juz pisalem na tym forum. Obejrzalem tez film Sekielskich (dzisiejszy). Nihil novi sub sole, to prawda. Co nie zmienia faktu, ze jest to odrazajace. Ksiopan (jak zwracala sie siostra zakonna, wykladowca, do klerykow po obloczynach - juz nie pan, a jeszcze nie ksiadz ;) ) Hajdasz jest postacia obrzydliwa i jesli jest prawda, ze bispan Janik wiedzial od 4 lat co sie dzialo (bo wtedy ksiopan Hajdasz powiedzial rodzicom molestowanego, ze biskup o wszystkim wie) to powinien wyleciec na zbity pysk i trafic do wiezienia. Tak, Sekielscy bija w KK. Ale pan nie rozumie traumy, jaka przezywa mlody chlopak (czy ma 8 czy 13 lat nie ma znaczenia, to nadal dzieci) gdy ksiadz go dotyka, caluje 'z jezyczkiem'. Ciekaw jestem czy pan Slawek bylby takim 'wyluzowanym dziadkiem', gdyby sie okazalo, ze jego wnuk mowi 'ksiopan Hajdasz mnie dotykal w miejscach intymnych'.
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #220 dnia: Maja 16, 2020, 18:28:41 pm »

....Bo on nie spotkal ksiezy pedofilow, to ich nie ma..... Gdzie ja tak napisałem? Gdyby pan bardziej uzywał rozumu a nie emocji, to by pan zrozumiał, że napisałem tak aby zaznaczyć ze nie mamy do czynienia ze zjawiskiem masowym i powszechnym jak nam to Sekielscy sugeruja i pogląd taki jak widze sie utrwala w masowym odbiorze. Nawet ja, ktory tv nie oglada i nie czyta "postępowej" prasy ma taki obraz przed oczami. Nawet to forum czytając, mozna do takich wniosków dojść. Ja akurat swoich chłopaków wychowałem na tzw homofobów, więc miałem problem z przegięciem w drugą strone. Każdy to pedał. No a jak nie pedał, to żyd. No moze nie jest to najlepsza metoda ale ja byłem młodym rodzicem i na lepszą nie wpadłem. Gdyby ktoś łapał mojego syna za kolanko, to ten nawet mając 8 lat wbiłby mu kropidło w oko i byłby skandal ale do pedofilii by nie doszło. Pan zapewne miał inne wychowanie i dlatego nosi pan teraz traumy i stara sie tym zainteresować innych. No ja panu nie pomoge nawet gdybym chciał. Nie twierdze, że zle pana wychowano, po prostu inaczej i ja nie przesądzam kto miał racje a kto nie.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #221 dnia: Maja 16, 2020, 18:29:57 pm »

Panie rysiu, ja do tej korporacji należę tak samo jak do korporacji prawników, milicjantow czy piekarzy. Mogą mnie skazać albo zamknąc i spozywam chleb powszedni. Takie mam związki z tymi korporacjami jak i z korporacją duchownych. Jestem po prostu konsumentem ich usług i posług. A co do tych rodziców, to sie nie zgodze. Jest raczej odwrotnie. Predzej o pochopne i fałszywe posądzenie niż zamiatanie pod dywan. To juz nie te czasy panie rysiu. Duchowieństwo ma fatalną prase i przełozenie jest niestety mocne w społeczeństwie. Nawet w rodzinach kapłanów dochodzi do otwartych konfrontacji i obelg wobec ich ksiedza wujka, stryjka czy brata. Pan znowu o MP. Niby pan wszystko wie i rozumie, a ciagle spodziewa się po gubernatorze Franku, że Armie Krajową będzie wspierał.

Należy pan do tej korpo bo ma pan tego samego szefa: tow. Bergoglio.

Może i prawda, ze nastepują zmiany; moze teraz pasow dzieciak nie dostaje gdy mowi, ze ksiadz go dotykal.
Niemniej jednak chwalila mi sie kolezanka, ze jej proboszcz 'uciekl z organistą'. Pytam, jak to, to był homoś? A ona na to: wszyscy wiedzieli, bo trafil do nas na probostwo z zarzutami o pedofilię. Jak to pytam, wiedzieliscie i nic. A ona, ze u nas to inaczej niz u was w duzych miastacvh.

Widac, system kontroli w K. nie dziala. Afera od filmu do filmu. System nie dziala bo szwankują nie procedury a ludzie.
A taki układ ludzki sam się nie jest w stanie oczyscic.

Cytuj
.     ze nie mamy do czynienia ze zjawiskiem masowym i powszechnym jak nam to Sekielscy sugeruja
Skoro wszystko w kolko sie powtarza, od filmu do filmu, to znaczy, ze cos jest na rzeczy. Jezeli znowu biskupi po staremu kryja, to oznacza, ze nic sie nie zmienia - organizacja kryje zbokow i kropka.
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2020, 18:34:50 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #222 dnia: Maja 16, 2020, 19:03:26 pm »

No teraz panie rysiu, to już pan jedzie taką manipulacją, ze też sobie pozwole. A pan ma szefów jude, morawieckiego i szumowskiego , a nad wszystkim czuwa kaczor, szef wszystkich szefów. Stosuje sie pan do nakazów i zakazów? Toś pan w korporacji pis. Takich dyrdymałów, a u was w duzych miastach, to niech pan nie słucha, bo w tych małych wioskach to mają jeszcze bardziej wywalone na proboszcza niż w metropoliach. Im biedniejsza okolica, tym bardziej wywalone. Pisze pan o systemie kontroli, pan chyba żartuje. Kto ma kontrolować? Jesli kuria została zainfekowana przez biskupa sodomite innymi sodomitami na najwazniejszych posadach, to o jakiej kontroli pan mówi? Księza siedzą cicho po parafiach i się emerytury doczekac nie mogą, szczęśliwi że nie czują gorącego oddechu na plecach. O młodych nic nie wiem, bo z nimi nie rozmawiam, a nawet gdybym chciał to strach jest tak potęzny że mowy o rozmowie nie ma.
Zapisane
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #223 dnia: Maja 16, 2020, 19:13:22 pm »

Wystarczy, że biskupi przymykają oko na księży będących czynnymi homoseksualistami nie mówiąc już o pedofilach. Więc nie tylko powinno się usuwać pedofilów i tych co molestują osoby dorosłe, ale również tych co popełniają czyny wewnętrznie nieuporządkowane za zgodą drugiej strony.
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #224 dnia: Maja 16, 2020, 19:16:56 pm »

Wystarczy, że biskupi przymykają oko na księży będących czynnymi homoseksualistami nie mówiąc już o pedofilach. Więc nie tylko powinno się usuwać pedofilów i tych co molestują osoby dorosłe, ale również tych co popełniają czyny wewnętrznie nieuporządkowane za zgodą drugiej strony.
Jak przymykają? Awansują, posyłają na studia w kraju i zagranicą, umieszczają na lukratywnych placówkach. Pedalska mafia działa tak samo wszędzie, nie tylko w Kosciele. Rodziny z małymi dziecmi czekają na mieszkania komunalne latami, przyjeżdza pedał do gminy i mieszkanko w pare miesięcy. Można? Mozna
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2020, 19:19:47 pm wysłana przez Sławek125 » Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Film Sekielskiego - ''Tylko nie mów nikomu'' « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!