Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lipca 23, 2024, 14:46:08 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
232292 wiadomości w 6636 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Drukuj
Autor Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.  (Przeczytany 16823 razy)
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #45 dnia: Lutego 29, 2020, 11:33:34 am »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !
Jeżeli:
 Car Bomba wydzieliła energię 2,1 *10E17 [J]
Prędkość światła jest c= 3* 10E8 [m/s}
C*C = 10E17 [m2/s2]
to:
powinna zniknąć masa 2,1 [kg] z ciężaru bomby ważącej 27.000 [kg].
Brak dwu kilogramów masy bomby, w laboratorium można łatwo zauważyć i do 1[g] ustalić. Jednakże wybuch Car Bomby nastąpił poza laboratorium, w otartej przestrzeni, a kula ognia miała średnicę 8 kilometrów. Nie wiadomo więc, czy jakaś masa w ogóle się straciła.
Biorąc pod uwagę, że istnieje:
-wszechświat Ducha i
-świat materii
[wracając do eksperymentu z bilansem masy i energii],
zgaduję że, naukowcy badali obiekty w mikroskali atomów i cząstek i wyszło im, że nic nie ubyło.
Ze względu na zależne od siebie definicje jednostek miar i sposobów analizy stwierdzono faktycznie jedynie to, że przed i po eksperymencie wszystkie biorące udział w przedstawieniu cząstki mają pod obserwacją.
Dalej uznaję kwanty promieniowania elektromagnetycznego jako materię w podstawowym znaczeniu tego słowa, a nie jako pojęciową, POZAMATERIALNĄ energię. To, że ewentualnie nie posiadają masy grawitacyjnej nie czyni kwanty światła obiektami przestrzeni duchowej, ani nie jest to energia niematerialna.
Chłopaki z zachodu bawili się przemianami jądrowymi. W wyniku eksperymentów w laboratorium klocki zmieniły wygląd i tyle. Chyba potrafią, trochę, to policzyć i zbilansować, co powstało z czego. Dalej jednak, tylko Bóg może stworzyć coś z niczego, a to, co istnieje, jest utrzymywane Mocą Jego Potęgi. Wzór E=m*c*c od zawsze i na zawsze będzie wzorem bezmyślnego bałwochwalstwa i epidemicznej, mocno zaraźliwej siły głupoty. Nie ja to pierwszy zauważyłem, ale jednak już to widzę.
Niestety aktualnie Cywilizacja Zachodu rozwija się na Kłamstwie miary demonicznej. Prawda jest największym zgorszeniem i przemocą. To już pierwociny Satanizmu, tak jak wcześniej było Odrodzenie, Oświecenie, Romantyzm, Pozytywizm, Epoka pary i elektryczności, Epoka radia i telewizora, Chwila komórki i komputera ...
Wierzcie raczej Polakom, niż obcym cieleśnie i duchowo. Nie odwracajcie się od dzieci swojego narodu, jak było wczoraj w czytaniach. ꝉ
Tagi: Szczególna Teoria Eteru, Karol Szostek, Roman Szostek
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2020, 10:09:57 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #46 dnia: Lutego 29, 2020, 12:00:41 pm »

Czy pan się dobrze czuje?
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3648


« Odpowiedz #47 dnia: Lutego 29, 2020, 16:40:26 pm »

Nie powinienem odpowiadać za p. docenta, ale przypuszczam, że on się czuje się doskonale  :)  Zajmując się naukami ścisłymi spotkałem takich wielu, i lubię z nimi czasem pogawędzić.  Niektórzy prezentują śmiałe i stworzone z rozmachem teorie fizyczne, inni rewolucyjne wynalazki. Kiedyś taksówkarz opisywał mi swój genialny pomysł  na nowy środek transportu, polegający na tym, że samochody będą się poruszały w gigantycznych rurach pchane sprężonym powietrzem. Jak już dojechaliśmy do celu, musiałem siedzieć i czekać aż skończy opowiadać- ale nie mam mu za złe  :)

No więc gawędzimy dalej:
Dalej uznaję kwanty promieniowania elektromagnetycznego jako materię w podstawowym znaczeniu tego słowa, a nie jako pojęciową, POZAMATERIALNĄ energię.

To świetnie, że Pan uznaje kwanty za materię. Rozumiem, że materia nie może ani znikać, ani się pojawiać, bo Pan Bóg nie pozwala na takie fanaberie.

Ale mamy tu pewien problem, postaram się go opisać. Wie Pan chyba, jak wygląda tzw. ściernica? To taki okrągły kamień szlifierski, używany do ostrzenia narzędzi.

Otóż jak się taki kamień zacznie obracać, i przyłożymy do niego np. dłuto albo jakiś inny kawałek stali, to dłuto zacznie się szybko rozgrzewać. Jeżeli będziemy trzymali wystarczająco długo, to dłuto rozgrzeje się do czerwoności. Innymi słowy, zacznie świecić - a skoro świeci, to znaczy, że wydziela kwanty promieniowania elektromagnetycznego. Kwanty są materią (jak Pan raczył napisać), więc proszę mi powiedzieć, skąd się one wzięły? Wygląda na to, że się pojawiły ot tak, z niczego?
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2020, 17:13:27 pm wysłana przez Regiomontanus » Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #48 dnia: Lutego 29, 2020, 20:28:42 pm »

Regiomontanus powyżej napisał:
Cytuj
Kiedyś taksówkarz opisywał mi swój genialny pomysł  na nowy środek transportu, polegający na tym, że samochody będą się poruszały w gigantycznych rurach pchane sprężonym powietrzem. ...
To nie jego był pomysł, ale znany przedruk z prasy światowej. Szacowano, że takie coś w wodach Atlantyku pomiędzy USA i Europą zużyje 10 lat produkcji stali, ze wszystkich hut na całym świecie. Widziałem mniejsze, takie coś, w supermarkecie. Poczta pneumatyczna służyła do transportu kasy z kas fiskalnych na zaplecze.

Przepraszam za niedopuszczalną pomyłkę:
jest tak:
Cytuj
uznaję kwanty promieniowania elektromagnetycznego jako materię...
[kwant-najmniejsza porcja energii]
a powinno być:
Cytuj
uznaję cząsteczki(fotony) promieniowania elektromagnetycznego jako materię... w szerszym znaczeniu tego słowa. [ tag: materia]
 Kwantowanie poziomów energetycznych wynika chyba z jedynie możliwych trajektorii ruchu cząstek opisywanych w "Modelu swobodnego spadku" prof. M. Gryzińskiego.
Przemiana materii w energię wydaje się oczywista od epoki "pary i elektryczności". Nie było wtedy E=m*c*c, ale była oczywista zamiana 24kg/100km do 27kg/100km dobrego węgla opałowego w ruch pociągu napędzanego lokomotywą parową. Materia zamieniała się w energię, co było widać słychać i czuć, a można było to sprawdzić po kupieniu biletu kolejowego. W mikroskali atomów nie ma samej energii, bezcząsteczkowej, żeby to była energia bez cząsteczki. Tylko cząsteczki są nośnikami oddziaływań. Fizyka jądrowa nie zajmuje się oddziaływaniami i przepływem energii poza cząsteczkami elementarnymi. Może jednak badać właściwości pustej przestrzeni. W mikroświecie zjawisko "czystej" energii nie występuje. Zawsze coś się dzieje z oddziaływaniem małych cząsteczek. Wśród atomów przykładowo zjawisko tarcia statycznego i dynamicznego nie występuje.
Cytuj
Regiomontanus:  Fotony są materią ... więc proszę mi powiedzieć, skąd się one wzięły? Wygląda na to, że się pojawiły ot tak, z niczego?
Cząsteczki materii zderzają się ze sobą. Mogą wtedy również łączyć się i rozpadać na inne cząsteczki. Tak jak w zderzeniach makroskopowych prędkości przed zderzeniami i po nich mogą być różne. Jak któraś cząsteczka materii posiadająca masę, po zderzeniu zwiększyła prędkość, do mówi się, że wydzieliła się energia. Faktycznie jednak dalej mamy te same klocki, co były, tylko w innej konstelacji. Nie widzę tu żadnej możliwości zamiany materii w energię niematerialną. Mamy przemiany jednej materii w inną i już. To jest
 "Prawo Zachowania Materii w układzie odosobnionym". Materia jest, bo została stworzona. Można ją tak przekształcić, żeby nie miała masy w sensie grawitacyjnym. I już.

Cytuj
Czy pan się dobrze czuje?
Nie. Jestem zdruzgotany niechęcią ludzi do poznawania Boga.  Tylko ON się liczy. Bóg chce być blisko człowieka i mówi, a ukochani kapłani twierdzą, że mowa Boga się skończyła, ze śmiercią ostatniego Apostoła. To, co ostatnio Bóg powiedział w Grzechyni...Nie może być większe nigdzie na świecie. Dotyczy kultu Boga, jak On sam chce być czczony. Na własne oczy można zobaczyć jak z uczelnianego księdza, który "sam myślał", rodzi się Kapłan, który wypełnia Świętą Wolę Boga. Słabi są ludzie. Bóg sam uczy i To dopiero jest Nauczyciel. W tym nauczaniu najwyżej jest postawione oddawanie chwały Bogu. To nie może być od szatana. cd może n.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2020, 01:48:17 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7315


« Odpowiedz #49 dnia: Lutego 29, 2020, 23:38:11 pm »

Pan docent0 mnie nie dziwi, w swoim życiu zawodowym spotkałem się już z geniuszem, który ćwierć wieku temu oznajmił wszem i wobec, że konstruuje dyskietkę o pojemności jednego terabita. Kolega szef się go bał całkiem spławić, żeby komuś krzywdy nie zrobił więc przekierował go na mnie, żebym "konsultował epokowy projekt". Przychodził zawsze z kartką na której było kilka multiplekserów z wiszącymi w powietrzu liniami adresowymi. Za każdym razem sugerowałem mu, żeby skupił się na logice adresowania tych układów, przyznawał mi rację, że to jeszcze słaby punkt jego wynalazku i musi na tym popracować, po czym cykl się powtarzał. Miał jednak zasadniczą przewagę nad docentem0, nie mieszał do tego Pana Boga.
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2020, 23:44:16 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #50 dnia: Marca 01, 2020, 00:14:01 am »

Jak smutno. O wszystkim wolno, byle nie o Bogu! Nie o Tym, Który Jest, Który Był i Który chce się przechadzać wśród synów ludzkich, patrząc na wysiłki człowieka, jak by się Bogu przypodobać.
Jan Pieńkos, Janusz Turczyński.
A Nadachowski i Kulka nie doprowadzali Pana kolegi do szału. Żeby co pół roku wydawać nowe wydanie książki, po jednym nowym rozdziale w każdej. Tam, po raz pierwszy, była synchroniczna pętla fazowa. Dobrze, że kasa szła z kieszeni taty. Co nowa teoria, to nowe możliwości. Przy wzmacniakach analogowych, było do pięciu jeden po drugim, a przy wzmocnieniu cyfrowym już bez ograniczeń. Teoria filtrów aktywnych, filtry Butterwortha, filtry Czebyszewa, filtry Bessela, filtry eliptyczne były opisane po polsku. A może Szanowny Pan "jwk" spotkał gdzieś teorię filtrów grzebieniowych po polsku, z niezależną charakterystyką amplitudową od fazowej. Coś jest już w Wikipedii. Szkoda, że dopiero teraz.
Panie Rycerzu, a czy Wy znacie Tego, Któremu chcecie służyć, czy na razie liczy się tylko, żeby mieć ładną zbroję ???
« Ostatnia zmiana: Marca 09, 2020, 16:04:20 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #51 dnia: Marca 04, 2020, 01:54:35 am »

-A w jaki sposób rozpocznie się ta VII Era Świata ???
Jak byśmy wiedzieli, można by spróbować odpowiednio do okoliczności korzystnie się ustawić. Odpowiedź rysuje się coraz wyraziściej jak patrzę na pracę księdza profesora Piotra Natanka.
Musi na Ziemi zajaśnieć Czysta Boża Iskra, która będzie też Ludzką iskrą. I od niej odnowi się cała Ziemia.
A realnie. Na stronie http://www.christusvincit-tv.pl
mamy 45 kazań "X Przykazań Bożych". Jest też książeczka z dokładną treścią od Boga.
Wrogowie Boga od wielu lat wszystko zniekształcali. Zobaczcie sobie, o co Bogu chodziło od początku. Spytajcie potem swojej Duszy, w głębi własnej istoty, czy to Prawda. Wola Boża jest podana w odniesieniu do naszego współczesnego świata.
Z tego wynika, że wiadomo już dokładnie i precyzyjnie jak lud ma Boga kochać, Miłość dziecka do rodziców mierzy się miarą posłuszeństwa dziecka przykazaniom rodziców. Zapewniam Was, że objawione SŁOWO BOGA jest poważne, całkowite i wystarczające. Jest najwyższą Łaską dla Polaków i najpoważniejszym obowiązkiem w dziejach narodu polskiego.
1. Już dziś można klękać przed przyjęciem Błogosławieństwa Bożego.
2. Można próbować całować kapłańskie dłonie.
3. Można ignorować masoński "znak pokoju", zachowując skupienie i uniżenie przed Bogiem.
Księży jednak nie wolno wyprzedzać, a sami Mszy Trydenckiej nigdy sobie nie odprawimy.

Daj MI swoje apokalipsy, a JA dam ci SIEBIE.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2020, 01:35:09 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #52 dnia: Marca 15, 2020, 20:57:46 pm »Mam do Was wielką prośbę.
Ta dziewczynka jest gladiatorem i ma mocno zranione serce. Jak by ją ktoś pokochał szczerze będzie mógł chwycić Ją za uzdę i ściągnąć z areny. Inaczej może dać się zabić. Szkoda Jej. Ona kocha też Polskę i jest dumna mogąc się Polsce przypodobać.
Jest fajna i wartościowa, już zrozumiała wiele swoich błędów. Jednakże zranienie jej serca jest poważne. Nie możecie jej pokochać, to się pomódlcie za Nią.
Pan Jezus nie życzy sobie kobiet sportowców, kobiet w spodniach, kobiet ministrantek. To się nigdy nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2020, 21:11:39 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #53 dnia: Marca 15, 2020, 23:17:35 pm »Oto Kropielnica Czasów Ostatecznych na godziny zarazy i morowego powietrza, odpowiadająca mentalności współczesnego człowieka i państwowych paragrafów. Inicjatywa jakby trochę podobna do pomysłu Michała Drzymały. A bicie w dzwony, po całej Polsce ??? Nadal, jakby zaniedbane, choć kiedyś mocno pomagały odwrócić klęski i nieszczęścia.
Kropielnicę wynaleziono w Grzechyni u ks. Piotra Natanka. Do użycia potrzebny jest własny patyczek, trzymany w lewej ręce. Do prawej nabieramy wody, a dalej tak, jak mama uczyła.   I już !!!!!
 Patyczek jest gwóźdź programu, bo bez  niego się nie da. Za bezrozumne użycie bez patyczka można być zesłanym karnie na kwarantannę celem wygrabienia z lasu opadłych liści, igieł i gałęzi. I tak trzymać!

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !!!
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2020, 16:07:46 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #54 dnia: Marca 18, 2020, 11:34:12 am »Wypada przypomnieć, że:
1. Mamy "Orędzia na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" (około 30 tomów jest ze szczegółami "technicznymi"). Z tej treści jest sporo wyciągów tematycznych i całe gotowe serie kazań. Żywego Słowa Bożego nam nie brakuje, a z powodu nadzwyczajnej czystości tego Źródła wszystkie inne potrzeba i należy odstawić. Chodzi mi szczególnie o bieżących konkurencyjnych manipulatorów i objawienia prawdziwe, które zeszły na manowce i teraz są nieczyste. Jak wiemy koronowirusów, bakterii, grzybów duchowych i innych patogenów jest całe mnóstwo.
2. Skoro się zaczęło oczyszczanie świata, to nasze nieszczęścia i nieszczęścia świata się nie skończą, aż powiemy: "Błogosławiony, który przychodzi w imię Boże ..."
3. A gdzie jesteśmy? ???  Na razie zaledwie akceptujemy "świrów" którzy wspominają o Bogu.
4. Suplikacje mus śpiewać przed Bogiem zawsze i tylko na kolanach.
5. Jak Polacy byli by święci, nijakiej zarazy w Polsce by nie było. Tymczasem młodzik ze Sosnowca chwalił się wczoraj na rynku odwróconym krzyżem, oderwanym z różańca i wywieszonym na klacie. Dowiedziałem się, że jak bym rozmawiał z nim w nocy, to nie miał bym tak lekko.

Soli Deo gloria et virginis Maryja.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2020, 11:45:31 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #55 dnia: Marca 18, 2020, 16:32:40 pm »


Wypada przypomnieć, że:
1. Mamy "Orędzia na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" (około 30 tomów jest ze szczegółami "technicznymi").Panie "docencie0" a cóż to za Orędzia i aż 30 tomów?
Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #56 dnia: Marca 18, 2020, 17:57:11 pm »

http://www.christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=1

spróbuję coś napisać o celu i sensie działania Boga teraz w Polsce
główne materiały źródłowe w linku powyżej
wiele osób ma czas i może coś sobie przemyśleć

Jak by było powszechne nawrócenie Polaków, szybko było by fajnie. Nadal jest to możliwe.


Z dzisiejszego kazania [jest 19 marca 2020; Orędzie Boga było w tym miesiącu] mamy takie pouczenie: "Szczęście nie jest posiadaniem osób i rzeczy, ale stanem duszy miłującej".
Bóg zawsze chce być blisko nas, teraz zapowiedział kazania o naszym strachu, o co to chodzi. Pierwsze kazanie było dzisiaj.
http://www.christusvincit-tv.pl/articles.php?article_id=294

jak coś jeszcze prosto napisać.... to źródło jest doskonale czyste.....należy do najpotężniejszych w historii ludzkości..... porządkuje i ukierunkowuje ludzi na prawidłowe działanie względem Woli Boga..... umożliwi błyskawiczne odrodzenie świata po oczyszczeniu..... nie będzie dla nas usprawiedliwienia, że nie skorzystaliśmy i dopiero ogień musiał spalić pychę ludzi.....źródło to zgadza się doskonale ze Starym Testamentem i Nowym Testamentem, .... nic nie jest zamienione, zniekształcone ani porzucone, co do Joty. Nie patrzcie na to. Widziałem linearne wydanie Biblii.
Jeszcze muszę powiedzieć o nieskończonej nędzy oszukanych współczesnych Kapłanów, którzy nie skorzystali jakoby z zatrutych źródeł naiwnej, przesądnej, obrosłej w mity i legendy wiary ciemnogrodu. Bóg mówił i mówi cały czas, a Umiłowani Synowie Boga byli uczeni i dotykani przez wrogów Boga. I co teraz ???? Po ludzku, tego się nie da naprawić. Więcej powiem, dziś po wielokroć spryt demonów wymaga od nich posłuszeństwa w Imieniu Boga
Jednak da się,     ......   przez ból, cierpienie i łzy.

Podstawowe, ciągle powracające pytanie, do czasu Wielkiego Ostrzeżenia jest:
-Czy rozpoznajecie, co pochodzi od Boga, a co od Szatana?
a potem będzie jeszcze jedno:
-Którego pana nad sobą wybieracie?

Soli Deo gloria et virginis Maryja.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2020, 00:30:26 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #57 dnia: Marca 20, 2020, 11:49:38 am »

Młyny Boże nie rychliwe, ale potrafne! Pamiętam jak "Liga Północna" z Mediolanem na czele planowała awanturnicze odłączenie się od biednej Italii z południa. Chcieli granicy państwowej i oddzielnego skarbca. Byli bardzo bogaci. Bogaci brzydzą się biednymi, nie chcą ich towarzystwa i co im zrobisz? A Panu Bogu, widać, bardzo nie podobają się systemy typu "Nur für Deutsche !!!". Za to jest mocna kara, tak samo jak za nie ustającą złość. Pielęgniarka na filmie mówi, że nie ma już kto liczyć trupów -tych bogatych i najlepiej usytuowanych, rządzących całą Italią. Mówi też, że Mediolan i Lombardia jest głównym centrum epidemii. Pomódlcie się za nich, a i nam, żeby nie odbiła szajba.
Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja.

P.s.: Nie wolno palić ciał ludzi, tylko do ziemi. To jest sprawdzone. Dym z komina krematorium jest niebezpieczny. Wirusy nie są bakteriami. Były publikowane dowody, że po spaleniu materiału biologicznego w dymie są zawarte cząsteczki materii, które można uznać, że nadal posiadają informację biologiczną.Mediolan dziś: 20 marca 2020.

« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2020, 14:02:43 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #58 dnia: Marca 21, 2020, 08:28:15 am »


https://youtu.be/jM61Tr8Xdt4   
-Czy można generować wodór jednoatomowy? - Mirosław Sobolewski

https://youtu.be/dE-W-h-9rGk   
-WODÓR JENDNOATOMOWY - JEŻELI PRAWDA TO SENSACJA - Mirosław Sobolewski


Ale Pan Bóg ma możliwości. Jeżeli tylko ten Pan nie kłamie, w żadnym swoim słowie, to ....
(Pod względem teorii fizyki ciała stałego wygląda, że jest ok.)

Profesor zwyczajny, generał Marian Rejewski nie jest tylko mgr inż.,
profesor zwyczajny, generał Jerzy Różycki nie jest tylko  mgr inż.,
profesor zwyczajny, generał Henryk Zygalski nie jest tylko mgr inż.,
to są nasi, z polskiej krwi i ciała i zostali już zweryfikowani w zakresie matematyki i wojskowości. Zmniejszyli ilość cierpień i zmniejszyli rzekę przelanej Ludzkiej Krwi przez świat cały.
Boga nie można powstrzymać, ani Jego Woli zapobiec. Oby to też było Jego Dzieło. Chwały Rzeczypospolitej też nie będzie można umniejszyć, chyba tylko my sami. Najwyższy czas, żeby służby świata o tym pamiętały, bo czas jest bardzo delikatny i ważą się sądy nad tymi, co niszczą ziemię.
Anioł Gniewu Bożego i Wymiaru Kary już czeka i się niecierpliwi, żeby uderzyć swoim mieczem.
To jest pewne.
Czy czujecie już,
powagę chwili i ciche przygotowania do wylania nowego Morza Krwi?

 
-Nie nam Panie, niech będzie chwała Imieniu Twojemu  !!!.

 Tylko, wyłącznie i zawsze.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2020, 07:47:53 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5804


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #59 dnia: Marca 21, 2020, 10:09:04 am »

Wie Pan co? Dawno nie czytałem takich kocopołów. Wodór jednoatomowy powstaje w wielu reakcjach chemicznych. Nazywa się go in statu nascendi
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!