Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:03:33 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Drukuj
Autor Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata.  (Przeczytany 15777 razy)
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #15 dnia: Sierpnia 17, 2018, 22:56:29 pm »

Odrębnie sprawy ogólne. Przejrzałem parę wcześniejszych pańskich (pana Docent0) wpisów, żeby się zorjentować, skąd się pan w ogóle wziął i gdzie były te pańskié niedostrzeżoné przeze mnie poprzednié wpisy w liczbie około siedemdziesięciu. Niniejsza odpowiedź tyczy się szczegółów z dawniejszych dyskussyj:
1) stąd:
4. Mam jeszcze specjalną prośbę:    Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!!!
Kilkadziesiąt lat jak pragnę i nie potrafię dostać do rąk uroczystego tekstu czytanego ostatnio wyłącznie jeden raz na nocnych Pasterkach Bożego Narodzenia. Tuż przed skasowaniem tej tradycji był krótki komunikat, że więcej tego nie usłyszę.
""Pan Jezus narodził się, kiedy zarządcą Syrii był Kwiryniusz ,,,,
kiedy tu był taki, a tam był inny, następowało długie wyszczególnienie, w którym roku panowania kogo, ....
w 6 Erze Świata, jak liczy to Kościół Katolicki."""
to był jakiś starodawny dodatek do "Pisma Świętego" , może intronit, przed czytaniem "Pisma Świętego". Bardzo mi na nim zależy. Pragnę mieć ten tekst. Ktokolwiek pamięta, ktokolwiek kocha ten tekst, niech Go udostępni. Naukowcy od historycznego fałszu i kłamstwa -precz od Słowa Bożego!
Trochę Pan pomieszał chyba teksty, bo o Kwirynjuszu to raczéj z Łukaszowéj Ewangelii, ale wyliczenia, w któréj olimpjadzie (cztéroletni okres w starożytnym kalendarzu greckim) czy w którym roku od założenia Miasta się urodził Chrystus rzeczywiście liturgicznie istnieją. Można je znaleźć w Sieci po łacinie z angielskim tłumaczeniém na przykład tutaj: https://en.wikipedia.org/wiki/Proclamation_of_the_Birth_of_Christ#Translations
Nadaje Pan tym wyliczeniom większą wagę, niż one w rzeczywistości mają.
2) stąd:
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Ta literka "j" nie jest błędem literowym, to pradawna Polska tradycja, aby zawsze odróżniać polskie Marysie od jedynej i niepowtarzalnej Maryi (Maria-Maryja). [Źródło: ks. Piotr].
Nie, proszę Pana, to właśnie jest błąd z punktu widzenia każdéj rzeczywiście — historycznie — istniejącéj orthographii języka łacińskiégo. Co więcéj, łaciński wyraz pochodzenia semickiégo "Maria" ma trzy zgłoski i akcentuje się na "ri". Powinien Pan pisać: "Soli Deo honor et gloria per Mariam!". I w języku łacińskim nié ma żadnégo rozróżnienia "Marji" i "Maryi", to jest jedno imię. Imiona się powtarzają, także imię "Jezus" wśród starożytnych Izraelitów.
Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #16 dnia: Sierpnia 17, 2018, 23:12:03 pm »

O erach pisał też sługa Boży Bartolomeusz (Bartłomiej) Holzhauser:

http://www.zrodlo.krakow.pl/rocznik-2011/numer-20-2011/ze-swietymi-za-pan-brat/

... a więcej tu:

http://www.ultramontes.pl/idolum_pl.htm


Ale sześć er świata (perjodyzacja, jak wyszło, augustyńska) oraz siedem epok Kościoła (późna interpretacja biblijnych — apokaliptycznych — listów do siedmiu Kościołów w Azyi) to są dwie różné rzeczy.
Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
sm
Gość
« Odpowiedz #17 dnia: Sierpnia 17, 2018, 23:35:10 pm »

awatar docenta jest tak creepy, że już za niego powinien być ban.


A na poważnie, panie docent0, powinien pan porozmawiać o swoich przemyśleniach z kapłanem (nie x. Natankiem) i/lub katolickim terapeutą. Z modlitwą +++, sm.
Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #18 dnia: Sierpnia 18, 2018, 00:40:21 am »

Laudetur Jezus Chrystus  !!!

1. Swoich przemyśleń nie zdążyłem jeszcze przedstawić. Najpierw musiałbym przedstawić jeszcze kilka ważnych klocków jako składników do przedstawienia własnego rozumowania. Moje własne rozumowanie nie jest błyskiem geniuszu ale raczej oczywistą koniecznością, jak widzi się  już te cegiełki.
2. Rozumiem , że forum nie jest moje i o prawdzie i nieprawdzie decyduje zdanie osoby która posiada działający guzik.
3. "Mam jeszcze specjalną prośbę: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!!!" -Moja prośba jest nadal aktualna. Najpiękniejszy dla mnie fragment zaginął i nikt nic nie wie?????? Był czytany we wszystkich kościołach w Boże Narodzenie i zawsze tak samo.
Nie ma zgody Boga na wieczne zniewolenie Kościoła. Siłą Boga będzie On uwolniony z mocy Szatana. Tylko jeszcze musi zacząć wołać do Boga o pomoc.
4. Co się w moim awatarze nie widzi, to nie wiem. Że figurka dziecka jest bez marynarki i krawata?
5. Wrócę jeszcze do joty ogoniastej, ale czy Wasze osądy naukowe może potwierdzić chociaż ze stu fachowców ze średniowiecza? A gdzie ich tylu macie? Jak jesteście wrażliwi na złoto, to jak chcecie mieć własne poglądy? Kto z Pań i Panów ma własny warsztat pracy, aby mógł mieć własne poglądy i ilu takich w Polsce mamy?
6. Żeby stwierdzić jaką religię wyznaję trzeba najpierw zapytać jak nazywa się Bóg penitenta. Czy czymś różni się od Boga Rzymsko-Katolickiego, a w doktrynie wiary, a w wiekowej tradycji ???
7. Do tej pory nie było w zwyczaju wydawania przez biskupa imprimatur na Mszę Św. Trydencką.
8. Mity i legendy to wytworzył dopiero Sobór Watykański II, co widać po owocach.
9. sm: "powinien pan porozmawiać o swoich przemyśleniach z kapłanem (nie x. Natankiem) i/lub katolickim terapeutą".
A ja nie mam pojęcia kim Pan jesteś i z kim powinieneś porozmawiać. Na pewno warto Panu porozmawiać z Panem Bogiem, Matką Bożą i własnym Aniołem Stróżem.
10. ahmed dziękuję Ci za pierwsze wskazówki. Moja tęsknota, za Słowem Bożym usłyszanym w dzieciństwie jest ogromna. Nie miałem fizycznej możliwości zeskanować słyszanych Słów na zawsze, a jak się zagubiły wielce do Nich tęsknię. Słowo Boga jest żywe, nie jest rodzajem literackim, ani żadną formą literacką.
Nie wytrzymał bym zdarzeń duchowo, gdyby nie Natchnione Słowa: "Upał serca mego chłodzę, gdy w przepaść Męki Twej wchodzę!!!

SOLI  DEO  GLORIA  -docent0
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2018, 02:09:00 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #19 dnia: Sierpnia 18, 2018, 01:22:05 am »

3. "Mam jeszcze specjalną prośbę: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie!!!" -Moja prośba jest nadal aktualna. Najpiękniejszy dla mnie fragment zaginął i nikt nic nie wie?????? Był czytany we wszystkich kościołach w Boże Narodzenie i zawsze tak samo.

Pańskié "zawsze" (to, co Pan pamięta) to jest kilka lat z wieku XX. Tych lat było więcéj, ale raczéj nie od początków Kościoła. To są wyliczenia wczesnochrześcijańskich intelektualistów, a nie prawda objawiona.
Po wtóré, już Panu znalazłem łaciński oryginał. Niestety, dokładnie tym samym tłumaczeniém polskim, któré Pan słyszał, nie dysponuję; ktoś w Internecie przetłumaczył to — niedoskonale — tak (za prymą z 24. grudnia na http://divinumofficium.com):
"W 5199* roku od stworzenia świata, kiedy Bóg utworzył z początku Niebo i ziemię; w roku 2957 od Potopu; w 2015 roku od narodzenia Abrahama; w 1510 roku od Mojżesza i od wyjścia ludu izraelskiego z Egiptu; w 1030 roku od namaszczenia Dawida na króla; w sześćdziesiątym piątym tygodniu po proroctwie Daniela i w sto dziewięćdziesiątej czwartej Olimpiadzie; w 752 roku od zbudowania miasta Rzymu; w czterdziestym drugim roku panowania Oktawiana Augusta, kiedy ziemia pogrążona była w pokoju, w szóstej epoce świata, wtedy to Jezus Chrystus, odwieczny Bóg a Syn Ojca przedwiecznego, chcąc świat uświęcić Swym łaski pełnym przybyciem, poczęty został z Ducha św. i w dziewięć miesięcy po Swym poczęciu w Betlejem ziemi Judzkiej narodził się jako człowiek z Maryi Dziewicy: Narodzenie Pana naszego Jezusa Chrystusa."
*Ja popiéram wersję, że jednak w 5508 ;)


Odrębnie przedstawię mieszczącą się w orthodoxyi interpretację pewnégo fragmentu Pisma Świętégo, wokół którégo zrodziły się interpretacje nieprawowierné:
Rdz VI 2: "Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. "
Taką córką ludzką był niewątpliwie komunizm. Idea, która swoim (pozornym, może) pięknem otumaniła umysły wielu najdoskonalszych stworzeń Bożych: ludzi. Takich córek człowieczych jest wiele, i przestrzegam Pana przed nimi. Stworzenié Boże jest dobré i warto się nim cieszyć i za nie (szczególnie za ludzi, szczególniéj za chrześcijan) dziękować Bogu; ludzkié idee i pisma rzekomo pochodzącé od Boga często rodzą potwory takié, jak wielgachny Związek Radziecki.
Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
sm
Gość
« Odpowiedz #20 dnia: Sierpnia 18, 2018, 02:04:31 am »


A ja nie mam pojęcia kim Pan jesteś i z kim powinieneś porozmawiać. Na pewno warto Panu porozmawiać z Panem Bogiem, Matką Bożą i własnym Aniołem Stróżem.




Porozmawiałem chwilę z Aniołem Stróżem, spojrzał na pana posty, był trochę zmieszany , pokręcił głową i powiedział "zaraz wracam", poszedł do Matki Bożej, uzgadniali coś, Anioł wrócił i powiedział "pan docent0 ma to wszystko opowiedzieć księdzu i psychologowi".

Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #21 dnia: Sierpnia 18, 2018, 02:15:10 am »

Laudetur Jezus Chrystus  !!!

sm - to nie był Twój Anioł Stróż. Anioł Stróż nigdy od człowieka nie odstępuje. Zawsze trwa przy człowieku, nawet jak ten popełnia serię ciężkich grzechów i jest tak, że jednocześnie bez przerwy adoruje Oblicze Boga.

SOLI  DEO  GLORIA   -docent0
Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #22 dnia: Sierpnia 18, 2018, 02:34:56 am »

Laudetur Jezus Chrystus  !!!
Boża Jota!

Arka Przymierza- linearne wydanie Pisma Świętego -Apokalipsa Św. Jana i jota ogoniasta.
Ryon Wyatt (w edycji) Potrzebna jest taka cegiełka.
Któż zabroni Bogu mówić, kiedy chce, co chce i przez kogo chce?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2018, 02:37:09 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #23 dnia: Sierpnia 18, 2018, 08:40:54 am »

Któż zabroni Bogu mówić, kiedy chce, co chce i przez kogo chce?
Skąd Pan wie, że to Bóg a nie ktoś inny? Rozeznawanie czy też rozróżnianie duchów, choć być może najbardziej znane aktualnie w formie wypracowanej przez św. Ignacego Loyolę w Ćwiczeniach duchownych, jest obecne w literaturze chrześcijańskiej wszystkich epok. Warto się z tym zapoznać.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
sm
Gość
« Odpowiedz #24 dnia: Sierpnia 18, 2018, 11:12:35 am »

Laudetur Jezus Chrystus  !!!

sm - to nie był Twój Anioł Stróż. Anioł Stróż nigdy od człowieka nie odstępuje. Zawsze trwa przy człowieku, nawet jak ten popełnia serię ciężkich grzechów i jest tak, że jednocześnie bez przerwy adoruje Oblicze Boga.

SOLI  DEO  GLORIA   -docent0

był mój, nie odstąpił, tylko odszedł na na 3 kroki, ale jednym okiem patrzył nie mnie ciągle

Zapisane
Albertus
rezydent
****
Wiadomości: 326

« Odpowiedz #25 dnia: Sierpnia 18, 2018, 12:45:54 pm »

Tu znalazłem nagranie śpiewanej wersji polskiego tłumaczenia proklamacji Bożonarodzeniowej (z Martyrologium Rzymskiego na 25 grudnia): https://www.youtube.com/watch?v=BCtS5r4F0xw. Może o to chodzi Panu docent0.
Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #26 dnia: Grudnia 03, 2019, 12:26:08 pm »

Albertus napisał: "-Tu znalazłem nagranie śpiewanej wersji polskiego tłumaczenia proklamacji Bożonarodzeniowej (z Martyrologium Rzymskiego na 25 grudnia). Może o to chodzi Panu docent0. -Ależ oczywiście, oto chodziło, od dawna się już z tego cieszę, alem gapa, to dopiero teraz dziękuję. Serdecznie dziękuję Panu Albertus-owi. Głosik tylko nie ten, z dzieciństwa był bardzo męski i dostojny, bardzo solidny, a w treści była "VII Era Świata", nie epoka. Szkoda, że tłumacze odważają się przerabiać doskonałe dzieła, jak jest również z Tomaszem A.Kempis "O naśladowaniu Chrystusa". Dało się popsuć. A nazwisko poprzedniego genialnego tłumacza bardzo trudno odszukać, a stosownego pdf-a nigdzie nie ma. Trzeba porwać starą książeczkę i zrobić *.pdf-a, a przynajmniej *.djvu, bo nikt nie powinien chcieć czytać popsutego tłumaczenia i tego właśnie chciał szatan. Kiepskich książek mamy mnóstwo, nie obrażając w niczym Ferdka Kiepskiego i bluźnierczej Babki Kiepskiej. Przepraszam za zwłokę w podziękowaniach.
Ale się porobiło. Są ciekawostki ze świata duchowego i materialnego.  :o

1/. Najpierw pytanie praktyczne:
-Buty do ucałowania przez Franciszka przesyłamy na watykański Dom Świętej Marty, ale czy mogą być nowe, czy muszą być używane?
Jak wiadomo Pan Jezus umywał nogi apostołom, nie wiadomo, czy całował nogi ludzi, ten zaś jest lepszy, bo całuje buty, a nie nogi. Jak widać zresztą jest ważniejszy, bo przed Panem Jezusem nie klęka, tak sie wyalienował z rozentuzjazmowanego tłumu. I jeszcze pasta do butów. Ponieważ Franciszek jest tradycjonalistą, czy może być tradycjonalna Pasta BUWI, co mam jej jeszcze trochę w pudełku od czasów komuny, co była na kartki -ta pasta. Myślę, że będzie zachwycony moimi tradycyjnymi trepami szykowanymi do ucałowania. A moje buty są jak dziewice, bo tyle lat, a całowane jeszcze nigdy nie były. Pastowane z resztą, też nie. Dla nich to też będzie zaszczyt w paczce odwiedzić Rzym, tyle, że kiedyś, po ceremonii, a jeszcze przed spaleniem, trzeba będzie ogień egzorcyzmować.
 https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/04/papiez_franciszek_stopy_sudan_nczas-696x464.jpg?ezimgfmt=ng:webp/ngcb1
(zdjęcie można sobie obejrzeć, ale nie wyświetlamy go więcej sami od siebie, żeby "dzieła złego" biernie nie adorować, a dusze słabe nie traciły nadziei złożonej w Bożej Opaczności)
2/. A grzech uporczywej idolatrii ??? dyskwalifikuje, czy jest to tylko dyplomatyczna forma wyrazu własnej ekstrawaganckiej acz niewinnej, artystycznej ekspresji ???  ?
3/. O nieomylności, dało radę mnie bałamucić, do czasu, aż ktoś krzyknął: -Nieomylny jest tylko BÓG Wszechmogący!!!
Od tamtego czasu, nie mam już, i nigdy nie będę już miał wątpliwości, Kto -jedynie i wyłącznie- zawsze i wszędzie Jest nieomylny. A swoją drogą nieomylny papież nie powinien by był się spowiadać, bo z czego, skoro się nie myli. Ale kiedyś tego nie  widziałem.
4/. AntyPapież to płotka, bo ktoś powie wkrótce, że jest większy od Jezusa Mesjasza z Nazaretu. Tak pisze w świętych księgach. Przyjdzie AntyChryst.
5/. Idolatria oglądana w telewizji była banalna, nie to, co złoty cielec Aarona, bo tylko takie trzy małe, niepozorne deseczki. A jednak to zbrodnia duchowa. Nowy mesjasz musi mieć lepszy i przyjemniejszy plan zbawienia dla ludzkości. Pewnie już taki ma, z wystarczającym ładunkiem perwesji dla ludzi pragnących wrażeń. 
7/.Potem już będzie fajnie, bo Bóg chce się znowu przechadzać miedzy ludźmi, jak miało trwać w Raju.

Miało być dowcipne ale jakoś nie jest. Pozostawiam jednak, bo ludzie nie rozróżniają faktu umycia nóg apostołom, służącym Bogu, przez Jezusa od ucałowania butów przypadkowych grzeszników. Różnica jest zasadnicza. Ale więcej nie będę próbował dowcipkowć. Zbyt to bolesne.


Kapłaństwo Aarona jest kapłaństwem nieprzemijającym.
Ciało Kapłana służy Chrystusowi jako Arka Przymierza na ziemi. Od czasu święceń kapłańskich Bóg cały czas przebywa w ciele kapłana. Kapłan chodzący po ziemi jest Arką Żywego Boga. Kapłan chodzący po ziemi stał się mieszkaniem żywego Boga, który w nim działa. Przez niego Bóg błogosławi i przez niego przeklina.
Kapłanie Arko Przymierza
Kapłanie mieszkanie Żywego Boga
Kapłanie w którym działa Bóg
Kapłanie w którym Bóg cierpi
Kapłanie w którym Bóg naucza
Kapłanie w którym Bóg umiera
Kapłanie Ofiaro
Kapłan urzeczywistnia Ofiarę Chrystusa na Golgocie
Dar proroctwa, to jest wyjaśnianie tego, co chce Bóg. To jest kazanie i uczenie was, jak trzeba Boga kochać.
......
Księże Tymoteuszu, miałeś powołanie i jesteś Księdzem RzymskoKatolickim, bo to widać po wszystkich twoich zdjęciach, i księdzem nigdy być nie przestaniesz. W Wieczności też nim będziesz. Jedź do Grzechyni do Pustelni Niepokalanów na pełne rekolekcje w ciszy i odosobnieniu przez 8 dni. Tam bije najczystsze źródło wiary i pokuty Kościoła Świętego. Ludzie tam cały czas modlą się, więc moc szatana jest ściśle ograniczona. Miejsca podobnego temu i tak ważnego dla Boga i ludzi, nie ma więcej na całym świecie, w 2019 r. od narodzenia Zbawiciela. To mało kosztuje, oprócz odwagi, trzeba tylko nie mieć telefonu komórkowego. Wiem, że przeszedłeś męki piekielne z obecnością szatana i jego pokusami. Przynajmniej obejrzyj Królestwo Mszy Świętej Trydenckiej w ciągłości tradycji Kościoła Świętego przez wszystkie wieki. Żywa Najjaśniejsza Rzeczypospolita Polska i Naród Polski i Kościół Święty potrzebują ciebie Książę  Tymoteuszu.
Ja nie mam adresu, powiedzcie Mu - Księdzu Tymoteuszowi Szydło.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2020, 19:37:27 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #27 dnia: Grudnia 04, 2019, 21:23:42 pm »

Nie wolno być posłusznym zdrajcom Boga. Posłuszeństwo nie obowiązuje wobec przełożonych, którzy grzech nam nakazują i po błędnej drodze chcą prowadzić przeciwko Bogu i Jego Świętemu Prawu, objawionego już wcześniej Kościołowi przez Słowo Boże i tradycję KK. Tam jest zawarta hierarchia posłuszeństwa. Po 2000 lat od narodzenia Jezusa Mesjasza wypada dobrze znać Boga Starego i Nowego Testamentu i rozpoznać, co Bogu oddaje chwałę, a co Mu ubliża. (Z dziecięcej bajki inaczej zapytam: "-Koguciku, Złoty Grzebyku, rodzice twoi się oddalili, a ty sam w domku i w ciemnym lesie. Co z tobą będzie, jak zapomnisz głosu swego rodzica, a zza zawartych drzwi wilki k tobie gadać będą. Co się z tobą stanie, jak im uwierzysz ????")
To jak mamy się zachować????
Moja kochana ciocia ś.p. Józefa Wojtulewicz, całe życie pilnowała, żeby nie mówić źle o Kapłanach. Wypełniać jednakże grzesznych poleceń, przeciwnych Woli Bożej i Bogu - NIE WOLNO. Bóg nie ma żadnego upodobania w czynach człowieka, które sprzeciwiają się Jego Woli i Niezmiennemu Prawu Bożemu.
A oto treść zaczerpnięta z bardzo czystego źródła:
Poświęcajcie Mi się za Kapłanów. W 2010 roku Pan Jezus prosił, byśmy składali ofiary za nich, za Kapłanów. Na jakie wyżyny, żeście się wynieśli. Grupy postu za kapłanów, ile grup różańcowych, ile Margaretek powstało, kilka tysięcy żertw ofiarnych za Kapłanów. W Dwa Serca, w Ofiarę Dwu Serc 150 osób zgodziło się wziąć pokusy i grzech główny księdza na swoje ramiona. Poświęcajcie Mi się za nich. Umiłowani, powiadam wam, nie złorzeczcie Kapłanom, bo każde złe słowo przeciwko nim jest bluźnierstwem przeciwko Mnie wymierzonym. Za te grzechy, złorzeczenia kapłanom i bluźnierstwa będziemy później płacili słone kary i cierpienia. Choćby matka miała najgorszego syna, czy czuje ulgę, gdy na tego syna najgorsze rzeczy powiadają. Nie! Podobnie i Ja, nie cieszę się, kiedy wy źle mówicie o moich synach. Choć byście i prawdę powiadali słowa wasze ranią moje serce. Nie rozgłasza się niczyich mankamentów. Choć byście i prawdę powiadali słowa wasze ranią moje Serce. To jest grzech przeciwko Mojej Miłości, mówić źle przeciwko moim synom. Ja ich zrodziłem i Ja ich będę sądził. Przez wieki nigdy kapłan nie był sądzony. Byt sąd kościelny i kary były ogromne. Bo znam akta. Wyrzucano z kapłaństwa, Lipowiec, było konkretne więzienie. Dziennikarzy Pan nazwał hienami i wy nie bądźcie hienami. Niesprawiedliwi sędziowie, prokuratorowie, dziennikarze, czekają was najwyższe kary ze strony Boga Najwyższego, bo to nie wam sądzić. Ja ich zrodziłem, mówi Pan, i Ja ich będę sądził. Nie wy. Amen. (str.133 R. o Kapłaństwie)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2019, 17:08:08 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #28 dnia: Grudnia 08, 2019, 15:34:50 pm »

Laudetur Jezus Chrystus et virginis Maryja !

Ale się porobiło. Są ciekawostki ze świata duchowego i materialnego.   :o :o :o



Skala kłamstwa w jakiej funkcjonuje świat jest porażająca.
Dwóch porządnych inżynierów po zrobieniu doktoratów postanowiło spróbować wyprowadzić precyzyjnie zależności matematyczne między poruszającymi się względem siebie przestrzeniami. Z tego, co widać we fragmentach ich książki, zastosowana w tym celu matematyka jest prostsza niż równania trzeciego stopnia i układ trzech równań. We wzorach pojawiają się tylko kwadraty i pierwiastki. To znaczy, że błędy w teoriach oficjalnych łatwo zdemaskować, bez super komputerów. Cisza oznacza, że mają rację, a Prawda jest w totalnej niewoli, jakby nie miała niezwyciężonej siły.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2019, 02:34:36 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #29 dnia: Grudnia 26, 2019, 02:19:54 am »

Biskup Rzymu Franciszek lubi buty całować, to odpowiadamy na jego zapotrzebowanie. Oto wielce zasłużone buty z oryginalnym zapachem. Podstawowa zaleta, że będą bez właściciela i można będzie je swobodnie całować bez umiaru, ale i bez klękania przed nimi, co w podeszłym wieku może być uciążliwe. Niebagatelna jest też możliwość zachowania pełnej dyskrecji w tym intymnym akcie. Całować może, wiele będzie chciał. Adres wysyłkowy: Dom Świętej Marty Rzym.
Wstrzymuje mnie jedynie sponsor, który zwleka z dosłaniem mi następnych.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2019, 02:37:09 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Koniec przygotowań do 7 Ery Dziejów Świata. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!