Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 07:52:58 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Jutro u X Kuli
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Drukuj
Autor Wątek: Jutro u X Kuli  (Przeczytany 16039 razy)
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #30 dnia: Czerwca 23, 2009, 20:24:18 pm »

No cóż, podobno x. Kula bardziej skłonny do rozmów niż w zeszłym roku. Zobaczę jak jest naprawdę i trzeba będzie spróbować. Wolałbym uniknąć dalszego pisania listów.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
K.L.O
rezydent
****
Wiadomości: 462

« Odpowiedz #31 dnia: Czerwca 23, 2009, 21:06:07 pm »

Mysle, że gdyby kilka osób po Mszy Św poszło na krótką rozmowe do X Kuli, przedstawiło problem(którego może on sam nie dostrzega) zaoferowało pomoc to by poskutkowało. Mam przynajmniej nadzieje, że by poskutkowało.
Zapisane
"Wiary ustrzegłem"
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #32 dnia: Czerwca 23, 2009, 21:42:12 pm »

Mysle, że gdyby kilka osób po Mszy Św poszło na krótką rozmowe do X Kuli, przedstawiło problem(którego może on sam nie dostrzega) zaoferowało pomoc to by poskutkowało. Mam przynajmniej nadzieje, że by poskutkowało.

Myślę, że gdyby paru Panów poszło po mszy świętej do ks. Kuli i zaproponowało mu służbę przy ołtarzu - albo śpiewanie, następnie regularnie służyło przez kilka miesięcy i dopiero wtedy delikatnie poruszyło problem czytań to byłaby najwłaściwsza kolejność i najlepsze rozwiązanie. Zaczynanie znajomości z kapłanem od pouczania i żądań nie jest chrześcijańskie.

Ps. Panie Szkielet, jeśli nie ma Pan nic mądrego do powiedzenia, to niech Pan z łąski swojej opuści ten wątek.
Zapisane
K.L.O
rezydent
****
Wiadomości: 462

« Odpowiedz #33 dnia: Czerwca 23, 2009, 21:46:37 pm »

W sumie racja...
Zapisane
"Wiary ustrzegłem"
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #34 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:28:12 pm »

Ktoś popełnia przestępstwo na ulicy. Ja to widzę potem służę mu przez kilka miesięcy i dopiero potem zwracam uwagę że to co robi nie jest zgodne z prawem. Skończmy z przesadną czołobitnością. Zwrócić delikatnie lecz stanowczo uwagę.
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #35 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:36:41 pm »

Ktoś popełnia przestępstwo na ulicy. Ja to widzę potem służę mu

Słucham??? Służbę przy ołtarzu nazywa pan służbą księdzu Kuli? Czy Pan naprawdę nic nie rozumie?


Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #36 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:39:52 pm »

Panie Szkielet, jeśli nie ma Pan nic mądrego do powiedzenia, to niech Pan z łąski swojej opuści ten wątek.
Szanowny Panie Michale B. po pierwsze to sprawa x. Kuli ciagnie się już jakiś czas. Po drugie, czy mam do powiedzenia cos mądrego, czy też nie to ew. pozostawiam ocenie innych forowiczów, ale jeśli ktoś domaga sie realizacji SP to ma prawo wymagać i żądać, a nie godzić się na jakieś HYBRYDY, które nie dość, że nie mają nic wspólnego z NOM-em to tym bardziej nie sa podobne do KRR. Jeśli odpowiada Panu taka forma Mszy to Pańska sprawa. Ja mogę się nie odzywać. Nic mi do tego. Do Radomia sie nie wybieram. Ale jesli to ma tak dalej wyglądać jak w Radomiu to sie wcale nie dziwię, że są takie a nie inne konsekwencje w kwestiach sprawowania KRR w innych miejscach w Polsce. Dziękuje za uwagę.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #37 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:45:03 pm »

Ja rozumiem Panie Michale ale to Pan pisał o służeniu "MU" przy ołtarzu przez kilka miesięcy. Każdy zrozumiał chyba o co mi chodziło.
To był też skrót myślowy.
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #38 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:45:51 pm »

Panie Szkielet, jeśli nie ma Pan nic mądrego do powiedzenia, to niech Pan z łąski swojej opuści ten wątek.
to tym bardziej nie sa podobne do KRR.

Pan zapewne wie, że oszczerstwo jest grzechem?
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #39 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:47:16 pm »

Ja rozumiem Panie Michale ale to Pan pisał o służeniu "MU" przy ołtarzu przez kilka miesięcy. Każdy zrozumiał chyba o co mi chodziło.
To był też skrót myślowy.

"zaproponowało mu służbę" - to powiedziałem.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #40 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:47:53 pm »

Panie Szkielet, jeśli nie ma Pan nic mądrego do powiedzenia, to niech Pan z łąski swojej opuści ten wątek.
to tym bardziej nie sa podobne do KRR.

Pan zapewne wie, że oszczerstwo jest grzechem?
A gdzie tu jest OSZCZERSTWO Panie Michale ???
To tylko stwierdzenie faktu.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #41 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:52:59 pm »

Panie Szkielet, jeśli nie ma Pan nic mądrego do powiedzenia, to niech Pan z łąski swojej opuści ten wątek.
to tym bardziej nie sa podobne do KRR.

Pan zapewne wie, że oszczerstwo jest grzechem?
A gdzie tu jest OSZCZERSTWO Panie Michale ???
To tylko stwierdzenie faktu.

Stwierdzenie, że msza ks. Kuli nie jest podobna do KRR jest haniebnym oszczerstwem.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #42 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:55:05 pm »

Podobno jest podobna. Ale wierni chcą Mszy nie podobnej a normalnej.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #43 dnia: Czerwca 23, 2009, 22:59:38 pm »

Panie Szkielet, jeśli nie ma Pan nic mądrego do powiedzenia, to niech Pan z łąski swojej opuści ten wątek.
to tym bardziej nie sa podobne do KRR.

Pan zapewne wie, że oszczerstwo jest grzechem?
A gdzie tu jest OSZCZERSTWO Panie Michale ???
To tylko stwierdzenie faktu.

Stwierdzenie, że msza ks. Kuli nie jest podobna do KRR jest haniebnym oszczerstwem.
Panie Michale, powiem krótko. Ma Pan Mszał Jana XXIII z roku 1962 ??? Zapewne tak, więc niech Pan spojrzy w rubryki tego rytu i sprawdzi, czy TA Msza, która jest odprawiana w Radomiu jest zgodna z nimi. Jeśli tak, to przepraszam za moje wypowiedzi, jeśli jednak NIE to mam prawo napisać to com napisał.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
K.L.O
rezydent
****
Wiadomości: 462

« Odpowiedz #44 dnia: Czerwca 23, 2009, 23:24:08 pm »

Pan szkielet ma racje, Msza w moim mieście nie jest w pełni KRR jest bardzo, wręcz do złudzenia podobna do KRR więc miał Pan Szkielet racje. Ale też trzeba doceniać prace jaką wykonał X Kula i może rzeczywiście mu pomoc, trzeba pokazać że Tradsi mają siłe i nie są bierni.
Zapisane
"Wiary ustrzegłem"
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Jutro u X Kuli « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!