Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maja 01, 2024, 03:47:52 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231967 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Dogrywka prezydencka, 24 maja 2015
« poprzedni następny »
Ankieta
Pytanie: Kogo wybierasz?  (Głosowanie skończone: Maja 24, 2015, 12:44:25 pm)
Bronisław Komorowski - 2 (2%)
Andrzej Duda - 71 (69,6%)
nie będę głosował/ zabiorę kartę/ oddam głos nieważny - 29 (28,4%)
Głosów w sumie: 101

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25 Drukuj
Autor Wątek: Dogrywka prezydencka, 24 maja 2015  (Przeczytany 64918 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #75 dnia: Maja 12, 2015, 21:27:49 pm »

http://rebelya.pl/forum/watek/73749/
Cytuj
Krusejder

23.05.2014 07:51
Tekst pokazuje, że różnice między Krasnodębskim a Michnikiem są bardzo małe
http://www.rp.pl/artykul/487364.html?print=tak&p=0

Przecież Michnik też nie chce, by aborcja była środkiem antykoncepcyjnym. Nie głosi potrzeby dechrystianizacji Polski. Jeśli Krasnodębski na tym samym poziomie traktuje związki partnerskie, to oznacza, że ich legalizacja powinna być oczywistą oczywistością
.

Jeszcze w maju zeszlego roku p. Krusejder mówił tak jak powyżej. Ociera się pan o celowe wprowadzanie forowiczow w błąd - delikatnie mowiąc.
Taka jest prawda o PiSie.
Nie tak dawno w l Pr PR omawiano sytuację polityczną w Hiszpanii. W pewnym momencie redaktor zwrocil sie do goscia programu pani prof z UW:

"Czy mozemy sluchaczom jakos przyblizyc sytuację... partia xyz to taki polski PiS?
- tak, w uproszczeniu...
Ale partia xyz popiera zwiazki homo i aborcję?
- owszem bo jest na innym etapie, xyz to taki pis za dziesięć lat "


Pańskie manipulacje są identyczne jak w GWnie. Można tylko podstawiać do szablonu. Ja mówię: Duda, Pan: Duda czyli Krasnodębski a GWno: Duda czyli Kaczyński.

Przed wyborami do Euroburdelu napisałem na FB obok zdjęcia z przekreślonym Krasnodębskim (znajomi z FB moga potwierdzić, jest do dziś):

W niedzielę wybory. Nie poprę listy PiSu, bo otwiera ją tęczowy kandydat, Zdzisław Krasnodębski. Jeśli ktoś mimo to pragnie głosować na Prawo i Sprawiedliwość, z całego serca popieram kandydaturę Pana Artura Górskiego. Większość moich Najbliższych ponownie Mu zaufa.
Sam oddam głos na kandydata Kongresu Nowej Prawicy Pana Michała Marusika. Dobrze życzę też Panu Krzysztofowi Bosakowi z Ruchu Narodowego.
ZMASAKRUJMY LEWAKÓW !!
22 maja 2014

W naszej dyskusji warto zastanowić się czy obywatele muszą glosowac na Bronka lub Dudę? Czy muszą wskakiwać w ubranka uszyte dla Polaków i odgrywać role. Więcej nawet - identyfikować się z napisanymi rolami.

Jezeli pojde i zagłosuję na Dudę "aby przegrał Bronek i PO" to jest rzeczą oczywistą, ze za 2, najdalej 3 miesiące będę tego żalował.
Gdy zaglosuję na Dudę, Duda będzie już "moim kandydatem" - uwiklam się emocjonalnie.

Panu Krusejderowi, ktory ma problemy z pamięcią:
http://wpolityce.pl/m/polityka/230250-wsieci-komorowski-i-rzad-tuska-chcieli-sprzedac-polskie-lasy-by-zaplacic-za-mienie-pozydowskie-dlaczego-komorowski-ucieka-od-wyjasnien


To rozumowanie miałoby sens, gdybyśmy mówili o głosowaniu na Miss Piaseczna a między głosujących na zwyciężczynię rozlosowano by nagrodę - kolację w jej towarzystwie. Wtedy można by się uwikłać emocjonalnie z kandydatką. Wikła się Pan emocjonalnie obstawiając numerki w Totolotku? Wybierając kolejkę w supermarkecie - kasa 33 czy 34 ? Proszę nam farmazonów nie sprzedawać.

Co do lasów, to osiąga Pan już poziom manipulacji Niesioła. Ja mówię o Dudzie a Pan mówi, że PO i Komorowski być może chcą je sprzedać i dlatego nie należy głosować na Dudę.

Za dużo szczawiu Panie Rysio.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #76 dnia: Maja 12, 2015, 21:33:06 pm »

Na Węgrzech sporo rzeczy się udaje. Ale robią je mądrze i realnie, a nie tylko na pokaz.
OK, Węgry faktycznie zdają się mieć sukcesy. Ale z daleka może to wyglądać lepiej, niż jest naprawdę. Wielu prawicowo-zorientowanych Węgrów oskarża Orbana o to, że stworzył neo-feudalny system w którym klika partyjnych aparatczyków kontroluje wszystko, a on sam dba tylko o władzę i pieniądze.  Już nie wspomne o tym, że  Orban z własnej inicjatywy ogłosił r. 2014 rokiem Holokaustu, dzięki czemu przez caluteńki rok pompowano Węgrom wiadomą propagandę. Orban również osobiście rozkazał odwołać międzynarodową konferencje białych nacjonalistów w Budapeszcie, jednocześnie krytykując multikulti i żaląc się w mediach, że przeciwników imigracji z Afryki nazywa się faszystami. Nie jest to człowiek o wyrazistych poglądach. Ale w porządku, zrobił sporo dobrego dla Węgier. Oby tylko okazało się to trwałe.

Ile pary idzie w gwizdek w związku z tą działalnością tzw. obrońców życia...

Pełna zgoda. Ruch obrońców życia zwiększa entropię Wszechświata, i niezbyt wiele poza tym.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #77 dnia: Maja 12, 2015, 22:32:55 pm »

No proszę, proszę. Ale się towarzystwo rozgadało! Na bok poszły kwestie nominacji i dymisji, koloru ornatów i czytań  liturgicznych na daną niedziele, itp. Ja , swego czasu, proponowałem tu takie polityczne wątki jak; "Czy Polska jeszcze istnieje","  My tu o tym i owym" i inne świeckie rzeczy, a tu trzeba było Wyborów żeby temat zaiskrzył!

A teraz siedzę sobie skromniutko w kąciku, czytam  to wszystko i informuję bez żadnego mędrkowania i ekwilibrystyki politycznej że głosowałem na Andrzeja Dudę i w dogrywce podobnie zagłosuję, a wszystko to bardzo, bardzo, bardzo w zgodzie z moim katolickim sumieniem . Dla rozgniewania niektórych dodam, że popieram PiS (Czyż może być coś piękniejszego niż Lex et Justitia?) i szanuję osobę pana Jarosław Kaczyńskiego.

A dlaczego tak zagłosuję? A z prostej przyczyny; Brunek musi odejść! Dosyć się już nachapał. Nie lubię go i już.  Piszę to w wielkim bulu i nadzieji (Pisownia prezydęęcka!), że tak się stanie.


Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #78 dnia: Maja 12, 2015, 23:05:28 pm »

O ile się nie mylę Duda to kandydat PiS?
A Krasnodębski to europoseł też PiS?

Proszę nie wciskac taniego kitu, ze nalezy "zmasakrowac lewakow" z PiS (Krasnodebski) i popierac jednoczesnie prawicowego kandydata na prezydenta z PiS.
Albo pan ma schizofrenię albo Kaczor wystawiając takich rzekomo roznych kandydatów.

Pis jest produktem dostosowanym do targetu wyborczego. Zatem mamy europoslow prawicowych pis w jednej lawce: Jurka walczacego z aborcja, Krasnodebskiego reprezentujacego Michnikowszczyzne w PiS oraz Dude, ktory bedzie takie mial poglady jaka bedzie potrzeba etapu. To typowo europejska amorficzna partia wladzy i stanowisk.

Lech Kaczynski na panelu dyskusyjnym w fundacji Batorego wyglosil referat na temat zagrozen dla demokracji w Polsce. Znajdujemy tam taki passus: zagrozeniem bedzie gdy poszkodowani przez przemiany ustrojowe znajda sobie reprezentacje polityczna. No i mlodzi znaleźli Kukiza.
Poczekamy, kilka m-cy po wyborach parlamentarnych... nic sie nie zmieni bo PiS to taka PO, tylko pokropiona wodą święconą.
Mlodzi moga nadal pakowac walizki.

Ps
Cytuj
. Wikła się Pan emocjonalnie obstawiając numerki w Totolotku?
Do numerków nigdy. Do wybieranych osób owszem.

Prosze nie obrazac wlasnej inteligencji broniac PiS-u w tak beznadziejny sposob, wbrew faktom.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2015, 23:19:23 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #79 dnia: Maja 12, 2015, 23:48:36 pm »

Niestety nie dociera, że ja bronię PiSu mniej więcej tak jak i Franciszka Papieża. Czyli tylko wtedy, gdy ktoś nikczemnie łże na dany temat.

EOT
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #80 dnia: Maja 13, 2015, 13:27:42 pm »

A dlaczego tak zagłosuję? A z prostej przyczyny; Brunek musi odejść! Dosyć się już nachapał. Nie lubię go i już.  Piszę to w wielkim bulu i nadzieji (Pisownia prezydęęcka!), że tak się stanie.

Nachapał, czy nie nachapał, wiele złego uczynił służąc Donkowi i reszcie jako "podpisywacz" wszystkiego, co wymyślą: dowolnie durnych i szkodliwych ustaw.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Seb. Kozłowski
rezydent
****
Wiadomości: 291

« Odpowiedz #81 dnia: Maja 13, 2015, 14:17:12 pm »

Nie rozumie Pan, jaki jest związek problemów rolników ze wzajemnymi relacjami pomiędzy Polską, Rosją i Ukrainą?
A Pan rozumie ten związek? Proszę wyjaśnić.
Przeczytawszy to, co Pan napisał postanowiłem nie odpisywać od razu, ale rozważyć to, co się w dyskusji z Panem dzieje. Wydaje mi się, że zastawił Pan na mnie pułapkę licząc, że odsłonię się, a Pan dostrzegłszy jakiś słaby punkt w mojej wypowiedzi z łatwością go zaatakuje. To przypuszczenie, a właściwie założenie, że jest ono prawdziwe, jest początkiem dalszego mojego rozumowania, które tu przedstawiam. Jeśli to założenie jest błędne, to cały poniższy wywód traci jakikolwiek sens.
Zatem do rzeczy. Aby się niepotrzebnie nie rozpisywać, przytoczę pewien dowcip, który moim zdaniem idealnie pasuje do tej sytuacji. W ten sposób postaram się przedstawić swoją analizę tej sytuacji. A zatem:

Pewien człowiek idąc sobie nad brzegiem jeziora zauważył łowiącego ryby wędkarza. Pomyślał sobie tak:
- Podejdę do wędkarza i zapytam "Biorą ryby?". Jeśli powie, że biorą, to ja mu odpowiem "No tak, takim bucom to biorą", jeśli powie, że nie biorą, to ja mu odpowiem "No tak, takim bucom to nie biorą".
Podszedł więc do wędkarza i pyta:
- Biorą ryby?
- Spadaj, bucu! - odpowiada wędkarz.


A oto wnioski, jakie wyciągnąłem:
Najpierw zaznaczam z całą mocą, że ja Pana bucem nie ośmielę się nazwać, ani mnie to w głowie!
Jak powiedziałem wyżej, wydaje mi się, że zastawił Pan na mnie pułapkę licząc, że odsłonię się, a Pan dostrzegłszy jakiś słaby punkt w mojej wypowiedzi z łatwością go zaatakuje. Taką samą sztuczkę próbował zastawić na wędkarza bohater powyższej powiastki. To jedna z bardziej wyrafinowanych sztuczek erystycznych. Erystyka zaś jest "sztuką" takiego prowadzenia dyskusji, aby moje było na wierzchu bez względu na to, jaka jest prawda, a do osiągnięcia tego celu można w tej "sztuce" stosować wszelkie środki: godziwe i niegodziwe. Natomiast zgodnie z zasadami uczciwej dyskusji strona, względem której zastosowano erystyczny chwyt, powinna powstrzymać się od merytorycznej odpowiedzi, a chwyt ten zdemaskować. Ponadto strona ta ma prawo zakończyć dyskusję, przy czym uważa się, że tym samym dyskusję wygrała. Tak podobno powiada Athur Schopenhauer w swoim dziele "Erystyka".
Założyłem, że słusznie przypuszczam, iż zastosował Pan wobec mnie jeden z erystycznych chwytów. (Czy uczynił Pan to świadomie, czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia. Zakładam jednak, że uczynił Pan to nieświadomie, a uzasadniam to w ten sposób, że zakładając przeciwnie przypisałbym Panu złą wolę, a tego uczynić się nie ośmielę.) Dlatego uważam, że przysługują mi prawa, o których mówię powyżej i z których chcę skorzystać. Zatem powstrzymuję się od merytorycznej odpowiedzi na Pańskie pytanie i prośbę. Chwyt erystyczny zdemaskowałem i opisałem powyżej. Jednocześnie dziękuję Panu za możliwość rozmowy z Panem w temacie wzajemnych stosunków polsko-ukraińsko-rosyjskich i zdemaskowania zastosowanego przez Pana erystycznego chwytu. Dzięki Panu mam teraz motywację do zakupienia sobie wspomnianego dzieła A. Schopenhauera i przestudiowania go.

Nie wiem, czy dobrze Pana rozumiem, ale zdaje się, że wg Pana są tylko dwie opcje: drażnienie sąsiada i podlizywanie się sąsiadowi, popadanie w zależność od niego. Otóż jest jeszcze trzecia możliwość: prowadzenie polityki spokojnej, wyważonej i umiarkowanej bez uniżania się i bez drażnienia.
Ciekawe jak miałaby wyglądać takie relacje względem Rosji. Bardziej spokojnej i umiarkowanej niż ta w wykonaniu Polski po 2010 prowadzić się nie da.
Wypowiedział się Pan w sposób arbitralny, jakby Pan jakiś fakt nam przedstawiał, lub dogmat ogłaszał. Tymczasem to, co Pan napisał to zwykła opinia, a opinie mają to do siebie, że wymagają uzasadnienia. Co prawda mnie uzasadnienie pańskiej opinii nie interesuje, podobnie zresztą, jak i sama opinia. Bo ja, proszę Pana, mam inną, swoją opinię na ten temat. I dobrze mi z tym, że ja mam taką, a Pan ma inną, więc żadnych prób przekonywania Pana nie podejmę.
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2015, 16:57:57 pm wysłana przez Seb. Kozłowski » Zapisane
mestwin
uczestnik
***
Wiadomości: 180


« Odpowiedz #82 dnia: Maja 13, 2015, 17:08:23 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

http://wp.me/p3vwgV-PO

Przed drugą turą wyborów w Polsce (24 maja), która wypada w dniu Zesłania Ducha
Świętego, Krucjata Różańcowa za Ojczyznę wzywa Rodaków do nowenny modlitwy
różańcowej codzienną Tajemnicą Zesłania Ducha Świętego o Polskę wierną Bogu,
Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Nowennę różańcową rozpoczynamy 16 maja w dniu św. Andrzeja Boboli Patrona Polski
autora Ślubów Lwowskich, ostatni dzień nowenny wypadnie w Dniu Zesłania Ducha
Świętego, 24 maja a więc w dniu wyborów.

W tych dniach nowenny prosimy o indywidualne odmówienie modlitwy do Ducha
Świętego i powierzenie losów naszej Ojczyzny Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu.
Wzór takiej indywidualnej modlitwy i tekst Jasnogórskich Ślubów Narodu jest w
linku poniżej.
Na zakończenie nowenny (choć można i codziennie) odmówimy uroczysty Akt Ślubów
Jasnogórskich, najlepiej wspólnie w rodzinach.

https://drive.google.com/folderview?
id=0B7i15HJp0hgRfjF6a0pCeUZXd2RvY3k3aUhOcEJmSW5YRFRubXZDSDhIaEU2aldwZUtiS0k&usp=
sharing

Bardzo prosimy o opublikowanie takiego apelu w mediach!

Niech Bóg wybaczy nam nasze niewierności i weźmie nas pod Swą opiekę by Polska –
uznając nad sobą Dekalog w swej codzienności – powróciła jak syn marnotrawny w
objęcia miłosiernego Ojca!
Maryjo Królowo Polski prowadź nas w powrotnej drodze do Twojego Syna – Jezusa
Chrystusa!

Z Bogiem!

Powstań Polsko!

Jadwiga Lepieszo
505 075 818
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę http://nl.triger.com.pl/nl_usun.php?NL=cb9ea4ac05
Zapisane
sm
Gość
« Odpowiedz #83 dnia: Maja 13, 2015, 19:43:03 pm »

http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/35727
Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #84 dnia: Maja 13, 2015, 20:36:01 pm »

My tu sobie gadu-gadu o drugich turach, czy głosować czy zostać w domu, a tymczasem Komisja Europejska przedstawiła dzisiaj agendę imigracyjną, która przewiduje, że Polska będzie musiała przyjąć u siebie kilka tysięcy azylantów. Zaczyna się nowy jakościowo etap niszczenia Polski.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #85 dnia: Maja 13, 2015, 21:24:15 pm »

Na prawicy jak zawsze dzielenie wlosa na czworo. Dlatego lewacy i roznej masci bezidowa masa i palikociarnia wygrywa, bo oni pojda i zaglosuja na Bronka, a na prawicy jak zawsze czekanie mesjasza. Braun, jedyny konkretnie katolicki kandydat idacy do wyborow ze sztandarami ultrakatolickiej monarchii polskiej nie zdobyl nawet 100 tysiecy glosow w skali kraju.
Najlepsze co katolicy w tym kraju moga miec obecnie to Duda. I nic tego nie zmieni.
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #86 dnia: Maja 13, 2015, 22:32:23 pm »

My tu sobie gadu-gadu o drugich turach, czy głosować czy zostać w domu, a tymczasem Komisja Europejska przedstawiła dzisiaj agendę imigracyjną, która przewiduje, że Polska będzie musiała przyjąć u siebie kilka tysięcy azylantów. Zaczyna się nowy jakościowo etap niszczenia Polski.
Ale jest śmiesznie: Min. Mogerini stwierdziła, że zatrzymani na morzu uchodźcy będą odwożeni do miejsca zgodnego z ich wolą. Łatwo sie domyśleć, że nie do Afryki. Bronek wysłał tam dwa polskie okręty które pomogą transportować uchodźców do Europy.
A wszystko przez Francję i USA bo zabili Kadafiego i nie zaprowadzili ładu tylko chaos.
Polaków z Kazachstanu oczywiście nie przyjmiemy ... ale Duda to odmieni.

Na prawicy jak zawsze dzielenie wlosa na czworo. Dlatego lewacy i roznej masci bezidowa masa i palikociarnia wygrywa, bo oni pojda i zaglosuja na Bronka, a na prawicy jak zawsze czekanie mesjasza. Braun, jedyny konkretnie katolicki kandydat idacy do wyborow ze sztandarami ultrakatolickiej monarchii polskiej nie zdobyl nawet 100 tysiecy glosow w skali kraju.
Najlepsze co katolicy w tym kraju moga miec obecnie to Duda. I nic tego nie zmieni.


Nieprawda:
- Palikot przegrał
- Ogórek przegrała bardzo smiesznie - zebrała przed wyborami 500 000 podpisów a zagłosowało na nią poniżej 300 000 :)
- Miller i Palikot ani Ogórkowa nie będą głosować na Bronka albowiem Bronek i PO to likwidatorzy SLD.
SLD przegrywa m inn dlatego, że Bronek i PO stali się lewicowi i zepchnęli na wąski margines SLD, z którego trudno będzie im wyjść. Jedyna szansa dla SLD i lewicy to klęska PO.
Miller trzyma kciuki za PiS by zostać jego jedynym wiarygodnym przeciwnikiem.

Podobnie dla prawicy wolnościowej: jak wygra PiS i Duda to margines dla wolnościowców będzie wąski np 4%.

Braun jest teraz śmieszny popierając PiS. Ciekaw jestem jaką minę będzie miał Braun gdy zobaczy parę prezydencką zapalajacą świeczki chanukowe na Boże Narodzenie oraz imprezy u Synów Przymierza  ;D

I taki bonus dla zwolenników systemu:
http://wgospodarce.pl/informacje/19477-kwota-wolna-od-podatku-dla-posla-27-tys-zlotych

Kwota wolna od podatku:

    Tanzania - 4236 zł

    Mauretania - 3204 zł

    Polska - 3091 zł. (niewolnicy)   (Partyjne sejmowe bydło) - 27 360 zł

Więc jeżeli Polacy się nie buntują to oznacza, że rola raba we własnym kraju im odpowiada :)
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2015, 22:42:50 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #87 dnia: Maja 13, 2015, 22:48:02 pm »

My tu sobie gadu-gadu o drugich turach, czy głosować czy zostać w domu, a tymczasem Komisja Europejska przedstawiła dzisiaj agendę imigracyjną, która przewiduje, że Polska będzie musiała przyjąć u siebie kilka tysięcy azylantów. Zaczyna się nowy jakościowo etap niszczenia Polski.

Zgadzam się. Daliśmy się sprzedać temu pedalskiemu i (inwektywa) Eurokołchozowi za dofinansowanie budowy kilku wiaduktów i ścieżki rowerowej w Chlapkowicach.
Przypomnę; a kto nas do tej Unii tak bardzo namawiał? Mieliśmy ich chrystianizować. Drugie płuco itd.....
Zapisane
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #88 dnia: Maja 13, 2015, 22:55:41 pm »

Cytuj
a kto nas do tej Unii tak bardzo namawiał? Mieliśmy ich chrystianizować. Drugie płuco itd.....

A kto się dąsał, heroicznie droczył aż powiedział "nie chcem ale muszem" i podpisał traktat lesbieński?

Sami Wielcy Rodacy. Jeden święty drugi już prawie - z Wawelu do nieba już tylko jeden krok...
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Fideliss
aktywista
*****
Wiadomości: 931

« Odpowiedz #89 dnia: Maja 13, 2015, 22:55:51 pm »


Najlepsze co katolicy w tym kraju moga miec obecnie to Duda. I nic tego nie zmieni.

W rameczkę, w rameczkę i powiesić przed każdym punktem wyborczym i na tablicy ogłoszeń w każdej parafii.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 25 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Dogrywka prezydencka, 24 maja 2015 « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!