Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 13:24:06 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Nowa Wiosna Kościoła (post-)soborowego
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 234 Drukuj
Autor Wątek: Nowa Wiosna Kościoła (post-)soborowego  (Przeczytany 719357 razy)
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #1245 dnia: Lutego 13, 2010, 16:02:36 pm »

Reforma reformy niepotrzebna, oaza ma niemal wyłączność na piękną liturgię: http://www.oaza.pl/dokument.php?id=2528 :)
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #1246 dnia: Lutego 13, 2010, 23:19:03 pm »

Reforma reformy niepotrzebna, oaza ma niemal wyłączność na piękną liturgię: http://www.oaza.pl/dokument.php?id=2528 :)
Autor coś spożył przed - że takie herezje pisze:
Cytuj
Bo bez spożycia nie ma Ofiary.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Wiedhold
rezydent
****
Wiadomości: 320


« Odpowiedz #1247 dnia: Lutego 15, 2010, 13:52:17 pm »

Mały słoik miodu – który ma symbolizować słodycz kobiety – otrzyma każdy z uczestników XIV Ogólnopolskiego Spotkania Młodzieży, które pod hasłem: „Kobieta darem i tajemnicą” odbędzie się 5 czerwca nad Jeziorem Lednickim.

„Czymże jest kobieta, jeśli nie słodyczą i radością życia każdego mężczyzny? Niech każdy mężczyzna sobie przypomni, ile słodyczy w jego życie wlewają: mama, babcia, siostra, dziewczyna, żona. Bez nich, podobnie jak bez pszczół, świat byłby uboższy i mniej kolorowy” – powiedział KAI pomysłodawca Lednicy, dominikanin ojciec Jan Góra.

http://info.wiara.pl/doc/437845.Sloik-miodu-dla-uczestnika-Lednicy

Czego to ludzie nie wymyślą?
Zapisane
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #1248 dnia: Lutego 15, 2010, 14:25:18 pm »

O ludzie... A ja chciałem na Lednicę w tym roku jechać... Trzeba to poważnie przemyśleć.
Co do artykułu "pars pro toto" autor sam popełnił ten błąd :D Pisząc, że reforma reformy jest niepotrzebna, bo tu i tu jest wsio ok ;)
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Jarek
rezydent
****
Wiadomości: 388


« Odpowiedz #1249 dnia: Lutego 15, 2010, 14:43:20 pm »

Czego to ludzie nie wymyślą?

Może na za rok trzeba o. Górze podsunąć pomysł, aby każdy z uczestników XV Ogólnopolskiego Spotkania Młodzieży otrzymał mały gumowy młotek?


Gumowy młotek - symbol młota na głupotę - umożliwi wszystkim uczestnikom zgrupowania symboliczne walnięcie się w łeb.
Zapisane
Quid retribuam Domino pro omnibus, quae retribuit mihi? Calicem salutaris accipiam, et nomen Domini invocabo.
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #1250 dnia: Lutego 15, 2010, 14:52:41 pm »

Takie coś mi wyskoczyło:

http://photos.nasza-klasa.pl/19628889/17/other/std/9252931bed.jpeg

Jedno nazwisko zwróciło moją uwagę szczególnie :)
Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #1251 dnia: Lutego 15, 2010, 15:00:27 pm »

Mały słoik miodu – który ma symbolizować słodycz kobiety – otrzyma każdy z uczestników XIV Ogólnopolskiego Spotkania Młodzieży, które pod hasłem: „Kobieta darem i tajemnicą” odbędzie się 5 czerwca nad Jeziorem Lednickim.

„Czymże jest kobieta, jeśli nie słodyczą i radością życia każdego mężczyzny? Niech każdy mężczyzna sobie przypomni, ile słodyczy w jego życie wlewają: mama, babcia, siostra, dziewczyna, żona. Bez nich, podobnie jak bez pszczół, świat byłby uboższy i mniej kolorowy” – powiedział KAI pomysłodawca Lednicy, dominikanin ojciec Jan Góra.

Już wolę "Bo we mnie jest seks" w wykonaniu Kaliny Jędrusik, zdecydowanie szybciej można się zachwycić, niż słoiczkiem miodziku. "Mjut" bardziej mi przypomni misia o niewielkim rozumku ( :) ), tudzież te cholerne jadowite owadziejstwa!
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #1252 dnia: Lutego 15, 2010, 15:04:22 pm »

Panie Jarku, tego młotka można by wręczyć na lednickim spotkaniu z jakiejś okazji związanej z "młotami na heretyków" (np z Antonim  Padewskim - za rok będzie 80 rocznica śmierci) ;)
Link Pana Nathanaela nie wchodzi...
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #1253 dnia: Lutego 15, 2010, 15:11:17 pm »

Teraz powinno być widać:

Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #1254 dnia: Lutego 16, 2010, 08:55:32 am »

Ludzie mają poblokowane nasze klasy i inne srewisy społecznościowe.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Klemens
adept
*
Wiadomości: 41


ora et labora

« Odpowiedz #1255 dnia: Lutego 16, 2010, 09:16:27 am »

Ja nie mam zablokowanego serwera nasza klasa, może to przerwa techniczna była
Zapisane
Robert Kalinowski
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #1256 dnia: Lutego 19, 2010, 11:50:34 am »

Już w piątek, 5.marca, w gorzowskiej katedrze, po mszy i drodze krzyżowej, wystąpi Jedyny, Wspaniały i Niepowtarzalny, neokatechumenalny zespół 2 Tm 2,3. To dopiero będzie atrakcja, wielki post zawieszony na czas trwania zabawy! Bilety wstępu do katedry kosztują na razie po 20 złotych. Taka okazja nieprędko w Gorzowie się powtórzy. Zaprasza:

czasnawolnosc.pl
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
x. Dominik
rezydent
****
Wiadomości: 271

Patron Saints of Scouts
« Odpowiedz #1257 dnia: Lutego 19, 2010, 14:05:40 pm »

Jedyny, Wspaniały i Niepowtarzalny, neokatechumenalny zespół 2 Tm 2,3.
To są neoni? To dlatego głowa mnie boli, gdy ich usiłuję słuchać.
Zapisane
14. czerwca A.D. 2014 - święcenia prezbiteratu
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #1258 dnia: Lutego 19, 2010, 15:42:30 pm »

Czy to to z bańkami mydlanymi- abberacje liturgiczne cz. 13 na "rzymski katolik" to naprawdę miało miejsce?  :o :o :o :o :o :o :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( Kiedy i gdzie, wiedzą Państwo? Brak mi słów...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #1259 dnia: Lutego 19, 2010, 16:36:25 pm »

A ja 2TM3.3 lubię mimo że to neoni. Ale nie w katetedzre czy innym poświęconym miejscu.
Zapisane
Strony: 1 ... 82 83 [84] 85 86 ... 234 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Nowa Wiosna Kościoła (post-)soborowego « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!