Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:11:07 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Żydzi grożą schizmą! - czyli biadolenie Tyg. Powszechnego
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj
Autor Wątek: Żydzi grożą schizmą! - czyli biadolenie Tyg. Powszechnego  (Przeczytany 19590 razy)
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2523


« Odpowiedz #30 dnia: Lutego 10, 2009, 20:19:41 pm »

A ja czytam. Głównie ze względu na dział historyczny, kulturalny i świetne intuicje w komentarzach o.Dawidowskiego OSA do Ewangelii. Oraz felietony p.Klaty ;-)

o.Dawidowski OSA, czy ten, ktory zostal oddelegowany do religia.tv, aby szerzyc propagadne przeciwko Mszy trydenckiej?

Tutaj probka: http://www.gloria.tv/?video=c8cs3ubsuaqqduq61eal (tylko dla tradsow o mocnych nerwach - jak ktos chce dyskutowac to proponuje nowy watek).
Zapisane
OPen
Gość
« Odpowiedz #31 dnia: Lutego 10, 2009, 21:00:43 pm »

Cytuj
o.Dawidowski OSA, czy ten, ktory zostal oddelegowany do religia.tv, aby szerzyc propagadne przeciwko Mszy trydenckiej?


Niewątpliwie właśnie po to został specjalnie oddelegowany. Zapewne przez masonerię. ;-)

Myślę, że gdyby w Radio Maryja czy TV Trwam był dostępny taki pluralizm poglądów, jak choćby podczas rozmównicy w Religia.tv, zamiast urządzeń opóźniających wejście na antenę, żeby nie wygłaszać opinii innych niż założone przez prowadzących, byłoby naprawdę dobrze. I pierwszy zacząłbym słuchać RM. Więcej pluralizmu ma
 TOK FM ;-)
Zapisane
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2523


« Odpowiedz #32 dnia: Lutego 10, 2009, 21:05:59 pm »

Cytuj
o.Dawidowski OSA, czy ten, ktory zostal oddelegowany do religia.tv, aby szerzyc propagadne przeciwko Mszy trydenckiej?


Niewątpliwie właśnie po to został specjalnie oddelegowany. Zapewne przez masonerię. ;-)

Myślę, że gdyby w Radio Maryja czy TV Trwam był dostępny taki pluralizm poglądów, jak choćby podczas rozmównicy w Religia.tv, zamiast urządzeń opóźniających wejście na antenę, żeby nie wygłaszać opinii innych niż założone przez prowadzących, byłoby naprawdę dobrze. I pierwszy zacząłbym słuchać RM. Więcej pluralizmu ma
 TOK FM ;-)
eeee... ja nie z tych co masonow wszedzie widza... ironizuje troche, bo ten program to istna masakra

A prawda jest, ze zostal oddelegowany (przypisany) do prowadzenia programu o Mszy trydenckiej. Chociaz sam nie byl do tego przygotowany i sam jest niechetny samej Mszy.

A swoja droga, odkad zmienili mi TRWAM na religia.tv to jestem zadowolony. Jest ciekawiej, choc na pewno mniej katolicko.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #33 dnia: Lutego 10, 2009, 21:08:33 pm »

W Radiu Maryja przed instalacją takich urządzeń często zdarzały się takie wypowiedzi, których najbardziej zagorzały wyznawca pluralizmu nie chciałby słyszeć. Zwłaszcza, że były pod adresem Kościoła i księży. Chyba, że jest miłośnikiem chamstwa.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
OPen
Gość
« Odpowiedz #34 dnia: Lutego 10, 2009, 21:34:14 pm »

Cytuj
A prawda jest, ze zostal oddelegowany (przypisany) do prowadzenia programu o Mszy trydenckiej. Chociaz sam nie byl do tego przygotowany i sam jest niechetny samej Mszy.

Tutaj w pełni się zgadzam.

Cytuj
W Radiu Maryja przed instalacją takich urządzeń często zdarzały się takie wypowiedzi, których najbardziej zagorzały wyznawca pluralizmu nie chciałby słyszeć. Zwłaszcza, że były pod adresem Kościoła i księży. Chyba, że jest miłośnikiem chamstwa.

Każdy kij ma dwa końce. W tym wypadku chroni przed chamstwem i przed "niesłusznymi" poglądami. I tak mamy dwie pieczenie na jednym ogniu. Ale ten "katolicki głos" nie jest już "powszechny". Jakoś inne stacje chamstwa się nie boją, a prowadzący jakoś sobie radzą... (to tak BTW ;-)
Zapisane
emircoo
uczestnik
***
Wiadomości: 109

« Odpowiedz #35 dnia: Lutego 11, 2009, 07:56:36 am »

Cóż... Ofiarą  takim ofiarą takiego "urządzenia opóźniającego wejścia na antenę" jesteśmy poniekąd my. Główny dyskurs jest bardzo poprawny politycznie i spróbujcie państwo powiedzieć w pracy, że np. gen. Franco to żaden faszysta, a źródłem niechęci do niego jest fakt, że złoił tyłki komuchom na kwaśne jabłko...
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #36 dnia: Lutego 11, 2009, 09:00:20 am »

A Tygodnik któryś już tydzień z rzędu pisze o zdjęciu ekskomuniki. Eksperci to o. Prusak SJ i ks. Boniecki MIC i jakaś Żydówka.
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #37 dnia: Lutego 11, 2009, 12:58:44 pm »

A ta Żydówka i ks. Boniecki to oczywiście eksperci od Prawa Kanonicznego są?
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
kwiatostan lipy
Gość
« Odpowiedz #38 dnia: Lutego 11, 2009, 13:03:49 pm »


A swoja droga, odkad zmienili mi TRWAM na religia.tv to jestem zadowolony. Jest ciekawiej, choc na pewno mniej katolicko.
HA! Co się dzieje z TV TRWAM? U mnie w jej miejsce jest jakaś telewizja wróżbiarska (EZO). Kobieta siedzi i wróży z tarota dzwoniącym telewidzom.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #39 dnia: Lutego 11, 2009, 13:05:28 pm »

Też mam tą EZO. Wróży tylko w dzień a wieczorem pojawiają się panie.
Zapisane
kwiatostan lipy
Gość
« Odpowiedz #40 dnia: Lutego 11, 2009, 13:09:56 pm »

panie?
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #41 dnia: Lutego 11, 2009, 13:10:13 pm »

Nie "panie", tylko "gołe baby"  :-[
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #42 dnia: Lutego 11, 2009, 13:30:04 pm »

"gołe baby"? Porządne gołe baby to są w wiadomym gabinecie lekarskim. To są po prostu (autocenzura). No, bez autocenzury - bezwstydnice. :)
Zapisane
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #43 dnia: Lutego 11, 2009, 13:42:46 pm »

Dlatego napisałem "gołe baby", a nie gołe baby. Albo "dziewki wszeteczne".
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2009, 13:46:44 pm wysłana przez PTRF » Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #44 dnia: Lutego 11, 2009, 13:49:30 pm »

A ja chciałem je nazwać po prost panie.
Szczególnie że wiele tych kobiet jest do pewnych procederów zmuszana gwałtami czy biciem czy ubóstwem. W każdym razie zeznawać nie chcą.
Nie mówię tu o kobietach z Ezo.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Żydzi grożą schizmą! - czyli biadolenie Tyg. Powszechnego « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!