Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 18, 2024, 20:09:44 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231944 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Och te wasze synody
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Och te wasze synody  (Przeczytany 2413 razy)
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #15 dnia: Października 15, 2014, 17:50:46 pm »

Dział "Sprawy ogólne", trzeci wątek od góry.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Bogosłow
*NOWICJUSZ*
aktywista
*****
Wiadomości: 834

« Odpowiedz #16 dnia: Października 15, 2014, 22:14:14 pm »

Rejestrując się na Forum Krzyż, każdy uczestnik zgadza się przestrzegać ustalone na nim reguły, w myśl których:

1. Zabrania się promowania na Forum herezji, postaw wrogich Kościołowi i religii katolickiej, a także wszystkiego, co mogłoby stanowić pokusę do popełnienia jakiegokolwiek grzechu.

Nie wygłosiłem ani jednej herezji. Wszystkie moje wypowiedzi są zgodne z Symbolem Wiary Nicejsko-Konstantynopolitańskim i nauczaniem 7 pierwszych Soborów Powszechnych.
Jakby nie patrzeć, moja religia jest ortodoksyjna i katolicka.


Moja postawa wobec Kościoła jest dokładnie taka sama jak innych forumowiczów, a nawet łagodniejsza, ponieważ staram się nie ingerować w spory katolicko-katolickie. Wielu tradycjonalistów/forumowiczow wypowiada się bez ogródek o papieżu Franciszku, otwarciu sie Kościoła na homoseksualistów "księżach", mszach rockowych itd.

2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.

Staram się jak moge:)

3. Zabrania się zaśmiecania Forum wypowiedziami niezwiązanymi z jego tematyką, niewnoszącymi nic nowego do dyskusji, uprzednio już przedyskutowanymi, zawierającymi pozbawione komentarza cytaty, radykalne sądy wypowiadane bez szerszego uzasadnienia, zabrania się zamieszczania cytatów wypowiedzi innych dyskutantów, których obszerność znacznie przekracza własną wypowiedź.

Admini reagują na bieżąco i nie dochodziło między nami do sporów.

4. Zobowiązuje się wszystkich uczestników do gruntownego namysłu przed zamieszczeniem jakiejkolwiek informacji na Forum, poprzez sprawdzenie treści napisanej wiadomości za pośrednictwem funkcji 'podgląd', tak aby nie urazić żadnego z rozmówców i nie łamać zasad pisowni jakimi rządzi się język polski.

No comments.

5. Zabrania się rejestrowania tej samej osoby pod wieloma 'loginami'. Zabrania się używania na Forum "loginów' nie licujucych z powagą poruszanej na nim tematyki.

Login mam jeden.


6. Zobowiązuje się każdego do szanowania porządku ustalonego na Forum. Posty należy umieszczać w odpowiednich tematycznie działach.

umieszczam w jednym mozliwym dziale i to głównie wątku prawosławnym.




Zapisane
Wieruju wo Jedinu Swiatuju, Sobornuju i Apostolskuju Cerkow.
stary kontra
aktywista
*****
Wiadomości: 535

« Odpowiedz #17 dnia: Października 15, 2014, 22:22:49 pm »

umieszczam w jednym mozliwym dziale i to głównie wątku prawosławnym.
I niech tak zostanie.
Zapisane
Franciszek
uczestnik
***
Wiadomości: 144

Św. Franciszku, módl się za nami!

« Odpowiedz #18 dnia: Października 15, 2014, 22:46:51 pm »

Rejestrując się na Forum Krzyż, każdy uczestnik zgadza się przestrzegać ustalone na nim reguły, w myśl których:

1. Zabrania się promowania na Forum herezji, postaw wrogich Kościołowi i religii katolickiej, a także wszystkiego, co mogłoby stanowić pokusę do popełnienia jakiegokolwiek grzechu.

Nie wygłosiłem ani jednej herezji. Wszystkie moje wypowiedzi są zgodne z Symbolem Wiary Nicejsko-Konstantynopolitańskim i nauczaniem 7 pierwszych Soborów Powszechnych.
Jakby nie patrzeć, moja religia jest ortodoksyjna i katolicka.



Miałem Pana za bardziej inteligentnego a Pan po prostu stara się być sprytnym.

PS. Przeżyliśmy Klarcię to przeżyjemy i Pana.
Zapisane
Nie umiem czytać między wierszami i staram się nie pisać między wierszami.
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1409

« Odpowiedz #19 dnia: Października 15, 2014, 22:50:21 pm »

2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.

Staram się jak moge:)
Post otwierający ten wątek przykładem kultury raczej nie jest.
Zapisane
Bogosłow
*NOWICJUSZ*
aktywista
*****
Wiadomości: 834

« Odpowiedz #20 dnia: Października 16, 2014, 23:04:38 pm »

Pani Tereso, Zakładam, że katolicy że tradycyjni katolicy, nawet ci będący w schizmie z biskupem Rzymu, mają odrobinę poczucia humoru.
Zapisane
Wieruju wo Jedinu Swiatuju, Sobornuju i Apostolskuju Cerkow.
Bogosłow
*NOWICJUSZ*
aktywista
*****
Wiadomości: 834

« Odpowiedz #21 dnia: Listopada 01, 2014, 15:21:46 pm »

Orthodox Bishop Responds to Recent Roman Catholic Synod


http://myocn.net/metropolitan-kallistos-ware-responds-to-recent-roman-catholic-synod/
Zapisane
Wieruju wo Jedinu Swiatuju, Sobornuju i Apostolskuju Cerkow.
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Och te wasze synody « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!