Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:36:19 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Popieram J.Ś. Benedykta XVI
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Popieram J.Ś. Benedykta XVI  (Przeczytany 5747 razy)
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 12, 2009, 08:36:42 am »

Podpisałem również i pamiętam, że nawet była krótka dyskusja na starym forum o tym. Że z jednej strony decyzje papieskie nie potrzebują jakiegokolwiek poparcia ze strony wiernych, ale w dzisiejszych czasach wobec przewagi modernistów i osób obojętnych warto jest okazać poparcie by papież i tradycjonaliści widzieli, że nie są sami.
Zapisane
omnia
adept
*
Wiadomości: 31

« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 13, 2009, 17:43:37 pm »

Popieram Benedykta XVI z całego serca, choć czasem wydaje się zbyt "miękki". Mam juz dość wiecznego przepraszania za wszystko przez Kościół Katolicki, dziwacznego "ekumenizmu", w którym tylko my, katolicy, mamy szanować innych, a oni nas ni ciut ciut i nawet na znak krzyza patrza z obrzydzeniem i uraża on ich strasznie (swoja drogą - co oni wszyscy, jak psy Pawlowa tak odruchowo reagują??), "tolerancji", w ktorej toleruje się tylko dewiacje, a na religijnośc patrzy z pobłażaniem, "wiary", którą dostosowuje się do własnych widzimisię (czyli - Msza fajnie i seks przedmałżeński tez fajnie, i w ogole wszystko fajnie) oraz tego, że Kosciół ledwo sie odezwie juz jest równany z glebą i okrzykiwany ciemnotą (kolejna ciekawostka, dlaczego ludzie chyba niewierzący, skoro decyduja się kogoś zamordować, grzecznie nazywając to przerwaniem cierpień, tak się denerwuja ekskomuniką? Co ich obchodzi ekskomunika, skoro nie obczodza ich prawa Boze? Co ich obchodzi ekskomunika, skoro nie sa związani z KK? To tak jakby mnie obchodziła fatwa - chcociaż nie, oblożona fatwa mogę oberwać... a jakos nie zauwazyłam, by ekskomunika sugerowała - idźcie i zabijcie tych wrednych!!) oraz tego, że u papieża taksuje sie nawet Pierścień Rybaka, jakby kopy zlota nie nosił byle raper.
Bardzo bym chciała, żeby Benedykt XVI przywrócił szacunek do katolicyzmu... wśród samych katolików.
Zapisane
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 13, 2009, 17:56:29 pm »

Popieram Benedykta XVI z całego serca, choć czasem wydaje się zbyt "miękki".


Popieram. Chciałbym widzieć jak papież odprawia msze trydencką w rzymskiej bazylice świętego Pawła.
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 13, 2009, 20:40:06 pm »

[...]
Bardzo bym chciała, żeby Benedykt XVI przywrócił szacunek do katolicyzmu... wśród samych katolików.

Jak wyżej - popieram. Szczególnie cytowany fragment wypowiedzi, pod którym się podpisuję.
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Popieram J.Ś. Benedykta XVI « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!