Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 00:23:17 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 16 Drukuj
Autor Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski  (Przeczytany 62528 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 18, 2014, 19:43:39 pm »


Z chwilą wybuchu wojny, sprawa intronizacji NSPJ się miała jak przysłowiowa musztarda po objedzie. Z jakiś powodów przed wojną do niej nie doszło, choć był to najodpowiedniejszy moment.

Powyżej napisał pan tak:

"Rzeczowymi argumentami, dokumentami i orzecznictwem KK niczego Pani nie wskóra w dyskusjach ze zwolennikami wizjonerstwa."

... i widzę, że też nie dotarło do pana co tam pisze, mimo że dostał pan konkretne rzeczowe opracowanie i wyjaśnienie i pisze pan to co widać (zacytowałam z pana wypowiedzi), ale ... jak przez długie lata tkwiło się w tych naukach jak pan napisał; "ks Natanka, ks Kiersztyna i ks Małkowskiego" - to wcale nie jest teraz tak łatwo i prosto przejść na właściwe myślenie.

Dzisiaj w świetle wiary jest o wiele, wiele tragiczniej.

Wg. pana myślenia czy inaczej powiem, wg. ludzkiego myślenia. Sam Pan Jezus mówi do Rozalii, jak już wojna trwała; "Czemu się niepokoisz i myślisz po ludzku, czy czas u Boga jest czasem ludzkim,..."

Dla kogo teraz ta intronizacja? Dla olbrzymiej większości niedowiarków, ateuszy i posoborowych odstępców?

Dla każdego!

Czy zdaje sobie Pani sprawę, jak młode matki ''cierpią'' z powodu, że co niedzielą musza pójść do kościoła (posoborowego zresztą), aby ich dzieci miały Pierwszą Komunię. Wczoraj z taką miałem średnią przyjemność rozmawiać, jak się mi zwierzyła o tym ''problemie''. Pewnie się bardzo zdziwiła, gdy odpowiedziałem jej, ze ja co niedziela jestem w kościele pomimo, że moje dzieci są już dawno po tej uroczystości.

Nie wiem jak i ile kto cierpi, jedyna droga to to cierpienie ofiarować Panu Jezusowi, a wtedy będzie miało wartość. Ale to co już tu pan rozwija, to nie w temacie Intronizacji NSPJ. Powyżej napisałam, to że jest degrengolada w Kościele, to nie znaczy, żeby wypaczać naukę w tym temacie. I nie jedna taka zdezorientowana "owieczka" głośno krzyczała; "Chrystusa na Króla Polski" przez co dalej był tamowany kult i intronizacja NSPJ.
Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 18, 2014, 22:09:43 pm »


Błąd tkwi w wykluczaniu jednej lub drugiej formuły. I dotyczy, tak jednych, którzy wykluczają intronizację NSJ w Polsce, jak i drugich, którzy wykluczają intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. A w obu nie ma sprzeczności.
Błąd jeszcze tkwi w metodzie: i jedni i drudzy chcą, aby to zrobił Sejm RP, albo wójtowie, prezydenci miast itp., zamiast zacząć od swojej rodziny, potem parafii, potem gminy itd. Co z tego, że Sejm to zrobi, jak tu dookoła syf, syf i syfem pogania, zgnilizna moralna, że włosy dęba stają, jak człowiek tylko wyjdzie na ulicę.


Panie "Wewiór" proponuje poznać zdrową naukę o Chrystusie Królu,

Znam ją bardzo dobrze. Argument, że ogłoszenie Jezusa Chrystusa Królem Polski jest niedobre, bo to tak "jakby Cesarzowi, który jest władcą wszystkiego, wydzielić jedno małe królestwo" można równie dobrze zastosować do Intronizacji NSJ w rodzinie, czy w parafii. Przecież Intronizacja NSJ w Polsce to to samo co Jezus Chrystus Królem Polski. Sprzeczanie się o nazwy, które znaczą to samo, tylko inaczej sformułowane jest bez sensu. To jest to samo, taki sam ma sens, taki sam cel.

W ceremoniale Intronizacji:
"Tak, Panie, pozostań z nami, abyśmy żyli twą miłością i w twym towarzystwie, my, którzy ogłaszamy Cię Królem naszym, bo nie chcemy mieć innego prócz Ciebie".

Tylko niektórym się wydaje, że jak Sejm albo Prezydent zrobi taką deklarację, to coś się wydarzy. Nic się nie wydarzy, bo to trzeba zaczynać od rodzin. Najlepiej jakby każdy kapłan zajął się nauką wiernych na ten temat i aby zachęcali wiernych do Intronizacji w rodzinach, a reszta sama się zrobi. I zniknie czcze gadanie.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 18, 2014, 22:34:13 pm »


Błąd tkwi w wykluczaniu jednej lub drugiej formuły. I dotyczy, tak jednych, którzy wykluczają intronizację NSJ w Polsce, jak i drugich, którzy wykluczają intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. A w obu nie ma sprzeczności.

Intronizacja NSPJ to nauczanie  od św. Małgorzaty Marii Alacoque, poprzez papieży, aż po Rozalię Celakównę.

A kto wspiera intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski ? Aby przekonał mnie Pan do tej tezy, musi Pan wskazać konkretne osoby i jakąś ciągłość nauczania. Niech to będzie choćby 150 lat od objawien w jakimś Licheniu czy innym Gietrzwałdzie.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
patryksługa
aktywista
*****
Wiadomości: 638


Wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Piotra 2:1

In Christo
« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 18, 2014, 22:42:44 pm »

Przecież Chrystus Pan jest Królem Wszechświata, jeśli się mylę proszę o pouczenie czy Polska leży poza wszechświatem?
Jeżeli owa kraina zalicza się do wszechświata to logiczne jest iż Jezus Chrystus jest Królem Polski.
Szkoda że tak piękne objawienia naciąga się na własne widzimisię. 
Zapisane
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za tymi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za masonami i poleconymi tobie. - modlitwa taka jaką podał Maksymilian Kolbe
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #19 dnia: Lutego 18, 2014, 23:15:46 pm »


Znam ją bardzo dobrze.

Co pan zna? proponując to???:

Cytat: Wewiór
Laudetur Jesus Christus

Zakładam ten wątek, aby pokazać prawdziwość objawień Sługi Bożej Rozalii Celakówny. Na początek 3 filmiki, które polecam obejrzeć, zanim podejmiecie dyskusję w tym wątku. Od czasu do czasu będę wrzucał kolejne materiały.
http://www.youtube.com/watch?v=tUEkZT0RxbI Filmik wprowadzający. Miał on 200 tys wyświetleń na innym kanale, ale został zablokowany i to jest jego kopia.
http://www.youtube.com/watch?v=8qePfyp2c9o X. Małkowski wyjaśnia istotę intronizacji.
http://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ wykład św. pam. X. Tadeusza Kiersztyna- postulatora procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny na szczeblu diecezjalnym. (50 min)

In nomine veritatis!

Argument, że ogłoszenie Jezusa Chrystusa Królem Polski jest niedobre, bo to tak "jakby Cesarzowi, który jest władcą wszystkiego, wydzielić jedno małe królestwo" można równie dobrze zastosować do Intronizacji NSJ w rodzinie, czy w parafii. Przecież Intronizacja NSJ w Polsce to to samo co Jezus Chrystus Królem Polski.

Przecież pan NIC! nie rozumie i powtarzam, że ogłaszanie Chrystusa na Króla Polski NIE jest interpretacją poprawną. Proszę mi wskazać z wcześniejszej nauki  Kościoła takie nazwenictwo, kto i kiedy wprowadził???

Sprzeczanie się o nazwy, które znaczą to samo, tylko inaczej sformułowane jest bez sensu. To jest to samo, taki sam ma sens, taki sam cel.

To nie jest to samo!

W ceremoniale Intronizacji:
"Tak, Panie, pozostań z nami, abyśmy żyli twą miłością i w twym towarzystwie, my, którzy ogłaszamy Cię Królem naszym, bo nie chcemy mieć innego prócz Ciebie".

Zacytował pan przedostatnie zdanie - proszę podać, z jakiego konkretnie ceremoniału Intronizacji? -  i co? o czym to ma świadczyć? patrząc na to co pan tu zaproponował zakładając wątek.  To może ja dokończę z tego co pan zaczął:

"Niech będzie zawsze kochane, błogosławione i wielbione w tym ognisku rodzinnym  triumfujące Serce Jezusa! Niech przyjdzie do nas Królestwo Jego! Amen."

Tylko niektórym się wydaje, że jak Sejm albo Prezydent zrobi taką deklarację, to coś się wydarzy. Nic się nie wydarzy, bo to trzeba zaczynać od rodzin. Najlepiej jakby każdy kapłan zajął się nauką wiernych na ten temat i aby zachęcali wiernych do Intronizacji w rodzinach, a reszta sama się zrobi. I zniknie czcze gadanie.

Jak już coś i komuś się wydaje to tylko panu. A to przecież nie kto inny jak onego czasu ks. Kiersztyn forsował taki projekt do Sejmu i o tej "cennej" inicjatywie sami pisali:
http://intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=150%3Ainicjatywa-poselska&catid=35&Itemid=70
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #20 dnia: Lutego 18, 2014, 23:29:48 pm »

Przecież Chrystus Pan jest Królem Wszechświata, jeśli się mylę proszę o pouczenie czy Polska leży poza wszechświatem?
Jeżeli owa kraina zalicza się do wszechświata to logiczne jest iż Jezus Chrystus jest Królem Polski.
Szkoda że tak piękne objawienia naciąga się na własne widzimisię.


Do tego co pogrubiłam, bo nie rozumiem kto i co tu naciąga.

11 grudnia 1925 roku Ojciec Święty Pius XI encykliką "Quas Primas" ustanowił święto Jezusa Chrystusa Króla. a nie Chrystusa Króla Wszechświata.

Chrystus jest Królem wszechrzeczy, poniewaz jest Synem Bozym i Odkupicielem ludzkości. Jego nauka jest podstawą ładu w życiu ludzi. Dzięki jej spełnianiu może zaistnieć "królestwo sprawiedliwości , miłosci i pokoju" (prefacja). Święto Chrystusa Króla, ustanowione przez papieża Piusa XI w 1925 r. obchodzi się w ostatnią niedzielę października , bezpośrednio przed uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, aby uwydatnić zjednoczenie się w Chrystusie trzech częsci Jego Królestwa: Kościoła walczącego, triumfującego i cierpiącego."
MSZAŁ RZYMSKI - Wydaw.Pallotinum Poznań 1963 r.


http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/artykul/161
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2014, 23:41:03 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #21 dnia: Lutego 19, 2014, 09:48:56 am »


Znam ją bardzo dobrze.

Co pan zna? proponując to???:


Proszę Pani, nie tym tonem. Skoro Pani nie rozumie słowa pisanego, to proszę nie do mnie pretensje o to. "Proponując to??" - a mianowicie co? proszę mi wskazać palcem, co jest niezgodnego z nauką Kościoła w mojej propozycji i w której. Te linki, które Pani wstawiła i jako cytat przypisała mnie, to naprawdę, proszę sobie darować takie oszustwa. 
Mówi Pani, że ja nie rozumiem? Niby czego?
To Pani nie rozumie, że to że tego nie było wcześniej, nie znaczy, że należy to potępić w czambuł. Tym bardziej, że argumentów przeciw, właściwie nie ma. I nie było jeszcze żadnego potępienia ze strony hierarchów. 
Zapisane
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #22 dnia: Lutego 19, 2014, 09:52:57 am »


Błąd tkwi w wykluczaniu jednej lub drugiej formuły. I dotyczy, tak jednych, którzy wykluczają intronizację NSJ w Polsce, jak i drugich, którzy wykluczają intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. A w obu nie ma sprzeczności.

Intronizacja NSPJ to nauczanie  od św. Małgorzaty Marii Alacoque, poprzez papieży, aż po Rozalię Celakównę.

A kto wspiera intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski ? Aby przekonał mnie Pan do tej tezy, musi Pan wskazać konkretne osoby i jakąś ciągłość nauczania. Niech to będzie choćby 150 lat od objawien w jakimś Licheniu czy innym Gietrzwałdzie.

Nie mam zamiaru przekonywać, uważam tylko, że trzeba być ostrożnym z tymi potępieniami, bo nie ma specjalnie podstaw. Robi się dziwną atmosferę wokół ks. Natanka i Rycerzy Chrystusa, jakby to była jakaś sekta, a to są bardzo pobożni ludzie.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #23 dnia: Lutego 19, 2014, 10:55:08 am »


Błąd tkwi w wykluczaniu jednej lub drugiej formuły. I dotyczy, tak jednych, którzy wykluczają intronizację NSJ w Polsce, jak i drugich, którzy wykluczają intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski. A w obu nie ma sprzeczności.

Intronizacja NSPJ to nauczanie  od św. Małgorzaty Marii Alacoque, poprzez papieży, aż po Rozalię Celakównę.

A kto wspiera intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski ? Aby przekonał mnie Pan do tej tezy, musi Pan wskazać konkretne osoby i jakąś ciągłość nauczania. Niech to będzie choćby 150 lat od objawien w jakimś Licheniu czy innym Gietrzwałdzie.

Nie mam zamiaru przekonywać, uważam tylko, że trzeba być ostrożnym z tymi potępieniami, bo nie ma specjalnie podstaw. Robi się dziwną atmosferę wokół ks. Natanka i Rycerzy Chrystusa, jakby to była jakaś sekta, a to są bardzo pobożni ludzie.

Jestem bardzo daleki od potępiania katolików gorliwszych ode mnie samego. Ale proszę zauważyć, że choćby x. Natanek - świetny, zarliwy kapłan - sam przyznaje, że ma w formacji kapłanskiej dość poważne braki. On je uzupełnia samokształceniem, ale brakuje mu myslenia systemowego http://przedsoborowy.blogspot.com/2011/05/ks-piotr-natanek-nikt-mnie-nie-nauczy.html

ks. Natanek wypowiada następujące słowa:

Byłoby cudownie jakby papież wydał nam dziś taką encyklikę jak Syllabus, abyśmy wiedzieli, po czym chodzimy. Bo my mamy w nauczaniu misz masz. Dopiero w czasie wakacji będę z wami przerabiał zdanie po zdaniu, będziemy szukali interpretacji, bo dla mnie te zdania też są niezrozumiałe, brzmią jak tabula rasa (sic!). Bo też nie jestem wszystkowiedzący. Gdybym nie przygotował się z innych źródeł, to masy rzeczy bym nie zrozumiał. Nikt mnie nie nauczył myślenia rzymskiego, tego nikt mi nie wykładał. A słowa pisane przez Stolicę Apostolską są precyzyjne, wynikają z doświadczenia wieków, no i mają asystencję Ducha Świętego, nie taką jak nad moją głową czy waszą.

Nie mam powodu nie wierzyć tem słowom ks. Natanka. Zauważmy jednak, że wypowiada je kapłan wyświęcony ponad 25 lat temu, mający doktorat i habilitację, będący wieloletnim wykładowcą Papieskiej Akademii Teologicznej (obecnie: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie) w Katedrze Historii Kościoła XIX i XX wieku. Osoba z taką pozycją naukową i społeczną powinna mieć w małym palcu Syllabus Piusa IX i potrafić prawidłowo go interpretować obudzona o 3 w nocy !! Tymczasem to ponadgodzinne wystąpienie ks. Natanka wskazuje na brak rozumowania systemowego. Po pierwsze, u tego duchownego filozofja, ogólniej: rozum, nie stanowi podstawy dowodzenia, lecz raczej dodatek do innych tez, w które on wierzy – mam tu na myśli np. prywatne objawienia ; po drugie – nie rozumiejąc poszczególnych zdań, ks. Natanek nie widzi ich konsekwencyj w otaczającym go świecie i skupia się na tem, co potrafi dopasować do swoich problemów. Zatem: zanim ks. Natanek mógłby omawiać i analizować cokolwiek, powinien przyswoić sobie właściwą i poprawną metodologię naukową.


Być może jednymi z istotniejszych problemów związanych z tym kapłanem są własnie prywatne objawienia, których Kościół nigdy nie zaakceptował. I nigdy nie zaakceptowałby. Zanim więc zacznie Pan promować jakieś bardzo współczesne prywatne objawienia (do czego nie chciał się Pan przyznać w wypowiedzi sprzed godziny), może raczej powinien Pan poznać całą resztę systemowego nauczania Kościoła katolickiego. Serdecznie pozdrawiam
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #24 dnia: Lutego 19, 2014, 11:16:36 am »

Zanim więc zacznie Pan promować jakieś bardzo współczesne prywatne objawienia (do czego nie chciał się Pan przyznać w wypowiedzi sprzed godziny),

Trudno rozmawiać z takimi ludźmi, jak Pan i p. Anna M, którzy nawet posuwają się do oszustwa (nie moja wypowiedź wstawiona do mojego cytatu), i wmawiają człowiekowi, to czego nie powiedział, nie napisał i jest daleki od tego.
Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #25 dnia: Lutego 19, 2014, 11:51:19 am »


Proszę Pani, nie tym tonem.

Tzn. jakim tonem? Piszę normalnym tonem.

Skoro Pani nie rozumie słowa pisanego,

??????????????????????

to proszę nie do mnie pretensje o to.

Czy pan wie co pisze? - śmiem twierdzić, że nie.

"Proponując to??" - a mianowicie co?

A to, co Pan napisał:

Cytat: Wewiór
Laudetur Jesus Christus

Zakładam ten wątek, aby pokazać prawdziwość objawień Sługi Bożej Rozalii Celakówny. Na początek 3 filmiki, które polecam obejrzeć, zanim podejmiecie dyskusję w tym wątku. Od czasu do czasu będę wrzucał kolejne materiały.
http://www.youtube.com/watch?v=tUEkZT0RxbI Filmik wprowadzający. Miał on 200 tys wyświetleń na innym kanale, ale został zablokowany i to jest jego kopia.
http://www.youtube.com/watch?v=8qePfyp2c9o X. Małkowski wyjaśnia istotę intronizacji.
http://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ wykład św. pam. X. Tadeusza Kiersztyna- postulatora procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny na szczeblu diecezjalnym. (50 min)

In nomine veritatis!

Jaką prawdziwość objawień Sługi Bożej Rozalii Celakówny chce Pan pokazać? Żeby pokazać trzeba najpierw poznać.

proszę mi wskazać palcem, co jest niezgodnego z nauką Kościoła w mojej propozycji i w której.

Na wszystko otrzymał pan odpowiedź

Te linki, które Pani wstawiła i jako cytat przypisała mnie, to naprawdę, proszę sobie darować takie oszustwa. 

A które to ja wstawiłam i przypisałam Panu?

Mówi Pani, że ja nie rozumiem? Niby czego?
To Pani nie rozumie, że to że tego nie było wcześniej, nie znaczy, że należy to potępić w czambuł. Tym bardziej, że argumentów przeciw, właściwie nie ma. I nie było jeszcze żadnego potępienia ze strony hierarchów.


Przecież wskazałam na wiele, ale jak pan nie chce się tym zainteresować, albo czyta między wierszami, a najprędzej to nie czyta, to ja nie wiem jak można inaczej tłumaczyć. Czego ja nie rozumiem? Argumentów przecież było i jest tu na forum MULTUM!!!! przedstawione, zostały podane linki i co jeszcze można zrobić?

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg173542.html#msg173542

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg173965.html#msg173965

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg172959.html#msg172959

... tu cały wątek jeszcze z 20111 r.:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,6263.msg181325.html#new

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7716.msg168637.html#msg168637

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg173966.html#msg173966
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2014, 12:27:29 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #26 dnia: Lutego 19, 2014, 12:02:13 pm »

Zanim więc zacznie Pan promować jakieś bardzo współczesne prywatne objawienia (do czego nie chciał się Pan przyznać w wypowiedzi sprzed godziny),

Trudno rozmawiać z takimi ludźmi, jak Pan i p. Anna M, którzy nawet posuwają się do oszustwa (nie moja wypowiedź wstawiona do mojego cytatu), i wmawiają człowiekowi, to czego nie powiedział, nie napisał i jest daleki od tego.
Pozdrawiam serdecznie.

Rozróżniam Pana od rozmówcy "Katol90" i nie sądzę, bym posuwał się do oszustwa w dyskusji z Panami. Każda koncepcja intronizacyjna ma u podstawy jakieś prywatne objawienia. Jestem z natury bardzo sceptyczny co do uznawania ich za część mojej wiary, zwłaszcza, jeśli ich promotorami są katolicy nieco "nieuporządkowani"
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2014, 13:37:04 pm wysłana przez Krusejder » Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Wewiórka
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #27 dnia: Lutego 19, 2014, 12:08:00 pm »


A to, co Pan napisał:

Cytat: Wewiór
Laudetur Jesus Christus

Zakładam ten wątek, aby pokazać prawdziwość objawień Sługi Bożej Rozalii Celakówny. Na początek 3 filmiki, które polecam obejrzeć, zanim podejmiecie dyskusję w tym wątku. Od czasu do czasu będę wrzucał kolejne materiały.
http://www.youtube.com/watch?v=tUEkZT0RxbI Filmik wprowadzający. Miał on 200 tys wyświetleń na innym kanale, ale został zablokowany i to jest jego kopia.
http://www.youtube.com/watch?v=8qePfyp2c9o X. Małkowski wyjaśnia istotę intronizacji.
http://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ wykład św. pam. X. Tadeusza Kiersztyna- postulatora procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny na szczeblu diecezjalnym. (50 min)

In nomine veritatis!


Proszę Pani, ten cytat nie jest mój. Jest Pani oszustką, czy się Pani coś pomyliło? 
Zapisane
tytanik404
aktywista
*****
Wiadomości: 604


« Odpowiedz #28 dnia: Lutego 19, 2014, 12:25:31 pm »

"Szczęśliwa dusza, która zrozumiała miłość Serca Jezusowego"
Św. s. Faustyna, Dz. 304.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #29 dnia: Lutego 19, 2014, 12:30:33 pm »


A to, co Pan napisał:

Cytat: Wewiór
Laudetur Jesus Christus

Zakładam ten wątek, aby pokazać prawdziwość objawień Sługi Bożej Rozalii Celakówny. Na początek 3 filmiki, które polecam obejrzeć, zanim podejmiecie dyskusję w tym wątku. Od czasu do czasu będę wrzucał kolejne materiały.
http://www.youtube.com/watch?v=tUEkZT0RxbI Filmik wprowadzający. Miał on 200 tys wyświetleń na innym kanale, ale został zablokowany i to jest jego kopia.
http://www.youtube.com/watch?v=8qePfyp2c9o X. Małkowski wyjaśnia istotę intronizacji.
http://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ wykład św. pam. X. Tadeusza Kiersztyna- postulatora procesu beatyfikacyjnego Rozalii Celakówny na szczeblu diecezjalnym. (50 min)

In nomine veritatis!


Proszę Pani, ten cytat nie jest mój. Jest Pani oszustką, czy się Pani coś pomyliło?

Sprawdziłam, pierwszy wpis to "katol90" - w takim razie zwracam honor, przepraszam za moje niedopatrzenie, ale ... nie tak, bez takich posądzeń o oszustwo, bo tylko umarłemu żadna pomyłka się nie przytrafi, ale żywemu może każda. Grzeczność i uprzejmość nakazywałaby, zaraz na początku jak pan zauważył napisać sprostowanie, że to nie mój wpis, że pomyliła coś pani, a nie powtarzać od kilku wpisów:  "proszę sobie darować takie oszustwa."


"Serce Boże – do którego żywiła największe nabożeństwo – obdarzyło ją wizjami, zasłyszanymi słowamii różnymi niezwykłymi przeżyciami. Najdonioślejsze wizje Rozalii i zasłyszane słowa dotyczą przede wszystkim kultu Najświętszego Serca Jezusa" (o. Dobrzycki - spowiednik Rozalii - "Dziecko Boże")
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2014, 12:32:54 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 16 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!