Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Grudnia 11, 2023, 06:47:27 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231246 wiadomości w 6615 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia poznańska  |  Wątek: "Seks jako narzędzie kontroli politycznej" Michael Jones Poznań
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: "Seks jako narzędzie kontroli politycznej" Michael Jones Poznań  (Przeczytany 1004 razy)
Taw
uczestnik
***
Wiadomości: 201


A dość już tych podziemnych ciuciubabek!

« dnia: Grudnia 08, 2013, 21:50:41 pm »

Klub Polonia Christiana w Poznaniu zaprasza na wykład otwarty pod tytułem "Seks jako narzędzie kontroli politycznej".  Spotkanie odbędzie się w Muzeum Archidiecezjalnym w Poznaniu -12 grudnia o godzinie 19:00.

Wykład poprowadzi  Dr Michael Jones - katolicki pisarz, apologeta, profesor i były wykładowca Kolegium Najświętszej Marii Panny w Notre Dame, w stanie Indiana. Redaktor

naczelny „Culture Wars”, autor kilkunastu książek w tym bestsellera: Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej.

Wykład poświęcony będzie nowoczesnym technikom inżynierii społecznej i politycznej kontroli, w której tak zwana wolność seksualna odgrywa kluczową rolę. Dr M. Jones opisze w jaki sposób wyzwolenie seksualne stało się, sposobem na utrzymanie się rządzących u władzy dzięki umiejętnemu wykorzystywaniu namiętności i fascynacji nieświadomych ludzi.

Aby zachęcić Państwo do uczestnictwa w wykładzie pragnę zacytować fragment wspomnianej książki:

Człowiek ma tylu panów, ile przywar, wad i słabości. Sprzyjając im, władza działa na rzecz zniewolenia, które może przyjąć postać kontroli politycznej. Pozostaje jedynie pytanie, czy owo zniewolenie daje się wykorzystywać dla czerpania z niego korzyści finansowych i politycznych, a jeśli tak, w jaki sposób można to osiągnąć. Najlepsza metoda kontrolowania ludzi jest ta, która osiąga swe cele, pozostawiając ich całkowicie nieświadomymi faktu, że podlegają kontroli, a najlepszą drogą do tego jest systematyczna manipulacja ich pożądaniami, albowiem człowiek się z nimi utożsamia. Broniąc ich, broni swojej „wolności”, którą zazwyczaj pojmuje jako nieograniczoną możność zaspokajania własnych pragnień, nie rozumiejąc najczęściej, że niezwykle łatwo jest manipulować nimi z zewnątrz. Manipulacja ta służy dziś mrocznym siłom do udoskonalania systemu finansowego i politycznego nadzoru oraz eksploatacji. Dogłębnie rozumieli to św. Paweł i św. Augustyn, nazywając zjawisko owo „zniewoleniem przez grzech”. E. Michael Jones

Po spotkaniu będzie możliwość zadawania pytań oraz dyskusji. Zachęcam do rozpromowania wydarzenia w obrębie Państwa środowisk. Poniżej, przesyłam link do wydarzenia na Facebook'u: 

https://www.facebook.com/events/176219089243558/

oraz do portalu www.prawawielkopolska.pl

http://www.prawawielkopolska.pl/eventDetails/235
Zapisane
"Jeżeli trwacie przy mojej nauce, jesteście naprawdę moimi uczniami. I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli."
"Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie."
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia poznańska  |  Wątek: "Seks jako narzędzie kontroli politycznej" Michael Jones Poznań « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!