Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 25, 2024, 06:25:20 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231960 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Ogłoszenia OMP
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Drukuj
Autor Wątek: Ogłoszenia OMP  (Przeczytany 43207 razy)
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #30 dnia: Listopada 11, 2009, 20:55:46 pm »

Gdyby ktos z naszych zacnych kolegow restauratorow monarchii w Wielkiej Polsce zgubil sie na osiedlu, niech sledzi niebieskie strzalki i czerwone piorka, ktore czcigodny Wiceprezes umiescil na drodze dla orientacji. Od starej piekarni w lewo, do fajansu i stamtad juz prosto przez dziure w plocie, zreszta pod trzepakiem bedzie stal hetman wielki koronny z plakietka i kierowal.

Na koniec tradycyjnie watek kulturalny: Pila 4, 2007, Bousman w najlepszej formie, Tobin Bell wymiata. Znakomita sprawa, mozna ogladac bez konca. Jesli mnie pamiec nie myli, to przy tym filmie mialem ostra dyskusje z L. Kluska o zdolnosci honorowej. Tak więc jest okazja do chwili zadumy i wspomnien o zaginionej mlodosci.
Zwracam jeszcze uwage na ciekawe zdjecie Betsy Russell w ostatnim Bravo Girl, str. 19. Ksztalty jak z horroru o szalenstwie.

Bede wdzieczny za pomoc w rozpowszechnianiu powyzszych informacyj wszelkimi dostepnymi kanalami. Wszystko dla Wielkiej Polski!
Z narodowo-rzymskim pozdrowieniem.


 ;D ;D ;D super  ;D ;D ;D
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #31 dnia: Listopada 11, 2009, 21:09:20 pm »

Zapomnialem dodac, ze mnie nie bedzie, bo mam szlaban do konca listopada, za pyskowanie.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Eligiusz
aktywista
*****
Wiadomości: 688


ś.p. Anna Walentynowicz
« Odpowiedz #32 dnia: Listopada 11, 2009, 23:17:19 pm »

@ dxcv
Prawdę powiedziawszy, gdyby Pan nie wspomniał w swojej wypowiedzi, że w ogłoszeniach niklowych monarchistów, jest coś o Mszy świętej to nawet nie wiedziałbym o tym - po prostu szkoda mi czasu na lekturę tych wklejek.
Żałuję, że pan Radek odszedł od nas, na dodatek usuwając swoje konto, ale Forum Krzyż nie jest miejscem na promowanie sedewakantyzmu. Niestety ogłoszenie umieszczone przez pana Radosława miało taką formę, iż osoba postronna mogłaby odnieść wrażenie, że na Pomorzu powstaje coś zupełnie normalnego, może nawet podobnego do ŚŚWTŁ czy też innych lokalnych wspólnot postindultowych.
Komunikat opublikowany przez pana kamilka ma natomiast niebywały walor edukacyjny. Uczy - bawiąc i śmiesząc - uczy. Przy całym szacunku dla księdza Trytka, nowiny wychodzące od pana Nikla pokazują, że ten cały polski sedewakantyzm to jest śmiech na sali (a precyzyjniej mówiąc, na osiedlu). Towarzycho uważa się za władne wyrokować kto jest Wikariuszem Chrystusa na ziemi, a nie potrafi odnaleźć głupiego adresu we Wrocławiu. Ciekawe jakby te sierotki poruszały się po czarnej Afryce, gdzie adresy nawet dużych firm mieszczących się w (niby)miastach brzmią np. 500 m w prawo za stacją benzynową.

Pani Murka po raz kolejny udowodniła, że jest naszym "Szczepanem Twardochem w spódnicy"
http://www.dziennik.twardoch.pl/2007/05/16/zbrodnicze-znicze-i-prof-bartyzel/
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #33 dnia: Listopada 12, 2009, 00:35:24 am »

Dlaczego się nie kasuje wątku (lub jego części), w którym są informacje o sedeckich mszach, skoro skasowano wątek o duszpasterstwie x. Trytka (przez co nie ma wśród nas p. Radka)?

bo głupota nie musi być wielokrotnie powtarzana
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #34 dnia: Listopada 12, 2009, 09:39:49 am »


Prawdę powiedziawszy, gdyby Pan nie wspomniał w swojej wypowiedzi, że w ogłoszeniach niklowych monarchistów, jest coś o Mszy świętej to nawet nie wiedziałbym o tym - po prostu szkoda mi czasu na lekturę tych wklejek.
Żałuję, że pan Radek odszedł od nas, na dodatek usuwając swoje konto, ale Forum Krzyż nie jest miejscem na promowanie sedewakantyzmu. Niestety ogłoszenie umieszczone przez pana Radosława miało taką formę, iż osoba postronna mogłaby odnieść wrażenie, że na Pomorzu powstaje coś zupełnie normalnego, może nawet podobnego do ŚŚWTŁ czy też innych lokalnych wspólnot postindultowych.
Komunikat opublikowany przez pana kamilka ma natomiast niebywały walor edukacyjny. Uczy - bawiąc i śmiesząc - uczy. Przy całym szacunku dla księdza Trytka, nowiny wychodzące od pana Nikla pokazują, że ten cały polski sedewakantyzm to jest śmiech na sali (a precyzyjniej mówiąc, na osiedlu). Towarzycho uważa się za władne wyrokować kto jest Wikariuszem Chrystusa na ziemi, a nie potrafi odnaleźć głupiego adresu we Wrocławiu. Ciekawe jakby te sierotki poruszały się po czarnej Afryce, gdzie adresy nawet dużych firm mieszczących się w (niby)miastach brzmią np. 500 m w prawo za stacją benzynową.

Pani Murka po raz kolejny udowodniła, że jest naszym "Szczepanem Twardochem w spódnicy"
http://www.dziennik.twardoch.pl/2007/05/16/zbrodnicze-znicze-i-prof-bartyzel/

czy Kolega pisał na trzeźwo te wypociny ??
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #35 dnia: Listopada 12, 2009, 20:29:10 pm »

@ dxcv
Prawdę powiedziawszy, gdyby Pan nie wspomniał w swojej wypowiedzi, że w ogłoszeniach niklowych monarchistów, jest coś o Mszy świętej to nawet nie wiedziałbym o
Czy po czyms takim mozna jeszcze byc moderatorem?

Mnie pan Radek Buczyński nie przeszkadzal.
Dziwi mnie sytuacja na forum. Zaczynalismy jako "lepsza kontynuacja" forum fidelitas, ktore podupadlo po wielkiej ofensywie jednego z moderatorow.
Pisalismy z troska o sytuacji w Kościele.
Kazdy zartroskany, zaniepokojony glos byl wazny.
Ostatnio forum wyglada na sponsorowane przez ktoras z kurii biskupich. Juz nie wolno luzno dyskutowac. JUz trzeba byc odpowiednim katolikiem.
Kolejny raz wyrazam zaniepokojenie sytuacja na forum i konsekwencjami ograniczania dyskusji.

Opanujcie sie panowie modrqatorzy, bo moze sie zdarzyc, ze Wasza hiperaktywnoscia zniszczycie forum.
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #36 dnia: Listopada 12, 2009, 20:38:30 pm »

.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2009, 12:25:07 pm wysłana przez kamilek » Zapisane
Eligiusz
aktywista
*****
Wiadomości: 688


ś.p. Anna Walentynowicz
« Odpowiedz #37 dnia: Listopada 12, 2009, 20:55:04 pm »

Czy po czyms takim mozna jeszcze byc moderatorem?
Jak widać na załączonym obrazku - można :)
Jestem ciekaw jak Pan odróżnia OMP do OMP. Dla mnie jedni to nikielowcy, a drudzy przedstawiciele monarchizmu gastronomicznego.

Czy wie Pan o kimś, komu przeszkadzała obecność pana Buczyńskiego na Forum Krzyż? Ja takiej osoby nie znam. Pan Radek chciał odejść z forum i (niestety) odszedł.

Kolejny raz wyrazam zaniepokojenie sytuacja na forum i konsekwencjami ograniczania dyskusji.
Opanujcie sie panowie modrqatorzy, bo moze sie zdarzyc, ze Wasza hiperaktywnoscia zniszczycie forum.
Proszę o podanie przykładu gdzie ktoś ograniczał dyskusję na FK. Kto i dlaczego ma się opanować? Czekam na konkrety.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #38 dnia: Listopada 12, 2009, 21:12:43 pm »

Wybacz Eligiuszu, ale potrzeba naprawdę wiele złej woli, by ze zdania

"Gdyby ktoś się zgubił na osiedlu, tel. kontaktowy przed Mszą: 0664-xxxx"

wysnuć wniosek:

przy całym szacunku dla księdza Trytka, nowiny wychodzące od pana Nikla pokazują, że ten cały polski sedewakantyzm to jest śmiech na sali (a precyzyjniej mówiąc, na osiedlu). Towarzycho uważa się za władne wyrokować kto jest Wikariuszem Chrystusa na ziemi, a nie potrafi odnaleźć głupiego adresu we Wrocławiu. Ciekawe jakby te sierotki poruszały się po czarnej Afryce, gdzie adresy nawet dużych firm mieszczących się w (niby)miastach brzmią np. 500 m w prawo za stacją benzynową.

bo przecież:
- telefon podawany jest przez nich zawsze,
- jakoś nie słyszałem, by sedecy szczególnie się gubili, (a nawet by gubili się nieszczególnie),
- naśmiewanie się z kaplic tradycjonalistów nie powinno mieć miejsca w wykonaniu innych tradycjonalistów.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #39 dnia: Listopada 12, 2009, 21:14:11 pm »


Proszę o podanie przykładu gdzie ktoś ograniczał dyskusję na FK. Kto i dlaczego ma się opanować? Czekam na konkrety.

przecież odejście z forum p. Radka jest związane z tem, że jego wpis o Mszy x. Trytka został usunięty ...
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #40 dnia: Listopada 12, 2009, 22:38:24 pm »

Wybacz Eligiuszu, ale potrzeba naprawdę wiele złej woli, by ze zdania

"Gdyby ktoś się zgubił na osiedlu, tel. kontaktowy przed Mszą: 0664-xxxx"

wysnuć wniosek: /.../ bo przecież:
- telefon podawany jest przez nich zawsze,
- jakoś nie słyszałem, by sedecy szczególnie się gubili, (a nawet by gubili się nieszczególnie),
- naśmiewanie się z kaplic tradycjonalistów nie powinno mieć miejsca w wykonaniu innych tradycjonalistów.

Co robic, kiedy ogloszenie sformulowane jest smiesznie i po szczeniacku. Nie mozna bylo sformulowac tego w jakis rozsadniejszy i mniej sugestywny sposob? Chocby "w razie klopotow z dojazdem prosze dzwonic pod nr X do godz X"? Kto wtrynil do ogloszenia te idiotyczna kwestie "Gdyby ktoś się zgubił na osiedlu"?

W dodatku to odniesienie do "Psycho killer" :DDDDDD Gdyby czytal to jakis potencjalny nastepca tronu, jakis starszy pan, prawdopodobnie stwierdzilby ze smutkiem, ze nikle sa szanse na restauracje monarchii, bo zajmuja sie tym jakies dzieciaki-studenciaki, jakas oryginalna odmiana rokendrolowej bohemy czy innej subkultury.

Ja tez lubie TH - to tez jest moja mlodosc, ale kurna, polityka to nie Psycho Killer, po kiego grzyba mieszac prywatne odjazdy z oficjalnym ogloszeniem???

Wlasciwie to nie wiem czemu sie dziwie. Tacy sa ludzie zwiazani z tym srodowiskiem. To m/w ten sam problem, co zadowolony z siebie ksiadz Trytek uzywajacy przed kamera wulgaryzmu i nie widzacy w tym nic nieroztropnego.
Normalnie dzieciaki spod trzepaka.

Edit: Na prosbe osoby urazonej brzydkim slowem pod adresem w/w, zastapilam to slowo neutralnym.


wiadomość zgłoszona jako nieregulaminowa:

2. Zobowiązuje się wszystkich uczestników Forum do zachowania
elementarnych zasad kultury, szacunku dla innych, cierpliwości i łagodności.

Moderacja.
« Ostatnia zmiana: Listopada 13, 2009, 10:36:25 am wysłana przez Murka » Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #41 dnia: Listopada 12, 2009, 22:47:30 pm »

zadowolony z siebie ksiadz Trytek uzywajacy przed kamera wulgaryzmu

jakiego znowu wulgaryzmu ?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #42 dnia: Listopada 12, 2009, 23:03:44 pm »

"Pedal".
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
kamilek
Gość
« Odpowiedz #43 dnia: Listopada 12, 2009, 23:16:24 pm »

.
Zapisane
kamilek
Gość
« Odpowiedz #44 dnia: Listopada 12, 2009, 23:28:23 pm »

.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Ogłoszenia OMP « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!