Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:10:24 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Nominacje biskupów
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Nominacje biskupów  (Przeczytany 5459 razy)
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #30 dnia: Listopada 19, 2013, 22:18:20 pm »

Co do samego nominata - to robi na mnie pozytywne wrazenie, choc pewnie bedzie wymagajacy, ale nie zmienia to faktu, ze budzi moja sympatie i uwazam go za czlowieka z klasa juz od seminarium i ciesze sie, ze zostal biskupem wlasnie w tej diecezji, choc jest to dla mnie dziwne i nie moge sobie tego jeszcze wyobrazic (nie mam w tym zadnego osobistego celu, zeby go chwalic :D :D :D, bo i tak jestem ksiedzem innej diecezji...).
Pamietam jeszcze, ze w seminarium oblal ze sw. Pawla chyba z 9 klerykow z rocznika, ktorego byl ojcem duchownym :D. I wtedy doszedlem do wniosku, ze ojcowie duchowni nie powinni byc wykladowcami dla klerykow w swoim seminarium.
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #31 dnia: Listopada 20, 2013, 01:13:34 am »

btw, czy kto wie, czy dawniej na święta też się biskupi zjeżdzali w jednym miejscu celebrować i świętować?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
dszczepanik
bywalec
**
Wiadomości: 95

« Odpowiedz #32 dnia: Grudnia 14, 2013, 14:21:13 pm »

Dziś Tarnów dostał 2 biskupów- ks. Stanisława Salaterskiego i ks. Jana Piotrowskiego
PRZEPRASZAM ZA POMYŁKE!!!!
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2013, 13:02:44 pm wysłana przez dszczepanik » Zapisane
Jacek Rządkowski
uczestnik
***
Wiadomości: 110

« Odpowiedz #33 dnia: Grudnia 14, 2013, 14:33:08 pm »

Coś się p. dszczepanikowi po***o  8)
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #34 dnia: Grudnia 14, 2013, 14:38:19 pm »

Coś się p. dszczepanikowi po***o  8)
Nie - to jednoimienni bracia bliźniacy :D
Zapisane
zdewirtualizować awatary
dszczepanik
bywalec
**
Wiadomości: 95

« Odpowiedz #35 dnia: Grudnia 18, 2013, 12:53:14 pm »

Ciekawe, czy w tym roku będą jeszcze jakieś nominacje w Polsce
Czeka sporo stanowisk:
Częstochowa pom., Drohiczyn, Elbląg, Gdańsk pom., Gniezno, Katowice 2 pom., Łowicz pom., Radom pom., Sandomierz pom., Szczecin pom. oraz Wrocław pom.
Zapisane
superfluus
rezydent
****
Wiadomości: 428

« Odpowiedz #36 dnia: Grudnia 20, 2013, 19:02:27 pm »

Wielu by chciało, żeby się wyjaśniło w końcu z Siedlcami i, wraz z Nowym Rokiem, albo zwrócono bpowi Kiernikowskiemu pełnię uprawnień (w tym władzę nad WSD), albo jakaś zmiana (giełda nazwisk już tam działa  ;D ).
Zapisane
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #37 dnia: Grudnia 20, 2013, 19:34:35 pm »

Ciekawe, czy w tym roku będą jeszcze jakieś nominacje w Polsce
Czeka sporo stanowisk:
Częstochowa pom., Drohiczyn, Elbląg, Gdańsk pom., Gniezno, Katowice 2 pom., Łowicz pom., Radom pom., Sandomierz pom., Szczecin pom. oraz Wrocław pom.
Proponuje, zeby do kazdej z powyzszych diecezji mianowac co najmniej dwoch biskupow pomocniczych (lacznie z Drohiczynem) - niech sie chlopcy ciesza. Wtedy zawod "biskup" ;) nie bedzie juz mial zadnego znaczenia.
Zapisane
katoL90
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 46


In hoc signo vinces!

« Odpowiedz #38 dnia: Grudnia 22, 2013, 05:27:42 am »

Ostatnio czytając wspomnienia egzorcystów i książkę X. Amortha wpadłem na genialny sposób, jak należy dobierać biskupów, mocnych w wierze, takich co do masonerii na 100% nie należą. Należy powoływać EGZORCYSTÓW. Dlaczego dzisiaj biskupi nie egzorcyzmują? Bo nie prowadzą świętego trybu życia delikatnie mówiąc, nie wspominając o tym że tacy Życińscy są wśród hierarchów niestety obecni. Myślę, że jeżeli nastanie otwarta wojna ( w sumie już trwa) z masonerią, to powinno się zastosować takie "wojenne" procedury. Oczywiście fajnie byłoby Tradsów powoływać, ale jak egzorcyści będą biskupami to nie zginiemy, bo to oni są pierwszym froncie walki z szatanem. To tak jak majora, który dowodzi oddziałem na froncie awansować na pułkownika od razu.
Zapisane
A z Jego ust wychodzi ostry miecz,
by nim uderzyć narody:
On paść je będzie rózgą żelazną
i On wyciska tłocznię wina zapalczywego gniewu Wszechmogącego Boga.
Ap 19, 15
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Nominacje biskupów « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!