Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 12:59:05 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wspieram akcję "Nie wstydzę się Jezusa" - Agnieszka Radwańska
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9 Drukuj
Autor Wątek: Wspieram akcję "Nie wstydzę się Jezusa" - Agnieszka Radwańska  (Przeczytany 19847 razy)
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 03, 2013, 12:42:17 pm »


Gdyby zrobić obecnie badania nad wyobrażeniami wzorca piękna - otrzymamy zapewne skrzyżowanie rokoka z Barbie.
Widać to dobrze w landrynkowych ilustracjach przeróżnych pisemek o tematyce religijnej.

Współczesnym katolickim  wzorcem piękna stały się także  ikony...
Płaściato  i graficznie  łatwiej się pędzluje...

Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 09, 2013, 21:01:16 pm »

To akcja w wydaniu pani Radwańskiej jest zdaje się nieaktualna? Dzisiejsze fotki zdają temu przeczyć. Ale czego się nie robi dla mamony
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 09, 2013, 21:29:06 pm »

Aż wygóglałem: nijakie te foty panny A. Raczej takie z polskiego magazynu dla panów :/

Dla przykładu zalinkuję zdjęcie z Body Issue, które (takie) mi się bardzo podobają (nagie ciało OK, bez seksualnych podtekstów).
http://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2011%2F1003%2Fespn_2011bww_07b.jpg

==
Ae jej 300 przysiadów (w serii, za jednym razem) to zrobiło na mnie wrażenie!
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 09, 2013, 21:30:42 pm »

Nie wstydzę się fotoszopa :)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 09, 2013, 21:47:08 pm »

Agnieszka Radwańska pojawiła się w nagiej sesji magazynu ESPN Body Issue, który ukaże się 12 lipca. Zdjęcia polskiej tenisistki są już w internecie.
Polka pozuje nago nad basenem wypełnionym tenisowymi piłkami i uśmiecha się do obiektywu. Na drugim zdjęciu Radwańska leży na pływającym w basenie materacu, dookoła jest pełno tenisowych piłek. Sesja Radwańskiej autorstwa Alana Clarke'a została wykonana kilka miesięcy temu.

- Takie rzeczy aranżuje się dużo wcześniej. To była niecodzienna sesja, niecodzienna sytuacja, na pewno było to dla mnie przełamanie jakiejś bariery. Ale to też duże wyróżnienie, bo nie każdy sportowiec jest zapraszany do takiej sesji - powiedziała Polka pytana o sesję dla ESPN podczas Wimbledonu. - Mam nadzieję, że te zdjęcia jakoś fajnie wyjdą - dodała.

Tu są pokazane te dwa zdjęcia A.Radwańskiej:

http://www.sport.pl/celebrities/51,83535,14250112.html?i=0


Rozmowa z p. Agnieszką:

http://espn.go.com/tennis/story/_/page/bodyissue2013AgnieszkaRadwanska/tennis-star-agnieszka-radwanska-2013-body-issue-espn-magazine
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2013, 21:50:45 pm wysłana przez Mama » Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3611


« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 09, 2013, 22:18:34 pm »

Wiedziałem, że na Forum Krzyż będzie najłatwiej znaleźć linki do zdjęć Radwańskiej. "Tradycja, Liturgia, Kultura" - które to będzie? Aha, pewnie "kultura". :)
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 09, 2013, 22:30:42 pm »

My mamy 1 wątek, Rebelya pewnie z 10. A większość internetu wpisuje właśnie komentarze w stylu (...)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 10, 2013, 12:54:56 pm »

http://www.fronda.pl/a/terlikowski-nagosc-kobiety-jest-dla-meza,29373.html?page=3&#comments-anchor
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #23 dnia: Lipca 10, 2013, 13:46:17 pm »

Wiedziałem, że na Forum Krzyż będzie najłatwiej znaleźć linki do zdjęć Radwańskiej. "Tradycja, Liturgia, Kultura" - które to będzie? Aha, pewnie "kultura". :)

Dobrze że już pan wie, że taki watek jest, bo wcześniej miał pan problem, np. tu:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7765.30.html

... nie wiedział pan co "powałkować".

Wracając do tematu to, czy nie dostrzega pan i inni też,  związku  pokazywania ciała z moralnością?

P. Arkadiusz Robaczewski niektórym tłumaczył:  "Akurat związek pokazywania ciała z moralnością jest potężny. Ciało bowiem jest wyposażone w wartości seksualne, które wyzwalają pożądanie. Jeśli się je wystawia na pokaz, nie tylko deprecjonuje się wartość seksualną swego ciała, która jest przyporządkowana małżeństwu i zrodzeniu potomstwa, ale też ma się udział w nieukierunkowanym należycie rozbudzeniu pożądania u potencjalnych oglądających. To abc teologii ciała, która z takim zapałem wykładał nasz Wielki Rodak."

W latach 1979-1984 Jan Paweł II - nasz Wielki Rodak prowadził środowe katechezy o teologii ciała, które to katechezy nazwane zostały przez Georga Weigla „teologiczną bombą zegarową”. Później została wydana książka.

A to czy to wg. pana "kultura" czy kultura, czy moralność, to każdy sam niech sobie oceni.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2013, 13:48:49 pm wysłana przez Mama » Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 10, 2013, 13:48:23 pm »

Dla mnie takie akcje są bez sensu, już przykład prezesa ZChN Kazimierza Marcinkiewicza pokazał, gdzie ludzie maja przykazania Boże. A w wypadku Agnieszki Radwańskiej jest kolejny przykład co zdolny jest człowiek zrobić dla pieniędzy. Przecież charytatywnie się nie rozbierała.
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 10, 2013, 13:52:59 pm »

Wiedziałem, że na Forum Krzyż będzie najłatwiej znaleźć linki do zdjęć Radwańskiej. "Tradycja, Liturgia, Kultura" - które to będzie? Aha, pewnie "kultura". :)

Dobrze że już pan wie, że taki watek jest, bo wcześniej miał pan problem, np. tu:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7765.30.html

... nie wiedział pan co "powałkować".

Wracając do tematu to, czy nie dostrzega pan i inni też,  związku  pokazywania ciała z moralnością?

P. Arkadiusz Robaczewski niektórym tłumaczył:  "Akurat związek pokazywania ciała z moralnością jest potężny. Ciało bowiem jest wyposażone w wartości seksualne, które wyzwalają pożądanie. Jeśli się je wystawia na pokaz, nie tylko deprecjonuje się wartość seksualną swego ciała, która jest przyporządkowana małżeństwu i zrodzeniu potomstwa, ale też ma się udział w nieukierunkowanym należycie rozbudzeniu pożądania u potencjalnych oglądających. To abc teologii ciała, która z takim zapałem wykładał nasz Wielki Rodak."

W latach 1979-1984 Jan Paweł II - nasz Wielki Rodak prowadził środowe katechezy o teologii ciała, które to katechezy nazwane zostały przez Georga Weigla „teologiczną bombą zegarową”. Później została wydana książka.

A to czy to wg. pana "kultura" czy kultura, czy moralność, to każdy sam niech sobie oceni.
Przecież post pana Regiomontanusa ma raczej charakter ironiczny...
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 10, 2013, 14:02:54 pm »

@ Kamil - a może coś w temacie jak odczytywanie czyiś intencji. Przecież pan nie zna moich intencji.
Zapisane
Krzysztof Kałębasiak
aktywista
*****
Wiadomości: 1136


« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 10, 2013, 14:03:09 pm »

a kto tak twierdzi o freskach Michala Aniola ? Są piękne, ale co mają wspolnego z chrześcijanstwem ? Nic
?
Maja byc ubrani w mnisze szaty?
Jesli Stwórca uczynil nas na Swoje Podobieństwo, to... normalnym doroslym popatrzenie na czyjes piekne cialo nie zaszkodzi.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 10, 2013, 14:03:39 pm »

Dajmy już sobie spokój z tą panią Agnieszką. Od początku jej nie ufałem, tak jak i Krzysztofowi Ziemcowi przedstawianemu w niektórych środowiskach jako wzór cnót. Nie wierzę po prostu celebrytom.
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 10, 2013, 15:12:53 pm »

Bez przesady....całkiem fajne fotki ! We mnie akurat Pani Agnieszka wzbudziła jeszcze większe zaufanie...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Wspieram akcję "Nie wstydzę się Jezusa" - Agnieszka Radwańska « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!