Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 10:16:20 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: W ramach 500-lecia reformacji protestanci muszą się rozliczyć z krwawych kart...
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: W ramach 500-lecia reformacji protestanci muszą się rozliczyć z krwawych kart...  (Przeczytany 2416 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #15 dnia: Października 11, 2013, 10:03:54 am »

To zapewne ten sam Miś o którym napisane tu:

http://breviarium.blogspot.com/2007/10/warto-poczu-si-przez-chwil-jak.html


Temat Misia jest niezwykle bolesny. Kto chce, niech wpisze go sobie w gógla. Osobnik ów łączy rzadko spotykaną werbalną dewocję z zupełnie do tego nieprzystającą praktyką życia codziennego. Takich tradycjonalistów jak Miś znałem jeszcze tylko 2ch, może 3ch.

Osobiście nie odniosłem żadnych szkód na kontaktach z p. MK.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #16 dnia: Października 11, 2013, 11:46:32 am »

W realiach protestantyzowanej Norwegii dzieją się bodaj dwa tomy "Oka jelenia" Andrzeja Pilipiuka. Fajnie się czytało.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: W ramach 500-lecia reformacji protestanci muszą się rozliczyć z krwawych kart... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!