Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 08:43:31 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj
Autor Wątek: Pytania techniczne  (Przeczytany 47958 razy)
Iustus
bywalec
**
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #135 dnia: Marca 22, 2021, 14:14:31 pm »

Mam pytanie odnośnie śledzenia aktywnych dyskusji. Ponieważ jedyną opcję, jaką widzę to "Ostatnie nieprzeczytane wątki". Czasami jak chcę wrócić do jakiegoś wątku, który przeczytałem kilka minut temu, to ten wątek już mi się nie wyświetla w "ostatnich wątkach" i muszę szukać jakoś naokoło. Może to wynika z mojej nieznajomości serwisu, dlatego chciałbym spytać o to, jak można sobie z tym poradzić? Czy przykładowo jest jakieś zapytanie/opcja, gdzie można śledzić kilka(naście) ostatnio poruszanych wątków nawet, kiedy je przeczytałem? Z góry dziękuję za pomoc.
Zapisane
akolitaa
*NOWICJUSZ*
bywalec
**
Wiadomości: 77


« Odpowiedz #136 dnia: Września 22, 2021, 17:32:58 pm »

skoro tak dlugo zabraniacie mi pisac w innych watkach, to chociaz pozwolcie czytac katakumby, he?
Zapisane
pozdrawiam

anonimowy akolita
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #137 dnia: Września 22, 2021, 18:08:51 pm »

skoro tak dlugo zabraniacie mi pisac w innych watkach, to chociaz pozwolcie czytac katakumby, he?
?
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Urban
uczestnik
***
Wiadomości: 132

« Odpowiedz #138 dnia: Marca 04, 2022, 20:37:12 pm »

Składam wniosek o możliwość dodawania wpisów w zablokowanej dla "świeżaków" części forum.
Zapisane
adaltare
rezydent
****
Wiadomości: 337

« Odpowiedz #139 dnia: Marca 05, 2022, 11:52:07 am »

Składam wniosek o możliwość dodawania wpisów w zablokowanej dla "świeżaków" części forum.
Jakaś argumentacja?
Zapisane
Kryzys Kościoła to kryzys odpowiedzialności biskupów.
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #140 dnia: Marca 05, 2022, 16:53:09 pm »

Składam wniosek o możliwość dodawania wpisów w zablokowanej dla "świeżaków" części forum.

Protestuję! Ten pan niech  dojrzeje, jest na swój sposób zbyt "małoletni".
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2022, 16:59:07 pm wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #141 dnia: Marca 06, 2022, 08:51:12 am »

Ale co konkretnie mają Panowie do zarzucenia panu Urbanowi?
Zapisane
adaltare
rezydent
****
Wiadomości: 337

« Odpowiedz #142 dnia: Marca 06, 2022, 11:50:04 am »

Jeśli chodzi o mnie to chętne zapoznam się z uzasadnieniem wniosku, co do osoby nie mam jakichś zastrzeżeń.
Zapisane
Kryzys Kościoła to kryzys odpowiedzialności biskupów.
Urban
uczestnik
***
Wiadomości: 132

« Odpowiedz #143 dnia: Marca 07, 2022, 08:52:13 am »

Cytuj
Na czas nieokreślony ściśle (należy założyć okres miesiąca) zostaniesz zarejestrowany w dziale nowicjuszów...

Pacta sunt servanda

Problem był także sygnalizowany przez innych: http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,6683.60.html
Jeden z użytkowników dołączył w styczniu 2021 roku i od kilku miesięcy ma już dostęp do pozostałej części forum, także nie rozumiem problemu.
Zapisane
Hubertos
aktywista
*****
Wiadomości: 816


Swiecki katolik ;)

« Odpowiedz #144 dnia: Marca 07, 2022, 09:15:00 am »

Cytuj
Na czas nieokreślony ściśle (należy założyć okres miesiąca) zostaniesz zarejestrowany w dziale nowicjuszów...

Pacta sunt servanda

Problem był także sygnalizowany przez innych: http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,6683.60.html
Jeden z użytkowników dołączył w styczniu 2021 roku i od kilku miesięcy ma już dostęp do pozostałej części forum, także nie rozumiem problemu.


Czas nieokreslony!
Zapisane
Nie jestem osoba duchowna - ale bylem w zakonie :D
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #145 dnia: Marca 07, 2022, 11:37:01 am »

Wieloletnie doświadczenie na forach uczy,
że z upierdliwymi roszczeniowcami zawsze są problemy kończące się interwencjami Moderacji,
stąd tu nie zainstalowano automatu poszerzającego z czasem uprawnienia
ale wszystko dokonuje się na podstawie obserwacji i indywidualnych decyzji.
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2022, 11:40:13 am wysłana przez jwk » Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #146 dnia: Marca 08, 2022, 08:36:21 am »

Niemniej jednak takie sytuacje zniechęcają potencjalnych użytkowników do rejestrowania się i pisania na forum.
Zapisane
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #147 dnia: Kwietnia 14, 2023, 12:08:19 pm »

Zgłaszam problemy techniczne na forum Krzyż. Mam nowy Windows 11 i używam przeglądarkę Microsoft Edge. Nie działa mi podgląd po napisaniu tekstu na forum. Wysokość w polu do podglądu jest zawężone, widać mniej niż 1 cm wysokości.
Na innej przeglądarce podgląd na forum działa prawidłowo.
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #148 dnia: Kwietnia 14, 2023, 12:49:30 pm »

Zgłaszam problemy techniczne na forum Krzyż. Mam nowy Windows 11 i używam przeglądarkę Microsoft Edge. Nie działa mi podgląd po napisaniu tekstu na forum. Wysokość w polu do podglądu jest zawężone, widać mniej niż 1 cm wysokości.
Na innej przeglądarce podgląd na forum działa prawidłowo.
Proponuję zmienić przeglądarkę na inną i nie korzystać z produktów małego i miękkiego  ;)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Iustus
bywalec
**
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #149 dnia: Kwietnia 14, 2023, 12:52:29 pm »

Zgłaszam problemy techniczne na forum Krzyż. Mam nowy Windows 11 i używam przeglądarkę Microsoft Edge. Nie działa mi podgląd po napisaniu tekstu na forum. Wysokość w polu do podglądu jest zawężone, widać mniej niż 1 cm wysokości.
Na innej przeglądarce podgląd na forum działa prawidłowo.
Mam ten sam problem, na innym systemie (Windows 10) i na dwóch różnych przeglądarkach (Chrome, Brave).
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!