Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 09:51:41 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Drukuj
Autor Wątek: Pytania techniczne  (Przeczytany 47963 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #120 dnia: Sierpnia 31, 2019, 12:27:25 pm »

Chciałam spytać, co może być przyczyna, że od pewnego czasu jak coś tu wpisuję to widzę takie dziwne emotikonki, a właściwie to ich nie widzę, tylko tak widzę jak na poniższym zrzucie.



No nie wiem, wcześniej tak nie miałam, czy coś u mnie komp. sie zadziało?  ???
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #121 dnia: Sierpnia 31, 2019, 13:09:05 pm »

Mam podobnie
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #122 dnia: Sierpnia 31, 2019, 18:27:11 pm »

Ja też!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #123 dnia: Listopada 03, 2019, 13:05:20 pm »

@Anna M
Poprawiłem, powinno już działać.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #124 dnia: Listopada 02, 2020, 14:32:18 pm »

Wsadziłem parę osób na listę ignorowanych. W "opcjach wyglądu" opcja "Ukryj wiadomości wysłane przez ignorowanych przeze mnie użytkowników" jest zaznaczona. Nie działa niestety, a bardzo by mi to pomogło.
« Ostatnia zmiana: Listopada 02, 2020, 14:54:27 pm wysłana przez ahmed » Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
ahmed
aktywista
*****
Wiadomości: 575


wychowany z babcią

« Odpowiedz #125 dnia: Listopada 16, 2020, 16:31:42 pm »

Wsadziłem parę osób na listę ignorowanych. W "opcjach wyglądu" opcja "Ukryj wiadomości wysłane przez ignorowanych przeze mnie użytkowników" jest zaznaczona. Nie działa niestety, a bardzo by mi to pomogło.

Dobra, znalazłem miejsce, gdzie ignorowanié użytkownika działa: mianowicie przy pisaniu odpowiedzi, wtedy w podglądzie poprzednich wpisów wypowiedzi ignorowanych użytkowników są ukrywané. Czy tak musi albo ma być, czy da się zrobić inaczéj?
Zapisane
Wojna jeszcze nie jest aż tak daleko.
Ukraina będzie graniczyć z Czerkiesją, Kałmucją i Mordowją.
Iustus
bywalec
**
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #126 dnia: Marca 12, 2021, 15:21:29 pm »

Mam pytanie do podglądu wiadomości. Kiedy klikam "Podgląd", to nie widzę całości wypowiedzi, tylko pojedynczą linijkę. W zasadzie takiego tekstu nie da się w ten sposób zweryfikować. Można temu jakoś zaradzić, czy tylko u mnie jest taki problem?
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #127 dnia: Marca 12, 2021, 15:32:03 pm »

Mam pytanie do podglądu wiadomości. Kiedy klikam "Podgląd", to nie widzę całości wypowiedzi, tylko pojedynczą linijkę. W zasadzie takiego tekstu nie da się w ten sposób zweryfikować. Można temu jakoś zaradzić, czy tylko u mnie jest taki problem?

Wiem tyle, że zależy to od przeglądarki. Np. w Firefoksie wyświetla całą odpowiedź.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Iustus
bywalec
**
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #128 dnia: Marca 12, 2021, 15:45:12 pm »

Korzystam z aktualnej wersji Chrome'a, mam wyłączone na forum dodatki blokujące reklamy, śledzenie, itd.. FireFoxa też mam, jak będzie trzeba to się może przesiądę. Bo przejrzałem ustawienia mojego konta i nie widzę tam rzeczy, która mogła by odpowiadać za podgląd wiadomości.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #129 dnia: Marca 12, 2021, 16:59:15 pm »

Korzystam z aktualnej wersji Chrome'a, mam wyłączone na forum dodatki blokujące reklamy, śledzenie, itd.. FireFoxa też mam, jak będzie trzeba to się może przesiądę. Bo przejrzałem ustawienia mojego konta i nie widzę tam rzeczy, która mogła by odpowiadać za podgląd wiadomości.
Korzystanie z Chrome'a to prawie jak umieszczenie w necie zdjëcia obu stron własnej karty kredytowej  ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #130 dnia: Marca 12, 2021, 17:22:37 pm »

A co Pan sądzi o Operze?
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Iustus
bywalec
**
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #131 dnia: Marca 12, 2021, 17:26:26 pm »

Jeszcze nie straciłem pieniędzy z konta, ani żadnych danych z serwisów, z których korzystam, więc tak tragicznie to chyba nie jest.
Mam bardzo dużo otwartych zakładek. Mój PC ma stosunkowo dużo pamięci podręcznej, ale otwarte wszystko na raz robi swoje. FireFox zżera nieporównywalnie więcej zasobów, nie tylko pamięci, ale i procesora. Jak ktoś pracuje na jednym okienku, to może nie odczuć różnicy, ale wystarczy otworzyć kilka rzeczy, żeby się przekonać jaka jest różnica.
Co by o Chrome nie mówić, jest do niego wiele dodatków. Szczęśliwie miałem zainstalowany dodatek za pomocą którego mogę pod strony podpisać skrypty, za jego pomocą poradziłem sobie z tym problemem. Mimo wszystko byłoby lepiej, gdyby podgląd działał na każdej przeglądarce bez dodatkowych usprawnień.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #132 dnia: Marca 12, 2021, 21:40:31 pm »

A co Pan sądzi o Operze?
Najczęściej z niej korzystam. Dodatkowo Vivaldi, albo Brave.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
michalj1107
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #133 dnia: Marca 22, 2021, 12:14:06 pm »

Nie mogę brać udziału we wszystkich wątkach. Nie pojawia mi się opcja opublikowania czegoś. Jestem nowym użytkownikiem. Proszę o pomoc w tej sprawie
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #134 dnia: Marca 22, 2021, 12:21:24 pm »

W tym bloku --- Poczekalnia --- jest wątek na samym początku --- WITAMY --- i pierwszy wpis pochodzący od Moderacji podaje zasady dostępu dla nowo wpisanych Uczestników. Warto się z tym zapoznać.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!