Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:54:02 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Drukuj
Autor Wątek: Pytania techniczne  (Przeczytany 47905 razy)
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #45 dnia: Listopada 08, 2009, 17:04:22 pm »

Jeszcze gorzej bo zniknęła "szybka odpowiedź", którą sobie dopiero z opcji wyglądu przywróciłem, żeby to napisać. Przepraszam Państwa za całe to zamieszanie i moją komputerową ignorancję. Dziękuję tym, którzy już zareagowali. O! A może krajan p. Paladyn by się do mnie odezwał (opcja masz x wiadomości działa.) Dziś nie mogłem pójść na MT (Ogrodowa) bo trochę jestem podziębiony a nie chcę ryzykować grypy H2OSO4, czy jakoś tam.
Zapisane
hihistor
uczestnik
***
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #46 dnia: Listopada 09, 2009, 22:46:36 pm »

mi gdzieś zniknęły opcje, : nowe nieczytane etc...
Zapisane
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #47 dnia: Grudnia 22, 2009, 08:39:04 am »

Przy wchodzeniu na forum (na jakiekolwiek miejsce) za każdym razem pojawia mi się komunikat programu antywirusowego (Avast) o zainfekowaniu strony forum trojanem JS:Illredir-A [trj].
Na innych stronach internetowych nie otrzymuję takiego komunikatu.
Czy ktoś z Państwa ma podobnie ?
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #48 dnia: Grudnia 22, 2009, 09:06:49 am »

A ja ostatnio mam problemy z opcją "Podgląd" przy wysyłaniu wiadomości. Po kliknięciu pojawia się "Generowanie podglądu...", ale coś ten podgląd nie może się wygenerować.  :(
Zapisane
Teresa_M
uczestnik
***
Wiadomości: 106


Jezu jestes Królem, króluj nam Chryste

« Odpowiedz #49 dnia: Grudnia 22, 2009, 09:13:39 am »

Przy wchodzeniu na forum (na jakiekolwiek miejsce) za każdym razem pojawia mi się komunikat programu antywirusowego (Avast) o zainfekowaniu strony forum trojanem JS:Illredir-A [trj].
Na innych stronach internetowych nie otrzymuję takiego komunikatu.
Czy ktoś z Państwa ma podobnie ?

właśnie przed chwilą miałam identyczna sytuację
Zapisane
Baltazar
aktywista
*****
Wiadomości: 567


dawniej Bambin

« Odpowiedz #50 dnia: Grudnia 22, 2009, 09:18:52 am »

Przy wchodzeniu na forum (na jakiekolwiek miejsce) za każdym razem pojawia mi się komunikat programu antywirusowego (Avast) o zainfekowaniu strony forum trojanem JS:Illredir-A [trj].
Na innych stronach internetowych nie otrzymuję takiego komunikatu.
Czy ktoś z Państwa ma podobnie ?

Niech pan zainstaluje darmowego antywirusa AVG Free 9.0. Korzystam z AVG i nie mam z tym problemów.
Zapisane
Jest przysłowie, które tak brzmi: "Tylko ten, kto stale płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę". A dziś wielu kapłanów płynie z prądem ...
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #51 dnia: Grudnia 23, 2009, 09:37:04 am »

A ja ostatnio mam problemy z opcją "Podgląd" przy wysyłaniu wiadomości. Po kliknięciu pojawia się "Generowanie podglądu...", ale coś ten podgląd nie może się wygenerować.  :(

Tomek usunął trojana i ten problem nie powinien już występować - proszę sprawdzić.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #52 dnia: Marca 10, 2010, 22:55:58 pm »

Pitanko do szanownej Administracji.
Da sie li tak dostosowac fk do przegladarek w telefonach komorkowych, azeby nie wyswietlalo cytatow, a jedynie wpisy?
Ostatnio forum czytuje glownie przez telefon. Jak ktos wykona cytat z 10ciu uzytkownikow, by podpisac sie pod nim "ja tez", to trace na dotarcie do jego konstatacji jakies 10 minut ;)
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Simeonus vel Claviger
uczestnik
***
Wiadomości: 152


« Odpowiedz #53 dnia: Sierpnia 24, 2012, 22:39:21 pm »

Laudetur Iesus Christus!

Witam wszystkich forumowiczów.
Postanowiłem w końcu dołączyć do szacownego grona i pozwolę sobie od razu na pytanie techniczne.
W jaki sposób umieścić awatar? Żaden z proponowanych sposobów okazuje się nie jest skuteczny. Czy wymagana jest jakaś wielkość foto?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #54 dnia: Sierpnia 24, 2012, 23:18:57 pm »

In saecula saeculorum.

Foto powinno się dopasować samo. Nie wiem, czemu nie może Pan go dodać. Może admini cóś poradzą. Ewentualnie format jest nie .jpg
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #55 dnia: Sierpnia 24, 2012, 23:29:07 pm »

W tych wątkach było coś o podobnym problemie:
http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,6651
http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,3000.msg143942.html#msg143942
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
ms
rezydent
****
Wiadomości: 453

« Odpowiedz #56 dnia: Sierpnia 25, 2012, 09:33:11 am »

Wpisał Pan w polu adresu awatara ten adres:
http://www.culturalcatholic.com/PopePiusIX.htm
na którym znajduje się zdjęcie Piusa IX
Jeśli chce pan to zdjęcie jako awatar, musi Pan wpisać bezpośredni adres zdjęcia:
http://www.culturalcatholic.com/piusIX.jpg

edit:
Coś nie tak jest z tą stroną (nie znam się). Lepiej pobrać z innego źródła. Np:
http://1.bp.blogspot.com/_uG2fPAD1Nr0/TVLm2QtjegI/AAAAAAAABZ4/xiKmshC3yk8/s400/PioIX.jpg
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2012, 09:44:17 am wysłana przez ms » Zapisane
Simeonus vel Claviger
uczestnik
***
Wiadomości: 152


« Odpowiedz #57 dnia: Sierpnia 25, 2012, 21:01:36 pm »

Bardzo serdecznie dziękuję za rady!
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #58 dnia: Września 11, 2012, 00:53:13 am »

Mam takie małe pytanie do administracji/moderacji forum. Czy rozważali Państwo możliwość wstawienia na forum moda, jak np. dQuoteSelection umożliwiającego cytowanie selektywne? Wydaje mi się, że bardzo ułatwiłoby to cytowanie fragmentów wypowiedzi przedmówców: obecnie albo trzeba wszystko zacytować i skasować co niepotrzebne, albo też wpisywać ręcznie co jest może nie tyle uciążliwe, co zwykle nie pozwala na przeniesienie się później po jednym kliku do cytowanej wiadomości, żeby ją całą przeczytać (raczej nie chce mi się pisać ręcznie np. [quote author=Teresa link=topic=758.msg65219#msg65219 date=1261469209] :P Co Tym Państwo sądzą?
Zapisane
sayalius
Gość
« Odpowiedz #59 dnia: Września 11, 2012, 01:16:40 am »

Przydałoby się cytowanie selektywne, ale pragnę wspomnieć, że wcale nie trzeba pisać ręcznie. Otworzyć sobie kilka zakładek, wykopiować, co potrzeba, wkleić do jednego okienka, skomentować i zatwierdzić. :)
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Pytania techniczne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!