Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:17:45 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia przemyska  |  Wątek: Poszukiwany ministrant z okolic Przemyśla
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Poszukiwany ministrant z okolic Przemyśla  (Przeczytany 2825 razy)
Sivis Amariama
rezydent
****
Wiadomości: 348


« dnia: Września 17, 2012, 22:51:31 pm »

Pilnie poszukiwany. Do Mszy w tradycyjnym rycie rzymskim oczywiście.
Jeśli jeszcze nie potrafisz służyć a chcesz się nauczyć, w Internecie i na niniejszym forum znajdziesz masę materiałów, które Ci w nauce pomogą.

Proszę zgłaszać się na adres:
bgpadre@poczta.onet.pl
Zapisane
grzegorz44
uczestnik
***
Wiadomości: 222

« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 24, 2013, 16:16:08 pm »

Co z mszą w Przemyślu? Ponoć są regularne niedzielne celebracje u Karmelitów (18.30), ale nie są zbyt nagłośnione.
Zapisane
padre
uczestnik
***
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 28, 2013, 16:10:36 pm »

ponoć są, ale kiedy dzwoniłem w tej sprawie dwa razy do klasztoru dostałem informację, że "mszy trydenckiej u nas nie ma, jest tylko po łacinie w niedzielę raz w miesiącu". Jeśli ktoś tam odprawia to nie wiem czego się boją/wstydzą...
Zapisane
W czwartym wieku Kościół obudził się ariański, w dwudziestym pierwszym budzi się protestancki...
padre
uczestnik
***
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 28, 2013, 16:13:13 pm »

ciągle poszukiwany jest ministrant z Przemyśla lub Jarosławia - bo trwają przymiarki do zapoczątkowania tam celebracji przynajmniej co dwa tygodnie
Zapisane
W czwartym wieku Kościół obudził się ariański, w dwudziestym pierwszym budzi się protestancki...
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 28, 2013, 17:26:00 pm »

ponoć są, ale kiedy dzwoniłem w tej sprawie dwa razy do klasztoru dostałem informację, że "mszy trydenckiej u nas nie ma, jest tylko po łacinie w niedzielę raz w miesiącu". Jeśli ktoś tam odprawia to nie wiem czego się boją/wstydzą...
Moje źródła podają informację - że Mszę odprawia jakiś młody karmelita i pomimo konspiry uczestniczy w niej co tydzień 50-60 osób.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
padre
uczestnik
***
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 28, 2013, 20:10:06 pm »

Takie informacje to ja też posiadam i zamierzam je sprawdzić może w najbliższą niedzielę albo w następną. Nie rozumiem tylko dlaczego skoro dzwoni ksiądz ze zwykłym pytaniem to wszyscy kłamią - nie uwierzę, że w klasztorze nie wiedzą, że któryś z nich odprawia trydencką mszę w każdą niedzielę...
Zapisane
W czwartym wieku Kościół obudził się ariański, w dwudziestym pierwszym budzi się protestancki...
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia przemyska  |  Wątek: Poszukiwany ministrant z okolic Przemyśla « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!