Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:16:38 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia szczecińsko-kamieńska  |  Wątek: ŚWINOUJŚCIE
« poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: ŚWINOUJŚCIE  (Przeczytany 5012 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« dnia: Grudnia 05, 2012, 13:56:26 pm »

Wątek dla Duszpasterstwa w Świnoujściu :)
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #1 dnia: Sierpnia 13, 2013, 13:10:50 pm »

W  niedziele 2 tygodnie temu postanowiłem odwiedzic parafie w której rezyduje X. Sergiusz. Uradowany, że od miejsca pobytu mam tylko 40 km udałem się na godz. 16:00 we wskazane miejsce. Pocalowalem jednak klamke. Na ttablicy ogłoszeń znalazłem info, że Ksiądz jest na urlopie do 21 sierpnia. Zastępstwa nie ma zadnego chyba :( zeszłą niedzielę byłem juz w kaplicy szczecińskiej, w czwartek będę tam również. Gdyby ktoś z forowiczów się wybierał na ddniach niech pamięta, że Mszy nie ma w Śświnoujściu. Pozdrawiam.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #2 dnia: Sierpnia 14, 2013, 21:21:40 pm »

W  niedziele 2 tygodnie temu postanowiłem odwiedzic parafie w której rezyduje X. Sergiusz. Uradowany, że od miejsca pobytu mam tylko 40 km udałem się na godz. 16:00 we wskazane miejsce. Pocalowalem jednak klamke. Na ttablicy ogłoszeń znalazłem info, że Ksiądz jest na urlopie do 21 sierpnia. Zastępstwa nie ma zadnego chyba :( zeszłą niedzielę byłem juz w kaplicy szczecińskiej, w czwartek będę tam również. Gdyby ktoś z forowiczów się wybierał na ddniach niech pamięta, że Mszy nie ma w Śświnoujściu. Pozdrawiam.
To do zobaczenia jutro ;)
Rzeczywiście, powinno być szerzej ogłoszone (choćby w internecie), że nie ma Mszy w Świnoujściu w tym okresie. Zwłaszcza, że to sezon urlopowy a wiele osób jeździ latem na urlop nad morze i można było przewidzieć, że zachodzi duże prawdopodobieństwo wizyty kogoś spoza tamtego duszpasterstwa. A osoby spoza Świnoujścia nie miały szansy usłyszeć wcześniej ogłoszeń, czy też przeczytać kartki na kościele. 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2013, 00:00:09 am wysłana przez Kamil » Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #3 dnia: Sierpnia 14, 2013, 22:12:40 pm »

A czy przypadkiem ks.Sergiusz nie poszedł na pielgrzymkę z postindultem  z Warszawy....?
Zapisane
binraf
aktywista
*****
Wiadomości: 1266


« Odpowiedz #4 dnia: Sierpnia 14, 2013, 22:15:29 pm »

A czy przypadkiem ks.Sergiusz nie poszedł na pielgrzymkę z postindultem  z Warszawy....?

Poszedł
Zapisane
Wolność gospodarcza jako źródło sukcesu. Etyka jako fundament wolności.
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #5 dnia: Sierpnia 24, 2013, 22:14:31 pm »

Msza.net podaje, że w Świnoujściu x. Orzeszko odprawia w niedziele o 8:30. To jest za wcześnie abym zdążył przejechać 70 km oraz przeprawić się przez prom. Czy to jest objaw wyższej duszpasterskiej "troski"?
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #6 dnia: Sierpnia 25, 2013, 18:48:27 pm »

Msza.net podaje, że w Świnoujściu x. Orzeszko odprawia w niedziele o 8:30. To jest za wcześnie abym zdążył przejechać 70 km oraz przeprawić się przez prom. Czy to jest objaw wyższej duszpasterskiej "troski"?
Strona kurii podaje godz. 16.00
http://szczecin.kuria.pl/sakramenty/msze-sw-w-j-lacinskim/
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #7 dnia: Sierpnia 26, 2013, 08:39:31 am »

Msze są o 16:00 w niedziele.
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #8 dnia: Sierpnia 27, 2013, 09:16:51 am »

A był może ktoś z Państwa w Świnoujściu? Ilu tam wiernych przychodzi na msze trydenckie?
Zapisane
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #9 dnia: Sierpnia 27, 2013, 17:26:09 pm »

Koledzy mówili, że około 15-20 osób. Ale oni byli w wakacje, a zatem mogło być mniej niż zwykle.
Zapisane
Aleksander
uczestnik
***
Wiadomości: 112


« Odpowiedz #10 dnia: Sierpnia 27, 2013, 18:17:12 pm »

Ksiądz powiedział, że widzieliśmy Jego ,,żelazną ekipę". Podobno w nie-wakacje kaplica jest pełna.
Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #11 dnia: Sierpnia 28, 2013, 20:55:47 pm »

Przykra sprawa, że msza.net jest stronką dez-informacyjną. Do parafii tamtejszej nie udało mi się dodzwonić.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2523


« Odpowiedz #12 dnia: Sierpnia 29, 2013, 19:46:15 pm »

Przykra sprawa, że msza.net jest stronką dez-informacyjną. Do parafii tamtejszej nie udało mi się dodzwonić.
Tutaj są zazwyczaj bardziej aktualne dane:

http://www.nowyruchliturgiczny.pl/p/summorum-pontificum-w-polsce.html

Chociaż nie da się utrzymać dokładności takich danych jeśli sami organizatorzy Mszy o to nie zadbają.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia szczecińsko-kamieńska  |  Wątek: ŚWINOUJŚCIE « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!