Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 15:03:46 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Wywiad, który wiele wyjaśnia...
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Wywiad, który wiele wyjaśnia...  (Przeczytany 7077 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #30 dnia: Października 30, 2012, 17:59:51 pm »

Państwo są dziwni. Przecież p. Maksymiljan jest tylko emanacją całego niemieckiego środowiska, które jest związane z FSSPX i które zdefinjowawszy na poprzedniej stronie.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #31 dnia: Października 30, 2012, 18:35:06 pm »

W końcu mamy też przysłowie niezwykle adekwatne w wersji angielskiej:  "When in Rome do as the Romans do" co się przekłada na krakanie.

O, to fajnie. To znaczy, ze p. Krah w kontakcie z lefebrystami sie nawroci.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
makumba
rezydent
****
Wiadomości: 276

« Odpowiedz #32 dnia: Października 30, 2012, 21:50:05 pm »

Mówienie o dobrych trunkach w sytuacji, gdy biskup RW jest oskarżony za słowa

Rzeczywiście podpadł strasznie... Jak on mógł...  Teraz będziemy mieli się czym bulwersować co najmniej przez pół roku.
Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #33 dnia: Października 31, 2012, 09:27:38 am »

To znaczy, ze p. Krah w kontakcie z lefebrystami sie nawroci.

Może tak, ale przecież on nie ma kontaktu z lefebvrystami, on ma kontakt wyłącznie z fellaistami ;)
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Warmiaczka
aktywista
*****
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #34 dnia: Października 31, 2012, 10:05:10 am »

Może tak, ale przecież on nie ma kontaktu z lefebvrystami, on ma kontakt wyłącznie z fellaistami ;)
Te subtelne rozróżnienia przypomniały mi pewien dowcip, przepraszam, że w nowej łacinie:
I was walking across a bridge one day and I saw a man standing on a ledge, about to jump off. So I ran over and said, "Stop! Don't do it!"

"Why shouldn't I?" he said.

"Well, there's so much to live for." "Like what?" "Well, are you religious?" He said yes. I said, "Me too! Are you Christian or Buddhist?" "Christian." "Me too! Are you Catholic or Protestant?"

"Protestant." "Me too! Are you Episcopalian or Baptist?"

"Baptist." "Wow, me too! Are you Baptist Church of God or are you Reformed Baptist Church of God?"

"Reformed Baptist Church of God." "Me too. Are you Reformed Baptist Church of God, Reformation of 1789 or Reformed Baptist Church of God, 1915?"

He said, "Reformed Baptist Church of God, Reformation of 1915."

I said, "Die, heretic scum!!"
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #35 dnia: Listopada 01, 2012, 09:23:51 am »

Niestety, pan FB, ma rację. Procentowa zawartość szurów, tropicieli Żydów, czy żydów( właśnie nie wiem, bo o ile tych drugich to by mogli tropić, by nawracać, to co ma do rzeczy pochodzenie narodowościowe, jeśli ktoś jest katolikiem- w ogóle mogę się założyć, że po tym, co napisałam przynajmniej w jednej główce będzie "ha, pewnie ona Żydówka", bo tak jest zawsze jeśli do tych ludzi się powie coś, co się im nie podoba- to od razu jesteś albo Żydem albo masonem, albo heretykiem albo jesteś głupi- oni są najmądrzejsi... cóż mnie tam Rodzice i Dziadkowie uczyli, że taka postawa to pycha), wierzących w to, że antychryst rządzi Watykanem oraz buszujących na stronkach o chemtrailsach i różnych prywatnych objawieniach, jest w tradiśrodowiskach znacząco wyższa niż w innych. I jest to smutne. Jeśli ktoś nie znający Tradycji spotka takiego oszołoma w realu, to trudno się dziwić, że nigdy nie pojawi się na Mszy trydenckiej. Zdolności do tworzenia teorii spiskowych dosłownie ze wszystkiego, wielu tradsów też ma ponadprzeciętne. Momentami to jest zabawne, ale znacznie częściej żałosne.
« Ostatnia zmiana: Listopada 01, 2012, 09:25:47 am wysłana przez cabbage » Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Aeste
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 139

« Odpowiedz #36 dnia: Listopada 01, 2012, 12:57:55 pm »

Pani wypowiedź w przeciwieństwie do wywiadu, niestety nic nie wyjaśnia-powtarza Pani tylko wcześniejsze wypowiedzi P.FB + rozwinięty subiektywnie wątek żydowski .
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #37 dnia: Listopada 01, 2012, 20:59:16 pm »

Cóż.. ja też uważam, że "świrów" to niestety mamy znaczącą nadreprezentację i to można rzec "w każdej obiediencji"...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Jakub Horbacz
Gość
« Odpowiedz #38 dnia: Listopada 04, 2012, 23:42:58 pm »

Zależy kto kogo uważa za "świra".
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Wywiad, który wiele wyjaśnia... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!