Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 06:51:22 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Wywiad, który wiele wyjaśnia...
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 Drukuj
Autor Wątek: Wywiad, który wiele wyjaśnia...  (Przeczytany 7073 razy)
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #15 dnia: Października 30, 2012, 13:34:07 pm »

Bardzo ładnie Pan Krah prezentuje się w kurtce-panterce na pustyni w Izraelu...
A ja używam strzał Beman (żydowskie nazwisko). Normalnie żydowski Robinhud! Dyskwalifikacja?

to zdanie:
Cytuj
It is obvious to me that the statement he made concerning the Holocaust is historically wrong, and he is not open to arguments of historical facts.
dyskwalifikuje go jako doradcę prawnego bp. RW.
Bp Ryszard sam wcześniej się zdyskwalifikował, teraz to już sobie można gadać.

No a katolik, który poleca takiego prawnika:
Cytuj
I explained it to him and I introduced Lossmann to him.  Lossmann is a widely accepted criminal lawyer, who publishes in research journals on criminal law.  He is not as left as the rumors have presented him, because even the Greens [the Green Party], has two wings.  And he is definitely not from the left wing of the party.  He is, I would say, comparable to an East Coast Liberal.  That means he is definitely not a Communist or anything like that.  He is just a liberal citizen, interested in the fine arts, and maybe in the fine wine.
to po prostu śmiech na sali.
A gdy będą Panu chcieli założyć by-pass, to czy będzie sprawdzał Pan kwalifikacje moralne kardiochirurga i asysty? A jeśli to będzie profesor-masonżyd i wielbiciel Plajboja!?
To że prawnik jest dobry w obronie kryminalistów, to nie znaczy, że bp Williamson jest kryminalistą. Chyba nie ma (jeszcze) prawnika, który specjalizowałby się w obronie biskupów?
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Aeste
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 139

« Odpowiedz #16 dnia: Października 30, 2012, 13:38:51 pm »

Pan najwyraźniej nie zrozumiał z czego śmieje się P. Franciszek...
Zapisane
Franciszek
uczestnik
***
Wiadomości: 144

Św. Franciszku, módl się za nami!

« Odpowiedz #17 dnia: Października 30, 2012, 14:16:53 pm »

Proszę mnie oświecić.

To może ja! Najpierw tłumaczenie:
...
No nie nie jestem w stanie przetłumaczyć tego tekstu - znów oplułem klawiaturę!
Jest całkiem fajny, może tylko te dwa fragmenciki:

... No nie! zdecydowanie nie jest komunistą...
... jest po prostu liberalnym obywatelem zainteresowanym w sztukach pięknych i w dobrym winie...

Ten facet po prostu nabija się z takich jak Pan.
Zapisane
Nie umiem czytać między wierszami i staram się nie pisać między wierszami.
Aeste
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 139

« Odpowiedz #18 dnia: Października 30, 2012, 14:17:19 pm »

Po pierwsze wybór prawnika ( w dodatku z poręczenia) jest działaniem innego rodzaju niż  praktyczny BRAK wyboru lekarza w wypadku, gdy chodzi o NATYCHMIASTOWE ratowanie życia. Wielu Panów dyskutantów ma skłonności do argumentowania w sposób tyleż EFEKTOWNY co BEZSENSOWNY!
Przecież przygotowanie linii obrony w procesie w jaki uwikłany został bp Williamson ma znaczenie ZASADNICZE! Wybór prawnika, który jest aktywistą Partii Zielonych ( czyli niedojrzałych czerwonych, a nie kojarzących się kolorystycznie miłośników zielonej trawki, czystego powietrza i takich tam ekologicznych pierdół) i jak mówi sam Krah LIBERALNYM OBYWATELEM, miłośnikiem sztuk pięknych i dobrego wina. No, cóż, widocznie te kwalifikacje przeważyły
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #19 dnia: Października 30, 2012, 14:37:25 pm »

Podróżujący po świecie obieżyświat Pan FB w swoim bogatym spektrum przedstawicieli Tradi- światka najwyraźniej nie natknął się jeszcze na Tradycjonalistę koszernego  ;)

Zdziwilby sie pan. Choc to prawda, ze statystycznie czesciej spotykalem sympatykow i zwolennikow Adolfa Hitlera, w tym takich, ktorzy sa bardzo wrogo nastawieni do bpa Williamsona, ktory negujac Holokaust pozbawia ich idola wielu zaslug dla ludzkosci.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #20 dnia: Października 30, 2012, 14:45:54 pm »

Podróżujący po świecie obieżyświat Pan FB w swoim bogatym spektrum przedstawicieli Tradi- światka najwyraźniej nie natknął się jeszcze na Tradycjonalistę koszernego  ;)

Zdziwilby sie pan. Choc to prawda, ze statystycznie czesciej spotykalem sympatykow i zwolennikow Adolfa Hitlera, w tym takich, ktorzy sa bardzo wrogo nastawieni do bpa Williamsona, ktory negujac Holokaust pozbawia ich idola wielu zaslug dla ludzkosci.

Ma Pan doprawdy jakiegoś "towarzyskiego pecha" w tych podróżach...szczerze współczuję...a "komunistów-trockistów" też Pan spotyka ?;)
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #21 dnia: Października 30, 2012, 14:55:10 pm »

Pecha? Mysle, ze po prostu pan obraca sie w homogenicznym ideowo srodowisku, bez zydofilow i bez nazistow.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Aeste
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 139

« Odpowiedz #22 dnia: Października 30, 2012, 15:09:59 pm »

Proszę mnie oświecić.

To może ja! Najpierw tłumaczenie:
...
No nie nie jestem w stanie przetłumaczyć tego tekstu - znów oplułem klawiaturę!
Jest całkiem fajny, może tylko te dwa fragmenciki:

... No nie! zdecydowanie nie jest komunistą...
... jest po prostu liberalnym obywatelem zainteresowanym w sztukach pięknych i w dobrym winie...

Ten facet po prostu nabija się z takich jak Pan.

Pisaliśmy w tej samej chwili :)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #23 dnia: Października 30, 2012, 15:10:30 pm »

Pecha? Mysle, ze po prostu pan obraca sie w homogenicznym ideowo srodowisku, bez zydofilow i bez nazistow.

Aż takiego "szczęścia towarzyskiego" to nie mam, nie mniej jednak nie zahaczyłem dotąd o podobne jak Panu się to zdarzyło ekstrema...winszuję doświadczeń...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #24 dnia: Października 30, 2012, 15:12:13 pm »

Podroze ksztalca.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Aeste
*NOWICJUSZ*
uczestnik
***
Wiadomości: 139

« Odpowiedz #25 dnia: Października 30, 2012, 15:14:13 pm »

Zależy dokąd, w jakim celu i w jakim towarzystwie-chociaż generalnie owszem, kształcą!
Zapisane
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #26 dnia: Października 30, 2012, 15:27:29 pm »

Sam fakt skonstatowania, ze ludzkosc nie sklada sie z poboznych apolitycznych polskich tradycjonalistow to juz pozytyw.
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #27 dnia: Października 30, 2012, 15:42:07 pm »

Jest całkiem fajny, może tylko te dwa fragmenciki:

... No nie! zdecydowanie nie jest komunistą...
... jest po prostu liberalnym obywatelem zainteresowanym w sztukach pięknych i w dobrym winie...

Ten facet po prostu nabija się z takich jak Pan.
Nie rozumiem tego tłumaczenia.

Myślę jednak, że przeważyło "Lossmann is a widely accepted criminal lawyer, who publishes in research journals on criminal law."
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Kamil
aktywista
*****
Wiadomości: 1368


« Odpowiedz #28 dnia: Października 30, 2012, 16:40:24 pm »

Po pierwsze wybór prawnika ( w dodatku z poręczenia) jest działaniem innego rodzaju niż  praktyczny BRAK wyboru lekarza w wypadku, gdy chodzi o NATYCHMIASTOWE ratowanie życia. Wielu Panów dyskutantów ma skłonności do argumentowania w sposób tyleż EFEKTOWNY co BEZSENSOWNY!
Przecież przygotowanie linii obrony w procesie w jaki uwikłany został bp Williamson ma znaczenie ZASADNICZE! Wybór prawnika, który jest aktywistą Partii Zielonych ( czyli niedojrzałych czerwonych, a nie kojarzących się kolorystycznie miłośników zielonej trawki, czystego powietrza i takich tam ekologicznych pierdół) i jak mówi sam Krah LIBERALNYM OBYWATELEM, miłośnikiem sztuk pięknych i dobrego wina. No, cóż, widocznie te kwalifikacje przeważyły
Jak ktoś wybiera prawnika, to powinien obchodzić go profesjonalizm tegoż, a nie jego poglądy.
Zapisane
Franciszek
uczestnik
***
Wiadomości: 144

Św. Franciszku, módl się za nami!

« Odpowiedz #29 dnia: Października 30, 2012, 17:17:32 pm »

Po pierwsze wybór prawnika ( w dodatku z poręczenia) jest działaniem innego rodzaju niż  praktyczny BRAK wyboru lekarza w wypadku, gdy chodzi o NATYCHMIASTOWE ratowanie życia. Wielu Panów dyskutantów ma skłonności do argumentowania w sposób tyleż EFEKTOWNY co BEZSENSOWNY!
Przecież przygotowanie linii obrony w procesie w jaki uwikłany został bp Williamson ma znaczenie ZASADNICZE! Wybór prawnika, który jest aktywistą Partii Zielonych ( czyli niedojrzałych czerwonych, a nie kojarzących się kolorystycznie miłośników zielonej trawki, czystego powietrza i takich tam ekologicznych pierdół) i jak mówi sam Krah LIBERALNYM OBYWATELEM, miłośnikiem sztuk pięknych i dobrego wina. No, cóż, widocznie te kwalifikacje przeważyły
Jak ktoś wybiera prawnika, to powinien obchodzić go profesjonalizm tegoż, a nie jego poglądy.

Nie chodzi o tego prawnika, chodzi o to kim jest pan K!!!.

Mówienie o dobrych trunkach w sytuacji, gdy biskup RW jest oskarżony za słowa
Cytuj
Historyczne dowody niezwykle mocno wskazują przeciwko [twierdzeniu o] zagazowaniu sześciu milionów Żydów w komorach gazowych, jako wyniku zaplanowego programu Adolfa Hitlera”. Na bezpośrednie pytanie prowadzącego: “Zatem – nie było komór gazowych?”, biskup Williamson odpowiedział: “Wierzę w to, że nie było komór gazowych. [...] W takim stopniu jak badałem dowody i w stopniu w jakim je rozumiem, wydaje mi się, że [...] w nazistowskich obozach koncentracyjnych zginęło 200- 300 tysięcy Żydów. Ale ani jeden w komorach gazowych.
Cytat za: http://www.bibula.com/?p=5787

o najwyższą zbrodnię orwellowską: "szukanie prawdy" jest pokazywaniem swojego dosyć jednak cynicznego stosunku do całej tej sprawy.

Zresztą bp RW robił to na bazie badań:
Cytuj
Młody pracownik naukowy bodajże Instytutu Plancka napisał pracę w której podważał techniczne możliwości zagazowania 6 mln ludzi domniemaną techniką - nawiasem mówiąc tą ściśle naukową pracę spierdolił sobie ten człowiek życie: przyskrzynili go w Niemczech na chyba ponad 2 lata, zaszczuwając jego i jego żonę, która się poddała (rozwód)).
Szczegóły mozna znaleźć w Internecie, np: http://www.bibula.com/?p=937.


PS. Po zapoznaniu się z sylwetką tego pana i skonstatowaniu, że taką osobą wybrał sobie bp F. do współpracy to nie mam wątpliwości jak się sprawa Rzym vs FSSPX skończy. Zgadzam się z Panem Tatą w tej mierze.

W końcu mamy też przysłowie niezwykle adekwatne w wersji angielskiej:  "When in Rome do as the Romans do" co się przekłada na krakanie.
Zapisane
Nie umiem czytać między wierszami i staram się nie pisać między wierszami.
Strony: 1 [2] 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Wywiad, który wiele wyjaśnia... « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!