Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:04:13 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiądz Kiersztyn miał wypadek (Xiądz zmarł - RIP +++)
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj
Autor Wątek: Ksiądz Kiersztyn miał wypadek (Xiądz zmarł - RIP +++)  (Przeczytany 23766 razy)
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #75 dnia: Października 06, 2013, 19:12:49 pm »

Jest dla mnie oczywistym, że we współczesnym Kościele działają grupy wpływu usiłujące oddzielić wiarę w Boga od patriotyzmu. Jest to charakterystyczne dla tzw, "ruchów" judeo-protestanckich typu "odnowy" wszelkiej maści, nie mówiąc o jawnie judaizującym kikokarmenacie. Tymczasem Stary Testament zawierający "figury" Kościoła Chrystusowego wyraźnie wskazuje na związek kultu z państwem, które się przez to ma uświęcić poddając dobrowolnie władaniu Boga. Nadto sam Boski Zbawiciel płakał nad losem swojej ziemskiej ojczyzny.

Proszę pana, ja nie należę do ŻADNYCH! ruchów o których Pan wspomina, ale interpretacja kultu Chrystusa Króla w sensie ogłoszenia Go Królem Polski nie jest interpretacją poprawną.
Przepraszam, nie chciałem Pani urazić, fakt napisałem nieco obok głównego tematu i takiej mniej więcej odpowiedzi się doczekałem  :).
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #76 dnia: Października 06, 2013, 19:23:37 pm »

@ jwk

Nie poczułam się urażona Pana wypowiedzią, po prostu odniosłam się do wypowiedzi i napisałam dużo więcej jak Pan tu zacytował ,  czyżby to było nie istotne?, a pisząc: "(...) i takiej mniej więcej odpowiedzi się doczekałem  :) " - nie za bardzo rozumiem o co Panu chodzi, jest to jak najbardziej poprawne stwierdzenie. Mogłam tez napisać inaczej, że jest błędne:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,1716.msg62201.html#msg62201

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,1716.msg61232.html#msg61232
« Ostatnia zmiana: Października 06, 2013, 21:42:48 pm wysłana przez Mama » Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #77 dnia: Października 06, 2013, 21:59:27 pm »

Ten nowy wizerunek Chrystusa Króla niejakiego brata Leszka po prostu siarą jedzie i smołą zalatuje.
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #78 dnia: Października 06, 2013, 22:12:23 pm »

Gabriel Garcia Moreno - wzór katolickiego władcy



(...)

http://www.wenecki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=165:gabriel-garcia-moreno-wzor-katolickiego-wadcy&catid=34:gowna&Itemid=68


Za stroną:
http://www.tfp.org/tfp-home/focus-on-history/garcia-moreno-president-of-ecuador-writes-to-his-holiness-blessed-pius-ix.html

List Garcii Moreno, Prezydenta Ekwadoru, do Jego Świątobliwości Bł. Piusa IX-go.

Quito, 17-go lipca 1875


... tłumaczenie jest tu: (trzeci wpis od góry)

http://www.traditia.fora.pl/kult-nspj-chrystusa-krola-i-intronizacja,47/prezydent-moreno-meczennik-za-wiare-czciciel-ns-i-nspj,3989.html#39817

« Ostatnia zmiana: Października 06, 2013, 22:17:42 pm wysłana przez Mama » Zapisane
STS
rezydent
****
Wiadomości: 334

« Odpowiedz #79 dnia: Października 06, 2013, 22:30:58 pm »

Skąd. Analogia jest czytelna. Kościół nie widzi nic złego w przedstawieniach Maryi z orłem na piersiach, więc podobne przedstawienia Pana Jezusa również nie są niczym niestosownym.
Ale NMP z orłem na piersi nie wskazuje na niego, jak na swoje serce - tak jak to ma miejsce w omawianym obrazie. Zamiast kultu Najświętszego Serca, mamy kult Orła Białego.
Zapisane
Sivis Amariama
rezydent
****
Wiadomości: 348


« Odpowiedz #80 dnia: Października 07, 2013, 03:54:51 am »

Cytuj
NIE! powtarzam proszę czytać!!! podałam wcześniej link do bardzo wielu cytatów z "Wyznań ..." Rozalii
Jak więc interpretować zacytowane przeze mnie słowa Pana Jezusa zaczerpnięte z pism Rozalii, wedle których ratunkiem dla Polski jest uznanie Go za Króla?
Proszę podać stronę tego cytatu z "Wyznań Rozalii", cytat wyrwany z całości, ja to znam i odpowiedziałam i nie mam zamiaru powtarzać się, a odpowiadałam m.in. tu:
Zdaje się, że popełnia tu Pani błąd analogiczny do błędu ks. Kiersztyna. Mówi Pani, że on neguje kult Serca Pana Jezusa, sądząc, że nie to jest istotą objawień Rozalii, natomiast Pani zdaje się negować nauczanie o tym, że Pan Jezus jest Królem, i że ta nauka jest obecna w pismach służebnicy Bożej. Zdaje się, że prawda jest pośrodku, a żadnych sprzeczności między kultem Serca Pana Jezusa a uznaniem Go Królem nie ma. W grudniu napiszę o tym szerzej.
Póki co, po raz kolejny zachęcam do zapoznania się z opinią ks. prof. Bartnika, bo zdaje się, że nie podjęła się Pani tego:
http://fides-et-ratio.pl/index.php/2013/07/ks-prof-czeslaw-bartnik-opinia-teologiczna-uzasadniajaca-prawde-i-kult-chrystusa-krola-polski/

Cytuj
Podtrzymuję to co napisałam, pana opinie nie wiele tu wnoszą i proszę sobie przypomnieć jak było np. z nowym obrazem Miłosierdzia Bożego, który został namalowany wg. wskazówek św. Siostry Faustyny i to pan powinien wiedzieć, że obraz kultu publicznego musi być zatwierdzony.
Rozumiem, że trudno jest przyznać się do nietrafnej argumentacji. Mam nadzieję, że kiedyś nabierze Pani i do tego odwagi.
Oczywiście, że kult publiczny musi być zatwierdzony. Zapewne dlatego autorzy wklejonej tu przez Panią broszurki napisali, że ma on miejsce tylko w Szczyglicach - jest więc prywatny, co sama Pani wcześniej zauważyła:
Cytuj
obraz czczony TYLKO! w Szczyglicach
;)

Podejrzewam jednak, że problemem jest tu niezbyt precyzyjne dobieranie słów przez autorów broszurki.

Cytuj
A Pan Jezus po Wniebowstąpieniu był koronowany w Niebie? Logicznie pomyśleć i sobie odpowiedzieć.
Albo mnie Pani wystawia na próbę, albo znów próbuje wywołać pobłażliwe uśmiechy czytelników ;)
Oczywiście, że Pan Jezus nie był koronowany, bo On od zawsze i na zawsze jest Królem, w przeciwieństwie do Maryi.

***

Cytat: STS
Ale NMP z orłem na piersi nie wskazuje na niego, jak na swoje serce - tak jak to ma miejsce w omawianym obrazie. Zamiast kultu Najświętszego Serca, mamy kult Orła Białego.
Uważam, że ten obraz jest bardzo kiczowaty i niezbyt przemyślany. Widać, że malarz nie jest wybitnym artystą, może po prostu nie był w stanie lepiej tego ukazać. Wątpię, że chce on tu szerzyć jakiś kult patriotyczny zamiast kult Chrystusa.
Co do poruszonego wątku z mieczem - jak wyżej - podejrzewam, że brat Leszek po prostu nie zna się na kanonach sztuki chrześcijańskiej, a miecz tu symbolizuje (jeśli cokolwiek) to np. Chrystusa - Księcia Pokoju (miecz u stóp = brak wojen).
Na wszystko można patrzeć bardziej lub mniej życzliwie. Ale tego obrazu nie pozwoliłbym zawiesić w żadnym kościele ;)

« Ostatnia zmiana: Października 07, 2013, 03:58:42 am wysłana przez Sivis Amariama » Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #81 dnia: Października 07, 2013, 08:38:51 am »

Który to już raz ?

Zdaje się, że popełnia tu Pani błąd analogiczny do błędu ks. Kiersztyna. Mówi Pani, że on neguje kult Serca Pana Jezusa, sądząc, że nie to jest istotą objawień Rozalii,

X. Kiersztyn neguje kult NSPJ i jest zupełnie nieistotne, że przy okazji w ten sposób oddala się od objawień Rozalii. Znacznie ważniejsze jest, iż w ten sposób oddala się od kwintesencji katolicyzmu.

natomiast Pani zdaje się negować nauczanie o tym, że Pan Jezus jest Królem, i że ta nauka jest obecna w pismach służebnicy Bożej.

Nic takiego nie widzę u Pani Mamy.

Ponieważ mamy kłopot z najbardziej oczywistemi pojęciami, to w jednem zdaniu:

Doktryna i kult NSPJ same w sobie prowadzą do Intronizacji, a więc do uznawania Chrystusa za jedynego Pana i władcę życia mojego, Twojego, naszych rodzin, społeczności, krajów, wszechświata. I tę doktrynę akceptowała i promowała również m.in. Rozalia Celak. A także x. Tadeusz Kiersztyn, dokąd nie został zwiedziony przez inne, fałszywe, prywatne objawienia.

Czy na tej bazie jest między nami zgoda, czy uważasz za stosowne zgłosić jakieś zastrzeżenia ?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #82 dnia: Października 07, 2013, 12:32:45 pm »

Który to już raz ?

Bardzo mądre pytanie Pan postawił  i ja też pytam, p. Sivis Amariama który to już raz i czy długo ma pan zamiar tak pisać dla samego pisania?

Zdaje się, że popełnia tu Pani błąd analogiczny do błędu ks. Kiersztyna. Mówi Pani, że on neguje kult Serca Pana Jezusa, sądząc, że nie to jest istotą objawień Rozalii,

X. Kiersztyn neguje kult NSPJ i jest zupełnie nieistotne, że przy okazji w ten sposób oddala się od objawień Rozalii. Znacznie ważniejsze jest, iż w ten sposób oddala się od kwintesencji katolicyzmu.

natomiast Pani zdaje się negować nauczanie o tym, że Pan Jezus jest Królem, i że ta nauka jest obecna w pismach służebnicy Bożej.

Nic takiego nie widzę u Pani Mamy.

No widzi Pan, przypiął się do p. "Mamy" jak rzep do psiego ogona i pisze co wie, a nie wie co pisze. Nie czyta, co wcześniej było pisane, a dyskutować chce i najwyraźniej upodobał sobie "teologię" śp. ks. Kiersztyna i jego zwolenników, za jedyną i dobrą.  Napisałam, że inni też tłumaczą, zacytowałam nawet Pana wypowiedź i nic nie skutkuje, upodobał sobie p. "Mamie" dokładać! Proszę pana Sivis Amariamie,  za cienki pan jest w tym temacie i proszę dać sobie na wstrzymanie, zacząć czytać, a przede wszystkim zwracać się do tego NSPJ i odpowiedź będzie.

Ponieważ mamy kłopot z najbardziej oczywistemi pojęciami, to w jednem zdaniu:

Doktryna i kult NSPJ same w sobie prowadzą do Intronizacji, a więc do uznawania Chrystusa za jedynego Pana i władcę życia mojego, Twojego, naszych rodzin, społeczności, krajów, wszechświata. I tę doktrynę akceptowała i promowała również m.in. Rozalia Celak. A także x. Tadeusz Kiersztyn, dokąd nie został zwiedziony przez inne, fałszywe, prywatne objawienia.

Czy na tej bazie jest między nami zgoda, czy uważasz za stosowne zgłosić jakieś zastrzeżenia ?


M.in. w tej odpowiedzi (poniżej link) tłumaczyłam p. Sivis Amariama:

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg173966.html#msg173966

... pisząc:

"(...)Papieże pisali jednogłośnie, że nabożeństwo i poświęcenie się Najśw. Sercu jest najdoskonalszym przygotowaniem i sposobem na potwierdzenie królowania Chrystusa Króla w rodzinie, państwie i świecie.

Poprzez intronizację NSPJ wyznajemy Jego królewskość."
- dalej skan zamieściłam


... oddając sens tego, co Pan teraz napisał i co? - sam Pan widzi co.

Przed p. Sivis Amariama kłania się ten punkt regulaminu, zwłaszcza to co pogrubiłam

3. Zabrania się zaśmiecania Forum wypowiedziami niezwiązanymi z jego tematyką, niewnoszącymi nic nowego do dyskusji, uprzednio już przedyskutowanymi, zawierającymi pozbawione komentarza cytaty, radykalne sądy wypowiadane bez szerszego uzasadnienia, zabrania się zamieszczania cytatów wypowiedzi innych dyskutantów, których obszerność znacznie przekracza własną wypowiedź.

... a poza tym w każdej wypowiedzi tego pana, jest też wypowiedź ad-personam w moja stronę, a można wiele ich przeczytać, jak np.:

"Nie zauważyłem z Pani strony żadnych merytorycznych odniesień do konkretnych punktów nauczania ks. Kiersztyna o intronizacji"
"Gdyby wysiliła się Pani,"
"Oczywiście ma Pani prawo do swoich subiektywnych opinii, jednak gdyby zechciała je Pani jakkolwiek uargumentować,"
"A tak mam tylko wrażenie, że mam do czynienia z uprzedzeniami i emocjami."
"Może też po prostu ma Pani problem z czytaniem ze zrozumieniem."
"Nie jest Pani zwolenniczką interpretacji dokonanych przez ks. Kiersztyna, a Pani wypowiedziom towarzyszy dużo emocji."
"Podtrzymuję uwagę o czytaniu ze zrozumieniem," etc ... etc ...

"Uważam, że doszukiwanie się w przesłaniu Rozalii jakiejś walki z kultem Najświętszego Serca Jezusowego jest przejawem kompletnego niezrozumienia tego przesłania."


Pytam, mało merytorycznych wypowiedzi podałam? tu w tym wątku i innych wcześniejszych, które też udostępniłam, żeby p. Sivis Amariama miał mniej szukania, ale ... jak widać, jak się chce komuś dołożyć to można tak bez końca pisać dla pisania, nic samemu nie wnosząc.

Pytam jakie moje emocje? Takich co pisali/chcieli pisać prawdę było bardzo wielu, też mieli emocje? choćby tylko tu:

http://przedsoborowy.blogspot.com/2012/02/krzyz-in-hoc-signo-vinces-wywiad-rzeka.html

http://www.fronda.pl/a/czy-rodzi-sie-nowa-sekta,13773.html

... więcej można poszukać.

Proszę moderację o pohamowanie zapędów tego pana  w moja stronę i tę czczą nic nie wnoszącą "dyskusje" ze strony tego pana.

Zapisane
Sivis Amariama
rezydent
****
Wiadomości: 348


« Odpowiedz #83 dnia: Października 07, 2013, 15:43:01 pm »

X. Kiersztyn neguje kult NSPJ
No właśnie wysłałem zapytanie do Stowarzyszenia Róża o stosunek ks. Kiersztyna do kultu NSPJ i w odpowiedzi potwierdzono, że od zawsze miał bardzo duże nabożeństwo i że tego kultu nie zwalczał.
Jeśli Ty tu masz rację, podzielam zaniepokojenie.

natomiast Pani zdaje się negować nauczanie o tym, że Pan Jezus jest Królem, i że ta nauka jest obecna w pismach służebnicy Bożej.

Cytuj
Nic takiego nie widzę u Pani Mamy.
Możliwe więc, że wyraża się w sposób dla mnie niejasny.
Np. analogia z ukoronowaniem NMP i brakiem tegoż u Pana Jezusa mogła być myląca.

Cytuj
Doktryna i kult NSPJ same w sobie prowadzą do Intronizacji, a więc do uznawania Chrystusa za jedynego Pana i władcę życia mojego, Twojego, naszych rodzin, społeczności, krajów, wszechświata. I tę doktrynę akceptowała i promowała również m.in. Rozalia Celak. (...)
Czy na tej bazie jest między nami zgoda, czy uważasz za stosowne zgłosić jakieś zastrzeżenia ?
Tak

Cytuj
A także x. Tadeusz Kiersztyn, dokąd nie został zwiedziony przez inne, fałszywe, prywatne objawienia
Właśnie nie jestem pewien, czy jest tu aż tak rażąca sprzeczność. Badam problem i niedługo owocami pracy się podzielę.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #84 dnia: Października 07, 2013, 19:13:48 pm »

X. Kiersztyn neguje kult NSPJ i jest zupełnie nieistotne, że przy okazji w ten sposób oddala się od objawień Rozalii. Znacznie ważniejsze jest, iż w ten sposób oddala się od kwintesencji katolicyzmu.

Tak neguje, bynajmniej można o tym przeczytać na stronie "Stowarzyszenia Róża" związanej ze śp ks. Kiersztynem,  ale też można to wyczytać z materiałów, które rozprowadzali i rozprowadzają. Poniżej skan jednej ulotki, z wielu jakie posiadam:



(proszę kliknąć na skan to się powiększy)

Między innymi na tej ulotce można przeczytać tak:

Jeśli pragniesz dokonać Intronizacji pamiętaj:

Intronizacja Jezusa Króla = TAK!
Intronizacja Serca Jezusa = NIE!


"Intronizacja Jezusa Króla, jako Osoby znajduje uzasadnienie w całym Objawieniu i stanowi jego istotę. Intronizacja Serca Jezusa jest wymysłem czysto ludzkim, biblijnie nieuzasadnionym. Na początku XX wieku, zaistniała w całkiem innym znaczeniu, o którym dobrze wiedziała S.B.Rozalia Celakówna. Dzisiaj ci, którzy zwalczają dogmaty wiary, chcą narzucić jej nowe, fałszywe znaczenie..."



Bez komentarza, powyżej wiele się wypowiedziałam zgodnie z nauką KK. I nadal to aktualne, bo w tym wątku wcześniej było pisane - "tytanik404":

http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7136.msg171725.html#msg171725


Diabeł doskonale wie czym jest to Serce i dlatego miesza by przeinaczyć te przesłanie inspirując do tworzenia jego karykatury abyśmy nie doświadczyli tej łaski. Nie jest to pierwszy raz, takie działania diabelskie bardzo nasiliły się pod koniec lat czterdziestych w latach 1948 do 1951, na co jest archiwalny dokument opisujący to, dokument z archiwum sekretariatu dzieła napisany wraz z o. Dobrzyckim - spowiednikiem Rozalii Celakówny.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2013, 19:19:13 pm wysłana przez Mama » Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #85 dnia: Października 08, 2013, 01:42:09 am »

Argument do Biblji = protestanckie skrzywienie autora. Mój zmysł wiary, gdy spotyka się z takim zjawiskiem, z obrazem na którym Pan Jezus wygląda jak z wydawnictw njułejdżowców, krzyczy; NIE IDŹ TĄ DROGĄ!!
To wszystko śmierdzi. Zupełnie nie wiem o co chodzi, w zeszłym tygodniu spotkałem w klemensie ludzi modlących się z czerwonej kolorowej ksiażeczki. Po mszy poprosiłem o możliwość obejrzenia. Okazało się że jest to Ordo Missae, drukowane w Grzechyni<sic!> z przedmową x Natanka, który wychwala ryt rzymski i opisuje swoją  drogę do niego. Co ciekawe i smutne, mimo wojującego patriotyzmu, za podstawę posłużyły księgi i zwyczaje zagraniczne :(
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #86 dnia: Października 08, 2013, 23:43:26 pm »

Co do ulotki powyższej to proponuję przeczytać w Piśmie św. Jana 20,31 i porównać z tekstem  z ulotki .To jest oszustwo!
Poza tym doskonale pasuje do tego towarzystwa szczyglickiego tekst z tej ulotki "Choćby anioł z nieba...."
Zapisane
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3923


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #87 dnia: Października 09, 2013, 02:13:32 am »

Jan 20,31 u Wójka (Styś i Lohn)
[wcześniej: I wiele też innych znaków uczynił Jezus przed oczyma uczniów swoich, które nie są zapisane w tej księdze. {To o Tradycji}]
A te są napisane, abyście wierzyli, że Jezus jest Chrystusem Synem Bożym; i żebyście wierząc, życie mieli w imię jego


Na ulotce zaś:
"Ewangelie napisano, abyście uwierzyli, że Jezus jest Królem, Synem Bożym i abyście Go uznając, mieli życie w Jego imię"


Ga 1,8-9 u Wujka:
 Ale choćbyśmy my, albo anioł z nieba głosił wam ponad to, cośmy wam głosili, niech będzie przeklęty. Jak przedtem mówiliśmy tak i teraz znowu mówię: Jeśliby wam kto opowiadał ewangelię prócz tej, którąście otrzymali, niech będzie przeklęty

Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #88 dnia: Października 09, 2013, 09:04:14 am »

Zajrzałem do kilku przekładów, tak katolickich, jak schizmatyckich i heretyckich. Wszędzie jest Chrystus, albo Mesjasz, nigdzie Król
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #89 dnia: Października 09, 2013, 12:22:18 pm »

O tej ulotce było też tu:

http://forum.piusx.org.pl/index.php?topic=2466.30

... i wiadomo o co tu chodzi, proszę krótka wypowiedź Pana magistra-teologa:

http://www.youtube.com/watch?v=QEgFoIE5QPo

... i druga wypowiedź Pana teologa po PAT

http://www.youtube.com/watch?v=C4SRT6-oorY

Proszę mi nie przypisywać jakiś uprzedzeń do pewnych osób, bo to są materiały dostępne i propagowane.  Nikt tego nie zdementował. Było Sympozjum i w tamtym wątku pytałam: "Czy Sympozjum wyjaśniło zdezorientowanym "owieczkom" o co w tym wszystkim chodzi?" - nadal myślę, że nie, skoro znów zaczynają maszerować.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiądz Kiersztyn miał wypadek (Xiądz zmarł - RIP +++) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!