Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 14:04:01 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiądz Kiersztyn miał wypadek (Xiądz zmarł - RIP +++)
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj
Autor Wątek: Ksiądz Kiersztyn miał wypadek (Xiądz zmarł - RIP +++)  (Przeczytany 23758 razy)
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #15 dnia: Sierpnia 25, 2012, 18:36:56 pm »

Cytuj
TIR, który najechał na samochód księdza wyraźnie celował w bok kierowcy samochodu. Zabójstwa za pomocą samochodów ciężarowych są powszechną metodą używaną przez wszelakie służby.
Jak na razie nie ma nawet zdjęć z miejsca tego wypadku.
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #16 dnia: Sierpnia 25, 2012, 19:24:12 pm »

@ br. Wojtek OP
Z przykrością stwierdzam ,że brat przebywa aktualnie w pokrzywach nie zdajac sobie z tego sprawy. Przykre to bardzo..
Zapisane
corunius
rezydent
****
Wiadomości: 303


« Odpowiedz #17 dnia: Sierpnia 25, 2012, 19:30:05 pm »

@ br. Wojtek OP
Z przykrością stwierdzam ,że brat przebywa aktualnie w pokrzywach nie zdajac sobie z tego sprawy. Przykre to bardzo..
może Pan sprecyzować co ma pan na myśli pisząc "pokrzywy"?
Zapisane
"Na miłość boską, szybko zakończcie ten Sobór!" Ojciec Pio 
Ten cytat zbliżył mnie do Tradycji Katolickiej.
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #18 dnia: Sierpnia 25, 2012, 19:38:54 pm »

@ br. Wojtek OP
Z przykrością stwierdzam ,że brat przebywa aktualnie w pokrzywach nie zdajac sobie z tego sprawy. Przykre to bardzo..
może Pan sprecyzować co ma pan na myśli pisząc "pokrzywy"?
dziadostwo czyli przyjęcie pokręconej teologii śp ks Kiersztyna, szukanie spisków nie tam gdzie one są naprawdę, dziecinna gloryfikacja nieposłusznego kapłana, wrzucanie różnych spraw do jednego wora.Jeszce do tego robi z ks Kiersztyna męczennika.Chciałem o bracie Wojtku napisać delikatnie ,ale samo ciśnie się na usta:" głupota ludzka nie zna granic."
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2012, 19:43:18 pm wysłana przez Robert » Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #19 dnia: Sierpnia 25, 2012, 19:53:22 pm »

głupota ludzka nie zna granic."
Br. Wojtek wkleił tylko artykuł z "Monitora Polskiego".
Naprawdę nie można przekazywać tych pouczeń delikatniej ? Ludzi trzeba od razu od głupków wyzywać ? Braci zakonnych ?
Też chce Pan stąd użytkowników wyganiać jak towarzysz Barcikowski, który stawiał się ponad moderację ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2012, 19:58:33 pm wysłana przez Andriusza » Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #20 dnia: Sierpnia 25, 2012, 20:05:19 pm »

głupota ludzka nie zna granic."
Br. Wojtek wkleił tylko artykuł z "Monitora Polskiego".
Naprawdę nie można przekazywać tych pouczeń delikatniej ? Ludzi trzeba od razu od głupków wyzywać ? Braci zakonnych ?
Też chce Pan stąd użytkowników wyganiać jak towarzysz Barcikowski, który stawiał się ponad moderację ?
proszę nie wyskakiwać ze swoja nadgorliwością, bo nie było to do br. tylko do tych co tak piszą jak w tym artykule i innych, ciekaw pan? to podam jeszcze ja inne głupoty, co się wprost mozg lasuje.
Zapisane
superfluus
rezydent
****
Wiadomości: 428

« Odpowiedz #21 dnia: Sierpnia 25, 2012, 20:27:41 pm »

TIR-y ot tak sobie nie najeżdżają na inne samochody.

Pardon, ale nie mogę z tym zdaniem. Myślę, że zależy, co rozumiemy przez "ot tak sobie". Albowiem wg statystyk dostępnych na stronach ITD, GDDKiA oraz Policji w Polsce codziennie zdarzają się wypadki z udziałem TIRów (zresztą nie potrzeba nam statystyk - wystarczy parę razy przejechać przez Polskę, by niestety zobaczyć jakiś wypadek z udziałem TIRa), najczęściej właśnie przez najechanie/wjechanie w drugi samochód. Na tej samej zasadzie można więc chyba powiedzieć, że ludzie ot tak nie umierają na zawał, a jednak można zaryzykować stwierdzenie, że w Polsce codziennie ktoś umiera na zawał/zator/wylew, często jest to tzw. "zdrowy człowiek", który wcześniej nie miał problemów zdrowotnych. Ludzie ot tak nie łamią też rąk, nóg, a jednak można zaryzykować stwierdzenie, że w Polsce codziennie, etc... I teraz można się zacząć zastanawiać, co owo "ot tak" we wszystkich tych przypadkach oznacza... 


Żeby nie było, nie można całkiem wykluczyć, że to nie jest celowa robota - ale trzeba mieć tu jakąś wiedzę, poznać okoliczności, świadków, może jakieś zdjęcia, a nie od razu twierdzić, że to, że w kogoś wjechał TIR, to już zamach. Czy ks. Kiersztyn naprawdę był aż tak "groźny", znany i wpływowy? Przyznam się, że gdyby nie to Forum (pierwszy raz, pod nickiem OPen, zalogowałem się tu bodaj w 2008 roku), nigdy bym o nim nie usłyszał.
Przypominam sobie taki przypadek: parę lat temu (2004) zginął, prowadząc samochód, na który najechał TIR, dr Marek Karp (poznałem go kilka miesięcy przed tą tragedią) - współzałożyciel i wiceszef Ośrodka Studiów Wschodnich - takiego polskiego białego wywiadu ukierunkowanego na badanie byłego ZSRR. Kierowcą TIRa był Białorusin, który potem zniknął w tajemniczych okolicznościach. Sprawy nie wyjaśniono, pewnej wiedzy brak. Niczego nie można wykluczyć.


PS. Za Księdza: RIP +++
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #22 dnia: Sierpnia 25, 2012, 20:41:31 pm »

@Robert:
Naprawdę mam uwierzyć w to, że Pańskie wcześniejsze "niezbyt delikatne" uwagi nie były skierowane do zakonnika. Panie Robercie, po co te uniki...
Chciałem o bracie Wojtku napisać delikatnie ,ale samo ciśnie się na usta:" głupota ludzka nie zna granic."
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
katolik86
rezydent
****
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #23 dnia: Sierpnia 25, 2012, 21:23:50 pm »

Ja osobiście jestem zwolennikiem "niezbyt delikatnych" uwag gdy ktoś nazbyt fantazjuje i nieważne czy pisze to ksiądz, brat zakonny , czy osoba świecka. Popieram pp. Roberta i superfluusa i podpisuję się pod ich przemyśleniami. Sam miałem podobne czytając wpis br. Wojtka OP.
Zapisane
Ego sum resurrectio et vita. Qui credit in me etiam si mortuus fuerit, vivet. Et omnis qui vivit et credit in me, non morietur in aeternum.
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #24 dnia: Sierpnia 25, 2012, 21:34:56 pm »

ktoś nazbyt fantazjuje i nieważne czy pisze to ksiądz, brat zakonny , czy osoba świecka.
Jeśli ktoś w tym wątku puszczał wodze fantazji, to był to autor tego wpisu z "Monitora Polskiego".
Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
katolik86
rezydent
****
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #25 dnia: Sierpnia 25, 2012, 22:05:44 pm »

Jeśli ktoś w tym wątku puszczał wodze fantazji, to był to autor tego wpisu z "Monitora Polskiego".
Zgoda, ale jeśli ktoś cytuje jakiś tekst i nie dodaje do niego własnego komentarza to zgadza się z poglądami autora. Takie jest moje zdanie na ten temat...
Zapisane
Ego sum resurrectio et vita. Qui credit in me etiam si mortuus fuerit, vivet. Et omnis qui vivit et credit in me, non morietur in aeternum.
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #26 dnia: Sierpnia 25, 2012, 23:12:09 pm »

To może  dołoże, może niektorym tu przypasuja, bo mnie absolutnie nie pasują, głupota jednak nie zna granic. Przeczytałem:

" MASONERIA DZIŚ ZAMORDOWAŁA KS. TADEUSZ KIERSZTYNA – MOJEGO PRZYJACIELA!!!!"

albo ten: Według portal “Nowy Ekran” ks. Tadeusz Kiersztyn został zamordowany. Kierowcą “morderczego” tira był morderca europosła Filipa Adwenta i jego rodziny oraz kilku innych osób. Czy był to przypadek, że zginął Kapłan, który propagował idee intronizacji aby ocalić Polskę, Kapłan, który piętnował i ujawniał masonów. Wyrzucony z zakonu jezuitów, dziś w ramionach swego Mistrza."

albo:  Widać @Januszu , że zbliża się czas , kiedy padnie rozkaz
 “Tarcze do Słońca”.
 Ty wiesz o czym ja mówię."  -  wie ktoś co to za tarcze? o co chodzi?
Zapisane
Andriusza
rezydent
****
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #27 dnia: Sierpnia 25, 2012, 23:29:37 pm »

albo ten: Według portal “Nowy Ekran” ks. Tadeusz Kiersztyn został zamordowany. Kierowcą “morderczego” tira był morderca europosła Filipa Adwenta i jego rodziny oraz kilku innych osób.
To jest opinia pojedynczych blogerów piszących na NE a nie całego tamtejszego środowiska.

albo:  Widać @Januszu , że zbliża się czas , kiedy padnie rozkaz
 “Tarcze do Słońca”.  Ty wiesz o czym ja mówię."  -  wie ktoś co to za tarcze? o co chodzi?
No, ale dołożył Pan. Tylko nie bardzo wiadomo komu...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2012, 23:31:19 pm wysłana przez Andriusza » Zapisane
"Tekst dokumentu [Gaudium et spes] odgrywa rolę anty-Syllabusa w stopniu, w jakim stanowi on próbę oficjalnego pogodzenia Kościoła ze światem, takim, jakim stał się on od roku 1789, po Rewolucji Francuskiej."
kard. Ratzinger
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #28 dnia: Sierpnia 26, 2012, 00:01:34 am »



albo:  Widać @Januszu , że zbliża się czas , kiedy padnie rozkaz
 “Tarcze do Słońca”.  Ty wiesz o czym ja mówię."  -  wie ktoś co to za tarcze? o co chodzi?
No, ale dołożył Pan. Tylko nie bardzo wiadomo komu...

Nikomu nie dołożyłem, bo to jest cytat i ja się tu pytam czy ktoś wie co to za tarcze? o co chodzi?
Zapisane
Tulin
uczestnik
***
Wiadomości: 153


« Odpowiedz #29 dnia: Sierpnia 26, 2012, 06:19:30 am »

Cytuj
" MASONERIA DZIŚ ZAMORDOWAŁA KS. TADEUSZ KIERSZTYNA – MOJEGO PRZYJACIELA!!!!"

albo ten: Według portal “Nowy Ekran” ks. Tadeusz Kiersztyn został zamordowany. Kierowcą “morderczego” tira był morderca europosła Filipa Adwenta i jego rodziny oraz kilku innych osób. Czy był to przypadek, że zginął Kapłan, który propagował idee intronizacji aby ocalić Polskę, Kapłan, który piętnował i ujawniał masonów. Wyrzucony z zakonu jezuitów, dziś w ramionach swego Mistrza."

albo:  Widać @Januszu , że zbliża się czas , kiedy padnie rozkaz
 “Tarcze do Słońca”.
 Ty wiesz o czym ja mówię."  -  wie ktoś co to za tarcze? o co chodzi?

jakaś schizofrenia paranoidalna z urojeniami

za księdza +++
Zapisane
In te, Domine, speravi:
non confundar in aeternum.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Ksiądz Kiersztyn miał wypadek (Xiądz zmarł - RIP +++) « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!