Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 17:25:23 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Ostrzeżenie dla świata. - list który krąży po internecie i jest wysyłany mailowo
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 Drukuj
Autor Wątek: Ostrzeżenie dla świata. - list który krąży po internecie i jest wysyłany mailowo  (Przeczytany 23362 razy)
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« dnia: Czerwca 12, 2012, 13:53:06 pm »

Szanowni Państwo,  po internecie zaczął krążyć list - poniżej go zamieszczę, sporej długości - ( rzekomo pochodzi od jakiegoś księdza - dostała go moja żona od swojej znajomej i tak od jednej do drugiej osoby on sobie krąży, a ja z żoną postanowiłem nie przesyłać, tylko podzielić się tu z wami. Pomieszanie z poplataniem, ale na wstepie podane jest imie i nazwisko księdza, czy faktycznie takie rekolekcje by głosił? czy tylko ktoś wykorzystał dane tego księdza?   Co Panstwo na to?

Ostrzeżenie dla świata. Czas jest bliski - znaki jakie nas ostrzegają ....
Są to zebrane najważniejsze teksty z rekolekcji kapłańskich ( ks. Marek Gmitrzuk)

Najświętsza Maryja Panna ukazała się trojga dzieciom w 1917 roku w Fatimie w Portugalii.
Objawienie się Matki Bożej w Fatimie zostało oficjalnie uznane przez Kościół Katolicki. Jedna z
dziewczynek — Łucja, po śmierci Franciszka i Hiacynty wstąpiła do zakonu klauzurowego.
Zmarła 11 lutego 2005 roku. ( w Dzień MB. z Lourdes - Dzień Chorych)
Siostra Łucja przesłała trzeci sekret Ojcu Świętemu Piusowi XII, aby objawił go światu. Papież
przeczytał go z przerażeniem, ale go nie objawił. To samo uczynili następni papieże, aby nie
wzbudzać w świecie strachu, paniki i lęku. Zrobił to dopiero nasz Papież Jan Paweł II
Po śmierci Łucji, trzeci sekret czyli 3 Tajemnica Fatimska została ujawniona, oczywiście nie po
to, aby straszyć ludzi, lecz po to, by ludzie byli przygotowani na to wydarzenie.
Matka Boża" powiedziała do Łucji: „Objawiam światu to, co ma się zdarzyć miedzy latami
1959 a 2017 rokiem. Ludzkość zaniedbuje przykazania Boże. Szatan został wypuszczony na
wolność za przyzwoleniem Boga i zawładnął, światem, siejąc nienawiść, niezgodę i zazdrość
wśród ludzi.
Państwa produkuj ą broń śmiercionośną która jest zdolna zniszczyć ziemię w kilka minut.
Więcej niż połowa ludzkości będzie w tragiczny sposób zniszczona przez wojnę atomową.
Powstanie -wielki konflikt religijny, Islam przepuści atak na Chrześcijaństwo.
Powstaną wielkie zgorszenia w Kościele i w zgromadzeniach. Bóg dopuści na ludzkość
tornada i huragany, ostre zimy i palące lata, - powodzie, - zaleją wiele państw, - ogień
zniszczy wiele, trzęsienia ziemi -zrównają domostwa. Nadejdzie czas nieprzychylny,
katastrofy, które powoli będą wykańczać ziemię, na ziemi zapanuje zazdrość i nienawiść ".
Te wszystkie zdarzenia mają się dokonać przed rokiem 2017-tym.
Matka Boża powiedziała też: „ Praktykujcie uczynki miłosierdzia -wobec wszystkich
potrzebujących. Wszyscy, którzy nie będą spełniali Tych uczynków, nie przeżyją katastrofy.
Kara, jaką Bóg zamierza zesłać na grzeszną ludzkość jest niewyobrażalna. Bóg ukarze
surowo wszystkich, którzy odrzucili Jego Przykazania. Wzywam wszystkich, aby zbliżyli się
do Chrystusa, który jest Królem i Światłością świata."
Dlatego, Chrystusa - Ukoronujcie na Króla Wszechświata, i Jemu się poddajcie - gdyż
do Niego należy Moc i Chwała. ON jest królem życia i śmierci.
Ojciec Augustyn, który mieszka w Fatimie, otrzymał od Papieża Jana Pawła II zezwolenie na odwiedzenie siostry Łucji w klasztorze klauzurowym i ona powiedziała mu: „ Ojcze,- Matka Boża jest bardzo smutna, ponieważ mało kto zainteresował się Jej przepowiedniami 1917 roku. "Wierz mi Ojcze, kara Boska przyjdzie niebawem. Wkrótce wiele dusz się zatraci, kapłani i ojcowie, przestaną wierzyć w to co głoszą i wielu odejdzie z powołania. Wiele państw zniknie z powierzchni ziemi. Narody pogańskie przyjmą wiarę a narody cywilizowane same siebie sprowadzą karę.
Jeżeli narody się nawrócą i zaczną pokutować, modlić się i praktykować uczynki miłosierdzia, świat może być ocalony. A gdy się nie nawróci, - to zginie. Już czas, aby orędzie Matki Bożej dane było poznać wszystkim, zwłaszcza rodzinom, krewnym, przyjaciołom, znajomym. Zacznijcie się modlić i czynić pokutę, bo tylko krok dzieli nas od katastrofy. Kiedy będzie się mówić dużo o pokoju i wydawać się będzie mogło że wszystko jest dobrze , katastrofa przyjdzie.
Pewien człowiek, który zajmuje w świecie wysokie stanowisko, zostanie zabity i to wywoła wojnę atomową, która spowoduje straszne zniszczenia na całym świecie.
l

2
Ciemność ogarnie ziemię przez trzy dni - 72 godziny. Przed katastrofą noc będzie -bardzo
zimna i będą wiać silne wiatry. Ludzi ogarnie niepokój i zacznie się trzęsienie ziemi, które
będzie trwać kilka godzin. Wiatr przyniesie gaz i rozprzestrzeni po świecie. Słońce nie będzie
widoczne. Ci, którzy czczą Matkę Najświętszą i rozpowszechnili Jej orędzie, nie potrzebują
się bać niczego, Ona ich uchroni od katastrofy.
Co należy czynić, gdy to się stanie? W domu przygotować mały ołtarzyk, na nim postawić
Krzyż i figurę Matki Bożej, być w domu, uklęknąć i przepraszać Boga za grzechy, odmówić
wierzę w Boga i Różaniec i po każdej dziesiątce dodać;"
Q mój Jezu! Przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego i
zaprowadź wszystkie dusze do Nieba i pomóż tym, którzy najbardziej potrzebują
Twojego Miłosierdzia. Jezu Ufam Tobie! Dom powinien być zamknięty i nikogo obcego
nie wolno wpuszczać do domu. Drzwi i okna maja być zamknięte, z nikim nie rozmawiać, tylko
się modlić. Zapalić poświeconą świecę, która ma się palić przez trzy dni, bo innego światła nie
będzie w tym czasie. Nie wychodzić z domu pod żadnym pozorem aż się wszystko unormuje.
Mieć przynajmniej trzy świece w domu dodatkowe. Po odmówieniu Różańca, dodać słowa; „
Dziewico Maryjo, strzeż nas, kochamy Cię, zbaw nas i świat." Trzeba mieć w domu wodę
święconą i nią pokropić dom, zwłaszcza drzwi i okna. Ci, którzy uwierzą Moim słowom i
rozpowszechnią je, nie potrzebują obawiać się niczego. Mów o tym innym, póki czas.
Mówię to szczególnie do moich synów — kapłanów, aby głosili to wszędzie i wszystkim.
Ci, którzy będą milczeć o tym, będą odpowiedzialni za tych, którzy nie zostali poinformowani
i zginęli.
Trzeba pamiętać, że Bóg jest nieskończenie miłosierny i Jego słowa upominania nie należy
uważać za zagrożenie, lecz jako Ojcowskie upomnienie.
Nasz Zbawiciel, Jezus Chrystus, oznajmił Św. Ojciec Pio następującą wiadomość;
„ Godzina Mego przyjścia, czyli sądu dla 2/3 ludzkości jest bliska. Przy tym przyjściu będzie
MIŁOSIERDZIE a jednocześnie, twarda i straszna KARA. Moi Aniołowie powołani do
tego zadania będą, uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciwko tym, którzy
nie wierzą i bluźnią przeciwko Objawieniu Bożemu i Maryi.
Z chmur popłyną orkany ognistych strumieni padających na całą ziemię: - tornada, burze,
pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi - nieustannie jedno po drugim - będą następować w
różnych krajach. Nieustannie będzie padał ognisty deszcz, a rozpocznie się to w bardzo zimną
i mroźną noc.
Grzmoty i trzęsienia ziemi trwać będą przez trzy dni i trzy noce. To wszystko" będzie
dowodem, że Bóg jest ponad wszystkim! „C/, którzy ufność we Mnie pokładają i wierzą
Moim słowom, niech się nie lękają, bo Ja ich nie opuszczę. A nie opuszczę szczególnie tych,
którzy niniejsze ostrzeżenie podają do wiadomości innym dla ich dobra, aby się nawrócili i
przestali źle czynie. — Kto jest w stanie laski i szuka opieki Matki Mojej, temu się nic nie
stanie ".
Abyście się na to przygotowali, daję wam znak :
Noc będzie bardzo mroźna i wiatr będzie bardzo huczał,- to poprzedzi zamieszanie na ziemi.
Po pewnym czasie zaczną się grzmoty i padać będą pioruny. Wtedy zamknijcie okna i drzwi
zasłońcie je kocami, abyście nie widzieli, co się dzieje na zewnątrz i nie rozmawiajcie z nikim
poza domem. Uklęknijcie przed Krzyżem i żałujcie za grzechy swoje. Proście Moją Matkę o
opiekę. Podczas gdy ziemia trząść się będzie, nie wyglądajcie na zewnątrz, "Bo gniew Ojca
Mego jest święty - godny szacunku.
Kto tej rady nie posłucha, zginie w oka mgnieniu, bo serce widoku tego nie wytrzyma.
Szatan tryumfować będzie. Został wypuszczony na wolność i ma dostęp do człowieka na
wiek XX i XXI. Kto cierpi niewinnie i zginie,- jako męczennik -wejdzie do Królestwa Mego.

C.d.n.
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #1 dnia: Czerwca 12, 2012, 13:53:30 pm »

C.d.

3
W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniach następnych ukaże się słońce.
W postaciach ludzkich Aniołowie zstąpią z nieba na ziemię, przynosząc ducha pokoju.
Niezmierna wdzięczność uratowanych wzniesie się do Nieba w gorącej, dziękczynnej
modlitwie.
Ta kara, jaka spadnie, nie może być porównana z żadną inną karą, jakie Bóg dopuszczał na
stworzenia od początku świata. 2/3 ludzkości zginie."
Święty Ojciec PIO - OSTRZEGA:
„Powaga chwili skłania mnie do zwrócenia wszystkim uwagi, zwłaszcza tym, którzy nie
wierzą, że to wielkie niebezpieczeństwo zagraża ludzkości, jeśli ludzkość się nie zmieni.
Dnia, ani godziny wam nie powiem, gdyż jedynie Ojciec Niebieski wie, kiedy to nastąpi.
Pamiętajcie jednak o tym surowym upomnieniu, które wam daję.
Nie lekceważcie go sobie, ponieważ niebezpieczeństwo grozi całej ludzkości! Wobec
krótkiego czasu, należy go wykorzystać, nie poddawać się złu i nie grzeszyć ciężko.
Waszym obowiązkiem jest wskazywać na zbliżające się niebezpieczeństwo. Nie będzie żadnego usprawiedliwienia, że nie -wiedzieliście o tym,- Niebo bowiem ostrzegało was i ostrzega nadal, - znakami na niebie i na ziemi,- chociaż ludzie się tym nie przejmują... lekceważąc sobie Kościół Chrystusowy, religię i Boga! Potem będzie za późno! Ojciec Augustyn powiedział;
„Pieniądz i rządzą jego posiadania, zaślepiła wielu, stracili poczucie godności i człowieczeństwa, stali się zimni, obojętni i nieczuli na potrzeby innych, pycha i egoizm zaślepiły ich serca. Wiara w rzeczy materialne odebrała im wolność ducha i prawdziwą wiarę w Boga. Dla mamony niszczą swoje rodziny i przyjaciół. Nie ma szacunku dla człowieka i godności ludzkiej. Bezcześci się przybytki Boże, znieważa się niedzielę i dni Bogu poświęcone. Wykorzystuje się pracowników poprzez pracę w Dni Pańskie. Narzędziem pracy jakim miał być komputer, obecnie stał się przekleństwem dla człowieka. Środki masowego przekazu, w rękach szatańskich - pustoszą umysły ludzkie i realne myślenie dzieci i młodzieży. Wielu stało się niewolnikami komputerów i gier hazardowych. Ludzie są tak zaślepieni hazardem i grami hazardowymi że sprzedają własne dzieci i żony. Adoruje się teraz TV - Internet, a zapomina się że to Bóg powinien być adorowany. Maryja wzywa; Opamiętajcie się- „Bóg daje wam jeszcze czas i szansę na powrót do Niego. Trwajcie zatem w stanie łaski, bez grzechu ciężkiego, bo jesteście w rękach Boga, który pragnie dobra swoich dzieci i dlatego ostrzega ich jak najlepszy Ojciec, by im się nic złego nie stało. Ten kto przyjmie do serca to ostrzeżenie, i będzie postępował zgodnie z woła Boga może być spokojny o swoje zbawienie" A jak postanowione ludziom raz umrzeć, a potem sąd, tak Chrystus raz jeden był ofiarowany dla zgładzenia grzechów wielu, drugi raz ukaże się nie w związku z grzechem, lecz dla zbawienia tych, którzy Go oczekują
PS. / Jest to wystąpienie Ojca Augustyna z Fatimy, który miał dla kapłanów i wiernych konferencję w Rzymie, na której również ja byłem i Wam to przekazuję, - może zdawać się, śmiesznie - bajko wata i dziecinna, ale która stanie się REALNOŚCIĄ. Dla tych których umysły tak są już zmącone codziennymi tysiącami niepotrzebnych informacji, że człowiek naszych czasów nie pojmuje co naprawdę jest poważne i prawdą, a co tylko tworem ludzkiej wyobraźni i fantazji. I może potraktować to obojętnie i lekceważąco. Ale dla tych którzy poważnie potraktują to ostrzeżenie może być zbawienne. To wam przekazuję i to jest prawdą. Bóg z człowiekiem nie żartuje. Uczynił człowieka wolnym i dał mu wolna wolę, ale i dał swoje prawo - 10 przykazań - które człowiek winien przyjąć i respektować jako warunek wzajemnego szacunku i powagi.



4
Przekazuje ten list Warn dla Waszej świadomości, byście się nie bali i nie panikowali. Nie straszę Was - że to nadejdzie - choć jak sam słuchałem O. Augustyna, to ciało moje było oblane potem ze strachu. Dlatego też, tak jak i sobie,- tak i moim kochanym życzę spotkania w Niebie,- tak też chciałbym i Was też tam widzieć, bo jesteście mi bardzo drodzy, bliscy i kochani..
Potraktujcie to jak chcecie -ja w sumieniu jestem spokojny że Warn o tym powiedziałem, Dlatego, wiele z tego co powiedział Ojciec Augustyn już się sprawdziło, długo by wyjaśniać. Myślę że to najważniejsze co należało Warn oznajmić dla Waszego poznania tego co nadejdzie, już to macie w tym liście. Siedźcie bacznie orędzia Maryjne na świecie z Różańcem w ręku, bo przez Maryję przyjdzie siła i ratunek dla świata. Amen
II Konferencja
Ojciec Augustyn z Fatimy podczas tego spotkania nie tylko z nami ale jeździ po całym świecie i to głosi mówił że proroctwa odnoszą się do zbliżającego się globalnego wydarzenia nazwanego Ostrzeżeniem. Proroctwa te zostały odebrane przez Marię, wizjonerkę z Europy, która twierdzi, że otrzymuje je w serii Bożego Przekazu od 9 listopada 2010, do chwili obecnej.
Globalne zmiany klimatu, przewroty polityczne, Nowy Porządek Świata i ujawnienie się antychrysta, to tylko niektóre z tematów stanowiących treść tych orędzi.
Wszystkie te wydarzenia układają się w ciąg znaków które mamy na ziemi i na niebie,- wskazujących, że żyjemy teraz w czasach ostatecznych poprzedzających Dzień Pański. Taki też jest zasadniczy cel orędzi -Ostrzeżenie i przygotowanie ludzkości na najważniejsze wydarzenie w historii chrześcijaństwa, bliskie Powtórne Przyjście Chrystusa.
Najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które wkrótce odbędzie się na świecie. Wydarzenie opisane przez Jezusa Chrystusa jako Wielkie Ostrzeżenie i Oświetlenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia. Ostrzeżenie, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia.
Również Pan Jezus powiedział do Siostry Faustyny,- Dzienniczku; (1728) Napisz: Jestem święty po trzykroć i brzydzę się najmniejszym grzechem. Nie mogę kochać duszy, którą plami grzech, ale kiedy żałuje, to nie ma granicy dla mojej hojności, jaką mam ku niej. Miłosierdzie moje ogarniają i usprawiedliwia. Miłosierdziem swoim ścigam grzeszników na wszystkich drogach ich i raduje się serce moje, gdy oni wracają do mnie. Zapominam o goryczach, którymi poili serce moje, a cieszę się z ich powrotu. Powiedz grzesznikom, że żaden nie ujdzie ręki mojej. Jeżeli uciekają przed miłosiernym sercem moim, wpadną w sprawiedliwe ręce moje. Powiedz grzesznikom, że zawsze czekam na nich, wsłuchuję [się] w tętno ich serca, kiedy uderzy dla mnie. Napisz, że przemawiam do nich przez wyrzuty sumienia, przez niepowodzenie i cierpienia, przez burze i pioruny», przemawiam przez glos Kościoła, a jeżeli udaremnią wszystkie łaski moje, poczynam się gniewać (91) na nich, zostawiając ich samym sobie i daję im, czego pragną.
Palą mnie płomienie miłosierdzia, pragnę je wylewać na dusze ludzkie. O, jaki mi ból sprawiają, kiedy ich przyjąć nie chcą.. Powiedz zbolałej ludzkości, niech się przytuli do miłosiernego serca mojego, a ja ich napełnię pokojem, bo jestem miłością i miłosierdziem samym. Kiedy dusza zbliża się do mnie z ufnością, napełniam ją takim ogromem łaski, że sama w sobie tej łaski pomieścić nie może, ałe promieniuje na inne dusze.
(l 075) Dusze, które szerzą cześć miłosierdzia mojego, osłaniam je przez życie całe, jak czuła matka swe niemowlę, a w godzinę śmierci nie będę im Sędzią, ale miłosiernym Zbawicielem. W tej ostatniej godzinie nic dusza nie ma na swą obronę, prócz miłosierdzia mojego; szczęśliwa dusza, która przez życie zanurzała się w zdroju miłosier¬dzia, bo nie dosięgnie jej sprawiedliwość.
(l 076) Napisz: Wszystko, co istnieje, jest zawarte we wnętrznościach mojego miłosierdzia głębiej niż niemowlę w łonie matki. Jak boleśnie rani mnie niedowierzanie mojej dobroci. Najboleśniej ranią mnie grzechy nieufności. Modlitwą i cierpieniem więcej zbawisz dusz, aniżeli misjonarz przez same tylko nauki i kazania. 1767
DLACZEGO NASTĄPI OSTRZEŻENIE?
-aby udowodnić całemu światu, że Bóg istnieje,
-aby przyprowadzić każdego ponownie do Jezusa i na drogę Prawdy,
-aby poprzez nawrócenia zahamować na świecie wpływ grzechu i zła,

5
-aby pomóc uratować nas, zanim nasza dusza zostanie osądzona, przez danie nam szansy poprawy i błagania o przebaczenie za popełnione przez nas grzechy,
-aby nawrócić niewierzących, którzy nie mieliby szans na zbawienie bez tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia,
-aby umocnić wiarę wśród wierzących. CO POPRZEDZI OSTRZEŻENIE?
-Dwie komety zderzą się na niebie.
-Ludzie będą spodziewać się, że to wywoła katastrofy większe niż trzęsienia ziemi, ale tak nie będzie. Będzie to znak, że wkrótce spotkamy Jezusa.
-Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie, Znak do przygotowania się.
-Ateiści powiedzą, że jest to globalne złudzenie. Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie.
-Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody, ponieważ będzie Aktem Miłości i Miłosierdzia pochodzącym od Jezusa.
CO SIĘ WYDARZY PODCZAS OSTRZEŻENIA?
-Każdy powyżej odpowiedniego wieku, dozna osobistego mistycznego spotkania z Jezusem Chrystusem. Będzie to jak dzień naszego sądu szczegółowego po śmierci, tylko że tym razem jeszcze nie będzie wyroku skazującego. Zamiast niego dostaniemy szansę, aby poprosić o przebaczenie.
-Zostaną nam pokazane wszystkie nasze grzechy i sprawi to, że poczujemy ogromny smutek i wstyd.
-Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie.
-Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem - co dobrego i co złego uczynił w swym życiu.
-Wielu ludzi upadnie i będzie płakać łzami ulgi, łzami radości i szczęścia, łzami zdumienia i miłości.
-Nareszcie stanie się możliwe życie nowym życiem, gdy będziemy znali pełną Prawdę. CO NALEŻY UCZYNIĆ PRZED OSTRZEŻENIEM?
-Jezus prosi teraz każdego, by modlić się za te dusze, które będą w stanie w grzechu śmiertelnego, i które być może umrą od wstrząsu Ostrzeżenia. Każdy musi się teraz przygotować.
-Jezus prosi, abyśmy wszyscy już teraz, czyli jeszcze przed Ostrzeżeniem, przygotowali się duchowo i
skorzystali z możliwości spowiedzi, pokuty i prośby o przebaczenie naszych grzechów. Dlatego korzystajmy
ze sposobności by jak najbliżej być Jezusa i Maryi, a na pewno nagroda za ziemską pielgrzymkę nas nie
ominie.
Jezus do Siostry Faustyny powiedział; „ Na ukaranie ludzkości mam wieczność, a teraz przedłużam im czas
miłosierdzia, ale biada im, ,jeżeli nie poznają czasu mojego nawiedzenia... nie tylko zobowiązuję do napisania
i głoszenia o moim miłosierdziu, ale wypraszaj im łaskę, aby oni uwielbili moje miłosierdzie." (l 160)
Inne ważne ale mało znane informacje które potwierdzają z innych źródeł to Ostrzeżenie. W obecnych czasach dla większość ludzi świat wydaje się wspaniały, beztroski i bezpieczny, wszystko jest można kupić, w TV- parady gwiazd, szaleństwa itd., hulaj duszo Boga nima.- Bo i faktycznie- Boga tam nie ma. W rzeczywistości podskórnie sączy się trucizna i zgnilizna która gnijąc wytwarza trujący gaz.
Są planowane wojny, głód, terror, zachłanność potężnych państw, wykorzystywanie biednych państw do pracy za marne pieniądze, rządzą zagarnięcia terenów roponośnych, - wszystko to jest świadectwem co widzimy na środkowym Wschodzie. Co gorsza- należy spodziewać się eskalacji- czyli rozwoju tych wydarzeń.
Jest silna, szatańska ukrywająca się grupa - Rockefelerowców, Rotszyldów, rody brytyjskie, potomkowie Habsburgów w ścisłej współpracy rządów Rosji, Chin i USA., która w perfidny i subtelny sposób planuje wyniszczenie chrześcijan i domu Izraela, a następnie innych śmieci -jak nazywają ludzkość. ( Początek wyraźnie już widać w Polsce, wyrzucanie religii ze szkół, walka z Krzyżem - bezczeszczenie Go, pozbawienie księży jakiejkolwiek pomocy od państwa, ignorowanie konkordatu, szydzenie z ludzi Kościoła, eliminacja katolickich mediów.) więc wszystko już się zaczęło. Nie trzeba proroctw. Fakty mówią za siebie. Grupa ta przepotężna, uważa się za nadludzi, i powiązana jest z satanistami i okultyzmem. Zakładają oni że 500 milionów ludzi - niewolników na ziemi wystarczy aby ich obsłużyć. Oczywiste jest, że nasza ochrona i nadzieja jest tylko w Bogu i Maryi. Stąd orędzia pełne troski i miłości wysyłane są na cały świat przez Bożych posłańców. (Oczywiście że są tez fałszywi wizjonerzy nie śpią- siejący strach.) szatan na podobieństwo pszczoły, użądli i padnie. Modlący się i wierni będą chronieni. Szatan i jego słudzy muszą być pokonani na zawsze, aby zapanowało Królestwo Jezusa - Królestwo Jego Chwały.



6
„Oczyszczenie" - to wielkie kataklizmy, katastrofy, nieszczęścia, zdrady, egoizm, rozdarcia, bluźnierstwa i nienawiść.
A pierwszym etapem będzie „ Ostrzeżenie" czyli spotkanie naszych dusz z Jezusem- każdy zobaczy swoje dobre i złe czyny. Wielu się nawróci, wielu umocni swą wiarę.
(Wielu jednak się zaprze Boga, przez co zaprzeda się złemu na wieki. Ci właśnie rozpoczną wielki terror). Ten Akt Wielkiego Miłosierdzia jest tuż, tuż. Trzeba więc już przygotować się przez spowiedź, pokutę, ofiary i modlitwę o nawrócenie i ocalenie dusz, które umrą podczas „Ostrzeżenia". Najważniejsze jest podziękowanie Bogu za Pieczęć Ochrony,- czyli chrzest- który — gdy go przyjmiemy — uchroni nasze dusze i ciała. Żyje na świecie wiele ludzi nie ochrzczonych. Szatan poprzez swoich pachołków funduje chipy pod skórę - „znamię bestii" - W USA już je perfidnie propagują i wszczepiają ochotnikom pod skórę jak psom. Dlatego Pan Jezus w Apelu do nas duchowieństwa z 27.01.2012 - mówi; „ Przygotujcie moje stado na Moje przyjście. Musicie wytrwać. Nikt nie zniszczy Mojego Kościoła. Powstanie z popiołów. Nie odrywajcie wzroku ode Mnie. Nie wolno want Mnie opuścić... Jam zwyciężył świat" a zaś w orędziu z dnia 22.02.12 mówi; „musicie by ć pełni nadziei, mocni i cały czas skupiać się na Mnie. Nie bać się, nie obawiać niczego. Tylko wtedy powstaniecie i pójdziecie bez wahania „ CIERNISTĄ DROGĄ". Ja poprowadzę was i pokieruję każdym waszym krokiem- zaufajcie mi. Módlcie się o cierpliwość i spokój, bo to nie potrwa długo. Musi być jedność. Pokładajcie nadzieję w Jezusie i Maryi.
Niedola i zubożenie ludzi - to nauczyciel na jeszcze trudniejsze czasy, które niewątpliwie nadchodzą. Kościół niestety jest uśpiony i nie widzi jak antychryst wciska się w każdą szczelinę i chce przejąć całkowitą kontrolę nad świętymi przybytkami.
Święty Paweł bardzo donośnie mówił o tym co również dotyczy nas;
Troszczmy się o siebie wzajemnie, by się zachęcać do miłości i do dobrych uczynków. Nie opuszczajmy naszych wspólnych okazji do modlitwy, -jak się to stało zwyczajem niektórych, ale zachęcajmy się nawzajem, i to tym bardziej, im wyraźniej widzicie, że zbliża się dzień .... sądu Bożego nad tym światem.
Jeśli bowiem dobrowolnie grzeszymy po otrzymaniu pełnego poznania prawdy, to już nie ma dla nas ofiary przebłagalnej za grzechy, ale jedynie jakieś przerażające oczekiwanie sądu i żar ognia, który ma trawić przeciwników. Kto przekracza Przykazania ponosi śmierć bez miłosierdzia. Pomyślcie, o ileż surowszej kary stanie się winien ten, kto by podeptał Syna Bożego i zbezcześcił krew Przymierza, przez którą został uświęcony, i obelżywie się zachował wobec Ducha łaski. Wielu przyjmuje do serca Chrystusa w Komunii św. świętokradzko - z grzechami na sumieniu,- przyjmują bez należytego szacunku i niegodnie bezczeszcząc świątynię naszego ducha w której mieszka Bóg. Kto niegodnie przyjmuje Chrystusa ten jest winien śmierci Jego, i przykłada rękę do krzyża by jeszcze cięższy był krzyż Chrystusowy w Jego drodze na Kalwarię. Znamy przecież Jezusa, który powiedział: ..Do Mnie należy pomsta i Ja odpłacę", i znowu na innym miejscu: ...Sam Pan będzie sądził lud swój". Dlatego straszną jest rzeczą wpaść w ręce Boga żyjącego. Przypomnijcie sobie dawniejsze dni, waszą pierwszą miłość do Jezusa, kiedyście to po oświeceniu wytrzymali wielką nawałę cierpień, już to będąc wystawieni publicznie na szyderstwa i prześladowania, czy też stawszy się uczestnikami tych, którzy takie udręki znosili. Albowiem współcierpieliście z uwięzionymi, z radością przyjęliście rabunek waszego mienia, wiedząc, że sami posiadacie majętność lepszą i trwającą. Nie pozbywajcie się więc nadziei waszej, która ma wielką zapłatę. Potrzebujecie bowiem wytrwałości, abyście spełniając wolę Bożą, dostąpili obietnicy. Jeszcze bowiem za krótką, za bardzo krótką chwilę przyjdzie Ten, który ma nadejść, i nie spóźni się. A mój sprawiedliwy z wiary żyć będzie, jeśli się cofnie, nie upodoba sobie dusza moja w nim. My zaś nie należymy do odstępców, którzy idą na zatracenie, ale do wiernych, którzy zbawiają swą duszę.
Trwajmy zatem przy Jezusie i Maryi ze świętymi, a nie zostaniemy zawiedzeni. Bo On powiedział; „kto wytrwa do końca będzie zbawiony"



7
Modlitwa do Boga Ojca o ochronę przed wojną atomową.
O mój Wszechmogący Ojcze, Najwyższy Boże, proszę okaż Miłosierdzie wszystkim grzesznikom, otwórz ich
serca aby przyjęli ratunek i otrzymali obfitość łask. Wysłuchaj mojego błagania dla mojej własnej rodziny i
zapewnij żeby każdy znalazł uznanie w Twoim kochającym Sercu. O Święty Niebieski Ojcze, chroń
wszystkie Twoje dzieci na ziemi przed wojna atomowa, lub innymi działaniami, które są planowane aby
zniszczyć Twoje dzieci. Ustrzeż nas od wszelkich krzywd i chroń nas. Oświeć nas, tak aby mogły otworzyć
się nasze oczy, abyśmy bez jakiegokolwiek strachu w naszych duszach usłyszeli i przyjęli Prawdę o naszym
Zbawieniu. Amen
Módlcie się, módlcie się, módlcie się aby świat mógł istnieć, aby został ocalony i żeby wielki ucisk mógł być
oddalony.
Modlitwa o ochronę praktykowania chrześcijaństwa.
O mój Panie Jezu Chryste, błagam Cię ześlij Twojego Ś w. Ducha na wszystkie Twoje dzieci. Błagam Cię wybacz tym, którzy mają w swoich duszach nienawiść do Ciebie. Modlę się, aby ateiści otworzyli swoje zatwardziałe serca podczas Twojego Wielkiego Miłosierdzia i aby Twoje dzieci, które Cię kochają mogły czcić Cię z godnością wznosząc się ponad wszelkie prześladowania. Proszę prowadź Twoją armię do ostatecznej batalii przeciw szatanowi i jego demonom oraz wszystkim tym duszom które są niewolnikami jego fałszywych obietnic. Błagamy Cię, spraw abyśmy Cię bardziej kochali. Pomóż nam być odważnymi, nieustraszonymi i silnymi w obliczu przeciwności. Przyjmij nasze ofiary, cierpienia i udręki jako Dar przed Twój Tron, aby ocalić Twoje dzieci na ziemi.
O mój Jezu, pozwól mojej modlitwie przywołać Twojego Św. Ducha, żeby zstąpił na tych przywódców kierowanych przez zachłanność, chciwość i pychę, aby zaprzestali prześladowań Twoich niewinnych dzieci. Proszę cię o powstrzymanie ubóstwa, głodu i wojen pochłaniających Twoje niewinne dzieci. Modlę się, aby przywódcy europejscy otworzyli swoje serca dla Prawdziwej Twojej Miłości i Prawdy jaka Ty jesteś.
O Najświętsze Serce Jezusa, proszę powstrzymaj nienawiść i zazdrość, która w tych czasach istnieje wśród Twoich wyznawców wobec Twoich prawdziwych wizjonerów. Błagam, wysłuchaj mojej modlitwy i daj Twoim wizjonerom siły, którzy potrzebują aby głosić Twoje Najświętsze Słowo niewierzącemu światu. Amen
Maryja powiedziała;" Rozumiem, że nie wierzą,- ale dlaczego nienawidzą mojego Syna" Maryjo Królowo Aniołów i Matko Ocalenia - módl się za nami.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #2 dnia: Czerwca 12, 2012, 14:50:42 pm »

No to w ciągu 5 lat się przekonamy, czy to prawda.

Nie spotkałem się z tym łańcuszkiem. W podobnych akcjach dostrzegałem więcej błędów. Tu są "tylko" prywatne objawienia.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #3 dnia: Czerwca 12, 2012, 16:45:13 pm »

A np. ta wypowiedź:

"Matka Boża" powiedziała do Łucji: „Objawiam światu to, co ma się zdarzyć miedzy latami  1959 a 2017 rokiem."

Matka Boska tak powiedziała w Fatimie?

albo to:

"Ojciec Augustyn z Fatimy podczas tego spotkania nie tylko z nami ale jeździ po całym świecie i to głosi mówił że proroctwa odnoszą się do zbliżającego się globalnego wydarzenia nazwanego Ostrzeżeniem. Proroctwa te zostały odebrane przez Marię, wizjonerkę z Europy, która twierdzi, że otrzymuje je w serii Bożego Przekazu od 9 listopada 2010, do chwili obecnej."

Co za o. Augustyn? co za wizjonerka?

Obecne czasy w jakich żyjemy, nie są lekkie i łatwe,  kryzys ekonomiczny, moralny, kryzys wiary, a może i wielka apostazja, to jest czas, że szatan musi to wykorzystać i wykorzystuje mnożąc różne fałszywe objawienia i wizje, które z kolei inni wykorzystują - tak ja uważam.  jest tu wspomniana Fatima, Boże Milosierdzie, ale są tez i  inne.

Sprawę czasów ostatecznych  poznałem z "objawień" niejakiego p. Johna Leary'ego, który będąc w Medjugorie, doznał przed Najświętszym Sakramentem przemiany duchowej, prawdziwego nawrócenia. I od bodajże 1996 r ma wizje i głosi właśnie orędzia tego typu, czyli takie ostrzegawcze, przejmujące wprost grozą.
Zapisane
Artur Rumpel
aktywista
*****
Wiadomości: 1183


Prawdziwe Boze Narodzenie
« Odpowiedz #4 dnia: Czerwca 12, 2012, 16:50:31 pm »

Mnie osobiście wydaje się mocno wątpliwe poniższe zdanie:
"Jeśli bowiem dobrowolnie grzeszymy po otrzymaniu pełnego poznania prawdy, to już nie ma dla nas ofiary przebłagalnej za grzechy, ale jedynie jakieś przerażające oczekiwanie sądu i żar ognia, który ma trawić przeciwników."
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #5 dnia: Czerwca 12, 2012, 17:35:28 pm »

Sprawę czasów ostatecznych  poznałem z "objawień" niejakiego p. Johna Leary'ego, który będąc w Medjugorie, doznał przed Najświętszym Sakramentem przemiany duchowej, prawdziwego nawrócenia. I od bodajże 1996 r ma wizje i głosi właśnie orędzia tego typu, czyli takie ostrzegawcze, przejmujące wprost grozą.
Ale skąd takie gwarancje? Od innego duchacza z "sukcesją" protestancką? O podobnych wizjach i proroctwach słyszałem chyba przed 1995 r. Są ludziska lubujące się czymś takim. Przepraszam Pana Roberta, ale nie byłem w stanie przeczytać zamieszczonego tekstu. Kiedyś jehowitom odpowiedziałem, że się nie przejmuję jakimiś hipotetycznymi kataklizmami w przyszłości. Ja wierzę Panu Bogu.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Emte
uczestnik
***
Wiadomości: 210

« Odpowiedz #6 dnia: Czerwca 12, 2012, 18:06:45 pm »

"Jeśli bowiem dobrowolnie grzeszymy po otrzymaniu pełnego poznania prawdy, to już nie ma dla nas ofiary przebłagalnej za grzechy, ale jedynie jakieś przerażające oczekiwanie sądu i żar ognia, który ma trawić przeciwników."

Jak poprawnie interpretować to zdanie z Hbr 10,24-27 ?
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #7 dnia: Czerwca 12, 2012, 18:23:32 pm »

Sprawę czasów ostatecznych  poznałem z "objawień" niejakiego p. Johna Leary'ego, który będąc w Medjugorie, doznał przed Najświętszym Sakramentem przemiany duchowej, prawdziwego nawrócenia. I od bodajże 1996 r ma wizje i głosi właśnie orędzia tego typu, czyli takie ostrzegawcze, przejmujące wprost grozą.
Ale skąd takie gwarancje? Od innego duchacza z "sukcesją" protestancką? O podobnych wizjach i proroctwach słyszałem chyba przed 1995 r. Są ludziska lubujące się czymś takim. Przepraszam Pana Roberta, ale nie byłem w stanie przeczytać zamieszczonego tekstu. Kiedyś jehowitom odpowiedziałem, że się nie przejmuję jakimiś hipotetycznymi kataklizmami w przyszłości. Ja wierzę Panu Bogu.

To są Leary'ego gwarancje, dla mnie to zadne gwarancje, wszak napisałem "objawienia" czyli te "objawienia" Leary'ego są takie same wartościowe jak i te w tym ostrzeżeniu, (nie wszystkie) bo też są od jakiejś wizjonerki z Europy, ale od jakiej? nie wiemy.  ja się też przyznam, że nie doczytaewm do końca wszystkiego, nie dałem rady :)
Zapisane
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2646


« Odpowiedz #8 dnia: Czerwca 12, 2012, 19:24:06 pm »

Dobrze chociaż, że to John Leary, a nie Timothy Leary  ;D
Zapisane
zdewirtualizować awatary
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #9 dnia: Czerwca 12, 2012, 19:50:31 pm »

  ja się też przyznam, że nie doczytaewm do końca wszystkiego, nie dałem rady :)
I właśnie o to chodzi!
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #10 dnia: Czerwca 12, 2012, 20:58:08 pm »

czytam ten drugi punkt w moim 1 wpisie i się zastanawiam co to za wizjonerka z Europy, bo czytając to, to pasuje mi to do "orędzi" Learego, ale znalazłem coś:

"Nowe orędzia prorokini z Europy - Maria Miłosierdzia Bożego (wygląda na to, że jedne z ostatnich przed Końcem Czasów i najbardziej NAGLĄCE) Te orędzia potwierdzają również nadchodzące wydarzenia przekazywane przez Johna Leary, Vassule Ryden oraz wielu świętych Kościoła. Więc, czytajcie, zostało MAŁO czasu, przekazujcie dalej, rodzinie i bliskim."

http://www.johnleary.dzs.pl/

a strona z orędziami na dole podana, kliknąc w ten napis. Jednak miałem nosa, jakoś to połączone z tym Learym, b o kiedyś czytałem trochę o nim.

i jak czytamy, John Leary, Vassula Ryden postawieni w jednym rzędzie z wieloma swietymi Kościoła.  :o  i co to ludzie nie rozsyłają? ta osoba co przysłala to osoba mocno działająca w różnych ruchach katolickich.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #11 dnia: Czerwca 12, 2012, 21:11:46 pm »

katolickich czy posoborowych ?
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #12 dnia: Czerwca 12, 2012, 21:22:51 pm »

 ja nie wiem w czym ona działa. chyba nie ma  czy nie zna takiej klasyfikacji: "katolickich czy posoborowych". Ale to nie przeraża pana w co ludzie wierzą i co powielają dalej?
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #13 dnia: Czerwca 12, 2012, 21:28:38 pm »

"Jeśli bowiem dobrowolnie grzeszymy po otrzymaniu pełnego poznania prawdy, to już nie ma dla nas ofiary przebłagalnej za grzechy, ale jedynie jakieś przerażające oczekiwanie sądu i żar ognia, który ma trawić przeciwników."

Jak poprawnie interpretować to zdanie z Hbr 10,24-27 ?

W przypisach w Biblii jest tłumaczone tak:

Hbr 10, 26 - Należy rozumieć w podobnym sensie jak Hbr 6,4nn; "ofiary przebłagalnej" w rozumieniu ST już nie ma.

a w Hbr 6, 4 - Kościół potępił takie tłumaczenie tej "niemożliwości", jakoby Bóg czy Kościół nie mógł odpuścić grzechów popełnionych po chrzcie. Idzie tu o skutki duchowe odstępstwa od wiary: odrzucenie Chrystusa uniemożliwia nawrócenie, z powodu braku odpowiedniej dyspozycji.
Zapisane
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #14 dnia: Czerwca 13, 2012, 13:53:45 pm »

Najpierw Henoch i Eliasz przyjdą i zginą , nawrócenie żydów, 3 i pół roku prześladowań Kościoła przez Antychrysta, jego unicestwienie, 49 dni oczekiwania i powrót Pana Jezusa- albo coś w tej kolejności. :)
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Strony: [1] 2 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Ostrzeżenie dla świata. - list który krąży po internecie i jest wysyłany mailowo « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!