Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:19:28 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia poznańska  |  Wątek: Poznańskie forum dyskusyjne
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Poznańskie forum dyskusyjne  (Przeczytany 7910 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #15 dnia: Listopada 07, 2011, 19:21:24 pm »

Panu kłamię jak pan nie wie komu. I nikt się nikogo nie czepia, tylko pisze o konkretnym forum i tym jak tam jest chcąc się zarejestrować, proszę sobie wejść tam, podjąć próbę rejestracji i wszystko się wyjaśni.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #16 dnia: Listopada 07, 2011, 19:42:22 pm »

I co? Podam jakąs tam datę i co? swiat sie zawali? Sobor trydencki odwolaja? Jak mowie, typowe tradiczepialstwo o byle co.
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #17 dnia: Listopada 07, 2011, 19:44:23 pm »

Nie zakładam złej woli u admina forum. Dopiero zaczynają - mogą się im zdarzyć te czy inne potknięcia. Jednym z nich jest użycie (domyślnej?) formatki z datą urodzenia. Jasne, że można to postrzegać w pewnej konwencji (jako równoważnik pytania o przedział wiekowy: <13, >13) albo wręcz jako rodzaj filtra antybotowego, niemniej pozostawienie tych niedopowiedzeń nie jest fair wobec mniej doświadczonych użytkowników. Tym bardziej, że wprowadzona data - inaczej niż w phpBB - trafia potem do bazy forum.
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #18 dnia: Listopada 07, 2011, 19:55:40 pm »

I co? Podam jakąs tam datę i co? swiat sie zawali? Sobor trydencki odwolaja? Jak mowie, typowe tradiczepialstwo o byle co.

I pstro!!! Proszę sobie dać na wstrzymanie i nie pyszczyć!!!!!!!!
Zapisane
Michał W.
aktywista
*****
Wiadomości: 642


« Odpowiedz #19 dnia: Listopada 07, 2011, 20:27:10 pm »

I co? Podam jakąs tam datę i co? swiat sie zawali? Sobor trydencki odwolaja? Jak mowie, typowe tradiczepialstwo o byle co.
Wg mnie to Pan tu rozplenia tradiczepialstwo. A Sobór Trydencki to Pan zostaw w spokoju.

A co to nowego Forum - oby więcej takich w Polsce. ;)
Zapisane
Ad Infinitam Dei Gloriam

Sancte Michael Archangele, ora pro nobis.

"Nie po to był Sobór aby żyć Trydentem". J.H.
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #20 dnia: Listopada 08, 2011, 07:52:20 am »

a dlaczego akurat rok 1956?
Poznański Czerwiec  ;)
Zapisane
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #21 dnia: Listopada 08, 2011, 08:10:01 am »

No dobra, tej. Zarejestrowałem się tej i nie moge zmienić widoczności danych we własnym profilu. Ja tej!
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #22 dnia: Listopada 08, 2011, 08:42:08 am »

Nie bręczeć, tylko nadusić "panel użytkownika", a potem "edytuj profil"  :)
Zapisane
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #23 dnia: Listopada 08, 2011, 08:51:30 am »

Nie bręczeć, tylko nadusić "panel użytkownika", a potem "edytuj profil"  :)
Dziękuję. Intuicyjnie kliknem na swój własny nick i zobaczyłem, ze nie mam uprawnień.
ATSD: czy mu sie  pani Tereso znamy? bo coś mi sie majaczy, że terytorialnie podlegamy pod tą samą parafię.
Zapisane
Teresa
aktywista
*****
Wiadomości: 1408

« Odpowiedz #24 dnia: Listopada 08, 2011, 09:03:59 am »

ATSD: czy mu sie  pani Tereso znamy? bo coś mi sie majaczy, że terytorialnie podlegamy pod tą samą parafię.
Zgadza się - św. Jana Marii Vianney'a  :)
Ale prawdę mówiąc nie potrafię Pana powiązać z żadną znaną mi w realu osobą.  :(
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2011, 09:17:54 am wysłana przez Teresa » Zapisane
Gregorius
uczestnik
***
Wiadomości: 199


« Odpowiedz #25 dnia: Listopada 08, 2011, 09:27:00 am »

ATSD: czy mu sie  pani Tereso znamy? bo coś mi sie majaczy, że terytorialnie podlegamy pod tą samą parafię.
Zgadza się - św. Jana Marii Vianney'a  :)
Ale prawdę mówiąc nie potrafię Pana powiązać z żadną znaną mi w realu osobą.  :(
Może dlatego, że powróciłem do Poznania po 20 latach emigracji dopiero niedawno .
Zapisane
Andrzej75
aktywista
*****
Wiadomości: 2324


« Odpowiedz #26 dnia: Kwietnia 24, 2016, 22:49:55 pm »

Ponieważ były już informacje o zniknięciu z internetu forów Fidelitas i FSSPX, to można jeszcze wspomnieć o Forum Poznańskich Katolików wiernych Tradycji.
Zapisane
Exite de illa populus meus: ut ne participes sitis delictorum eius, et de plagis eius non accipiatis.
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia poznańska  |  Wątek: Poznańskie forum dyskusyjne « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!