Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 14:59:13 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia wrocławska  |  Wątek: Spowiednik - kierownictwo duchowe - Wrocław
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Spowiednik - kierownictwo duchowe - Wrocław  (Przeczytany 19239 razy)
yukoma
uczestnik
***
Wiadomości: 187


Święty Pawle Chung, męczenniku módl się za nami!

« Odpowiedz #30 dnia: Maja 07, 2011, 11:16:24 am »

Pani Genowefo, a może Panu Bogu te "pobożne" tradi-ploty są milsze niż surowe ocenianie i strofowanie bliźnich? ( już widzę jak mi się za to dostanie  ;)
Pan Bóg działa równiez poprzez internet i chyba nie ma Pani co do tego wątpliwości.
Ja wiem to po sobie.Czasem o coś się  modlę, tęsknię, szukam.I właśnie odpowiedź znajduję poprzez net.
W ten sposób odkryłam strony sedeków i ultramontes, dowiedziałam się o Mszy Wszechczasów, o duszpasterstwie we Wrocławiu.
Wcześniej dzięki katolikowi.pl przeżyłam jakoś  czas gdy mieszkałam poza krajem ( zadając  głupsze i mądrzejsze pytania, poszukując spowiedzi)
To dobrze, ze mamy gdzie i kogo zapytać o pewne sprawy.
Wolałabym jednak czasy kiedy ludzie nie siedzieli przed monitorami, ale cóż...
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2011, 13:46:41 pm wysłana przez yukoma » Zapisane
Przez posłuszeństwo ku apostazji - w Kościele posoborowym ta rzeczywistość stawała się moim udziałem :-(

Msza Święta Wszechczasów i Jej bogactwo to największe Odkrycie mojego życia
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #31 dnia: Maja 07, 2011, 15:29:42 pm »

Pani Genowefo, a może Panu Bogu te "pobożne" tradi-ploty są milsze niż surowe ocenianie i strofowanie bliźnich?
Zapewne jedne mogą być miłe, a inne nie, różnie to bywa.
Może bardziej ostrożnie  sformułowane pytanie o spowiednika nie wzbudzałoby tylu kontrowersji.


A teraz na poważnie. Było pytanie, byla odpowiedź i na tym powinno się skończyć.
Z Panem Bogiem !
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  [Archiwum]  |  Metropolia wrocławska  |  Wątek: Spowiednik - kierownictwo duchowe - Wrocław « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!