Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 23:04:14 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Bp.Ryszard Williamson: Plaga kobiecych spodni
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Bp.Ryszard Williamson: Plaga kobiecych spodni  (Przeczytany 43057 razy)
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #45 dnia: Lutego 09, 2009, 13:10:37 pm »

cyt. za Ks. Rama P. Coomaraswamy <<Jego ojciec, bankier zatrudniony przez Watykan, pochodził z żydowskiej rodziny a jego matka była konwertytką z judaizmu w czasie gdy zawierała małżeństwo. Rzecz jasna, żaden tradycyjny katolik nie może mieć żadnych obiekcji z powodu jego żydowskiego pochodzenia. Znaczące jest natomiast to, że nie można znaleźć żadnego zapisu dokumentującego jego chrzest. Jeżeli faktycznie nigdy nie został chrzczony, to jego święcenia są całkowicie nieważne (Myra Davidoglou, La Voie, Cahier No. 5. France, Imbert-Nicolas, Dec. 1982).>>


to ma niby być o przyszłym Pawle VI ?? i co, mamy wierzyć, że w 1916 roku Włosi przyjęli Montiniego bez załączonego do podania świadectwa chrztu i bez opinji x proboszcza ??

nb. żydowskiego pochodzenia był sam x Rama - jego matka była Żydówką :)
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Thomas
Gość
« Odpowiedz #46 dnia: Lutego 09, 2009, 13:18:36 pm »

Cytuj
Pan Fidelis daje za spódnice większe szanse na egzaminie

a ja przymykam oko... w zasadzie na wszystko.
Tak to już jest. Dbająca o siebie kobieta, prócz przyjemności z bycia piękna, ma lżejsze życie. To samo się nakręca. Piękna kobieta jest uśmiechnięta, uśmiech przyciąga i rozładowuje złość. I nawet zmęczony złośliwy urzędnik pod koniec dnia wszystko załatwi. Co wiecej, będzie zadowolony ,że spotkał pięknego człowieka i zacznie się uśmiechać do podwładnego (a może nawet do żony)
Zapisane
kwiatostan lipy
Gość
« Odpowiedz #47 dnia: Lutego 09, 2009, 13:33:42 pm »

Cytuj
jak zakładają koszulę ze spinkami to mądrzejsze wykłady mają i bardziej na temat

to jasne. Taki strój dyscyplinuje, także umysł.
Kiedyś prowadzący zajęcia powiedział mi: widzę człowieka, już wiem jak wyglądają jego natatki...jak je zobaczę to wiem co potrafi.
Yhy, " jak cię widzą, tak cię piszą"
Zapisane
kwiatostan lipy
Gość
« Odpowiedz #48 dnia: Lutego 09, 2009, 13:36:08 pm »

Cytuj
Pan Fidelis daje za spódnice większe szanse na egzaminie

a ja przymykam oko... w zasadzie na wszystko.
Tak to już jest. Dbająca o siebie kobieta, prócz przyjemności z bycia piękna, ma lżejsze życie. To samo się nakręca. Piękna kobieta jest uśmiechnięta, uśmiech przyciąga i rozładowuje złość. I nawet zmęczony złośliwy urzędnik pod koniec dnia wszystko załatwi. Co wiecej, będzie zadowolony ,że spotkał pięknego człowieka i zacznie się uśmiechać do podwładnego (a może nawet do żony)
Brzydkie się nie uśmiechąją? Piękne nie bywają zgryźliwe?
Z niektórych najpiękniejszy uśmiech nie jest w stanie zrobić piękności, innym najbardziej zgryźliwa mina nie jest w stanie odebrać piękna.
Zapisane
Thomas
Gość
« Odpowiedz #49 dnia: Lutego 09, 2009, 13:47:23 pm »

Wie Pani o co mi chodzi...

Kobieta pewna siebie jest uśmiechnięta "z głębi" a nie tylko "na gębi". Poza tym, owszem są takie , o których Pani pisze, ale one nie są radosne tylko "zadzierają nosa"-takich nie znoszę. A jeśli chodzi o brzydkie... nie widziałem takich.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #50 dnia: Lutego 09, 2009, 13:51:34 pm »

Brzydkich kobiet nie ma...
Są czasem nie zadbane albo zaniedbane.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
kwiatostan lipy
Gość
« Odpowiedz #51 dnia: Lutego 09, 2009, 13:53:51 pm »

Nie czarujmy się, są brzydkie kobiety, tak jak i brzydcy mężczyźni.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #52 dnia: Lutego 09, 2009, 13:54:37 pm »

Brzydkich kobiet nie ma...
Tylko wina czasem brak  ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Thomas
Gość
« Odpowiedz #53 dnia: Lutego 09, 2009, 14:18:05 pm »

Cytuj
Brzydkich kobiet nie ma...
Są czasem nie zadbane albo zaniedbane.

:-)

...wiadomu, że to oczy śmieją się, głos; chodzi mi o radość bycia, w każdym wieku i przy każdej sylwetce. Wtedy człowiek jest piękny - mówię o panach (także) 
Zapisane
kurak
aktywista
*****
Wiadomości: 2076


Damnat quod non intelligunt !!!

« Odpowiedz #54 dnia: Lutego 09, 2009, 14:44:35 pm »

Brzydkich kobiet nie ma...
Są czasem nie zadbane albo zaniedbane.
no nie wiem... :)
Zapisane
Zawsze Wierni - Prawdzie katolickiej, Prawdzie Jedynej...
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #55 dnia: Lutego 09, 2009, 14:52:58 pm »

Cytuj
A skąd Szanowny Pan to wie?
Interesuje się starożytnością i znam poglądy Rzymian na spodnie (trudno było przekonać legionistów nawet stacjonujących na terenach chłodnych do noszenia spodni)

... i jeszcze Pan to wszystko powiązał z arianami. Proszę o źródła.
Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #56 dnia: Lutego 09, 2009, 14:54:52 pm »

Ale ja wiem. Z każdej kobiety o ile sama chce i ma coś jeszcze w duszy może być księżniczka ;)
Każda potwora znajdzie swojego amatora. Na szczęście nie ma jednego kanonu piękna i różnym ludziom podobają się różni ludzie.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #57 dnia: Lutego 09, 2009, 15:00:05 pm »

Cytuj
Jakie publikacje warte są przeczytania według Wielebnego Ojca na temat strojów?

Nie mam pojęcia.

Więc dlaczego Wielebny Ojciec krytykuje biskupa?

Książka, o której Wielebny Ojciec pisze to publikacja Małgorzaty Możdżyńskiej-Nawotki, O modach i strojach, Wrocław 2002.
Zapisane
Zygmunt
Gość
« Odpowiedz #58 dnia: Lutego 09, 2009, 15:13:03 pm »

Ja u mężczyzn głównie wykładowców zauważyłam jedną zależność - jak zakładają koszulę ze spinkami to mądrzejsze wykłady mają i bardziej na temat. Ogólnie jacyś tacy bardziej kulturalni, komunikatywni a przy okazji wykształceni. Chociaż to bardzo wielkie uogólnienie.


Gdy byłem studentem osoby studiujące prawo zdecydowanie staranniej się ubierały od pozostałych. Ciekawe czy tak jest obecnie.

Zapisane
wiridiana
aktywista
*****
Wiadomości: 1255


gg 5253636

Ad altare Dei
« Odpowiedz #59 dnia: Lutego 09, 2009, 15:34:32 pm »

Bo pracują w kancelariach między zajęciami :)

Zależy. Na mężczyzn czasem nie można patrzeć bo wyglądają jak baby, tacy zniewieściali, chociaż są wyjątki.
Kobiety dość elegancko. Ja chodzę w dżinsach :) albo jakiejś kiecce jeżeli jest ciepło i mam taką ochotę.
Zapisane
http://wiridiana.blogspot.com/
W wodospadach Twych kędziorów będę nurzać dłonie,
Szept namiętny zaplatając w pasma wokół skroni. Zacałuję blaski oczu zanim znów dzień wstanie.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Bp.Ryszard Williamson: Plaga kobiecych spodni « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!