Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 02:49:02 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Bp.Ryszard Williamson: Plaga kobiecych spodni
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Drukuj
Autor Wątek: Bp.Ryszard Williamson: Plaga kobiecych spodni  (Przeczytany 43047 razy)
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #135 dnia: Kwietnia 09, 2015, 12:02:35 pm »

Uwaga na jeansy!

“Uwaga na jeansy, one zdeformowały ciało nastolatek”. To stwierdzenie padło z ust chirurga plastycznego, dr. Raula Gonzaleza, jednego z najbardziej doświadczonych chirurgów plastyki pośladków i specjalisty od protez w Brazylii.
(...)
https://twesukienki.wordpress.com/2015/03/13/uwaga-na-jeansy/
Zapisane
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #136 dnia: Kwietnia 09, 2015, 14:00:52 pm »

Spodnie szkodzą zdrowiu kobiet

 :)
Sądząc z tekstu chodzi tu o odzienie nadmiernie "dopasowane", natomiast muszę powiedzieć, że na Karolkowej grasuje taka ciotka rewolucji, co się Pań czepia, niezależnie jaki to rodzaj odzienia jest.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #137 dnia: Kwietnia 09, 2015, 14:51:38 pm »


https://twesukienki.wordpress.com/2015/03/13/uwaga-na-jeansy/[/size]

To nie jest za mądry blog. W dodatku, jak go otwieram w Firefox, to mi się czasem wyświetla TWE SUKI ... czyli dokładnie na abarot niż oczekiwałyby autorki
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Letycja
uczestnik
***
Wiadomości: 188


« Odpowiedz #138 dnia: Kwietnia 09, 2015, 17:54:26 pm »

Spodnie szkodzą zdrowiu kobiet

 :)
Sądząc z tekstu chodzi tu o odzienie nadmiernie "dopasowane", natomiast muszę powiedzieć, że na Karolkowej grasuje taka ciotka rewolucji, co się Pań czepia, niezależnie jaki to rodzaj odzienia jest.

dokładnie, chodzi i wciska kserówki z jakimiś dziwnymi "objawieniami".
Zmotywowała mnie do chodzenia w spodniach na Karolkową :P
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #139 dnia: Kwietnia 09, 2015, 18:23:31 pm »

:D :D :D
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #140 dnia: Kwietnia 09, 2015, 18:56:24 pm »

Nie wiem czy ktoś z ciekawości chociaz posłuchał co na tych  filmikach, ale dysputa że hej! To czy p. Letycja będzie chodzic w spodniach czy nie to mnie to ani grzeje ani ziębi. Co się dzieje na Karolkowej, też nie wiem.

Panie Krusejder proszę posłuchac co Lewszunow mówi :)

https://www.youtube.com/watch?v=3hd8KShLEnI
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2015, 19:10:08 pm wysłana przez Anna M » Zapisane
Regiomontanus
aktywista
*****
Wiadomości: 3617


« Odpowiedz #141 dnia: Kwietnia 09, 2015, 21:22:14 pm »

Mówcie sobie co tam chcecie, ale kobieta w obcisłych legginsach (nie wiem jak w Polsce, ale tu w Kanadzie praktycznie 100% młodych dziewczyn takie teraz nosi) wygląda albo jak desesperada (jeśli ma ładną figurę) albo żałośnie (jeśli ma mniej ładną figurę).

Nie, żebym uważał za stosowne zabraniać noszenia czegokolwiek, ale zwyczajnie aż przykro patrzeć.
Zapisane
Certe, adveniente die judicii, non quaeretur a nobis quid legerimus, sed quid fecerimus.
ms
rezydent
****
Wiadomości: 453

« Odpowiedz #142 dnia: Kwietnia 09, 2015, 21:30:32 pm »

Mówcie sobie co tam chcecie, ale kobieta w obcisłych legginsach (nie wiem jak w Polsce, ale tu w Kanadzie praktycznie 100% młodych dziewczyn takie teraz nosi) wygląda albo jak desesperada (jeśli ma ładną figurę) albo żałośnie (jeśli ma mniej ładną figurę).

Nie, żebym uważał za stosowne zabraniać noszenia czegokolwiek, ale zwyczajnie aż przykro patrzeć.

Zgadzam się.
Kobieta powinna być ubrana jak kobieta.
Zapisane
Andris krokodyl różańcowy
aktywista
*****
Wiadomości: 1371


« Odpowiedz #143 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:06:23 am »

Mówcie sobie co tam chcecie, ale kobieta w obcisłych legginsach (nie wiem jak w Polsce, ale tu w Kanadzie praktycznie 100% młodych dziewczyn takie teraz nosi) wygląda albo jak desesperada (jeśli ma ładną figurę) albo żałośnie (jeśli ma mniej ładną figurę).

W Polsce moda na legginsy już przeminęła. Noszą tylko fanki legginsów.
Zapisane
Początkowo zamierzaliśmy nie odpisywać na Pański list, ale ponieważ Pan nalega, pragniemy poinformować, że nie odpowiemy na zadane pytanie.
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #144 dnia: Kwietnia 10, 2015, 23:52:46 pm »

a propo SUK ...   Był sobie na fejsuniu profil https://www.facebook.com/KobietyNoszaSpodnice Wydawało się, że to normalny profil. Artur Zawisza na niego zaglądał, jeśli wiecie, o co chodzi :P No i nagle adminki zaczęły na profil poświęcony nominalnie modzie wklejać jakieś cytaty o skromności i kasować zdjęcia sukienek bez rękawów jako niemoralnych.

Dlaczego parę owiec musi zawsze zrobić z katolików kompletnych baranów ?!
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
CiociaA
aktywista
*****
Wiadomości: 751


« Odpowiedz #145 dnia: Kwietnia 11, 2015, 02:25:54 am »

Mówcie sobie co tam chcecie, ale kobieta w obcisłych legginsach (nie wiem jak w Polsce, ale tu w Kanadzie praktycznie 100% młodych dziewczyn takie teraz nosi) wygląda albo jak desesperada (jeśli ma ładną figurę) albo żałośnie (jeśli ma mniej ładną figurę).

Nie, żebym uważał za stosowne zabraniać noszenia czegokolwiek, ale zwyczajnie aż przykro patrzeć.

Gdyby Pan uczęszczał do kościoła FSSPX w Toronto kilka lat temu, gdy mieliśmy tutaj ks. W. poczułby Pan w tej chwili konieczność natychmiastowego wyspowiadania się za to "przykro patrzenie". Ja nie tylko legginsów nie ubrałabym, ale również bluzki bez rękawów, spódnicy krótszej niż za kolano i dekoltu większego niż na dwa palce poniżej linii szyi. TAKIE CZASY BYLI KIEDYŚ.
 ;D
Zapisane
"Kto w Ofierze Mszy Św. jest przytomnym z sercem szczerym, z wiarą prostą, z uszanowaniem, ze skruchą pokorną, ten dostąpi miłosierdzia i znajdzie potrzebne sobie łaski."

"Maryjo, Królowo Polski, pomóż tej ziemi!"
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3938


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #146 dnia: Kwietnia 11, 2015, 02:54:41 am »

Pani Letycjo, niech panie nie idzie tą drogą!
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Adimad
aktywista
*****
Wiadomości: 1336

« Odpowiedz #147 dnia: Kwietnia 11, 2015, 05:45:04 am »

Biorąc pod uwagę, że głównym argumentem contra spodnium, oprócz "niekobiecości", jest to, że podkreślają kobiece kształty oraz atrakcyjność - i chłopom od tego się nieczyste myśli robią... to zabawne jest, że pro-spódnicowe / pro-sukienkowe blogi starają się na wszelkie sposoby udowodnić, że "w spódnicy też można być piękną i atrakcyjną", "sukienka przyciąga uwagę i wygląda się w niej uroczo" etc. Vide choćby prezentowane modelki: ładne, miłe, sympatyczne, kobiece, zalotne, wiosenne etc.

Innymi słowy, jestem w stanie sobie wyobrazić jakiegoś brawarystę-moralistę, który za chwilę ogłosi, że szczytna idea ultra-skromności, polegającej na tym właśnie, że się NIE chce, a co najmniej nie stara, wyglądać "atrakcyjnie", "fajnie" i "zachęcająco" - została zatracona (bo teraz chłopy będą się nakręcać na kobity w spódnicach, wyobrażając sobie różne rzeczy, z ich brakiem na czele) - i że sprawę może uratować tylko blog o burkach, które już na pewno nie będą podniecać (czyżby...?). Ewentualnie o niegustownych, szaroburych kufajkach, swetrach i starobabcinych płaszczach.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2015, 05:49:22 am wysłana przez ATW » Zapisane
Letycja
uczestnik
***
Wiadomości: 188


« Odpowiedz #148 dnia: Kwietnia 11, 2015, 09:37:01 am »

Pani Letycjo, niech panie nie idzie tą drogą!

Czemu nie?
Nie cierpię osób nawiedzonych, a już zwłaszcza jak przeszkadzają na Mszy św.
Zapisane
conservative revolutionary
aktywista
*****
Wiadomości: 602


« Odpowiedz #149 dnia: Kwietnia 11, 2015, 11:26:02 am »

Biorąc pod uwagę, że głównym argumentem contra spodnium, oprócz "niekobiecości", jest to, że podkreślają kobiece kształty oraz atrakcyjność - i chłopom od tego się nieczyste myśli robią... to zabawne jest, że pro-spódnicowe / pro-sukienkowe blogi starają się na wszelkie sposoby udowodnić, że "w spódnicy też można być piękną i atrakcyjną", "sukienka przyciąga uwagę i wygląda się w niej uroczo" etc. Vide choćby prezentowane modelki: ładne, miłe, sympatyczne, kobiece, zalotne, wiosenne etc.

Innymi słowy, jestem w stanie sobie wyobrazić jakiegoś brawarystę-moralistę, który za chwilę ogłosi, że szczytna idea ultra-skromności, polegającej na tym właśnie, że się NIE chce, a co najmniej nie stara, wyglądać "atrakcyjnie", "fajnie" i "zachęcająco" - została zatracona (bo teraz chłopy będą się nakręcać na kobity w spódnicach, wyobrażając sobie różne rzeczy, z ich brakiem na czele) - i że sprawę może uratować tylko blog o burkach, które już na pewno nie będą podniecać (czyżby...?). Ewentualnie o niegustownych, szaroburych kufajkach, swetrach i starobabcinych płaszczach.

Nie wiem jak to się ma w przypadku Brawaria, natomiast ks. Wesołek powiedział kiedyś coś w stylu: "Jak się idzie ulicą to jest jakiś dramat po prostu, no wszystkie kobiety w spodniach, fuj, nie ma na czym oka zawiesić!" :D :D :D
Zapisane
Tradycjonalizm jest najbardziej rewolucyjną ideologią naszych czasów.
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Katolicki punkt widzenia  |  Wątek: Bp.Ryszard Williamson: Plaga kobiecych spodni « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!