Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 23:48:42 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: X. Piotr Natanek nawrócony?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 Drukuj
Autor Wątek: X. Piotr Natanek nawrócony?  (Przeczytany 115699 razy)
Sławek125
aktywista
*****
Wiadomości: 1662

« Odpowiedz #345 dnia: Lipca 16, 2017, 01:16:20 am »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i
Maryja Zawsze Dziewica!


Cytuj
Wątas został poddany prywatyzacji i przekształcony w bloga kolegi docenta
Bywa, że idę sobie spacerkiem przez internetową wieś. Psy szczekają, jak to na wsi, czasem głośno i zbiorowo, choć niewiele mają do powiedzenia chętnie się wypowiadają. Miłość od ulicy trudno wypatrzeć. Lubi się ukryć i przeważnie milczy. Idę, idę, czasem gdzieś się człowiek zatrzyma, jak mu jest dobrze.

Pożyteczny byłby spis definicji używanych przez ks. Piotra Natanka. Co znajdę, to wkleję.
Kolega docent odczuwa deficyt miłosci od ulicy dlatego postanowił ulice poddac dywanowemu bombardowaniu własną miłoscią.
Zapisane
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #346 dnia: Lipca 16, 2017, 10:29:43 am »

Panie Docent0, porównywanie innych forumowiczow do szczekajacych, wiejskich psów jest po prostu bezczelne i chamskie.
Zapisane
donbor
uczestnik
***
Wiadomości: 186


Domine, non sum dignus.

« Odpowiedz #347 dnia: Lipca 16, 2017, 10:36:47 am »

Dodam jeszcze, bo może Pan się nie domysli:
1. wypowiadam się co do Pana wpisu, a nie całej osoby.
2. To, co Pan napisał o innych, stoi w zupełnej sprzeczności z tym, co pisał Pan wczesniej o wierze i Bogu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2017, 10:38:44 am wysłana przez donbor » Zapisane
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #348 dnia: Lipca 17, 2017, 10:18:04 am »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i
Maryja Zawsze Dziewica!


po kolei, bo sprawy są nader delikatne:
Cytuj
-Wątas został poddany prywatyzacji i przekształcony w bloga kolegi docenta0
-A czyż to nie prawda? Mam podać podobne przypadki?
Pewnie, że to jest prawda. Faktem jest też, że jeszcze nie podziękowałem za taką możliwość.
Przedtem pisałem więcej jedynie na forum:
www.tato.net/forum w dziale
Różne: Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
jako docent0.
Nie mam pojęcia skąd wzięło się tam 218.000 wejść i to ciągle, systematycznie rośnie. Chyba, że interesują się mną cyfrowe roboty indeksujące? Nie wiem. Dość dawno jak forum zamknięto. Można jeszcze poczytać, ale nie można już pisać. Stwierdziłem wtedy, że lepiej jest pisać tylko w jednym miejscu, najwyżej w dwu miejscach. Inaczej człowiek rozmienia się na drobne monetki i ważniejszych spraw nie da rady przekazać.
Jest też problem zabijania wątków na forach. Jest błyskotliwa riposta, to ludzie milkną, choć problem w nich pozostał. Teoretycznie jest idealnie, pedagogicznie do du. Dlatego na wątek: Cuda - są czy ich nie ma? wypowiadam się już poza wątkiem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2017, 10:25:29 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #349 dnia: Lipca 17, 2017, 11:39:47 am »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i
Maryja Zawsze Dziewica
Matka wszystkich Polaków, Męczennica i Współodkupicielka
Pośredniczka Wszelkich Bożych Łask!



Cytuj
Kolega docent odczuwa deficyt miłości od ulicy dlatego postanowił ulice poddać dywanowemu bombardowaniu własną miłością.

Raczej odczuwa cierpienie Boga-Ojca, który wysłał Swojego Syna, aby naprawić błąd Adama i Ducha Świętego, który się trudzi, ale może nie dać rady uświęcić człowieka, jeżeli człowiek świadomie odrzuca zbawienie, odrzuca pomoc Boga. Na mojej ulicy życia: Mój kolega chce być agnostykiem, choć był ministrantem. Mocno chce, choć ma z tego samą destrukcję i świadomość śmierci swojego ducha. Moja nieco dalsza rodzina nie chrzci swoich wnuków, bo nie jest pewna czy warto? Dziewczyna cała się trzęsie z nerwów, coraz bardziej i coraz bardziej jest przeciw Bogu. Młoda kuzynka doświadcza zjawisk duchowych praktykując jogę i dla niej, to jest to. Znajomy kolega-przyjaciel na zawodowym kursie w Warszawie w sprawie doskonalenia zdolności przywódczych, dość dawno temu, otrzymał tajne skoroszyty w sanskrycie, które ma nosić ze sobą w tajemnicy. Nieświadomy, otrzymał od Złego dar ciągłego pozyskiwania pieniędzy z ruchów giełdowych a dodatkowo zaburzenia wydzielania wewnętrznego i ciągłe operacje na złośliwe narośla, które stale atakują całe jego ciało. Chirurdzy kroją go od lat. Jeden znajomy kaleka, ... wyliczania chyba nie będzie końca. Znam osoby, które potrafią aż pienić się z nienawiści do.

Skąd ja bym wziął Miłość, tyle swojej własnej Miłości, ale żeby dawać najpierw trzeba mieć. Załapałem się w dzieciństwie na kazania, kiedy to księża jeszcze mocno je przeżywali i mówili prawdę o Bożej Miłości ale i o Bożej Sprawiedliwości. O grzechu, o Sprawiedliwości i o Sądzie. Teraz ponoć o tym mówić im nie wolno, no ale przecież jeszcze są dziś dostępne perełki mistycyzmu, na poziomie najwspanialszych kazań. Dla zachęty w pociągach cytowałem kiedyś ten fragment czegoś pięknego:

"Pojęłam rozumem moim Najwyższego, będącego samym w sobie, odebrałam jasne pouczenie i powzięłam prawdziwe przekonanie, że jeden jest Bóg, nieskończony w swej Istocie i w swych przymiotach, wieczny, najwyższa trójjedność Ojca, Syna i Ducha Świętego. Ojciec nie jest uczyniony, nie jest stworzony i nie jest zrodzony. Syn jest zrodzony z siły rozumu Ojca. Duch Święty pochodzi od Ojca i Syna z miłości. W tej niepodzielnej Trójcy nie ma nic wcześniejszego ani późniejszego, nic co by było wyższe lub niższe. Wszystkie trzy Osoby są sobie równo wieczne i wiecznie równe; jest jednolitość Istoty przy troistości Osób: jeden Bóg w niepodzielnej Trójcy i trzy Osoby w jednolitości Istoty.
Dano mi poznać, że ta Boska Trójca pojmuje sama siebie bez hierarchii i stopniowania: Ojciec wie, co wie Syn, a Syn i Duch Święty wiedzą, co wie Ojciec. Widziałam, że miłują się wzajemnie jedną i tą samą, niezmierną i wieczną miłością. Istnieje pełna, niepodzielna jedność poznania, miłowania i działania; istnieje jedna, bezcielesna, i dzielić się nie dająca, Istota prawdziwego Boga, w której zjednoczone są wszystkie doskonałości w stopniu najwyższym i nieskończonym.
Poznałam również właściwości owych doskonałości Boga: jest On piękny bez skazy, wieczny bez granic, mocny bez słabości, żywy bez śmiertelności, prawdziwy bez błędu, obecny w każdym miejscu i we wszystkich rzeczach jednocześnie. Jego dobroć nie zna przeciwieństwa, w Jego mądrości nie ma uszczerbku. W decyzjach jest On niepojęty, w wyrokach straszliwy, w sądach sprawiedliwy, w myślach niezbadany, w słowach prawdziwy, w dziełach święty, w skarby bogaty. Żadna przestrzeń nie jest Mu zbyt daleka, żadne miejsce zbyt ciasne. Nie odmienia swej woli, smutek nie ma do Niego dostępu, przeszłość nie jest dla Niego miniona, a przyszłość jest Mu bliska. Nic nie dało Mu początku ani nic nie położy Mu kresu. O Niezmierzoności wieczna, jakież nieograniczone widziałam w Tobie przestrzenie! Jakąż nieskończoność poznaję w Twej Istocie! Spojrzenie skierowane na ten cel nie znajduje ani początku, ani końca.
Ten wielki Bóg, który ...."

Żeby Boga pokochać, musowo najpierw dobrze Go poznać. Poznać Ducha i poznać Materię, którą mamy miłować. Prawidłowo poznać!  .... Stąd ta oferta.
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2017, 07:01:20 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #350 dnia: Lipca 17, 2017, 23:13:57 pm »

Nie wierzcie docentowi, ks. Natanek pozostaje setki lat za Murzynami, jeśli chodzi o rozumienie katolickiej liturgii

https://www.youtube.com/watch?v=mRYUaVq_hCQ
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
mac
aktywista
*****
Wiadomości: 1226


sługa Boży Pius XII

« Odpowiedz #351 dnia: Lipca 18, 2017, 19:34:57 pm »

Nie wierzcie docentowi, ks. Natanek pozostaje setki lat za Murzynami, jeśli chodzi o rozumienie katolickiej liturgii

https://www.youtube.com/watch?v=mRYUaVq_hCQ
Z czego odprawia tą mszę? To ma być msza trydencka po Polsku? Manipularz, tablice ołtarzowe ad orientem,..... czerwone szlafroki i koronkowe komże.
Zapisane
"Przyglądając się dzisiejszemu Kościołowi (kler-liturgia-teologia) tradycyjny katolik najpierw się oburza, potem trwoży a w końcu wybucha śmiechem."
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #352 dnia: Lipca 19, 2017, 07:07:36 am »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i
Maryja Zawsze Dziewica!


I wreszcie najbardziej emocjonalny, ale jakże bardzo ważny temat, za który jestem  szczególnie wdzięczny donbor:

Cytuj
porównywanie innych forumowiczów do szczekających, wiejskich psów jest po prostu bezczelne i chamskie ....
... wypowiadam się, co do wpisu, nie co do całej osoby

Jak to było w tym błyskotliwymm skeczu *1 , tak samo i ja odpowiadam:
"- Bo z jednej strony tak, a z drugiej strony nie!"

Pan Jezus nakazał swoim uczniom naśladować Jego Osobę, Jego Czyny i Jego Słowa. Nie z naszej przemądrzałości, ale z powodu słuszności takiego postępowania.
Jako dziecko odczuwałem wybuchy Świętego Gniewu Jezusa jako nagłe i dla mnie niespodziewane. Bardzo mnie to dziwiło.
Na apostoła Piotra Jezus zagrzmiał: "-Zejdź Mi z oczu szatanie ..."
Piotr bierze dyskretnie Pana Jezusa na stronę i coś mu mówi, a Pan Jezus nagle, w wielkim gniewie, niepolitycznie, niedyskretnie, ?poniżająco? upublicznia sprawę.
Duch Boży, w moim sercu upewnia mnie i potwierdza prawdę znaną Kościołowi Świętemu, że będziemy musieli odpowiedzieć przed Bogiem, za każde zbędne swoje słowo. Czytam czasem różne wypowiedzi, często świadczą one o dużej wiedzy rozumu człowieka, bardzo często świadczą o brakach Bożej Mądrości w sercu.
Dusza ludzka czuje, kiedy jest w dobrych rękach. Rozpoznaje dobrego nauczyciela.
Święty Piotr słusznie był tak ostro i kategorycznie zrugany przez Pana Jezusa. Przez moje słowa "o szczekających psach" dusza została delikatnie ostrzeżona, potem zaś powinna być, stać się czujniejsza i ostrożniejsza. I tak się dzieje. Słowa do mnie zostały wypowiedziane już bardzo delikatnie, bez cienia nienawiści. Jeżeli w danej sprawie, danej duszy coś totalnie nie dotyczy, nie będzie sądziła, że to chodzi właśnie o nią. Jeżeli dusza jest pełna pychy poczuje nóż wbity w swoje serce, uzna, że to właśnie do niej i o niej, z nienawiści do niej, będzie usiłowała się sądzić i tego kogoś zniszczyć.
Wiatr Boży dostosowuje swą siłę do wełny jagnięcia.

SOLI DEO GLORIA -docent0
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2017, 08:29:57 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #353 dnia: Lipca 19, 2017, 13:56:46 pm »

Nie wierzcie docentowi, ks. Natanek pozostaje setki lat za Murzynami, jeśli chodzi o rozumienie katolickiej liturgii

https://www.youtube.com/watch?v=mRYUaVq_hCQ
Z czego odprawia tą mszę? To ma być msza trydencka po Polsku? Manipularz, tablice ołtarzowe ad orientem,..... czerwone szlafroki i koronkowe komże.

Ryt własny, mieszanka wszystkiego, co znał dotąd świat cywilizowany i czego jeszcze nie znał :(
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #354 dnia: Lipca 19, 2017, 14:27:52 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i
Maryja Zawsze Dziewica!


Cytat: Krusejder  w Lipiec 17, 2017
Nie wierzcie docentowi, ks. Natanek pozostaje setki lat za Murzynami, jeśli chodzi o rozumienie katolickiej liturgii

1. Mniej więcej właśnie o to by chodziło! Odtworzyć stan Kościoła Świętego sprzed 200 lat, kiedy to wrogowie Boga nie mieli jeszcze totalnej możliwości podejmowania decyzji w Łonie Kościoła Świętego, a dorobek Kościoła Świętego był największy i stabilny. Nie należy przy tym wywalać dzieł Bożej Łaski i Miłosierdzia, jak choćby Siostry Faustyny Kowalskiej. Jak jakiś potępieniec trafił do urny w Ołtarzu i był tam przez np. 300 lat, "mus" wywalić. Nie ma zjawiska "zasiedzenia" miejsca świętego przez "piekielników". Docelowo na pewno nie będzie wydań linearnych Pisma Świętego, ale to jedno, z właściwą najmniejszą literką "i" (jotą).
2. Chciałem zwrócić uwagę osobom szczerze kochającym Kościół i Polskę, że teraz właśnie spodziewać się należy maksymalnego nacisku wszelkich agentur na świadomość ludzi. Mają duże, dyspozycyjne pieniądze, sprzęt, agentów, mogą prowadzić strony internetowe, kreować fałszywych przywódców, wywierać nieprawdopodobny nacisk na legalne i nielegalne organizacje, jak np. 1.500.000 indywidualnych podpisanych listów skierowanych w 1 rok do tow. Breżniewa, że jest stary, nieudolny i powinien ustąpić.
3. Chciałem zwrócić Państwa uwagę na to, że Kościół Święty jest najpierw w Bożej Mocy, a głową Jego jest Chrystus Pan, a nie moja wola. Obserwujemy proces restauracji. Za każdym razem mamy informację co i dlaczego jest zmieniane na tak, jak było od zawsze i powinno być.
4. Dla mnie jest apetycznie śmieszne, jak ktoś bardziej anonimowy niż znany, bez ujawniania swoich papierów i ich pokazania - jeżeli takowe ma, bez sprawdzenia pieczęci i podpisów na nich i bez sprawdzenia odpowiednich rejestrów na wyższych uczelniach nieoczekiwanie krytykuje 4-ro letniego*2 głównego celebransa*1 kardynała Macharskiego w seminarium i mówi, że mój ulubieniec "pozostaje setki lat za Murzynami, jeśli chodzi o rozumienie katolickiej liturgii". Komiczne.
5. Może, w związku z zaistniałą zabawną sytuacją, na przyszłość, żądać od katolików wpuszczanych na forum przynajmniej skanu, przychylnej opinii właściwego katolickiego księdza proboszcza, że jest katolikiem? -Chyba to była jednak zwykła zjadliwość.
6. Nie jestem wynajęty do obrony ks. Piotra Natanka i nie mam możliwości autoryzować poglądów, o których myślę, że są poglądami księdza Piotra. To tylko ja tak myślę.
7. Tylko Bóg jest nieomylny. Krytykujesz, to podaj o co konkretnie chodzi. Napisz do źródła zapytanie możliwie precyzyjnie argumentując i podając kompletne stosowne przypisy i adresy odnośników. Spróbuj skonfrontować swoją wiedzę z wiedzą forumowiczów.
8. Piszę w dobrej wierze i nic mi nie wiadomo, abym był czyimś płatnym agentem wpływu.

SOLI DEO GLORIA -docent0

P.s. *1- powinno być ceremoniarza
     *2 - może lepiej "z pięcioletnią praktyką zawodową głównego ceremoniarza w seminarium"
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2017, 04:29:39 am wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #355 dnia: Lipca 19, 2017, 16:49:25 pm »

Cytuj
5. Może, w związku z zaistniałą zabawną sytuacją, na przyszłość, żądać od katolików wpuszczanych na forum przynajmniej skanu, przychylnej opinii właściwego katolickiego księdza proboszcza, że jest katolikiem?

Bardzo słuszna uwaga panie docencie. Ale kto wystawi zaswiadczenie proboszczowi, ze jest wierzacy, jest katolikiem a nie modernista ?
Mamy zatem do czynienia z tzw " łańcuchem opinii".

Poza tym uwazam, ze skan nie jest dokumentem. Jezeli na fk jest notariusz, to wlasnie on powinien potwierdzac "za zgodnosc z oryginalem", i dopiero skanować.
Pomysł bardzo dobry, tylko trzeba go dopracować.
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
docent0
uczestnik
***
Wiadomości: 134


Chrystus Król albo śmierć!

Ojcostwo: Listy do uprowadzonego dziecka.
« Odpowiedz #356 dnia: Lipca 19, 2017, 17:10:46 pm »

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i
Maryja Zawsze Dziewica, Matka Kościoła Świętego!


Łał, tylko żartowałem, bo czy notariusz nie kłamie, to trzeba by już spytać tylko wróżki. W pierwszym podejściu duchowni Kościoła Rzymsko-Katolickiego są najwiarygodniejsi. Coś zweryfikować możemy przeważnie tylko częściowo, przy czym zespół ma większe szanse niż jednostka. Wg Ks. Piotra Natanka weryfikacja może nastąpić dopiero po wspólnym zjedzeniu worka soli.

Cytat: Krusejder
Ryt własny, mieszanka wszystkiego, co znał dotąd świat cywilizowany i czego jeszcze nie znał :(
-Z czego odprawia tą mszę?
-To ma być msza trydencka po Polsku?
-Manipularz,
-tablice ołtarzowe
-ad orientem
,.....
-czerwone szlafroki i
-koronkowe komże.
Dzięki za podpowiedź, bo nie wiedział bym, co dalej.

Na świat, to może lepiej się nie oglądajmy. On jest zaledwie podnóżkiem stóp naszego Boga. Na Słowa Boga pilnie patrzmy, natchnień naszego ducha pilnie wypatrujmy. Msza Święta składa się ze słów, śpiewów, gestów, ruchów ciała i różnych czynności. Ksiądz Piotr ma je policzone w oparciu o Mszał Rzymski i:
-są takie, co były w starej liturgii
-coś pewnie pozostało z nowej liturgii
-jest coś, czego świat jeszcze nie widział, lecz teraz zobaczył.
I, teraz, żeby nie wylać dziecka z kąpielą: To wszystko podlegać musi weryfikacji przez Sługi Boże, które Bóg jeszcze posiada. Jeżeli my niegodni będziemy mieli w tym udział, to z Bożej Łaski, a nie przez konieczność, która Pana Boga przypadkiem "wprowadziła w maliny" i teraz "MY" musimy pomagać, bo On Sam Sobie rady już nie da. Materiał teoretyczny w dużej części jest dostępny. Na koniec tego procesu, w odrodzonym Kościele Świętym potrzebny będzie duży zespół ludzi i specjalizacja wewnątrz. Być może "weryfikację ludzką" Bóg każe pominąć i przejść od razu do zebrania w całość powodów dla których ma być tak, a nie inaczej. Zobaczymy. Do tej pory Ks. Piotr Natanek każdą zmianę zapowiadał, omawiał, podawał odnośniki i powody wprowadzenia. Jest materiał do krytycznej analizy i uwielbiania Boga, za troskę z jaką Jezus zajmuje się Swoją Oblubienicą.

SOLI DEO GLORIA -docent0
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2017, 18:10:15 pm wysłana przez docent0 » Zapisane
Soli Deo honor et gloria per Marjam!
Richelieu
aktywista
*****
Wiadomości: 858


« Odpowiedz #357 dnia: Lipca 19, 2017, 21:37:14 pm »

[...]
7. Tylko Bóg jest nieomylny. [...]

Czy wypowiedź tę należy rozumieć, że nie jest Pan katolikiem (tj. w szczególności nie uznaje dogmatu o nieomylności Biskupa Rzymu w niektórych okolicznościach) ?
Zapisane
Michal260189_T
aktywista
*****
Wiadomości: 1483

« Odpowiedz #358 dnia: Lipca 19, 2017, 21:51:29 pm »

Nie wierzcie docentowi, ks. Natanek pozostaje setki lat za Murzynami, jeśli chodzi o rozumienie katolickiej liturgii

https://www.youtube.com/watch?v=mRYUaVq_hCQ
Z czego odprawia tą mszę? To ma być msza trydencka po Polsku? Manipularz, tablice ołtarzowe ad orientem,..... czerwone szlafroki i koronkowe komże.
I czarne spódnice pod komżą :D
Zapisane
Sancte Michael Archangele, defende nos in proeli.....
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #359 dnia: Lipca 19, 2017, 23:14:15 pm »

Cytuj
bo czy notariusz nie kłamie, to trzeba by już spytać tylko wróżki. W pierwszym podejściu duchowni Kościoła Rzymsko-Katolickiego są najwiarygodniejsi. Coś zweryfikować możemy przeważnie tylko częściowo, przy czym zespół ma większe szanse niż jednostka. Wg Ks. Piotra Natanka weryfikacja może nastąpić dopiero po wspólnym zjedzeniu worka soli.

Panie docencie. Zadaje pan słuszne pytanie: "bo czy notariusz nie kłamie?" Wrózki na fk nie mamy ale w kuriach mamy "notariuszy kurialnych". Tylko oni będą wiarygodni. Uzdrowi pan docent fk organizując komisję weryfikacyjną - "komisję troski o forum krzyż" - składającą się z kurialistów.
Mówię serio, panie docencie, czy mógłby pan się tym zająć?
Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
Strony: 1 ... 22 23 [24] 25 26 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: X. Piotr Natanek nawrócony? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!