Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:42:48 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Tabernakulum w kościele w Brwinowie
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] Drukuj
Autor Wątek: Tabernakulum w kościele w Brwinowie  (Przeczytany 23272 razy)
rysio
aktywista
*****
Wiadomości: 4774

« Odpowiedz #90 dnia: Stycznia 21, 2011, 13:26:38 pm »

Z wracam się do Szanownej Moderacji z wnioskiem o zawieszenie w prawie do uczestniczenia w forum p. Michała Barcikowskiego do czasu przedstawienia dowodów na formułowane zarzuty wobec ks.B.Kielana i mnie

Perfidia postępowania p. Barcikowskiego polega na tym, ze publicznie stawiane zarzuty, formułuje na podstawie prywatnej korespondencji. Taka forma esbeckiego ataku pozostawia ofiarę bez szans na obronę.

[…]Żeby nie postać gołosłownym: rozpowszechniana  przez Pana różnymi kanałami teza, jakoby kard. Nycz i Paweł Milcarek zawarli porozumienie mające na celu uniemożliwienie realizacji SP na terenie archidiecezji jest oszczerstwem wobec tego ostatniego. Jest oszczerstwem tym bardziej obrzydliwym, że Paweł Milcarek zawsze gotów był służyć Pany rada i pomocą, gdyby Pana tego kiedykolwiek potrzebował. W zamian za to, wolał go Pan zniesławiać.[…]

Istnieje zasada, że prywatna korespondencja jest prywatną korespondencją. Może jej właściciel dać do przeczytania listy jakie otrzymał, ale nie może stać się ona hakiem publicznym.

Inny przykład:
[…]Niestety, ale muszę prosić Państwa o zaufanie, nie mogę na forum publicznym omawiać konkretnych zdarzeń, które publiczne nie są i dla dobra osób, które dotyczą, muszą pozostać niepubliczne. Nie zamierzam czynić zgorszenia.[…]
Wiem, ale nie powiem. Bo gdybym powiedział to by wyszło na jaw , że XYZ to kawał drania. Więc dla jego dobra będę milczał.

Albo odszczekać albo położyć na stół dowody. Dodatkowo zwracam uwagę na słownictwo „wariat” „oszołom” itp.

Grzebanie po skrzynkach e-pocztowych, koszach, śmietnikach w celu zniesławiania i zakładania haków jest robotą esbecką. Skuteczną owszem. Qui s’excuse s’accuse. Kto się bowiem tłumaczy, ten się oskarża.

Dlaczego piszę o tym, w wątku o tabernakulum? Dlatego, że dotyczy to także p. Tosi. Otóż p. Tosia też została obrażona.
Ponadto p. Tosia napisała , że oczekuje Mszy św. W KRR codziennej. P.Barcikowski zaraz zapytał „w którym garażu?”. Jestem w stanie udostępnić p. Tosi korespondencję mówiącą o tym , ze nadzieje na coniedzielną celebrację w Brwinowie mają podstawę i były przedmiotem rozmów, jakich rzekomo nie było. A wtedy każdy z osobna może sam ocenić, czy kierunki przesuwania kapłanów w diecezji są przypadkowe.

Myślę jednak, że p. Tosia nawet gdyby dysponowała taką wiedzą, nie założy na nikogo haka mówiąc: „ wiem, że Pan/Pani kłamie, mam dowody ale dla dobra sprawy nie ujawnię”. Korespondencja wysłana do mnie, jest tylko dla mnie. Taką mam zasadę.

Wnoszę o ukaranie p. Barcikowskiego.

PS.
Aby nie marnować papieru, napiszę tutaj.
Słyszałem, że w Brwinowie zbierane są podpisy w sprawie KRR.; nie uczestniczę w tym i wbrew pierwszym moim deklaracjom nie napisałem do ED w sprawie Brwinowa. W Brwinowie byłem na Mszy tylko 1-raz w życiu, jest to za daleko dla mnie. Listy niech piszą sami mieszkańcy. Podobnie nie reprezentuję już Grupy Piaseczyńskiej, archiwum i korespondencję na dniach przekazuję następcom. Młode małżeństwo, ma więcej wiary i pary.
Znaczki na kopertach ze stemplami poczty watykańskiej przywłaszczam sobie jako premię za wykonaną pracę.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2011, 13:28:38 pm wysłana przez rysio » Zapisane
"I w mordobiciu musi być umiarkowanie"*
 * Dzielny wojak Szwejk.
tosia
Gość
« Odpowiedz #91 dnia: Stycznia 21, 2011, 20:02:03 pm »

Tak, ja też zostałam obrażona i wyszydzona przez p. Barcikowskiego.

Ale dobrze, że ludzie działają, bo trzeba zrobić wszystko, tak aby kapłani nie mogli się usprawiedliwić.
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #92 dnia: Stycznia 21, 2011, 21:18:54 pm »

Cytuj
Dlaczego piszę o tym, w wątku o tabernakulum? Dlatego, że dotyczy to także p. Tosi. Otóż p. Tosia też została obrażona.
Ponadto p. Tosia napisała , że oczekuje Mszy św. W KRR codziennej. P.Barcikowski zaraz zapytał „w którym garażu?”. Jestem w stanie udostępnić p. Tosi korespondencję mówiącą o tym , ze nadzieje na coniedzielną celebrację w Brwinowie mają podstawę i były przedmiotem rozmów, jakich rzekomo nie było. A wtedy każdy z osobna może sam ocenić, czy kierunki przesuwania kapłanów w diecezji są przypadkowe.
Widać nie przeczytał Pan posta Pani tosi ze zrozumieniem
W Brwinowie możliwe, ze niedługo Msza św. trydencka będzie codziennie. Jest duże poparcie wiernych w tej sprawie.

To jedyne lekarstwo na to całe zepsucie dzisiejsze.
Nadal dziwi się Pan temu, że piszemy o garażach i stacjach transformatorowych?

Podkr. moje
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #93 dnia: Stycznia 21, 2011, 21:30:31 pm »


Nadal dziwi się Pan temu, że piszemy o garażach i stacjach transformatorowych?

Podkr. moje

To znaczy kto? "że piszemy"? A pan to za kogo robi?  ::)
Zapisane
tosia
Gość
« Odpowiedz #94 dnia: Stycznia 21, 2011, 21:56:38 pm »


W Brwinowie możliwe, ze niedługo Msza św. trydencka będzie codziennie. Jest duże poparcie wiernych w tej sprawie.

To jedyne lekarstwo na to całe zepsucie dzisiejsze.
Nadal dziwi się Pan temu, że piszemy o garażach i stacjach transformatorowych?

Podkr. moje

A czego się Pan tak przestraszył? Ja wiem o czym mówię. Ja jestem z parafii w Brwinowie. Rozmowy również o codziennej celebracji były.
Ja widzę, że niektórzy to mają jakąś fobię tu na tym forum na punkcie Mszy trydenckiej albo alergię, większą jeszcze niż niektórzy kapłani.
Uważa Pan, że Pańska i p. Barcikowskiego fobia usprawiedliwia Wasze szyderstwa? Z czego właściwie Pan szydzi? Wie Pan chociaż? Nikt Pana nie będzie na siłę ciągnął na Mszę trydencką codziennie, więc z czego Pan szydzi?
Proszę mi odpowiedzieć na pytanie, co Panu przeszkadza codzienna Msza trydencka w Brwinowie?!
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Tabernakulum w kościele w Brwinowie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!