Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 20:46:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Tabernakulum w kościele w Brwinowie
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 7 Drukuj
Autor Wątek: Tabernakulum w kościele w Brwinowie  (Przeczytany 23286 razy)
tosia
Gość
« dnia: Stycznia 04, 2011, 10:06:58 am »

Nie mogę pisać w dziale "Dziecezje", a tam p. Barcikowski kłamie i muszę się do tego odnieść. chodzi o sprawę ks. Bolesława i siedzenie tyłem do Tabernakulum.

Tu są zdjęcia. Proszę sobie zobaczyć zdjęcie 12 i ostatnie, gdzie siedzi celebrans i gdzie jest ustawione krzesło. Jeśli p. Barcikowski uważa, że to jest siedzienie z boku, to ja współczuję p. Barcikowskiemu i nie wiedziałam do tej pory, że schizofrenia jest zaraźliwa, ale chyba musi być zaraźliwa, skoro tylu ludzi z jednego środowiska ma takie objawy.

http://www.swflorian.com/galeria.php?kat=19

Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #1 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:11:12 am »

Łaskawa Pani, niech się pani uspokoi i przestanie histeryzować. A jak już Pani ochłonie, to oczekuję przeprosin za zarzut kłamstwa. Mamy tutaj zdjęcia w sytuacji wyjątkowej, wizytacji biskupa. Normalnie fotel ten stoi z boku tabernakulum, a nie na osi. Nikt ks. Bolesława nie zmuszał do do siedzenia tak, jak bp. Jarecki na tym zdjęciu.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #2 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:12:31 am »

A nie jest to tron ustawiony ad hoc dla biskupa?
Ładna jedna śpiewaczka. :)
Zapisane
tosia
Gość
« Odpowiedz #3 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:24:36 am »

Łaskawa Pani, niech się pani uspokoi i przestanie histeryzować. A jak już Pani ochłonie, to oczekuję przeprosin za zarzut kłamstwa. Mamy tutaj zdjęcia w sytuacji wyjątkowej, wizytacji biskupa. Normalnie fotel ten stoi z boku tabernakulum, a nie na osi. Nikt ks. Bolesława nie zmuszał do do siedzenia tak, jak bp. Jarecki na tym zdjęciu.

Proszę Pana, Pan się liczy ze słowami, już Pana o to prosiłam i nie wyzywa ludzi. Ma Pan problem z percepcją w przestrzeni, to Pański problem, ale "rysio" poszedł na urlop, nie będzie tu zaglądał przez dwa tygodnie, więc proszę nie robić człowiekowi koło póra pod jego nieobecność. Mógł Pan to podnieść wczoraj i zrobić jemu taki zarzut, że wymyśla razem z ks. Bolesłąwem, ale skoro pisze Pan to dzisiaj, i kłamie w oczy, to ja to mówię, żeby wszyscy wiedzieli.

Niech Pan już skończy, bo bardzo się Pan stara, i myślę że od swoich mocodawców dostanie Pan i tak nagrodę za te starania, czy może liczy Pan na więcej?
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #4 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:27:49 am »

@Tosia
Raz jeszcze proszę o uspokojenie się. Fotel dla celebransa w Brwinowie normalnie stoi obok tabernakulum, a nie bezpośrednio przed nim. Nikt ks. Bolesława nie zmuszał do siedzenia tyłem do tabernakulum.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #5 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:28:28 am »

A ja chciałam spytać tak na co dzień, bez obecności biskupa, to ten "tronik" gdzie stoi? 
Zapisane
tosia
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:30:03 am »

A nie jest to tron ustawiony ad hoc dla biskupa?
 

Nie, nie jest, zawsze tak siedzą, dla p. Barcikowskiego tylem po pewnym kątem, to już jest z boku (no ma człowiek problem z przestrzenią), biskup też siedzi pod pewnym kątem. 
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #7 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:33:17 am »

@Tosia
Kłamie Pani. Normanie tron stoi z boku, nie na osi tabernakulum. Ustawienie dla biskupa jest ustawieniem wyjątkowym.
Zapisane
tosia
Gość
« Odpowiedz #8 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:41:52 am »

@Tosia
Kłamie Pani. Normanie tron stoi z boku, nie na osi tabernakulum. Ustawienie dla biskupa jest ustawieniem wyjątkowym.

Przecież ja to mówię, tron biskupa też stoi pod kątem, gdyby Pan chciał wiedzieć, a nie na tej Panskiej osi.

Pan uważa, że tyłem to Tabernakulum, to jest tylko wtedy, gdy znajdzie się Pan na tej Pańskiej osi?!  :D :D :D

Zamilicz Pan wreszcie, bo gada Pan tyko po to, aby pogrążyć ks. Bolesława i racji Pan nie ma w ogóle, tylko popada Pan w coraz gorsze absurdy.

Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #9 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:45:15 am »

@Tosia
Fotel celebransa stoi normalnie inaczej, niż na zdjęciach, o wiele bardziej z boku. Choćby nie wiem jak Pani histeryzowała prawdy Pani nie zmieni.
A ks. Bolesława pogrążają przede wszystkim jego zwolennicy. "Uchroń mnie Boże od takich przyjaciół, bo od wrogów sam się obronię".
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #10 dnia: Stycznia 04, 2011, 10:48:37 am »

Żeby nie być gołosłownym:



Widać wyraźnie, że przed tabernakulum nie stoi żaden fotel.
Zapisane
tosia
Gość
« Odpowiedz #11 dnia: Stycznia 04, 2011, 11:02:21 am »

 
Proszę zobaczyć tu: http://www.swflorian.com/galeria.php?kat=9   zdjęcie drugie i szóste. Widać właśnie tak, jak to zwykle jest.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #12 dnia: Stycznia 04, 2011, 11:04:31 am »

I widać, że  biskup jest.
Zapisane
Michał Barcikowski
*
aktywista
*
Wiadomości: 1875

« Odpowiedz #13 dnia: Stycznia 04, 2011, 11:05:18 am »

Kłamie Pani po raz kolejny.
Na zalinkowanych przez panią zdjęciach jest ustawienie wyjątkowe, dla biskupa.
Zwykłe ustawienie wygląda tak, jak na wklejonym przeze mnie zdjęciu.
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #14 dnia: Stycznia 04, 2011, 11:15:41 am »

Właśnie Pani Tosiu. Na Pani fotkach jest kard. Nycz.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 7 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Tabernakulum w kościele w Brwinowie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!