Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 19:02:54 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Kącik poszukiwaczy
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48 Drukuj
Autor Wątek: Kącik poszukiwaczy  (Przeczytany 197723 razy)
Tompson
bywalec
**
Wiadomości: 68


in Te Domine speravi...

« Odpowiedz #75 dnia: Sierpnia 03, 2009, 19:35:41 pm »

ja natomiast pilnie poszukuję melodii lekcji i ewangelii...jakieś mp 3 lub nuty...z góry dziękuję za wszelką pomoc
Zapisane
tradycjakatolicka.pl
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #76 dnia: Sierpnia 03, 2009, 20:02:04 pm »

http://www.fsspolgs.org/chant.html
Zapisane
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #77 dnia: Sierpnia 03, 2009, 20:23:33 pm »

http://www.fsspolgs.org/chant.html

Piękne dzięki!
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Bartek
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 3689

« Odpowiedz #78 dnia: Sierpnia 03, 2009, 20:36:48 pm »

Szukam jakiegoś pięknego nagrania Te Deum laudamus. Znalazłem na razie coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=zyWMVG8sh6M, ale nie porywa (mimo, że jest pięknie zaśpiewane). Kiedyś było jakieś nagranie na stronie dominikanów - DOLu, jednak nie mogłem go teraz znaleźć.

http://www.liturgia.dominikanie.pl/publikacje/in_nativitate_domini.php
Zapisane
Hoc pulchrum est hominis munus et officium: ut oret ac diligat.
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #79 dnia: Sierpnia 03, 2009, 20:54:12 pm »

O! Super! Ja też dziękuję!

A co do linku podanego przeze mnie wyżej - na stronie IDP Polska się znajduje :)
Zapisane
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #80 dnia: Sierpnia 05, 2009, 09:05:42 am »

http://www.lulu.com/content/1252206 - Posiada ktoś (i czy mógłby odsprzedać?) - ew. czy jest gdzieś dostępny pdf w sieci? Albo w Polce da się gdzieś kupić?
Zapisane
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #81 dnia: Sierpnia 05, 2009, 09:18:12 am »

http://www.lulu.com/content/1252206 - Posiada ktoś (i czy mógłby odsprzedać?) - ew. czy jest gdzieś dostępny pdf w sieci? Albo w Polce da się gdzieś kupić?
Proszę, tu jest link do pdf'a w języku angielskim. Miłego czytania! http://www.musicasacra.com/pdf/dobszay-bugnini.pdf
Zapisane
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #82 dnia: Sierpnia 05, 2009, 09:49:40 am »

Kolejny raz pięknie dziękuję i przy okazji zapytam jeszcze (choć chyba kiedyś pytałem) - "The reform of the Liturgy" Bugniniego jest gdzieś dostępna jako pdf? Kiedyś na allegro było, ale coś drogo poszło, albo przegapiłem koniec licytacji. A też bym poczytał :)
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #83 dnia: Sierpnia 05, 2009, 10:52:54 am »

Jak przebrnę przez - to podeślę...
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #84 dnia: Sierpnia 08, 2009, 16:22:14 pm »

Mam do oddania czarny ornat rzymski wraz ze stułą. Stuła w stanie bardzo dobrym. Ornat generalnie też - haft przetarty z tyłu w okolicach szyi i z sporo przetartego haftu z przodu na pretekście (pas). Generalnie można by go używać w liturgii, gdyby innego ornatu nie było. Gdyby był ktoś zainteresowany proszę pisać PW lub maila ;)
Zapisane
Carolus
adept
*
Wiadomości: 12


"Przemieniajcie się przez odnawianie umysłu."

« Odpowiedz #85 dnia: Sierpnia 13, 2009, 12:32:53 pm »

Poszukuję literatury nawiązującej do teocentryzmu w litrugii i do teologii ofiary. Za wszelkie wskazówki dziękuję :)
Zapisane
"Liturgia nie może mieć żadnego celu, ponieważ istnieje ona nie ze względu na człowieka, ale ze względu na Boga!"  R. Guardini.
patryksługa
aktywista
*****
Wiadomości: 638


Wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Piotra 2:1

In Christo
« Odpowiedz #86 dnia: Sierpnia 13, 2009, 13:12:53 pm »

Poszukuję litanii Do NPM po łacinie w formacie mp3

Czy może ktoś wie gdzie można znaleźć , nagranie Ave Maria wypowiadane przez Piusa XII
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2009, 12:15:36 pm wysłana przez patryksługa » Zapisane
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za tymi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za masonami i poleconymi tobie. - modlitwa taka jaką podał Maksymilian Kolbe
patryksługa
aktywista
*****
Wiadomości: 638


Wprowadzą wśród was zgubne herezje. 2 Piotra 2:1

In Christo
« Odpowiedz #87 dnia: Sierpnia 22, 2009, 14:45:03 pm »

Mam przeogromna prośbę czy może ktoś z państwa ma tę modlitwę po polsku lub łacinie

Aktu konsekracji do Niepokalanego Serca Maryi
Most Holy Virgin Mary, tender Mother of men, to fulfill the desires of the
Sacred Heart of Jesus and the request of the Vicar of Your Son on earth, we consecrate ourselves and our families to your Sorrowful and Immaculate Heart, O Queen of the Most Holy Rosary, and we recommend to You, all the people of our country and all the world.
Please accept our consecration, dearest Mother, and use us as You wish to accomplish Your designs in the world.
 O Sorrowful and Immaculate Heart of Mary, Queen of the Most Holy Rosary, and Queen of the World, rule over us, together with the Sacred Heart of Jesus Christ, Our King. Save us from the spreading flood of modern paganism; kindle in our hearts and homes the love of purity, the practice of a virtuous life, an ardent zeal for souls, and a desire to pray the Rosary more
faithfully.
We come with confidence to You, O Throne of Grace and Mother of Fair Love. Inflame us with the same Divine Fire which has inflamed Your own
Sorrowful and Immaculate Heart. Make our hearts and homes Your shrine, and through us, make the Heart of Jesus, together with your rule, triumph in every heart and home. Amen.
Zapisane
O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do ciebie uciekamy i za tymi, którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za masonami i poleconymi tobie. - modlitwa taka jaką podał Maksymilian Kolbe
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #88 dnia: Sierpnia 23, 2009, 17:41:14 pm »

Czy gdzieś w Polsce można kupić komplet dwóch tomów Breviarum Romanum z 1962 roku, głównie chodziłoby mi o reprinty, o których na NRL swego czasu pisali, lub te z Econe.
Zapisane
Kubaturus
aktywista
*****
Wiadomości: 919


« Odpowiedz #89 dnia: Września 06, 2009, 11:14:53 am »

"Misterium nieprawości" P.Virion

Poszukuję tej książki może jest gdzieś na internecie , ale nie mogę znaleźć?

Może ma ktoś do sprzedania, albo na chomiku!

Proszę o pomoc!
Zapisane
Dwa filary! Bosko! - Dwie korony! Maksymilian Maria!
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 48 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Kącik poszukiwaczy « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!