Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Lipiec 31, 2021, 13:39:07 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
223776 wiadomości w 6465 wątkach, wysłana przez 1615 użytkowników
Najnowszy użytkownik: MartaM
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Dziecięce poszukiwania odpowiedzi na pytania błahe i całkiem poważne.
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 162 163 [164] Drukuj
Autor Wątek: Dziecięce poszukiwania odpowiedzi na pytania błahe i całkiem poważne.  (Przeczytany 450191 razy)
Kefasz
aktywista

Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #2445 dnia: Maj 23, 2021, 12:07:19 pm »

A chce pan polskie czy łacińskie? Z którego roku jest ten Szymd?
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Pentuer
aktywista

« Odpowiedz #2446 dnia: Maj 23, 2021, 12:37:17 pm »

@Kefasz

Lwów 1935. W liturgii Wlk. Soboty jest 12 proroctw (po łacinie i paralelnie po polsku), czy to spośród nich sześć powtarza się w liturgii Wigilii Zesłania Ducha Św.? Jeśli tak to które?
Ecclesia ibi est, ubi fides vera est - (S. Hieronymus, Ecclesiae Doctor)
Kefasz
aktywista

Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #2447 dnia: Maj 27, 2021, 14:53:27 pm »

Proszę sobie porównać tutaj: http://bbloomf.github.io/jgabc/propers.html trzeba kliknąć te wigilie w formie pre55.
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Kacper
adept
*

« Odpowiedz #2448 dnia: Czerwiec 03, 2021, 17:46:25 pm »

Czy ordynariusz miejsca jest przekonany, że jest koniecznie potrzebne ażebym zanim odpowiem na pytanie w sprawach lokalnych lub takowe zadał, zanim odpowiem czy dwie godziny temu była Msza czy jej nie było (już po ptakach), musiał pierwej zgłębić problematykę Dawida Mysiora albo kwestię posłuszeństwa rodzicom przez pełnoletniego ucznia mieszkającego w domu; W DZIALE DLA NOWICJUSZY  ;) ?

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2021, 17:48:19 pm wysłana przez Kacper » Zapisane
jwk
aktywista

« Odpowiedz #2449 dnia: Czerwiec 03, 2021, 20:39:17 pm »

Czy ordynariusz miejsca jest przekonany, że jest koniecznie potrzebne ażebym zanim odpowiem na pytanie w sprawach lokalnych lub takowe zadał, zanim odpowiem czy dwie godziny temu była Msza czy jej nie było (już po ptakach), musiał pierwej zgłębić problematykę Dawida Mysiora albo kwestię posłuszeństwa rodzicom przez pełnoletniego ucznia mieszkającego w domu; W DZIALE DLA NOWICJUSZY  ;) ?

Mam problem, jako (szczęśliwy) rekonwalescent muszę ograniczyć spożycie mocniejszych trunków  w większych ilościach i z tego powodu nie jestem w stanie zrozumieć o co właściwie chodzi Panu Kacprowi, naszemu dzisiejszemu Debiutantowi. Innymi słowy, biez vodki nie razbierosz'sia.

Serdecznie pozdrawiam Debiutanta, mam nadzieję, że kolejne wpisy będą, przynajmniej dla mnie, bardziej zrozumiałe.
Für Kikokarmenisten, Komunisten und Volkskomissaren Eintritt verboten.
Talerpimmut
uczestnik

« Odpowiedz #2450 dnia: Czerwiec 03, 2021, 22:18:04 pm »

Mam problem, jako (szczęśliwy) rekonwalescent muszę ograniczyć spożycie mocniejszych trunków  w większych ilościach i z tego powodu nie jestem w stanie zrozumieć o co właściwie chodzi Panu Kacprowi, naszemu dzisiejszemu Debiutantowi. Innymi słowy, biez vodki nie razbierosz'sia.

Serdecznie pozdrawiam Debiutanta, mam nadzieję, że kolejne wpisy będą, przynajmniej dla mnie, bardziej zrozumiałe.

W sumie chodzi zapewne o możliwość udzielania się w dyskusji w innych wątkach, niż w tych w Poczekalni. :) Też pozdrawiam Debiutanta.
Ulikkaluttuinnarpoq. Ullut 4o-t unnuallu 40-t siallersorujussuujuarpoq. Kiisa qaqqat portunerit allaat ulugussaapput. Inuit uumasullu umiarsuarmiinngitsut tamarmik ajunaarput, soorlu Guuti oqarsimasoq. umiarsuarmiittulli annapput.
Filip S
uczestnik

« Odpowiedz #2451 dnia: Lipiec 19, 2021, 14:14:44 pm »

Serdecznie proszę o tekst modlitwy "Duchu Święty który oświecasz..."itd po łacinie, z góry dziękuję.
Strony: 1 ... 162 163 [164] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Dziecięce poszukiwania odpowiedzi na pytania błahe i całkiem poważne. « poprzedni następny »

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.11 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!