Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 13:00:43 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia lubelska  |  Wątek: Poszukiwani zainteresowani zorganizowaniem mszy św. w KRR w Siedlcach.
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] Drukuj
Autor Wątek: Poszukiwani zainteresowani zorganizowaniem mszy św. w KRR w Siedlcach.  (Przeczytany 14177 razy)
retro
adept
*
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #30 dnia: Lipca 29, 2012, 17:00:38 pm »


Informuję że w miesiącu sierpniu Msze Trydenckie w Siedlcach będą celebrowane w każdą niedzielę o godzinie 8:40 w Kaplicy  pw. św. Krzyża (potocznie nazywana Kaplicą Ogińskich) przy ul Starowiejskiej, prawdopodobnie Msza Św. będzie miała miejsce również 15 sierpnia również o 8:40.
BDW założyliśmy właśnie stronę na facebooku
http://www.facebook.com/MszaTrydenckaWSiedlcach
Zapisane
retro
adept
*
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #31 dnia: Sierpnia 12, 2012, 11:20:35 am »

Informuję, że w uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny (15 sierpnia) Msza Św. w rycie Trydenckim celebrowana będzie w Kaplicy Ogińskich o godzinie 8:40 rano.
Zapisane
retro
adept
*
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #32 dnia: Kwietnia 02, 2013, 17:50:54 pm »

Z radością informujemy, że w niedzielę 7 kwietnia 2013r. o godzinie 8:30 będzie celebrowana kolejna Msza Św. w nadzwyczajnej formie Rytu Rzymskiego. Miejsce jak dotychczas.
Kaplica jest nieogrzewana i po zimie wymarźnięta więc trzeba się ciepło ogacić :-)
Zapisane
ms
rezydent
****
Wiadomości: 453

« Odpowiedz #33 dnia: Września 30, 2014, 21:56:34 pm »

Czy msza w Siedlcach jest odprawiana co tydzień i o której godzinie? Być może będę w tą niedzielę lub 12.10. Na stronie msza.net jest informacja o mszy raz w miesiącu o 15, w innym miejscu 8.30...
Zapisane
retro
adept
*
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #34 dnia: Grudnia 08, 2014, 10:52:54 am »

Po kilku perturbacjach - Msza w Siedlcach przeniosła się na stałe do kościoła pw. św Stanisława (Stary Kościół) na godzinę 14:30.
W okresie świątecznym Mszy Trydenckiej nie będzie. Na https://www.facebook.com/MszaTrydenckaWSiedlcach podajemy dane aktualne.
Wiadomo że 21 grudnia Msza Trydnecka będzie - obecnie nie wiem czy będzie  już 28 grudnia 2014r.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #35 dnia: Czerwca 15, 2020, 11:13:08 am »

Pierwszy raz byłem wczoraj na Mszy w Siedlach. Jestem pod wrażeniem scholi - jedna z najlepszych, jakie przez 20 lat słyszałem :)
Do tego sensowne kazanie kapłana - widać, że to ksiądz z charakterem.

Jak na taką Mszę, żal że tylko pół kościoła wiernych. Ale może to kwestia tzw. długiego weekendu?!

Trzeba będzie wrócić do Siedlec na Mszę :) A potem na obiadek np. do Cafe Brama ...
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Mainchin
rezydent
****
Wiadomości: 329


« Odpowiedz #36 dnia: Czerwca 23, 2020, 10:07:01 am »

Dzięki za info. Czy byłoby możliwe nagrywanie kazań z tych Mszy? Albo transmisja? Ja nie mieszkam w Polsce, a to moja diecezja.
Zapisane
Recordare, Virgo Mater, dum steteris in conspectu Dei, ut loquaris pro nobis bona, et ut avertas indignationem suam a nobis.
Kefasz
aktywista
*****
Wiadomości: 3922


Amen tako Bóg daj, byśmy wszyscy poszli w Raj.

ministrantura śpiewniki tradycja->
« Odpowiedz #37 dnia: Czerwca 23, 2020, 23:02:31 pm »

Pierwszy raz byłem wczoraj na Mszy w Siedlach. Jestem pod wrażeniem scholi - jedna z najlepszych, jakie przez 20 lat słyszałem :)
Do tego sensowne kazanie kapłana - widać, że to ksiądz z charakterem.

Jak na taką Mszę, żal że tylko pół kościoła wiernych. Ale może to kwestia tzw. długiego weekendu?!

Trzeba będzie wrócić do Siedlec na Mszę :) A potem na obiadek np. do Cafe Brama ...

Wygląda na to że Xiądz Rektor we własnej osobie uczył chór?
Zapisane
Stare jest lepsze Ł5,39
liczne stare książki->http://chomikuj.pl/Pjetja
Z forum amerykańskich tradycjonalistów:
Oto zwyczajowe napomnienie: unikaj żarliwości; krytykuj zasady, nie ludzi.
Bądź rozróżniający, lecz nie czepialski. Bądź pouczający lecz nie zgryźliwy. Bądź zasadniczy, zamiast natarczywy.
Strony: 1 2 [3] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia lokalne  |  Metropolia lubelska  |  Wątek: Poszukiwani zainteresowani zorganizowaniem mszy św. w KRR w Siedlcach. « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!