Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 11:08:17 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Warsztaty liturgiczne "Ars serviendi" w dniach 1-7 lipca w Krzeszowie
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Warsztaty liturgiczne "Ars serviendi" w dniach 1-7 lipca w Krzeszowie  (Przeczytany 5216 razy)
Lucila dS
uczestnik
***
Wiadomości: 178


Spera in Deo!

« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 10, 2009, 17:48:19 pm »

Wspaniała Prelegentka? ;)
Zapisane
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 12, 2009, 22:34:06 pm »

Jeśli liczyć Prelegentkę, to dwie :)
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
panther
Gość
« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 13, 2009, 00:07:43 am »

Dwie?... Raczej trzy.
Zapisane
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 13, 2009, 00:13:07 am »

Faktycznie. Nie wiem czemu, zapomniałem o siostrze zakonnej.
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 13, 2009, 10:09:48 am »

W każdym razie w przyszłym roku będzie to obóz dla wszystkich. chcemy także by na koniec biskup odprawił msze. W samym Krzeszowie jest ponad 100 miejsc.
Zapisane
Paladyn
uczestnik
***
Wiadomości: 235


vivere militare est

Tradinagrania
« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 08, 2010, 16:52:02 pm »

Nareszcie coś skleiłem :) Przerabianie ośmiu godzin filmów to masakra. Nie dołączyłem wielu ciekawych nagrań, ale już nie mam chęci, czasu i pomysłu.
http://www.youtube.com/watch?v=HjNFLE96_KU
Zapisane
"Rycerz Chrystusowy (...) Swoją pierś przyoblekł w kolczugę, a duszę okrył pancerzem wiary. Z tą podwójną zbroją nie obawia się już ani człowieka, ani szatana." św. Bernard z Clairvaux
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Ogłoszenia pozostałe  |  Wątek: Warsztaty liturgiczne "Ars serviendi" w dniach 1-7 lipca w Krzeszowie « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!