Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:50:22 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Tradicamp 2010
« poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj
Autor Wątek: Tradicamp 2010  (Przeczytany 15466 razy)
Caesar
aktywista
*****
Wiadomości: 822


cezarostopkowiec

« Odpowiedz #30 dnia: Lipca 25, 2010, 15:02:52 pm »

To była Msza na 9.00, wszyscy którzy mogli to widzieć, to siedzieli już w kościele :P Zresztą to i tak było dawno temu, w poprzednim systemie jeszcze :)
Zapisane
Mospanie, rzekł bernardyn, babska rzecz narzekać,
a żydowska rzecz ręce założywszy czekać.
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #31 dnia: Lipca 27, 2010, 03:12:14 am »

z tym publicznym praniem w tyłek to trzeba teraz uważać, bo jest ustawa o zakazie klapsów podpisana przez marszałka a teraz już prezydenta Komorowskiego  ;D ;D ;D
To trzeba lanie zlecić sąsiadowi, wujkowi etc. (praw rodzicielskich nie ma, to mu nie odbiorą...);)
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #32 dnia: Lipca 28, 2010, 14:20:09 pm »

To jest genialne wyjście z sytuacji  ;D Gratuluję pomysłu!
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Fundacja Inicjatywa Włodowicka
bywalec
**
Wiadomości: 60


« Odpowiedz #33 dnia: Sierpnia 05, 2010, 11:45:45 am »

Do Tradicampu pozostało 16 dni... Przypominamy, że osoby niepełnoletnie, które chcą brać udział w Warsztacie Liturgicznym w ramach Tradicamp 2010 muszą pobrać Kartę kwalifikacyjną znajdującą się pod tym linkiem:    http://bip.men.gov.pl/images/stories/APsr/1012zalnr%203.pdf     i dać ją do wypełnienia rodzicom / opiekunom. Wypełnioną kartę należy przynieść do Punktu Informacyjnego w dniu rozpoczęcia Obozu t.j. 22.08.2010. Koszt udziału w Warsztacie wynosi 250 zł. Organizatorzy zapewniają nocleg na obozowisku, pełne wyżywienie i ubezpieczenie.

Kwotę 250 zł należy wpłacać na konto Fundacji Constitues Eos:

FUNDACJA CONSTITUES EOS
33 1540 1115 2111 6011 8561 0001 (Bank Ochrony Środowiska)

Pozostali Uczestnicy nie wnoszą żadnej opłaty. Wyżywienie i noclegi zapewniają sobie na własną rękę. Organizatorzy mają w posiadaniu spis wszystkich okolicznych gospodarstw agroturystycznych, hoteli i pól namiotowych.


Serdecznie zapraszamy!

Zapisane
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #34 dnia: Sierpnia 11, 2010, 10:37:42 am »

Logo bardzo fajne, widać, ze profesjonalne, ale plan poszczególnych dni opatrzyłbym:) lepszą redakcją, trochę błędów logicznych i merytorycznych.
Zapisane
Fundacja Inicjatywa Włodowicka
bywalec
**
Wiadomości: 60


« Odpowiedz #35 dnia: Sierpnia 31, 2010, 12:18:04 pm »

Na nowej - oficjalnej stronie www.tradicamp.pl  pojawiły się pierwsze zdjęcia z tegorocznego Letniego Zjazdu Integracyjnego Tradicamp 2010. Wkrótce zamieścimy obszerną relację. Dziękujemy serdecznie wszystkim księżą: ks. Wojciechowi Grygielowi FSSP, ks. prał. Romanowi Kneblewskiemu, ks. Piotrowi Paćkowskiemu, ks. Cezaremu Paciejowi, ks. Grzegorzowi Klai, a także diakonowi Markowi Grabowskiemu FSSP, klerykowi Kacprowi, klerykom IBP, oraz wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia za rok!
Zapisane
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #36 dnia: Sierpnia 31, 2010, 12:39:18 pm »

Super, że był ks. Klaja. Za kol. Antiqusem radziłbym poprawić rozpis planu dnia. Dziwnie wygląda to, gdy się czyta, że będzie odprawiana Msza święta z asystencją diakonów.
Zapisane
manna
aktywista
*****
Wiadomości: 642


Kalendarze!
« Odpowiedz #37 dnia: Sierpnia 31, 2010, 13:41:50 pm »

ja bym zaczęła od poprawienia lokalizacji w przyszłym roku.
Zapisane
Libenter igitur gloriabor in infirmitatibus meis, ut inhabitet in me virtus Christi.
http://kalendarz.staramsza.pl/
Piotr
uczestnik
***
Wiadomości: 218

« Odpowiedz #38 dnia: Września 01, 2010, 13:52:55 pm »

ja bym zaczęła od poprawienia lokalizacji w przyszłym roku.
A co z nią było nie tak?
Zapisane
manna
aktywista
*****
Wiadomości: 642


Kalendarze!
« Odpowiedz #39 dnia: Września 01, 2010, 14:18:39 pm »

a jak daleko było obozowisko od kościoła i tym samym jak długi spacer należałoby uczynić, gdyby się nie dysponowało pojazdem mechanicznym, ażeby do niego dotrzeć?
Zapisane
Libenter igitur gloriabor in infirmitatibus meis, ut inhabitet in me virtus Christi.
http://kalendarz.staramsza.pl/
la_boudin
uczestnik
***
Wiadomości: 106


« Odpowiedz #40 dnia: Września 01, 2010, 15:29:11 pm »

osoby co inteligentniejsze potrafiły w punkcie informacyjno-rejestracyjnym załatwić sobie przewóz, więc nie wiem gdzie Pani widzi problem ;D
Drugie primo, organizatorzy zdaje się zapewniali przejazd dla ministrantów, co nawet zdaje się być logicznym... Chociaż w sumie mężczyźni winni ustąpić miejsca kobiecie. Toż tego wymaga dobre wychowanie! A do mszy niechże i niewiasta poakolituje!

Na Tradicamp zawitałem i zdaje mi się, że z obozowiska do kościoła było około 40 minut drogi... W połączeniu z mszą o 11:30 był to idealny czas po śniadaniu na spacer z różańcem i brewiarzem w ręku :-) Niektórzy jednak mają inne priorytety, rozumiem. To "marnotrawstwo" czasu można było wykorzystać na pewno owocniej uprawiając integrację z samym sobą, wszakże cały warsztat i większość "gości" przebywała w kościele lub doń podążała :)

Ale skoro lokalizacja przeszkadza to jestem za przeniesieniem obozowiska do gospody "U Stacha". Co prawda, nie ma ciepłej wody i śmierdzi nieco, ale toaleta to TRADYCYJNA (!!) dziura w desce i do kościoła idzie się tylko 30 minut!

A co do samego Tradicampu... hmm ok ;) Rzadko spotykany widok w Polsce - msze trydenckie jedna po drugiej :) Organizacyjnie - chyba dobrze. Czasem widać było niedociągnięcia, ale ogólnie chapeau bas ;)

Dziękuję organizatorom i uczestnikom. Poranki ciekawe, wieczory także, trzebaby jednak jeszcze zapchać czymś godziny popołudniowe, taka moja sugestia ;) A Tradicamp polecam każdemu, bo dzięki niemu przekonałem się wreszcie, że tradycjonaliści to nie tylko zdewociałe mruki, ale naprawdę świetni ludzie ;)

« Ostatnia zmiana: Września 01, 2010, 15:33:11 pm wysłana przez la_boudin » Zapisane
Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka!
Nathanael
Gość
« Odpowiedz #41 dnia: Września 01, 2010, 16:39:54 pm »

A do mszy niechże i niewiasta poakolituje!

Jeśli to był sarkazm, to bardzo "słaby"... zresztą jeśli reszta sarkazmów w Pańskiej wiadomości także nimi miała być z założenia, to są one nieco nie na miejscu, odpowiadając kobiecie.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #42 dnia: Września 01, 2010, 16:43:10 pm »

Dziękuję organizatorom i uczestnikom. Poranki ciekawe, wieczory także, trzebaby jednak jeszcze zapchać czymś godziny popołudniowe, taka moja sugestia ;) A Tradicamp polecam każdemu, bo dzięki niemu przekonałem się wreszcie, że tradycjonaliści to nie tylko zdewociałe mruki, ale naprawdę świetni ludzie ;)

Dziwne, ja nigdy nie mialem takiego wrazenia.

Poza tym panski tekst to jakas niesamowita bufonada, na konkretny i sluszny zarzut (40min piechota to sporo) odpowiada pan elaboratem nie powiem skad.
Zapisane
Piotr
uczestnik
***
Wiadomości: 218

« Odpowiedz #43 dnia: Września 01, 2010, 19:03:18 pm »

a jak daleko było obozowisko od kościoła i tym samym jak długi spacer należałoby uczynić, gdyby się nie dysponowało pojazdem mechanicznym, ażeby do niego dotrzeć?
Nigdy nie było takiej sytuacji żeby ktoś kto nie chciał iść na piechotę musiał zrobić sobie spacerek. Zawsze było miejsce w jakimś aucie. Mam nadzieję że i w przyszłym tak będzie.
Zapisane
manna
aktywista
*****
Wiadomości: 642


Kalendarze!
« Odpowiedz #44 dnia: Września 01, 2010, 20:38:21 pm »

a jak daleko było obozowisko od kościoła i tym samym jak długi spacer należałoby uczynić, gdyby się nie dysponowało pojazdem mechanicznym, ażeby do niego dotrzeć?
Nigdy nie było takiej sytuacji żeby ktoś kto nie chciał iść na piechotę musiał zrobić sobie spacerek. Zawsze było miejsce w jakimś aucie. Mam nadzieję że i w przyszłym tak będzie.

no to się szczęśliwie złożyło, że nie przybyło więcej niezmotoryzowanych uczestników.
Zapisane
Libenter igitur gloriabor in infirmitatibus meis, ut inhabitet in me virtus Christi.
http://kalendarz.staramsza.pl/
Strony: 1 2 [3] 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Tradicamp 2010 « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!