Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 29, 2024, 12:23:53 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?  (Przeczytany 54837 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #105 dnia: Marca 18, 2010, 22:19:33 pm »

Pani Gienia to Pani genowefa, która wcześniej miała log Cy ups, Cecylia.

Nie lubi Pani jak sie do Pani mówi zdrobniale??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #106 dnia: Marca 18, 2010, 22:59:10 pm »

Jesteś pospolity cham. Żegnam.
Zapisane
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #107 dnia: Marca 19, 2010, 11:14:34 am »

 ;D
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #108 dnia: Marca 19, 2010, 11:15:19 am »

Jesteś pospolity cham. Żegnam.
A od kiedy jesteśmy na TY???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #109 dnia: Marca 19, 2010, 12:23:27 pm »

Pani Gienia to Pani genowefa, która wcześniej miała log Cy ups, Cecylia.



Hmmm... ale to naprawdę  mogło kobietę urazić... Cecylia, to Cecylia... momentami myślę, że wszyscy powinni sobie wziąć na wstrzymanie na tym forum ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #110 dnia: Marca 19, 2010, 12:28:37 pm »

Jesteś pospolity cham. Żegnam.


To też jest przegięcie, Pani genowefo, tak się wyrażać.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #111 dnia: Marca 19, 2010, 13:01:20 pm »

Jesteś pospolity cham. Żegnam.


To też jest przegięcie, Pani genowefo, tak się wyrażać.

Tym bardziej, że z błędem gramatycznym.
Zapisane
Solozzo
bywalec
**
Wiadomości: 91


« Odpowiedz #112 dnia: Marca 19, 2010, 23:24:12 pm »

To ja durny myślałem że on Piotr a tu wyszło żydło z worka i Natan też. A x. Piotr o tym wie?
Ręce i majtki opadają

A Pan aby Polak, ze po polsku nie rozumie? SYN Natana. Taka jest etymologia nazwiska Natanek. Znaczy sie, ktos w jego rodzinie po mieczu mial na imie Natan.

http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/natanek.html
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #113 dnia: Marca 30, 2010, 08:28:30 am »

To co na tym forum wypisują niektóre osoby na temat ks. Natanka jest wstrętne. Ksiądz ten o ile wiem jest postacią kontrowersyjną, ale nie zmienia to faktu, że WIERZY. Myślę, ze dla przykładu podobne sankcje należałoby nałozyć na kapłanow, ktorzy notorycznie łamią przepisy liturgiczne, mają gdzieś nauke KOścioła i wyznają, ze maja dużo znajomych o orientacji homoseksualnej wśród świeckich i duchownych. Można by jeszcze napietnować tych, którzy w imie poprawności politycznej modla się do demonów w imię jakiejś nadrzędnej opcji. I w imię "posłuszeństwa" sa w stanie przeprowadzić każdą akcję i zalecenie, byle przypodobac się swoim zwierzchnikom.
Smutna to prawda, że łatwo być tradycjonalistą z formy, ale o wiele trudniej z serca i ducha. Bo to wymaga wysilku i świadectwa. Pozdrawiam nienawistnikow księdza Natanka.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #114 dnia: Marca 30, 2010, 11:00:38 am »

To co na tym forum wypisują niektóre osoby na temat ks. Natanka jest wstrętne. Ksiądz ten o ile wiem jest postacią kontrowersyjną, ale nie zmienia to faktu, że WIERZY. Myślę, ze dla przykładu podobne sankcje należałoby nałozyć na kapłanow, ktorzy notorycznie łamią przepisy liturgiczne, mają gdzieś nauke KOścioła i wyznają, ze maja dużo znajomych o orientacji homoseksualnej wśród świeckich i duchownych. Można by jeszcze napietnować tych, którzy w imie poprawności politycznej modla się do demonów w imię jakiejś nadrzędnej opcji. I w imię "posłuszeństwa" sa w stanie przeprowadzić każdą akcję i zalecenie, byle przypodobac się swoim zwierzchnikom.
Smutna to prawda, że łatwo być tradycjonalistą z formy, ale o wiele trudniej z serca i ducha. Bo to wymaga wysilku i świadectwa. Pozdrawiam nienawistnikow księdza Natanka.
Zawsze ceniłem sobie x. Natanka za patriotyzm i wielka wiarę.Boleje, że trochę pogubił się otaczając swoja misję świadectwami wizjonerów.Nigdy nie zniżyłbym siebie do poziomu donosicieli  podpisujących donos do kard Dziwisza, wzorem niektórych nadgorliwych tropicieli czystości doktryny katolickiej. Szkoda, ze nie widzą o wiele większego zła w ekumaniackich ekscesach chodzącej relikwii nr 2 zwanej kapciowym.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #115 dnia: Marca 30, 2010, 11:30:31 am »

To że może ksiądz arcybiskup Dziwisz podawał kapcie śmiertelnie choremu i straszliwie cierpiącemu Janowi Pawłowi II to jest żle? Nie popieram działań kardynała Dziwisza, ale to chyba dobrze, że Jan Paweł II miał pomocnego człowieka przy sobie w strasznej chorobie. Razi mnie przezwisko ,,kapciowy".
Zapisane
giacinto
uczestnik
***
Wiadomości: 115


« Odpowiedz #116 dnia: Marca 30, 2010, 13:48:25 pm »

Dzisiejsze duszpasterstwo to nic innego, jak zlepek cytatów Jana Pawła II, jakies odniesienia do Soboru Watykańskiego II i racjonalizm religijny. Cuda i objawienia byly i są. Moze i komus się to niepodobać, ale były i są i będą. Owszem należy je badać, oceniać, czy nie nakłaniają do czegoś złego, czy nie zabijają wiary lub też nie głosza czegoś przeciwnego nauczaniu Kościola.
Św. Ignacego też ciągano po sądach, owoce jego objawien sa m.in. rekolekcje ignacjańskie, św. ojca Pio zamnknieto praktycznie na wiele lat w "wiezieniu" klasztornym, zabraniając mu nauczać i kontaktować się z wiernymi. Św. Faustynę miano za wariatkę i posyłano ją do psychiatrów... Teraz zakłada się kaganiec milczenia na ks. Natanka, bo odstaje od tłumu i nie powtarza wyświechtanych farmazonów nowomowy kościelnej.
A dlaczego? Bedzie ktoś w stanie wprost i szczerze na to odpowiedzieć? Zresztą calej prawdy i tak dowiemy się po "tamtej stronie", bo każdy z nas zda relacje ze swojego życia, a to co wydawało sie doskonale ukryte, wyjdzie na jaw.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #117 dnia: Marca 30, 2010, 14:19:58 pm »

To że może ksiądz arcybiskup Dziwisz podawał kapcie śmiertelnie choremu i straszliwie cierpiącemu Janowi Pawłowi II to jest żle? Nie popieram działań kardynała Dziwisza, ale to chyba dobrze, że Jan Paweł II miał pomocnego człowieka przy sobie w strasznej chorobie. Razi mnie przezwisko ,,kapciowy".
Toć to przecież na forum Krzyż o tym pseudonimie się dowiedziałem. Nie pamiętam czyjego autorstwa.Pewnie że dobrze że miał kogoś takiego jak ks. kard. Dziwisza przy sobie w ostatnich chwilach swojego życia papież. A że posługiwał przy ciężko chorym, to korona z głowy nie spadła a wręcz przeciwnie.Nie zmienia to postaci rzeczy iż obaj należeli do modernistycznego skrzydła w kościele.Ile razy źle ktoś pisze na temat abp. Lefebvre'a tyle razy mam ochotę coś odpisać niekoniecznie chwalebnego na temat polskiego papieża, który sympatią tradycjonalistów nie darzył, a nawet ich ekskomunikował, przymykając oko na sexekscesy posoborowych kpiarzy w sutannach, przy okazji robiących sobie jaja z Mszy Świętej.
http://www.ultramontes.pl/Apostazja.htm
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
gregorek
Gość
« Odpowiedz #118 dnia: Marca 30, 2010, 14:26:30 pm »

Wydaje mi się ,że problem ks.Natanka polega na tym ,że po zdaniu sobie sprawy z kryzysu w Kościele,.jego przyczyn i ogromu ,sekt masońskich w Watykanie itd.,ks.Natanek się pogubił.A jest to efekt tego ,że próbował zaradzić temu na własną rękę.Mam na myśli to ,że zaczął interpretować różne pisma ,objawienia po swojemu nie szukając ostoi w Tradycji ,która to wszystko interpretuje właściwie.Naturalną tego konsekwencją jest popadanie w różne dziwactwa.Gdyby ks.Natanek "podwiesił się" pod FSSPX - nie doszło by do tego.Ale dla osób tak inteligentnych jak ks.Natanek jest to raczej stan przejściowy i pewnie kur...ia krakowska też o tym wie .Dlatego myślę ,że ks.Natanek winien dostać jak największe wsparcie ze strony Tradycjonalistów ,a wtedy to usunięcie go na bok przez kur....ię wyjdzie mu na dobre.I nam też ,bo może zyskamy Kapłana Tradycji.Proszę pamiętać o tym ,że zrobił już sporo dobrego ,kiedy to w trakcie swoich rekolekcji mówił wielu ludziom ,którzy na ogół nie zastanawiają się nad tymi zagadnieniami ,że istnieje problem modernizmu.
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #119 dnia: Marca 30, 2010, 14:33:17 pm »

Może i racja, tylko że dopóki żyje pokolenie ,,babć koscielnych" w Polsce to tradycjonaliści krytykujacy JPII nie zyskają żadnego poklasku w naszym kraju, a nawet zostają uznani za wariatów, sekciarzy, I takie podziały są też w naszych rodzinach.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!