Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 16, 2024, 11:56:40 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231933 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?  (Przeczytany 55124 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5777


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #90 dnia: Marca 18, 2010, 10:18:26 am »

Jeśli Pani nie zauważyła to jest to cytat. Pomyliła się osoba, która jest cytowana, czyli x. Rafał.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #91 dnia: Marca 18, 2010, 10:22:47 am »

...ser pozostaje serem...
pan stefan powinien poprawić x.Rafała
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5777


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #92 dnia: Marca 18, 2010, 10:23:44 am »

Nie wydaje mi się.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #93 dnia: Marca 18, 2010, 10:32:48 am »

Nie wydaje mi się.
Najwyraźniej pani Gieni też coś się miesza, ale bywa i tak, jak się samemu chce uprawiać teologię.
Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #94 dnia: Marca 18, 2010, 10:36:26 am »

@szkielet

nie widzi pan różnicy między serem a sercem?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5777


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #95 dnia: Marca 18, 2010, 10:37:22 am »

Pani Gieniu, niech Pani przestanie trollować. OK??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #96 dnia: Marca 18, 2010, 10:43:41 am »

To ja durny myślałem .....
Ręce i majtki opadają

Indyk też myślał o niedzieli..... A majtki jak opadną to sprawdzimy czy pan obrzezany czy nie :)
Pani Mama to swawolnisia i bylem w błędzie widząc w niej ascetyczną postać, jak w malunkach średniowiecza artyści wyrażali.
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #97 dnia: Marca 18, 2010, 10:46:54 am »

Jeśli Pani nie zauważyła to jest to cytat. Pomyliła się osoba, która jest cytowana, czyli x. Rafał.
Czy o jedną literkę warto kruszyć (kopię) kopie? Poprawione
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2010, 10:52:04 am wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #98 dnia: Marca 18, 2010, 10:52:02 am »

To ja durny myślałem .....
Ręce i majtki opadają

Indyk też myślał o niedzieli..... A majtki jak opadną to sprawdzimy czy pan obrzezany czy nie :)
Pani Mama to swawolnisia i bylem w błędzie widząc w niej ascetyczną postać, jak w malunkach średniowiecza artyści wyrażali.

Pani Mama to nie swawolnisia, tylko kobita z radosna i z poczuciem humoru. Wielka święta, nie powiem panu która to tak mówiła i zapewne się modliła: "Panie Boże, od ponurych i posępnych święytch, zachowaj mnie Panie." Zresztą, to że się pan znów pomylił, to nie pierwszy i napewno nie ostatni raz. :)
Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #99 dnia: Marca 18, 2010, 10:55:26 am »

@stefan

cieszę się, dzięki
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #100 dnia: Marca 18, 2010, 10:55:54 am »

Zachęcamy wszystkich wiernych Kościoła katolickiego do ogromnej modlitwy spoza gór (ultramontanizm)
A widzicie, nie powołuje się na FSSPX, tylko na ultramontesów. I bardzo dobrze.
Bo do końca moze nie dopowiedział, proszę sobie wejść na FF tam tez jest wątek Ks.Natanek, to pan sobie przeczyta, że nawet polonus -(jednego skojarzyłam) powołuje sie i robi porównanie do samego abp. Lefebvre. Przecież to jest jedna szkoła, ks. Kiersztyna i Natanka, prawa Boże pomieszały im się z polityką.

poczytajcie tu jak zwłaszcza polonusi traktuja sprawe ks Natanka
http://forum.fronda.pl/?akcja=pokaz&id=3297621#p3320225

Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #101 dnia: Marca 18, 2010, 10:59:49 am »

@ szkielet

Małe błędy bywają w wielu okolicznościach bardzo istotne.
Radzę zwrócić na to uwagę.
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #102 dnia: Marca 18, 2010, 11:01:27 am »

To ja durny myślałem .....
Ręce i majtki opadają

Indyk też myślał o niedzieli..... A majtki jak opadną to sprawdzimy czy pan obrzezany czy nie :)
Pani Mama to swawolnisia i bylem w błędzie widząc w niej ascetyczną postać, jak w malunkach średniowiecza artyści wyrażali.

Pani Mama to nie swawolnisia, tylko kobita z radosna i z poczuciem humoru. Wielka święta, nie powiem panu która to tak mówiła i zapewne się modliła: "Panie Boże, od ponurych i posępnych święytch, zachowaj mnie Panie." Zresztą, to że się pan znów pomylił, to nie pierwszy i napewno nie ostatni raz. :)
I bardzo dobrze.Wszystkiego po trochu Pani Mamo.Alleluja i do przodu!!!
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5777


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #103 dnia: Marca 18, 2010, 11:05:28 am »

@ szkielet

Małe błędy bywają w wielu okolicznościach bardzo istotne.
Radzę zwrócić na to uwagę.

Szczególnie w Torze i w Talmudzie Pani Gieniu.
Proszę nie rozwadniać wątku.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #104 dnia: Marca 18, 2010, 22:17:23 pm »

@szkielet

Kto to jest Pani Gienia ?
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!