Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 15:53:16 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Drukuj
Autor Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię?  (Przeczytany 54802 razy)
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #75 dnia: Marca 12, 2010, 22:03:55 pm »

Zarty zartami, a etymologia jest dosc klarowna: syn Natana. Polacy nie nadawali raczej swoim dzieciom takich imion, nie?
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #76 dnia: Marca 12, 2010, 22:05:36 pm »

Panie Stefanie usilnie nalegam na odsłuchanie rekolekcji w Chicago o. prof Kubika ,wiele się Panu wyjaśni. Nie bierzmy tych spraw "na chłopski rozum", nie tędy droga.
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #77 dnia: Marca 13, 2010, 22:16:10 pm »

Nowa inicjatywa ks Natanka

http://www.regnumchristi.com.pl/index.php?mod=nowa_anioly

"Milion aniołów dla papieża Benedykta XVI
[/size]
 
Łapiemy jeden milion aniołów czasów ostatecznych dla papieża Benedykta XVI.
Zachęcamy wszystkich wiernych Kościoła katolickiego do ogromnej modlitwy spoza gór (ultramontanizm) we wszystkich intencjach Ojca Świętego. Nasz Ojciec Święty podjął się wielkiego dzieła zszywania rozerwanej sieci Kościoła i wylewania wody z łodzi Kościoła. Pragniemy go wesprzeć w jego walce ze stadem wilków. Bez wsparcia modlitewnego z naszej strony szatan i ludzie złego mogą bardzo zaszkodzić papieżowi i Kościołowi. Antychryst chce zasiąść na tronie piotrowym.
 
To łapanie aniołów związane jest z nieprzerwanym odmawianiem Nowenny do Chrystusa Króla przez 9 dni w połączeniu z codzienną Mszą św. i Komunią św. W takim przypadku Pan Jezus obiecał każdemu dać po jednym aniele z dziewięciu chórów anielskich. Te złapane anioły przesyłamy do dyspozycji i obrony Ojca Świętego."
Zapisane
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #78 dnia: Marca 13, 2010, 22:23:14 pm »

Łapanie aniołów(???) . Czy to jest jeszcze nauka KK?
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #79 dnia: Marca 13, 2010, 22:28:19 pm »

Zarty zartami, a etymologia jest dosc klarowna: syn Natana. Polacy nie nadawali raczej swoim dzieciom takich imion, nie?
To ciekawe?
To ja durny myślałem że on Piotr a tu wyszło żydło z worka i Natan też. A x. Piotr o tym wie?
Ręce i majtki opadają
Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Bolt
aktywista
*****
Wiadomości: 999


Czasami dużo szczekam!

« Odpowiedz #80 dnia: Marca 13, 2010, 23:44:56 pm »

Zachęcamy wszystkich wiernych Kościoła katolickiego do ogromnej modlitwy spoza gór (ultramontanizm)
A widzicie, nie powołuje się na FSSPX, tylko na ultramontesów. I bardzo dobrze.
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #81 dnia: Marca 14, 2010, 00:31:42 am »

To ja durny myślałem że on Piotr a tu wyszło żydło z worka i Natan też. A x. Piotr o tym wie?
Ręce i majtki opadają

A Pan aby Polak, ze po polsku nie rozumie? SYN Natana. Taka jest etymologia nazwiska Natanek. Znaczy sie, ktos w jego rodzinie po mieczu mial na imie Natan.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #82 dnia: Marca 14, 2010, 07:29:43 am »

@ Stefan
Niestety Polacy od wieków zamiast działać i dbać o własne interesy narodowe "czekają na cud". A potem mają pretensję do 1/Żydów 2/żydów 3/ masonów 4/komunistów 5/pederastów 6/liberałów itd. ponieważ cudu jakoś nie ma ( bo Pan Bóg najwyraźniej nie ma ochoty w jakiś szczególny sposób dbać akurat o Polskę-bo niby dlaczego).

Niech pan przeczyta "wesele" Wyspiańskiego - trzeźwiąca lektura
« Ostatnia zmiana: Marca 14, 2010, 07:51:11 am wysłana przez tomekzan » Zapisane
tomekzan
rezydent
****
Wiadomości: 329

« Odpowiedz #83 dnia: Marca 14, 2010, 07:34:08 am »

To ja durny myślałem że on Piotr a tu wyszło żydło z worka i Natan też. A x. Piotr o tym wie?
Ręce i majtki opadają

A Pan aby Polak, ze po polsku nie rozumie? SYN Natana. Taka jest etymologia nazwiska Natanek. Znaczy sie, ktos w jego rodzinie po mieczu mial na imie Natan.

Pani Murka, Żyd to ten którego pan Stefan określi jako Żyda. Przy okazji mamy definicje "żydowstwa" - żydzi to ludzie których nie lubi pan stefan ;D
Zapisane
Robert
aktywista
*****
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #84 dnia: Marca 17, 2010, 22:58:07 pm »

z G... Wyborczego

http://wyborcza.pl/1,75248,7668651,Kard__Dziwisz_karci_ulubienca_nacjonalistow.html

czyżby ks Natanek zamieścił swój artykuł sponsorowany w GW?
Zapisane
stefan
aktywista
*****
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #85 dnia: Marca 18, 2010, 08:39:56 am »

Zachęcamy wszystkich wiernych Kościoła katolickiego do ogromnej modlitwy spoza gór (ultramontanizm)
A widzicie, nie powołuje się na FSSPX, tylko na ultramontesów. I bardzo dobrze.
Dlatego napisałem prośbę o stanowisko i opinię do znanego ks. Rafała i odpowiedział

Cytuj
Poprawniejsza jest forma intronizacji
Najświętszego Serca Pana Jezusa, która zawiera także uznanie Chrystusa
jako Króla. Intronizacja Chrystusa na Króla Polski jest teologicznie
wątpliwa.

 Z kapłańskim błogosławieństwem,

 ks. Rafał
Wobec powyższego doceniam patriotyzm ks. Natanka i jego niewątpliwie dobrą wolę,ale na sposób i taktykę jaką chce dojść do celu błądząc teologicznie, poprzeć go nie mogę.Z drugiej strony uważam za gorszego heretyka znanego wpływowego duchownego za tzw. ,,mały Asyż" w Krakowie.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2010, 10:49:12 am wysłana przez stefan » Zapisane
Powstaną bowiem fałszywi chrystusowie i fałszywi prorocy, i czynić będą znaki wielkie i cuda, tak aby w błąd byli wprowadzeni (jeśli to być może) nawet i wybrani.Mt. 24).
-------------------
Nauczać zaś kobiecie nie pozwalam ani też przewodzić nad mężem, lecz chcę, by trwała w cichości? (1 Tm 2,11-1
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #86 dnia: Marca 18, 2010, 09:13:37 am »

To ja durny myślałem .....
Ręce i majtki opadają

Indyk też myślał o niedzieli..... A majtki jak opadną to sprawdzimy czy pan obrzezany czy nie :)
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #87 dnia: Marca 18, 2010, 09:17:34 am »

Zachęcamy wszystkich wiernych Kościoła katolickiego do ogromnej modlitwy spoza gór (ultramontanizm)
A widzicie, nie powołuje się na FSSPX, tylko na ultramontesów. I bardzo dobrze.
Bo do końca moze nie dopowiedział, proszę sobie wejść na FF tam tez jest wątek Ks.Natanek, to pan sobie przeczyta, że nawet polonus -(jednego skojarzyłam) powołuje sie i robi porównanie do samego abp. Lefebvre. Przecież to jest jedna szkoła, ks. Kiersztyna i Natanka, prawa Boże pomieszały im się z polityką.
Zapisane
Anna M
aktywista
*****
Wiadomości: 7381

« Odpowiedz #88 dnia: Marca 18, 2010, 09:18:47 am »

To ja durny myślałem że on Piotr a tu wyszło żydło z worka i Natan też. A x. Piotr o tym wie?
Ręce i majtki opadają

A Pan aby Polak, ze po polsku nie rozumie?

Właśnie spytałam p. Murko, jak majtki opadną to sprawdzimy czy obrzezany :):):)
Zapisane
genowefa
aktywista
*****
Wiadomości: 1090

« Odpowiedz #89 dnia: Marca 18, 2010, 10:15:33 am »

@ stefan

Co za makabra...

intronizacja "Sera"

...koszmar
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Ks. Natanek - czy "tradsi "powinni poprzeć Kurię? « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!