Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 28, 2024, 09:17:59 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231964 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Milcarek: Msza trydencka w 18. miejscach
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Milcarek: Msza trydencka w 18. miejscach  (Przeczytany 3610 razy)
Wiedhold
rezydent
****
Wiadomości: 320


« Odpowiedz #15 dnia: Marca 05, 2010, 08:24:01 am »

Nikt nie kasuje waszych komentarzy. One pojawiają się tylko na waszym komputerze wciśnięciu "wyślij". Tak naprawdę trafiają do moderacji, która gdy uzna za stosowne to je zatwierdza i widzą je wszyscy.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #16 dnia: Marca 05, 2010, 12:10:45 pm »

Skoro widzą je wszyscy, to czemu ich nie widać?  ;) Jak widać, moderacja ich nie zatwierdza z jakichś względów. ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
ryszard1966
aktywista
*****
Wiadomości: 4698

« Odpowiedz #17 dnia: Marca 08, 2010, 08:35:25 am »

Pani Czaczkowska na pewno minęła się z prawdą pisząć o 18 miejscach celebracji KRR, ale czy naprawdę zainteresowanie KRR w Polsce jest duże? Wczoraj wracając od św. Benona z KRR wstąpiłem do pobliskiego kościoła św. Jacka(ojców dominikanów), Kościół był pełen ludzi, dużo młodzieży, małżeństwa z dziećmi. Na pewno było tam więcej ludzi niż u św. Benona i kościoła Bractwa na Garncarskiej razem wziętych. A my nie możemy zapełnić 2 małych kościółków gdzie jest w Warszawie KRR. Smutno mi się zrobiło. :(
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5780


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #18 dnia: Marca 08, 2010, 08:38:31 am »

Nie ma się co Pan dziwić. 99,99% tych ludzi albo nie ma żadnego pojęcia o KRR, albo ma błędne pojęcie. Xiężom nie zależy na informowaniu wiernych o możliwości odprawiania w parafii mszy w KRR, bo po pierwsze to trzeba by się nauczyć, a po drugie to kto na to przyjdzie.
Sad but true :(
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #19 dnia: Marca 08, 2010, 09:00:25 am »

A my nie możemy zapełnić 2 małych kościółków gdzie jest w Warszawie KRR. Smutno mi się zrobiło. :(
No trochę PAn co do Św. Benona presadził. Miejsc w ławkach nie było już przed Gorzkimi Żalami. Wprawdzie, jak Ojciec mówił, jest to najmniejszy kościół w Warszawie ale ...
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #20 dnia: Marca 08, 2010, 09:07:26 am »

Pani Czaczkowska na pewno minęła się z prawdą pisząć o 18 miejscach celebracji KRR, ale czy naprawdę zainteresowanie KRR w Polsce jest duże? Wczoraj wracając od św. Benona z KRR wstąpiłem do pobliskiego kościoła św. Jacka(ojców dominikanów), Kościół był pełen ludzi, dużo młodzieży, małżeństwa z dziećmi. Na pewno było tam więcej ludzi niż u św. Benona i kościoła Bractwa na Garncarskiej razem wziętych. A my nie możemy zapełnić 2 małych kościółków gdzie jest w Warszawie KRR. Smutno mi się zrobiło. :(

Prosze sobie odpowiedzec np. ile osob w latach 60tych nalezalo w PRL do Stronnictwa Narodowego ?
Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
Wiedhold
rezydent
****
Wiadomości: 320


« Odpowiedz #21 dnia: Marca 08, 2010, 09:09:50 am »

Raz, wchodząc do kościoła na "naszą" Mszę byłem świadkiem pytania, postawionego koledze przez pewną dziewczynę, zdejmującą z ramienia gitarę, którą "ubogacała" wcześniejszą liturgię. On: "teraz będzie chyba ta msza trydencka". Ona: "trydencka?" (zmarszczenie czoła) "co to jest?".
Zapisane
Jarod
aktywista
*****
Wiadomości: 2525


« Odpowiedz #22 dnia: Marca 08, 2010, 18:42:08 pm »

A my nie możemy zapełnić 2 małych kościółków gdzie jest w Warszawie KRR. Smutno mi się zrobiło. :(
No trochę PAn co do Św. Benona presadził. Miejsc w ławkach nie było już przed Gorzkimi Żalami. Wprawdzie, jak Ojciec mówił, jest to najmniejszy kościół w Warszawie ale ...
Wczoraj bylo wyjatkowo malo ludzi w Benonie. Druga Msza o 13.30 wygnerowalaby zapewne wieksza sumaryczna frekwencje.
Zapisane
Strony: 1 [2] Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Milcarek: Msza trydencka w 18. miejscach « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!