Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:25:40 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Cenzura
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj
Autor Wątek: Cenzura  (Przeczytany 12990 razy)
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #15 dnia: Lipca 06, 2010, 11:30:39 am »

Punkt 5 Panie Alagor.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #16 dnia: Lipca 06, 2010, 11:31:36 am »

Sugeruje Pan, że mam na forum dwa konta?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #17 dnia: Lipca 06, 2010, 11:33:10 am »

Sugeruje Pan, że mam na forum dwa konta?
Nie sugeruję. Miał Pan na forum dwa konta.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #18 dnia: Lipca 06, 2010, 11:33:40 am »

"Miałem"? A od kiedy nie mam? Co to za konta?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #19 dnia: Lipca 06, 2010, 11:39:34 am »

"Miałem"? A od kiedy nie mam? Co to za konta?
Nie będę ujawniał na forum, zeby mi pan nie zarzucił "dobierania się" do danych użytkowników.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #20 dnia: Lipca 06, 2010, 11:41:09 am »

To proszę ujawnić na PM, bo oskarżać publicznie Pan potrafi, a udowodnić - już nie.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #21 dnia: Lipca 06, 2010, 11:45:51 am »

dostał Pan info na pw.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #22 dnia: Lipca 06, 2010, 12:23:47 pm »

Panie Alagor, proszę o upublicznienie imejla od pana Szkieleta,
bo oskarżenie było publiczne.
Jeżeli okaże się pomówieniem.......
Zapisane
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #23 dnia: Lipca 06, 2010, 12:40:03 pm »

Panie moderatorze Szkielet stosuje Pan politykę haków. Jeżeli miał Pan jakieś informacje na temat łamania regulaminu przez Pana Alagora to trzeba było reagować wcześniej, a nie wyskakiwać z tym gdy nie ma Pan innych argumentów wobec swojego interlokutora.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #24 dnia: Lipca 06, 2010, 12:43:20 pm »

Szanowny Panie. To nie jest żadna polityka haków. Nie da się ogarnąć forum i wszystkich użytkowników na raz. Pewne rzeczy wychodzą w "praniu". I zapewne wyjdą jeszcze nie jeden raz.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #25 dnia: Lipca 06, 2010, 12:53:33 pm »

Panie moderatorze Szkielet stosuje Pan politykę haków. Jeżeli miał Pan jakieś informacje na temat łamania regulaminu przez Pana Alagora to trzeba było reagować wcześniej

Pan szkielet wyjął hak sprzed kilku lat (ze starego forum, sam nie wiem sprzed ilu bo ja tego w ogóle sobie nie przypominam (i nie wykluczam: najzwyczajniej w świecie nie pamiętam, jakie konto miałem tu 3 czy 4 lata temu), pan szkielet też zresztą dokładnie nie wie kiedy, bo "jak będzie miał czas, to poszuka"). Martwi mnie to, że akurat teraz Pan szkielet wziął się za wyszukiwanie jakichś informacji sprzed lat, wyszukując przy okazji dane osobowe, których znajomością nie omieszkał się pochwalić na PM. Zastanawiam się, do czego konkretnie jest to potrzebne, bo że niezgodne z regulacjami o ochronie danych osobowych - to pewne.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #26 dnia: Lipca 06, 2010, 12:57:40 pm »

Ładnie Pan to ujął. Proszę przytoczyć treść mojego pw i swojej odpowiedzi. Proszę ocenzurować to, co uważa Pan za "naruszenie Pańskiej prywatności"
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Marcus
aktywista
*****
Wiadomości: 715

« Odpowiedz #27 dnia: Lipca 06, 2010, 13:04:54 pm »

Mam pytanie do Pana Alagora: Czy używał Pan w jednym czasie różnych "loginów" lub używał ich na przemian?
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #28 dnia: Lipca 06, 2010, 13:31:10 pm »

Mam pytanie do Pana Alagora: Czy używał Pan w jednym czasie różnych "loginów" lub używał ich na przemian?
Pan Alagor otrzymał już ode mnie informację o którą prosił, a która to informacja jest odpowiedzią na Pańskie pytanie, Panie Marcus.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2010, 13:34:33 pm wysłana przez szkielet » Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #29 dnia: Lipca 06, 2010, 14:09:10 pm »

Pan Alagor ma sposób prowadzenia dyskusji, który nie każdemu musi przypadać do gustu, no ale nie jestem zwolennikiem karania czy choćby analizowania rzeczy sprzed kilku lat.
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: 1 [2] 3 4 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Sprawy ogólne  |  Wątek: Cenzura « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!