Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Kwietnia 29, 2024, 08:36:40 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231965 wiadomości w 6630 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Wielka kanonizacja 17 października bez Jana Pawła II
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj
Autor Wątek: Wielka kanonizacja 17 października bez Jana Pawła II  (Przeczytany 15072 razy)
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #15 dnia: Lutego 19, 2010, 20:49:11 pm »

To prawie tak jak z przepowiadaniem końca świata. Jak się teraz nie udało, to się wymyśla usprawiedliwienie i podaje nową teorię.
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Fons Blaudi
aktywista
*****
Wiadomości: 4275

« Odpowiedz #16 dnia: Lutego 19, 2010, 21:57:26 pm »

O, fajnie. Po raz pierwszy moj informator z Rzymu sie walnal. Wszystkie poprzednie terminy dementowal jako hoax, ale niedawno mowil mi, ze data beatyfikacji jest juz ustalona. Coz, najlepsze zrodla sie myla.
« Ostatnia zmiana: Lutego 19, 2010, 23:05:53 pm wysłana przez Fons Blaudi » Zapisane
Dio ci guardi dalla tentazione dei pasticci ibridi
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #17 dnia: Lutego 19, 2010, 22:39:03 pm »

Podobnież zakonnica, której cudownie uzdrowieie było podstawą do beatyfikacji ma ponowny nawrót SM.  UWaga - info pochodzi z FiM - a więc niezbyt wiarygodne.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #18 dnia: Lutego 19, 2010, 22:56:16 pm »

Podobnież zakonnica, której cudownie uzdrowieie było podstawą do beatyfikacji ma ponowny nawrót SM.  UWaga - info pochodzi z FiM - a więc niezbyt wiarygodne.

smutne :((

trzeba modlić się za pośrednictwem Piusa XII o jej uzdrowienie
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #19 dnia: Lutego 19, 2010, 23:23:37 pm »

http://www.info.wiara.pl/doc/441025.Jan-Pawel-iI-patronem-piosenkarzy
Zaraz będą głosy na temat budowli bazyliki np w Krakowie pw. św. Jana Pawła II
Tzn rozumiem tego piosenkarza, no ale bez przesady...
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #20 dnia: Lutego 19, 2010, 23:41:22 pm »

http://www.info.wiara.pl/doc/441025.Jan-Pawel-iI-patronem-piosenkarzy
Zaraz będą głosy na temat budowli bazyliki np w Krakowie pw. św. Jana Pawła II
Tzn rozumiem tego piosenkarza, no ale bez przesady...

 Chciałbym, żeby Jan Paweł II był patronem piosenkarzy - powiedział portalowi pontifex popularny włoski piosenkarz i aktor, Albano Carrisi. Zaznaczył, że z okazji beatyfikacji Ojca Świętego chętnie wykonałby koncert w Krakowie, oddając hołd papieżowi oraz „ukochanej Polsce”.

Albano wyraża się z wielkim uznaniem o wierze Polaków oraz roli Kościoła, który w obliczu barbarzyństwa nazizmu i okrucieństwa komunizmu niestrudzenie wskazywał narodowi drogę. – Szanuję wiarę Polaków kochających tradycję, a jednocześnie autentycznie katolików, ludzi o szerokim sercu, chociaż tak wiele wypowiedziano najrozmaitszych fałszerstw jak na przykład o ich rzekomym antysemityzmie – którego nigdy tam nie było - stwierdził popularny włoski piosenkarz.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Al_Bano_Carrisi

co my mamy na niego ?

http://fronda.pl/krusejder/blog/lefebrystyczny_rzym_przeciw_artystom

Znany włoski piosenkarz Al Bano nie kryje swego rozczarowania tym, że nie może wystąpić przed papieżem Benedyktem XVI , ponieważ jest rozwiedziony. "Mógłbym choćby wystąpić na bożonarodzeniowym koncercie, ale nie dzwonią do mnie od lat" – powiedział Al Bano.

Podkreślił, że jego "winą" jest to, że rozwiódł się ze swą żoną, również znaną piosenkarką, Amerykanką Rominą Power. Razem tworzyli niegdyś słynny duet, który podbił serca słuchaczy na całym świecie piosenką "Felicita".

"I pomyśleć, że przed papieżem Janem Pawłem II wystąpiłem aż siedem razy" – dodał Al Bano. Wyraził następnie opinię, że kościelni hierarchowie go bojkotują.

"Mówią to otwarcie albo dają do zrozumienia" – oświadczył.

Piosenkarz dodał: "Pewnego razu miałem uczestniczyć z innymi artystami w koncercie w Lourdes, ale nadeszło weto".

"Anulowali mój występ w ostatniej chwili mówiąc: Przykro nam, pan jest rozwiedziony" – opowiedział Al Bano.

Niedawno zaś wokalista wyraził ubolewanie, że nie został zaproszony na spotkanie Benedykta XVI z artystami, jakie odbyło się 21 listopada w Kaplicy Sykstyńskiej.


NO I WSZYSTKO JASNE, CZEMU TĘSKI ZA SUBITEM :D :D :D

Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
FidelisTraditioni
aktywista
*****
Wiadomości: 1059


Mój blog
« Odpowiedz #21 dnia: Lutego 19, 2010, 23:51:16 pm »

A tego to w moich najśmielszych oczekiwaniach się nie spodziewałem ;D
Ten B16 jest naprawdę okropnym papieżem, gorszym od wszystkich anty. Nie dość, że Duchowi Świętemu przystęp do Kościoła blokuje, to jeszcze nie chce przyjąć biednego rozwodnika, a przede wszystkim opóźnia kanonizację naszego sanctissimusa !! Na stos z nim !!
Zapisane
"Nie może mieć Boga za Ojca ten, kto nie ma Kościoła za Matkę"
 
św. Cyprian
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #22 dnia: Lutego 20, 2010, 00:28:56 am »

A tego to w moich najśmielszych oczekiwaniach się nie spodziewałem ;D
 

widzi Pan, trzeba mieć kolekcję teczek i haków. Nigdy nie wiadomo, co i kiedy się przyda :p
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3722

« Odpowiedz #23 dnia: Lutego 20, 2010, 09:35:15 am »

Świetne wieści z Watykanu. Nasi santosubityści pewnie teraz mają wielki problem. Ale już podają nowe daty.
Zapisane
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #24 dnia: Lutego 20, 2010, 10:44:26 am »

Świetne wieści z Watykanu. Nasi santosubityści pewnie teraz mają wielki problem. Ale już podają nowe daty.
Nowe daty padaja juz od 2005 roku i za kazdym razem jest to "na pewno w pazdzierniku w ... rocznice..." albo "na pewno w kwietniu..." tez w rocznice. I takich na pewno jeszcze pewnie bedzie z kilkanascie co najmniej (osobiscie mam taka nadzieje). I ani 100 portretow papieza w kazdym kosciele tego nie przyspieszy, ani erygowanie kolejnych parafii na grapkach czy kepach, czy jak to jest w tym Nowym Targu tez nie, nawet jesli to bedzie czynila NAJWAZNIEJSZA Eminencja :)
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #25 dnia: Lutego 20, 2010, 10:58:53 am »

Widze tu analogie z nasza ruletka nt. indultu powszechnego. Mozna by powiedziec - wiatr zaczal wiac w odwrotnym kierunku ;)
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
porys
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 2650


« Odpowiedz #26 dnia: Lutego 20, 2010, 11:10:04 am »

Widze tu analogie z nasza ruletka nt. indultu powszechnego. Mozna by powiedziec - wiatr zaczal wiac w odwrotnym kierunku ;)
Z drugiej strony podobna ruletka była w sprawie zatwierdzenia statutów DN.
Zapisane
zdewirtualizować awatary
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #27 dnia: Lutego 20, 2010, 11:20:28 am »

Z drugiej strony podobna ruletka była w sprawie zatwierdzenia statutów DN.

Byla, ale nie bralam w niej udzialu - raczej staralam sie ja pacyfikowac jako szkodliwa, bo sugerujaca, ze ow statut mialby o czyms przesadzac. Od poczatku mialam 100%owa pewnosc, ze statut bedzie, spodziewalam sie nawet, ze przed SP.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
pauluss
aktywista
*****
Wiadomości: 1396


« Odpowiedz #28 dnia: Lutego 20, 2010, 12:06:38 pm »

Widze tu analogie z nasza ruletka nt. indultu powszechnego. Mozna by powiedziec - wiatr zaczal wiac w odwrotnym kierunku ;)
Wiec sie keidys doczekaja - raczej pozniej niz wczesniej  ;D
Zapisane
Murka
aktywista
*****
Wiadomości: 1289


« Odpowiedz #29 dnia: Lutego 20, 2010, 13:28:08 pm »

Nie mam nic p-ko, by beatyfikowano Jana Pawla II za 30-40 lat.
Zapisane
Niech się nie trwoży serce wasze ani się lęka.
Strony: 1 [2] 3 4 5 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Novus Ordo  |  Kościół posoborowy  |  Wątek: Wielka kanonizacja 17 października bez Jana Pawła II « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!