Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 16:01:00 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Kapłani odprawiający Mszę w Klasycznym Rycie Rzymskim
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21 Drukuj
Autor Wątek: Kapłani odprawiający Mszę w Klasycznym Rycie Rzymskim  (Przeczytany 117159 razy)
Aqeb
aktywista
*****
Wiadomości: 2912

« Odpowiedz #90 dnia: Maja 20, 2009, 15:40:59 pm »

Natępny ksiądz w Bydgoszczy:
http://krzyz.katolicy.net/index.php/topic,773.0.html
Zapisane
"Ilekroć walczymy z pychą świata czy z pożądliwością ciała albo z heretykami, zawsze uzbrójmy się w krzyż Pański. Jeśli szczerze powstrzymujemy się od kwasu starej złośliwości, to nigdy nie odejdziemy od radości wielkanocnej." Św. Leon Wielki
michal_k
Gość
« Odpowiedz #91 dnia: Maja 20, 2009, 22:25:20 pm »

No jeszcze nie odprawia ale sie przygotowuje intensywnie ;)
Zapisane
Tato
aktywista
*****
Wiadomości: 4746


« Odpowiedz #92 dnia: Maja 20, 2009, 22:36:21 pm »

Wiadomo już czy O.Maurycy na pewno do Wejherowa odejdzie ? W Takim razie gdzie pozostanie KRR w Poznaniu? Pytam bom z Wrocławia ale bywam często...
Zapisane
"CRUX SACRA SIT MIHI LUX , NON DRACO SIT MIHI DUX"
          V R S N S M V - S M Q L I V B
Kalistrat
aktywista
*****
Wiadomości: 1429


« Odpowiedz #93 dnia: Maja 20, 2009, 22:55:31 pm »

Wiadomo już czy O.Maurycy na pewno do Wejherowa odejdzie ? W Takim razie gdzie pozostanie KRR w Poznaniu? Pytam bom z Wrocławia ale bywam często...
U x. Węcławskiego i u oo. Franciszkanów na Wzgórzu Przemysła, post nadaje się raczej do działu POZNAŃ
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #94 dnia: Maja 21, 2009, 07:45:23 am »

Ks. Węcławski celebruje dzisiaj o ile się nie mylę. Dzisiaj jest Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przecież.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #95 dnia: Czerwca 30, 2009, 13:07:38 pm »

Czy ktoś posiada jakieś nowe informacje w w/w temacie??
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Durrandir
bywalec
**
Wiadomości: 67

« Odpowiedz #96 dnia: Lipca 03, 2009, 11:31:48 am »

Może wyznaczyć by jednego moderatora do odbierania informacji o mszach, a ten uaktualniałby listę w formie wypunktowanej.
Byłoby czyściej, przejrzyściej i szybciej do wyłuskania niż przebijanie się przez siedem stron postów.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #97 dnia: Lipca 03, 2009, 11:32:32 am »

No to proszę pisać do mnie na priva ;D
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #98 dnia: Lipca 07, 2009, 12:21:29 pm »

W Licheniu jest odprawiana Msza KRR? Czy ktoś wie czy to ma miejsce regularnie, czy czasami i jak na nią trafić?

+

jak widzą Państwo, trochę trwało, nim udało się uzupełnić wiadomości.

- Ojciec Tadeusz Kwiecień MIC pozostaje na następny sezon w Licheniu,
- ojciec regularnie celebruje Msze w KRR,
- postaramy się (nie od razu), by np. we środy / czwartki informować, o której i gdzie będą te Msze celebrowane w niedziele - sądzę, że wiele osób mogłoby z nich korzystać,
- Panu Rafikowi wysyłam na PW wiadomość w sprawie Włocławka, bo są szanse, że "coś" uda się zrobić
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
RaSz
aktywista
*****
Wiadomości: 550

Humilis

« Odpowiedz #99 dnia: Lipca 07, 2009, 15:00:49 pm »

To świetna wiadomość. Byłoby jeszcze lepiej gdyby ojciec mógł co jakiś czas przyjeżdżać do Włocławka i celebrować, bo jak narazie mamy tu tradipustynię, między dwoma miastami w których Tridentina jest - Toruniem i Płockiem.

+
Zapisane
Sancte Raphael, ora pro nobis!
kuba
Gość
« Odpowiedz #100 dnia: Lipca 07, 2009, 23:30:37 pm »

- postaramy się (nie od razu), by np. we środy / czwartki informować, o której i gdzie będą te Msze celebrowane w niedziele - sądzę, że wiele osób mogłoby z nich korzystać,

Świetny pomysł, ja w wakacje tez mam tradipustynię we włocławskiej, a Licheń całkiem niedaleko
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #101 dnia: Lipca 08, 2009, 06:48:09 am »

No i z Kalisza niedaleko.
Zapisane
andy
aktywista
*****
Wiadomości: 748


« Odpowiedz #102 dnia: Lipca 08, 2009, 16:18:37 pm »

Świetna wiadomość z tym Licheniem. Czy możliwe jest zrobienie jakiejś tradi-pielgrzymki tam właśnie połączonej z odprawieniem Mszy Wszechczasów?
Zapisane
Major
aktywista
*****
Wiadomości: 3721

« Odpowiedz #103 dnia: Lipca 08, 2009, 18:06:16 pm »

Można by Panie Andy jakoś pomyśleć.
Zapisane
Krusejder
aktywista
*****
Wiadomości: 6651


to the power and the glory raise your glasses high

mój blog
« Odpowiedz #104 dnia: Lipca 08, 2009, 18:16:38 pm »

na pewno Ojciec Tadeusz powita nas z radością, a z uwagi na naszą liczbę nie będzie kłopotu z kaplicą w sanktuarjum.

Ponieważ 1 termin pielgrzymkowy już mamy (XI, Częstochowa), to trzeba rozważyć termin niekolidujący z nim. Mnie narzuca się np. sobota / niedziela wokół święta (przed, po) podwyższenia Krzyża - jako kolejna rocznica Summorum Pontificum
Zapisane
zapraszam na mój blog: http://przedsoborowy.blogspot.com/ ostatni wpis z dnia 20 IX 2022
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 21 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Traditio  |  Summorum Pontificum  |  Wątek: Kapłani odprawiający Mszę w Klasycznym Rycie Rzymskim « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!