Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 23:43:10 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: [Powitanie] Pierre
« poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 Drukuj
Autor Wątek: [Powitanie] Pierre  (Przeczytany 12109 razy)
Pierre
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 7

« dnia: Grudnia 18, 2009, 11:42:47 am »

Duszpasterstwo Młodzieży Chadashim


            Chadashim – z hebrajskiego „nowi”. Nazwa naszej grupy została zainspirowana fragmentem z Ewangelii św. Jana (3, 1-16) o spotkaniu Jezusa z Nikodemem, ale sięga swego znaczenia także w Starym Testamencie do księgi Ezechiela (36, 26) o odrodzeniu do nowego życia.  Comiesięczna formacja własna stanowi jeden z istotnych elementów naszych działań. Fundamentem jest Słowo Boże w kontekście naszego życia.

 Grupa zajmuje się organizowaniem rekolekcji weekendowych „Duchowy Relaks”, projektów ewangelizacyjnych, a także wyjazdów o charakterze survivalowo – rekreacyjnym.

Więcej na: www.chadashim.pl



Zapisane
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #1 dnia: Grudnia 18, 2009, 11:49:19 am »

?? Witamy
Rozumiem, że na imię Pan/Pani jest : Grupa a na nazwisko: Chadashim i że nie jest to reklama i że obsługiwać będzie to konto jedna osoba  a nie cała grupa grypowiczów, i że chce Pan/Pani podjąć dyskusję na temat Tradycji
Zapisane
Pierre
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #2 dnia: Grudnia 18, 2009, 11:59:22 am »

Tak, oczywiście- liczę na możliwość szerokiej wymiany myśli. Ponadto, każde wyjście z tej strony na adres Grupy Chadashim powoduje promowanie tego forum (jako: ostatnie źródło wejścia). Więc korzyści są obopólne.
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #3 dnia: Grudnia 18, 2009, 12:05:44 pm »

Witam, witam! A zdjęcie... cóż... ehhh...  :-\ przypominają mi się moje szczenięce lata  ;D ;D Potem everything changed ;) and Deo gratias!
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Morro
aktywista
*****
Wiadomości: 625


« Odpowiedz #4 dnia: Grudnia 18, 2009, 12:06:37 pm »

w wątku powitalnym przedstawiamy siebie a nie grupę do której się należy.
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #5 dnia: Grudnia 18, 2009, 12:28:34 pm »

Duszpasterstwo Młodzieży Chadashim
??
Szanowni Administratorzy, ale to chyba jakieś nieporozumienie!

Raz - czy do użytkownika mam się zwracać per "pan Grupa" czy "panowie i panie Grupa"czy "państwo z grupy"
Zapisane
Antiquus_ordo
Gość
« Odpowiedz #6 dnia: Grudnia 18, 2009, 12:36:10 pm »

Dlaczego nieporozumienie??

Prosiłbym użytkownika Grupa Chadashim o uregulowanie kwestii tego kto ma korzystać z profilu, nie wiem czy to mężczyzna, kobieta, świecki czy duchowny. Chciałbym by ta kwestia była uregulowana bo ułatwi dyskusje i zmniejszy chaos potem.
Zapisane
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #7 dnia: Grudnia 18, 2009, 12:38:05 pm »

Panie "Grupa Chadashim" przejrzalem wasza stronke i galerie. Nie wiesz pan w co sie pakujesz wchodzac na to forum, radze uciekac poki czas :)
Zapisane
Fidelis
Gość
« Odpowiedz #8 dnia: Grudnia 18, 2009, 12:38:54 pm »

Mam pytanie do Pana/panów (z grupy) Chashim; co należy rozumieć przez "comiesięczną formację własną"? Nie może być codzienna? Pytam bo to dla mnie starego jakaś nowomowa. Proszę o wyrozumienie. (without any bad intentions on my mind)
Zapisane
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #9 dnia: Grudnia 18, 2009, 13:07:09 pm »

Panie "Grupa Chadashim" ...Nie wiesz pan w co sie pakujesz wchodzac na to forum, radze uciekac poki czas :)
???
Coś się panu pomieszało... :/

Pani/panie/państwo Grupa, wiele osób zakochało się w Tradycji dzięki takiej dziwnej stronie jak KNO i FK.
Wielu użytkwników to również osoby po formacjach wspólnot odnowowych (jak ja) i oazowych.
Więc tylko proszę określić swoją mnogość i do dysput!
Zapisane
Pierre
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #10 dnia: Grudnia 18, 2009, 13:50:58 pm »

Mam pytanie do Pana/panów (z grupy) Chashim; co należy rozumieć przez "comiesięczną formację własną"? Nie może być codzienna? Pytam bo to dla mnie starego jakaś nowomowa. Proszę o wyrozumienie. (without any bad intentions on my mind)

comiesięczną (raz w miesiącu) formację własną (spotkanie nad Słowem Bożym- dzielimy się doświadczeniem Żywego Słowa, czyli jak Pismo Święte odnosi się do mojego życia, do moich poszukiwań etc. - jest to bardzo ważny element naszej formacji, kształtowania duchowego). Jednak codzienna a comiesięczna to duża różnica- nie widzę tu nowomowy.  Proszę o wyrozumienie. Pozdrawiam.
Zapisane
Pierre
*NOWICJUSZ*
adept
*
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #11 dnia: Grudnia 18, 2009, 13:52:55 pm »

Panie "Grupa Chadashim" przejrzalem wasza stronke i galerie. Nie wiesz pan w co sie pakujesz wchodzac na to forum, radze uciekac poki czas :)
Uciekać? Hmmm- dziękuję za przywitanie. Mam nadzieję, że to nie jest tradycja(?).
Zapisane
cabbage
aktywista
*****
Wiadomości: 2637


« Odpowiedz #12 dnia: Grudnia 18, 2009, 14:04:56 pm »

Odwiedziłam tę stronkę. Pewnie mają dobre intencje. Ciężko mi oceniać, nie byłam, nie wiem. Ale... czemu na Sylwestra minimum wiekowe 18 lat, hę? Skoro bez alkoholu i narkotyków, to chyba gimnazjum też powinno mieć wstęp ;)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=r24hZXfl__o&feature=related
To jest Msza Dziękuję Ci!!!!! ;(

Św. Józef z Kupertynu potężny orędownik, zwłaszcza studentów!!

"Gdy strzelcy się kłócą, niedźwiedź jest bezpieczny!" przysłowie norweskie pod rozwagę tradsom ;)

Jestem papistką :] zbawić dusze :-)
Jean Gabriel Perboyre
aktywista
*****
Wiadomości: 2235


« Odpowiedz #13 dnia: Grudnia 18, 2009, 16:00:26 pm »

Uciekać? Hmmm- dziękuję za przywitanie. Mam nadzieję, że to nie jest tradycja(?).

Prosze tego nie traktowac zbyt powaznie. Ja tu robie za trolla.

Odwiedziłam tę stronkę. Pewnie mają dobre intencje.

A czemu mieliby miec zle intencje?
Zapisane
Alagor
aktywista
*****
Wiadomości: 928


« Odpowiedz #14 dnia: Grudnia 18, 2009, 16:48:37 pm »

Ale... czemu na Sylwestra minimum wiekowe 18 lat, hę? Skoro bez alkoholu i narkotyków, to chyba gimnazjum też powinno mieć wstęp ;)

To w Polsce narkotyki są od 18. roku życia?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: [Powitanie] Pierre « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!