Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 18:17:29 pm

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231860 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Neokatechumenat  (Przeczytany 1338208 razy)
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #1830 dnia: Czerwca 02, 2010, 22:40:21 pm »

Panie "zwykły katolik", pański kolega ("Brat") z DN, tkiller, przez wiele lat na Forum Krzyz, wcześniej Fidelitas, twierdził, że oskarżanie neonów o przyjmowanie komunii św. na siedząco to kłamstwo. A Pan tu pisze, że działo się tak w obecności kard. Wyszyńskiego. Któryś z sznownych panów pisze nieprawdę.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #1831 dnia: Czerwca 02, 2010, 22:51:32 pm »

Panie "Zwykły Katolik", troszkę na marginesie dyskusji, mam do Pana pytanie: czy jest Pan w (na?) DN katechistą?
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1832 dnia: Czerwca 02, 2010, 22:56:16 pm »

Panie "zwykły katolik", pański kolega ("Brat") z DN, tkiller, przez wiele lat na Forum Krzyz, wcześniej Fidelitas, twierdził, że oskarżanie neonów o przyjmowanie komunii św. na siedząco to kłamstwo. A Pan tu pisze, że działo się tak w obecności kard. Wyszyńskiego. Któryś z sznownych panów pisze nieprawdę.


Kłamie pan, śmiało proszę szukać takiego cytatu :) Postoje poczekam.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
PTRF
aktywista
*****
Wiadomości: 2129


« Odpowiedz #1833 dnia: Czerwca 02, 2010, 23:09:31 pm »

Może pan się nawet położyć. Mnie to nie robi różnicy.
Oskarżanie o kłamstwo weszło panu już w krew.
Zapisane
"Kto tradycji nie szanuje
 Niech nas w dupę pocałuje"
/kawaleryjskie/
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1834 dnia: Czerwca 02, 2010, 23:17:51 pm »

Może pan się nawet położyć. Mnie to nie robi różnicy.
Oskarżanie o kłamstwo weszło panu już w krew.

To może cytatcik na potwierdzenie pan tezy. Niema o jak mi przykro.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1835 dnia: Czerwca 03, 2010, 01:09:23 am »

Panowie neoni, proszę przeczytać to co napisałem parę postów wyżej. Przypominam gdzie piszecie. Prosze to wziąć to pod rozwagę. Ostatni raz.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #1836 dnia: Czerwca 03, 2010, 15:31:14 pm »

Z treści oficjalnej strony  Drogi Neokatechumenalnej wynika , że przywódca Neo niejaki Kiko miał "objawienie".

Cytuj
"W ten sposób zaczęło realizować się objawienie z 1959 r., w którym Kiko otrzymał polecenie od Najświętszej Dziewicy Maryi: "Trzeba tworzyć wspólnoty chrześcijańskie takie jak Święta Rodzina z Nazaretu, które żyłyby w pokorze, prostocie i uwielbieniu, gdzie drugi jest Chrystusem". Te słowa Kiko umieścił na ikonie Bogarodzicy, którą namalował w 1973 r. i która jest szczególnie bliska wstępującym na Drogę."



W wypowiedziach p. Carmen Hernandez jest niepokojący też fragment który jakoby Maryja wypowiedziała do Carmen:
Cytuj
"Błogosławionaś ty między niewiastami" .

O tych "objawieniach" Kiko i Carmen wiedzą katechiści, którzy podpierają się nimi. Wiedzą też szeregowcy z Neo i nawet się tym chwalą.

 Kiiko i Carmen są "nawiedzeni"  Nawet oficjalna strona neo o tym mówi.

Może panowie neoni zapoznają nas z tym tematem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 15:36:30 pm wysłana przez Serpico » Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1837 dnia: Czerwca 03, 2010, 17:19:41 pm »

To może linka pan da?
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1838 dnia: Czerwca 03, 2010, 18:04:39 pm »

Może pan się nawet położyć. Mnie to nie robi różnicy.
Oskarżanie o kłamstwo weszło panu już w krew.
To może cytatcik na potwierdzenie pana tezy. Niema o jak mi przykro.
Na potwierdzenie tezy pana PTRF powiem tylko, że p, tkiller jest pozbawionym honoru kłamcą oszczercą i potwarcą, którego jeszcze na Forum Fidelitas wzywałem do udowodnienia albo odszczekania jego pomówień mnie o związki z "sektą lefebrystów", komunizmem i aparatem przemocy byłej PRL, co jest bzdurą wyssaną z jego brudnego palucha i czego nie był w stanie ani udowodnić ani przeprosić. Od tego czasu uważam go za niegodnego poważnego traktowania śmiecia.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1839 dnia: Czerwca 03, 2010, 18:12:38 pm »

Na potwierdzenie tezy pana PTRF powiem tylko, że ...

Oczywiście cytatu na potwierdzenie zarzuconego mi kłamstwa nadal brak.

Ps. Do moderacji: Jak rozumiem używanie słownictwa i zwrotów zastosowanych prze jwk niei grozi banem i jest dozwolone na tym forum.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1840 dnia: Czerwca 03, 2010, 18:17:55 pm »

Panie tkiller, przestań pan mantrować. Proszę przeczytać wpis odnośnie usunięcią z forum pana Zet. I zastosuj się pan wreszcie do wymagań, które sa tam przedstawione. To jest OSTATNIE OSTRZEŻENIE, jako, ze grozi panu recydywa informuję, ze kolejny ban będzie dożywotni.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1841 dnia: Czerwca 03, 2010, 18:25:29 pm »

Panie tkiller, przestań pan mantrować...


Jak rozumiem odpowiedź na moje pytanie do moderacji brzmi TAK.
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #1842 dnia: Czerwca 03, 2010, 19:31:03 pm »

Z treści oficjalnej strony  Drogi Neokatechumenalnej wynika , że przywódca Neo niejaki Kiko miał "objawienie".

Cytuj
"W ten sposób zaczęło realizować się objawienie z 1959 r., w którym Kiko otrzymał polecenie od Najświętszej Dziewicy Maryi: "Trzeba tworzyć wspólnoty chrześcijańskie takie jak Święta Rodzina z Nazaretu, które żyłyby w pokorze, prostocie i uwielbieniu, gdzie drugi jest Chrystusem". Te słowa Kiko umieścił na ikonie Bogarodzicy, którą namalował w 1973 r. i która jest szczególnie bliska wstępującym na Drogę."



W wypowiedziach p. Carmen Hernandez jest niepokojący też fragment który jakoby Maryja wypowiedziała do Carmen:
Cytuj
"Błogosławionaś ty między niewiastami" .

O tych "objawieniach" Kiko i Carmen wiedzą katechiści, którzy podpierają się nimi. Wiedzą też szeregowcy z Neo i nawet się tym chwalą.

 Kiiko i Carmen są "nawiedzeni"  Nawet oficjalna strona neo o tym mówi.

Może panowie neoni zapoznają nas z tym tematem.


To może linka pan da?


http://www.camminoneocatecumenale.it/new/default.asp?lang=de&page=statuto02_04

http://www.orione.kalisz.pl/index.php/content/view/241/26/1/1/

Niejaki wasz znajomy nełon Wojtek37 przedstawił historię nełonów poniżej:

http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php?p=11997&highlight=#11997

Każdy z was neony wie któż to Wojtek37 i jak jest wysoko w hierarchii neońskiej .


Nie wszędzie jeszcze nełony usunęły ślady zbrodni!


"Nawiedzeni" Kiko i Carmen !!!

Pytam kolejny raz o "nawiedzenie" w/w i bez odpowiedzi.




Gratuluję nełonom zacierania śladów "nawiedzenia " . Jeszce niedawno było to ogólnie znane w necie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 20:06:39 pm wysłana przez Serpico » Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1843 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:19:09 pm »

Z treści oficjalnej strony  Drogi Neokatechumenalnej wynika , że przywódca Neo niejaki Kiko miał "objawienie".

http://www.camminoneocatecumenale.it/new/default.asp?lang=de&page=statuto02_04



Jakoś szukam tych pańskich cytatów z oficjalnej strony i nie mogę ich znaleźć na oficjalnej stronie DN ??
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
Serpico
aktywista
*****
Wiadomości: 654

« Odpowiedz #1844 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:33:00 pm »

Z treści oficjalnej strony  Drogi Neokatechumenalnej wynika , że przywódca Neo niejaki Kiko miał "objawienie".

http://www.camminoneocatecumenale.it/new/default.asp?lang=de&page=statuto02_04



Jakoś szukam tych pańskich cytatów z oficjalnej strony i nie mogę ich znaleźć na oficjalnej stronie DN ??

tłumaczenie
Cytuj
Jedną z najmocniejszych łask otrzymałam w Ein Karem: myślałam o założeniu z kilkoma przyjaciółkami czegoś nowego, ale usłyszałam od Matki Bożej: „Nie…, to Kościół: błogosławionaś ty między niewiastami, to będzie Kościół"


Ślady zbrodni w sieci:

http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&rlz=1G1GGLQ_PLPL380&q=oficjalna+strona+drogi+neokatechumenalnej+Ein+Karem+us%C5%82ysza%C5%82am+od+Matki+Bo%C5%BCej:&btnG=Szukaj&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=

« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2010, 20:54:42 pm wysłana przez Serpico » Zapisane
Strony: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!