Forum Krzyż
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Marca 28, 2024, 11:32:07 am

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
www.UnaCum.pl

Centrum Informacyjne Ruchu Summorum Pontificum
231859 wiadomości w 6626 wątkach, wysłana przez 1668 użytkowników
Najnowszy użytkownik: magda11m
Strona główna Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat
« poprzedni następny »
Strony: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 303 Drukuj
Autor Wątek: Neokatechumenat  (Przeczytany 1337960 razy)
JRWF
aktywista
*****
Wiadomości: 1291


« Odpowiedz #1530 dnia: Maja 27, 2010, 15:08:00 pm »

W każdym razie teraz pan takich "rewelacji nie usłyszy.

Zdania drogowców są podzielone:

Cytat: Zet
A co tu ciekawego powiedzieć? Ja w tym co zostało zamieszczone nie widzę żadnych herezji. Trzeba czytać całościowo a nie jak świadkowie Jehowy którzy wyrywają z kontekstu.

Cytat: Zet
Możemy omówić każdy punkt tego, co niektórym wydaje sie kontrowersyjne. Tylko sie zastanawiam po co.

Cytat: Zet
prosze o konkrety- tzn przytoczyć to co pan uważa za niezgodne i powołać sie na odpowiednie rubryki. I wtedy spokonie możemy porozmawiać.

Cytat: Zet
Dzięki i czekam - a tak na marginesie- dobrze że pan pisze "bliskie herezji" a nie "herezje" - To jednak co innego. Co  do błędów doktrynalnych- też czekam z niecierpliwością, zastanawiam się tak przy okazji nad pańskimi kompetencjami w tym temacie. Ale to tak przy okazji.

A kiedy zaczynają się konkrety, to okazuje się, że to nie jest doktryna neo...

 ::)
Zapisane
tkiller
aktywista
*****
Wiadomości: 1148


Koń jaki jest, każdy widzi.

« Odpowiedz #1531 dnia: Maja 27, 2010, 15:23:42 pm »


Zdania drogowców są podzielone:

A podobno nie mogą być ;)


A kiedy zaczynają się konkrety, to okazuje się, że to nie jest doktryna neo...

 ::)

Bo nie jest może zrobią państwo akcje tradi-obywatelska, nagrane cyklu katechez każdy się poświęci i pójdzie na jedna ;)
Zapisane
"..co sądzić o tych nawet pobożnych, którzy podczas Mszy św. odmawiają różaniec i najrozmaitsze litanie albo przez całą Mszę św. odmawiają modlitwy przygotowawcze do komunii św. Ci wszyscy, tak należy stwierdzić, liturgicznie nieprawidłowo uczestniczę we Mszy świętej."
jwk
aktywista
*****
Wiadomości: 7313


« Odpowiedz #1532 dnia: Maja 27, 2010, 17:44:22 pm »

...
Słowa, słowa, słowa, ino treści w tym za grosz niema.
Zapisane
Zamiast zajmować się całą rzeszą katolików, którzy nie chodzą w ogóle do kościoła,
Watykan uderza w tych, którzy są na Mszy świętej w każdą niedzielę.
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #1533 dnia: Maja 27, 2010, 18:36:03 pm »

Cytuj
Wielce szanowny użytkowniku o nazwie ZET. Jeśli nie odszczeka Pan nazwania Kościoła Katolickiego, którego większość z nas jest członkami SEKTĄ to z mocy regulaminu niniejszego forum zostanie Pan usunięty z Forum Krzyż na zawsze.
Wielce czcigodny moderatorze o nazwie - szkielet (nomen omen) - Nigdy mi jeszcze nie zdarzyło mi sie nazywać Kościoła sektą.
jestem w nim, jest moją Matką. I bardzo go kocham. To pan ciągle szermujesz tą nazwa w odniesieniu do Niego. Coś pan przewrotnie wszystko odczytuje. I ciągle ubliża. Członkom Kościoła. Radzę spojrzeć na swoje posty.
A sądząc z tych postów i z pańskiego zachowania na tym forum, to doprawdy  nie widać u pana tego członkostwa.
Zapisane
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #1534 dnia: Maja 27, 2010, 18:37:15 pm »

Niech któś z panów neonów wytłumaczy mi wszystkie znaki na tym krzyżu!
Dlaczego nogi Postaci na krzyżu są przybite dwoma gwoździami?
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #1535 dnia: Maja 27, 2010, 18:37:29 pm »

Widziałem fotografie z na których ostatni papieże i przewodniczący Kongregacja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów uczestniczą w celebracjach Mszy Świętej na DN, wątpię by byli oni bezwolni i robili to pod przymusem.
Cytowałem już tu wypowiedzi tychże hierachów mówiące o nadużyciach na DN. Zdjęcia "wyglądające" przeciwko słowom.

Co do nawiedzenie to wątpię,  słyszałem prędzej o objawieniu z którego wzięła się ide DN.
Pan się zwraca do/o Carmen "błogosławionaś ty między niewiastami"? I nie przeszkadza panu to, że "myśleli o założeniu czegoś nowego" a Maryja powiedziała,że "to będzie Kościół". A dalej o "sakramencie zbawienia w strukturze parafii"?

"Jak nie błogosławić Pana za owoce duchowe, które dzięki stosowanej przez was metodzie ewangelizacyjnej zrodziły się przez te wszystkie lata? (...)"
A może Pan podać fragment dalej - gdzie Papież mówi o "niepełnym posłuszeństwie" itp?

Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #1536 dnia: Maja 27, 2010, 18:37:56 pm »

Trzeba nam innych dowodów?
Też sobie Pan cytat wybrał...

Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1537 dnia: Maja 27, 2010, 18:40:11 pm »

Ja psze pana jestem Katolikiem, pan jesteś neonem, a potem ewentualnie katolikiem, a jako ze od dłuższego czasu nie jest pan w stanie pojąć, ze katolicyzm nie jest tożsamy z neokatechu menatem to pisząc o "mojej sekcie" obraża pan mnie i resztę forowiczów.
Czekam.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
jp7
Administrator
aktywista
*****
Wiadomości: 5521


« Odpowiedz #1538 dnia: Maja 27, 2010, 18:42:24 pm »

Nigdy mi jeszcze nie zdarzyło mi sie nazywać Kościoła sektą.
jestem w nim, jest moją Matką. I bardzo go kocham. To pan ciągle szermujesz tą nazwa w odniesieniu do Niego.
DN nie jest Kościołem.Takie utożsamianie jest sekciarstwem czystej wody.

Coś pan przewrotnie wszystko odczytuje. I ciągle ubliża. Członkom Kościoła. Radzę spojrzeć na swoje posty.
Ciągle? W sączeniu jadu jest pan świetny...

A sądząc z tych postów i z pańskiego zachowania na tym forum, to doprawdy  nie widać u pana tego członkostwa.
Przepraszam, to pan ma dar wzrokowego rozeznania - kto jest w Kościele?
Zapisane
Kyrie Eleison!
Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1539 dnia: Maja 27, 2010, 18:42:30 pm »

Niech któś z panów neonów wytłumaczy mi wszystkie znaki na tym krzyżu!
Dlaczego nogi Postaci na krzyżu są przybite dwoma gwoździami?

Nie wie Pan czemu?? Ja panu odpowiem. Kikoś przeprowadził dogłębną analizę i wrócił do korzeni. Moze miał wizję, albo jakiś zjazd. On wie lepiej. A może jacyś "uczeni" w piśmie z kikokarmenatu doszli do takiego wniosku.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #1540 dnia: Maja 27, 2010, 18:44:11 pm »

Cytuj
Widać P. Zet nie jest na czasie. Niech się Pan cofnie parę stron i poczyta co o tych kserówkach napisał.
Pan Zet drogi panie odpowiadał na konkretne zapytania. A nie opierał się na jakichś kserówkach. Jak się chce psa uderzyć to kij zawsze się znajdzie. Po prostu panowie nie chcą rozmawiać. I zawsze znajdą przyczynę do awantur.
Wiem, jestem niewygodny, bo nie chcecie panowie prawdy, tylko wolicie bujać w obłokach. Ja wolę twardo chodzć po ziemi.
Prosze tylko poczytac sobie jakimi epitetami określano mnie i killera. Również pośrednio.
Czy jeszcze nie mam bana? mogę pisać? Chyba naprawdę szkoda czasu. Będę się za was modlił.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1541 dnia: Maja 27, 2010, 18:45:50 pm »

Prawda panie Zet jest TYLKO w KOŚCIELE KATOLICKIM, a nie w protestantyzujących sektach.
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
romeck
aktywista
*****
Wiadomości: 1710


« Odpowiedz #1542 dnia: Maja 27, 2010, 18:46:28 pm »

Ja ... jestem Katolikiem, pan jesteś neonem, a potem ewentualnie katolikiem, ...

No, to zdanie podpada pod regulamin forum Krzyż
i - jak dla mnie - nawet pod ostrzegawczego bana.
Albo ja nie rozumiem regulaminu i już sie nie nadaję do Nowego (duchem) Forum Krzyż.
:/

I proszę mi (znów) nie odpisywac na priv'a!
Zapisane
Zet
rezydent
****
Wiadomości: 419

« Odpowiedz #1543 dnia: Maja 27, 2010, 18:47:03 pm »


Cytuj
Ciągle? W sączeniu jadu jest pan świetny...

Ja jadu? - człowieku otwórz pan w końcu oczy.
Zapisane
szkielet
Moderator
aktywista
*****
Wiadomości: 5771


Tolerancja ???, Nie toleruję TOLERANCJI!!!

« Odpowiedz #1544 dnia: Maja 27, 2010, 18:50:16 pm »

@ romeck
Ja wiem, ze mnie Pan nie lubi, ale moje odpowiedzi choć może czasem zbyt ostre są bliższe prawdy niż to co piszą neoni. Nie rozumiem Pańskiego wniosku. Może zawnioskuje Pan o bana dla naszych neonów???
Zapisane
Fakt, że Franciszek ma genialny pomysł na naprawę łodzi Piotrowej - skoro do połowy wypełniona jest ona wodą, to wybicie dziury w dnie sprawi że woda się wyleje. W wannie zawsze działa...(vanitas)

Ignorancja katolików to żyzna gleba, na której gęsto wzrasta chwast herezji.

Jezuitów należy skasować
Strony: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 303 Drukuj 
Forum Krzyż  |  Disputatio  |  Poczekalnia  |  Wątek: Neokatechumenat « poprzedni następny »
 

Działa na MySQL Działa na PHP SMF 2.0.19 | SMF © 2014, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!